Autonet na novom web serveru

poruka: 15
|
čitano: 7.641
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Autonet na novom web serveru".
6 godina
offline
Autonet na novom web serveru

Je li Bug koristi svoj, posebno izgrađen CMS i jeste li do sada imali sigurnosnih problema sa njime?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Autonet na novom web serveru
frey85 kaže...

Je li Bug koristi svoj, posebno izgrađen CMS i jeste li do sada imali sigurnosnih problema sa njime?

 Svoj, baziran na .Netu, sve smješteno na Azureu.

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 9:47 (Miro).
5 godina
offline
Autonet na novom web serveru

Bitna je novost za čitatelje koji su već prijavljeni na Bug.hr, da su time automatski prijavljeni i na Autonet, pa mogu i pojedine teme komentirati na forumu, bez nove registracije.

 

 

Koliko puta sam vidio vijest na Bug naslovnici, koja vodi na Autonet, pročitam vijest tamo i nemrem komentirati

 

a svi znamo, Bugovm forum je žila kucavica cijelog Buga sa svim stručnjacima i fanovima 

 
8 0 hvala 5
13 mjeseci
offline
Re: Autonet na novom web serveru
encoding kaže...

Bitna je novost za čitatelje koji su već prijavljeni na Bug.hr, da su time automatski prijavljeni i na Autonet, pa mogu i pojedine teme komentirati na forumu, bez nove registracije.

 

 

Koliko puta sam vidio vijest na Bug naslovnici, koja vodi na Autonet, pročitam vijest tamo i nemrem komentirati

 

a svi znamo, Bugovm forum je žila kucavica cijelog Buga sa svim stručnjacima i fanovima 

 Ali sve stranice (bug, mreza, autonet) izgledaju isto, sto ako greskom kliknem na autonet i tamo komentiram?

5 godina
offline
Re: Autonet na novom web serveru
Bob Boss kaže...
encoding kaže...

Bitna je novost za čitatelje koji su već prijavljeni na Bug.hr, da su time automatski prijavljeni i na Autonet, pa mogu i pojedine teme komentirati na forumu, bez nove registracije.

 

 

Koliko puta sam vidio vijest na Bug naslovnici, koja vodi na Autonet, pročitam vijest tamo i nemrem komentirati

 

a svi znamo, Bugovm forum je žila kucavica cijelog Buga sa svim stručnjacima i fanovima 

 Ali sve stranice (bug, mreza, autonet) izgledaju isto, sto ako greskom kliknem na autonet i tamo komentiram?

 komentiranje autoneta je sad dio Bug podforuma ako sam dobro shvatio, npr ova vijest je na Autonet.hr portalu

15 godina
offline
Autonet na novom web serveru

Zar nisu novi  clanci o rimcu bili pisani na autonetu, a da bude gnjavaza registracija pa onda ne bi nitko trollao u komentarima.

Sad se opet treba cuvat.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 16:41 (Renesis).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Autonet na novom web serveru
Bob Boss kaže...

 Ali sve stranice (bug, mreza, autonet) izgledaju isto, sto ako greskom kliknem na autonet i tamo komentiram?

Baciš soli preko lijevog ramena, ofkors...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
13 godina
offline
Autonet na novom web serveru

Još kad bi forum dobio moderniji dizajn... 🙄

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Autonet na novom web serveru

cesto kad sam preko bug.hra kliko na clanke autoneta link mi se otvori ali ne i sadrzaj, sad je valda s tim bugom gotovo

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 18:12 (registracija).
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Autonet na novom web serveru
registracija kaže...

cesto kad sam preko bug.hra kliko na clanke autoneta link mi se otvori ali ne i sadrzaj, sad je valda s tim bugom gotovo

 Nadam se i ja!

 

Baš smo u zadnje vrijeme imali puno problema sa starim serverom (a i hostingom), tako da smo jedva dočekali ovaj prelazak na novo.

...
7 godina
offline
Re: Autonet na novom web serveru
Marko :D kaže...

Još kad bi forum dobio moderniji dizajn... 🙄

 "forum" i "moderno" ne ide u istu rečenicu. Još bolje je ovako, ne trebaju nam ovdje klinci koji su okupirali reddit, discord i slične društvene mreže.

13 godina
offline
Re: Autonet na novom web serveru

Jesi siguran da ne trebaju? Forum doslovno izumire. Forum je daleko manje aktivan nego kada sam se ja registrirao ovdje. Svakim danom vidim sve manje kako aktivnih članova tako i tema. 

7 godina
offline
Re: Autonet na novom web serveru

Svi forumi su manje aktivni nego ranije, nebitno koja tema, IT, automobilistički ili sportski, nema to veze s BUG-om. Jednostavno kultura foruma kao takvih je izumrla, ljudi su se prebacili na društvene mreže, ovdje je najviše tema bilo oko hardvera a ekspanzija stranih foruma i portala je dovela do toga da se lakše i brže tako informirati ili naći rješenje za neki svoj problem nego pisati na forumu.

11 godina
offline
Re: Autonet na novom web serveru
Istina.
Nevjerojatno, ali na forumu se ČITA, a današnje generacije se drže videa od par sec.
Zavladala prava idiokracija.
16 godina
moderator
offline
Re: Autonet na novom web serveru
Bob Boss kaže...
encoding kaže...

Bitna je novost za čitatelje koji su već prijavljeni na Bug.hr, da su time automatski prijavljeni i na Autonet, pa mogu i pojedine teme komentirati na forumu, bez nove registracije.

 

 

Koliko puta sam vidio vijest na Bug naslovnici, koja vodi na Autonet, pročitam vijest tamo i nemrem komentirati

 

a svi znamo, Bugovm forum je žila kucavica cijelog Buga sa svim stručnjacima i fanovima 

 Ali sve stranice (bug, mreza, autonet) izgledaju isto, sto ako greskom kliknem na autonet i tamo komentiram?

 Bude se uvele razlike, kroz koji tjedan - ovo je beta faza.

 

Ali dio teme i je blizak jednim, drugim i trećima, pa će tog miksanja biti, no budem uveli promjene na osnovu kojih će se znati "gdje sam sada".

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice