I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

poruka: 80
|
čitano: 21.144
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za ".
4 godine
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

Disney+ gledamo na 10-tak uređaja.... a kad mogu, preferiram legalne servise...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Bitanga kaže... 

Ono što mi jedino fali je neka univerzalna tražilica koja će mi reći gdje što mogu iz HR pogledati.

 
Preporuka https://www.justwatch.com/hr

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
9 mjeseci
online
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
pollux kaže...

KODI + Real Debrid  i vozi miško. 

 ovisi za koga. ajde ti mojim starcima ili baki i djedu objasni kako će pogledati nešto na kodiju, pronaći prijevod, uštimati ga ako nije dobar... tu su ovi streaming servisi savršeni. upališ, odabereš i gledaš.

4 godine
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

Osim toga, sad se već navikao da krenem gledati na jednom TV-u, nastavim na drugom a završim na trećem....

 
2 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Ulica Ulice kaže...

Osim toga, sad se već navikao da krenem gledati na jednom TV-u, nastavim na drugom a završim na trećem....

 tu ti je dobar Trakt. Poveže se sa kodi video addonom.

6 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki

Ima sad bundle (Balkan green) koji ti automatski spaja bazu titlova. Ali da, teško je to (gotovo nemoguće) objasniti starijima.

10 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
millennial kaže...
pollux kaže...

KODI + Real Debrid  i vozi miško. 

 ovisi za koga. ajde ti mojim starcima ili baki i djedu objasni kako će pogledati nešto na kodiju, pronaći prijevod, uštimati ga ako nije dobar... tu su ovi streaming servisi savršeni. upališ, odabereš i gledaš.

 Otkad je Disney lokaliziran? Recimo u Kodiju s Disney+ addonom ih moš skinit.

Uostalom starcima nabaciš Stremio+torentio+RD, to je dosta jednostavno za koristi i moš nastavit gledat na drugom uređaju di si sta(iako to moš i na Kodiu).

9 mjeseci
online
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
om-prat kaže...
millennial kaže...
pollux kaže...

KODI + Real Debrid  i vozi miško. 

 ovisi za koga. ajde ti mojim starcima ili baki i djedu objasni kako će pogledati nešto na kodiju, pronaći prijevod, uštimati ga ako nije dobar... tu su ovi streaming servisi savršeni. upališ, odabereš i gledaš.

 Otkad je Disney lokaliziran? Recimo u Kodiju s Disney+ addonom ih moš skinit.

Uostalom starcima nabaciš Stremio+torentio+RD, to je dosta jednostavno za koristi i moš nastavit gledat na drugom uređaju di si sta(iako to moš i na Kodiu).

 nije, pišemo općenito.

 

probao sam stremio, kodi, svašta i njima je to previše. nikada nisu ništa gledali preko toga.

stavim im netflix i ne skidaju se sa njega.

što reći. 

10 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
millennial kaže...
om-prat kaže...
millennial kaže...
 koristi i moš nastavit gledat na drugom uređaju di si sta(iako to moš i na Kodiu).
pollux kaže...

KODI + Real Debrid  i vozi miško. 

 ovisi za koga. ajde ti mojim starcima ili baki i djedu objasni kako će pogledati nešto na kodiju, pronaći prijevod, uštimati ga ako nije dobar... tu su ovi streaming servisi savršeni. upališ, odabereš i gledaš.

 Otkad je Disney lokaliziran? Recimo u Kodiju s Disney+ addonom ih moš skinit.

Uostalom starcima nabaciš Stremio+torentio+RD, to je dosta jednostavno za

 nije, pišemo općenito.

 

probao sam stremio, kodi, svašta i njima je to previše. nikada nisu ništa gledali preko toga.

stavim im netflix i ne skidaju se sa njega.

što reći. 

 Jedino je HBO skroz lokaliziran, recimo na Primeu znam dosta često naletit na engleske titlove koji nisu uskladeni ili su sa skroz druge epizode. Stremio bez RD-a i sa su dvi razlicite stvari ako nećeš pretjerivat sa 100 addona. 

15 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
pollux kaže...

Ima sad bundle (Balkan green) koji ti automatski spaja bazu titlova. Ali da, teško je to (gotovo nemoguće) objasniti starijima.

 

Ima i plex integrirano pretraživanje baze titlova pa sam nedavno ispizdio kad sam išao gledati Martiana jer nisam mogao naći niti jedan titl koji funkcionira, ni engl ni hrvatski.

Koji god sam kliknuo nije bio dobar. I još sam skinuo HDR koji nije uopće bio HDR. Samo sam se iznervirao. Poslije sam skužio da sam ga mogao lijepo pogledati na Disney+ kao čovjek, u HDRu.

Da sam sam gledao još bih se i potrudio pa skinuo ponovo, al taman smo žena i ja sjeli i krenuli gledat što je rijetkost da nešto skupa uopće gledamo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Bitanga kaže...

 

Ima i plex integrirano pretraživanje baze titlova pa sam nedavno ispizdio kad sam išao gledati Martiana jer nisam mogao naći niti jedan titl koji funkcionira, ni engl ni hrvatski.

Koji god sam kliknuo nije bio dobar. I još sam skinuo HDR koji nije uopće bio HDR. Samo sam se iznervirao. Poslije sam skužio da sam ga mogao lijepo pogledati na Disney+ kao čovjek, u HDRu.

Da sam sam gledao još bih se i potrudio pa skinuo ponovo, al taman smo žena i ja sjeli i krenuli gledat što je rijetkost da nešto skupa uopće gledamo.

 

Evo iz zajebancije proba na Stremiu otvorit,odma prvi HDR link ima embedded engleske titlove ka manje više svaki bdrip.

I nije mi uopće problem platit i plaćam trenutno sve osim Netflixa kojeg plaća ženina sestra(dok nas ne zakači zabrana) i opet najčešće zadnje vrime koristim Stremio za nešto na brzinu pogledat jer mi se ne tražit na kojem je servisu to šta želim pogledat ako je uopće i dostupno na servisima dostupnima u RH.

15 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
om-prat kaže...
Bitanga kaže...

 

Ima i plex integrirano pretraživanje baze titlova pa sam nedavno ispizdio kad sam išao gledati Martiana jer nisam mogao naći niti jedan titl koji funkcionira, ni engl ni hrvatski.

Koji god sam kliknuo nije bio dobar. I još sam skinuo HDR koji nije uopće bio HDR. Samo sam se iznervirao. Poslije sam skužio da sam ga mogao lijepo pogledati na Disney+ kao čovjek, u HDRu.

Da sam sam gledao još bih se i potrudio pa skinuo ponovo, al taman smo žena i ja sjeli i krenuli gledat što je rijetkost da nešto skupa uopće gledamo.

 

Evo iz zajebancije proba na Stremiu otvorit,odma prvi HDR link ima embedded engleske titlove ka manje više svaki bdrip.

I nije mi uopće problem platit i plaćam trenutno sve osim Netflixa kojeg plaća ženina sestra(dok nas ne zakači zabrana) i opet najčešće zadnje vrime koristim Stremio za nešto na brzinu pogledat jer mi se ne tražit na kojem je servisu to šta želim pogledat ako je uopće i dostupno na servisima dostupnima u RH.

 

Ma imao je i onaj MKV embedane titlove, ali VOBSUB, pa mi je Plex server sve transkodirao da ih uprži u X265 stream, što je ubilo i moj 12-jezgreni Ryzen 9 5800X i RTX 2080Ti PC i bufferiralo se svakih pol minute jer nije stigao u realtimeu :-D

Pa sam morao mijenjati titlove ili tražit drugi download. 1st world problems.

 

Ne znam što je streamio i ne volim koristiti takve servise. Ako već i piratiziram nešto (samo što ne mogu legalno nabaviti) onda ću to pod svojim uvjetima. Nije mi problem kliknut na Synologyu da skida torrent pa ga Plex server automatski pokupi. Ionako gledam uglavnom serije, pa si to unaprije pripremim gdje ću gledati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Bitanga kaže...
om-prat kaže...
Bitanga kaže...

 

Ima i plex integrirano pretraživanje baze titlova pa sam nedavno ispizdio kad sam išao gledati Martiana jer nisam mogao naći niti jedan titl koji funkcionira, ni engl ni hrvatski.

Koji god sam kliknuo nije bio dobar. I još sam skinuo HDR koji nije uopće bio HDR. Samo sam se iznervirao. Poslije sam skužio da sam ga mogao lijepo pogledati na Disney+ kao čovjek, u HDRu.

Da sam sam gledao još bih se i potrudio pa skinuo ponovo, al taman smo žena i ja sjeli i krenuli gledat što je rijetkost da nešto skupa uopće gledamo.

 

Evo iz zajebancije proba na Stremiu otvorit,odma prvi HDR link ima embedded engleske titlove ka manje više svaki bdrip.

I nije mi uopće problem platit i plaćam trenutno sve osim Netflixa kojeg plaća ženina sestra(dok nas ne zakači zabrana) i opet najčešće zadnje vrime koristim Stremio za nešto na brzinu pogledat jer mi se ne tražit na kojem je servisu to šta želim pogledat ako je uopće i dostupno na servisima dostupnima u RH.

 

Ma imao je i onaj MKV embedane titlove, ali VOBSUB, pa mi je Plex server sve transkodirao da ih uprži u X265 stream, što je ubilo i moj 12-jezgreni Ryzen 9 5800X i RTX 2080Ti PC i bufferiralo se svakih pol minute jer nije stigao u realtimeu :-D

Pa sam morao mijenjati titlove ili tražit drugi download. 1st world problems.

 

Ne znam što je streamio i ne volim koristiti takve servise. Ako već i piratiziram nešto (samo što ne mogu legalno nabaviti) onda ću to pod svojim uvjetima. Nije mi problem kliknut na Synologyu da skida torrent pa ga Plex server automatski pokupi. Ionako gledam uglavnom serije, pa si to unaprije pripremim gdje ću gledati.

 Zato ne volim Plex.

 

Ne vidim neki problem u Stremiu(niti bi ga nazva servisom) reka bi da sam manje izložen nego ti obzirom da pušta cashirane torrente s real debirda tj ne seeda.

9 mjeseci
online
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

što fali kodiju + the crew (ili neki drugi addon) + RD? za naprednije korisnike. koji je razlog za koristiti nešto drugo? ili je to sve isto samo stvar navike?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

A Plex gledam na LG TVu, Kodi ne mogu.

Meni je dobar Plex samo gnjavi s nekim vrstama titlova, ovisno o uređaju na kojem gledaš.

A i rijetko ga koristim, uglavnom ono što me zanima pogledam na nekom streamingu. Ako nema, preživjet ću i bez toga, imam više za gledati nego što imam vremena i volje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
online
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
Bitanga kaže...

A Plex gledam na LG TVu, Kodi ne mogu.

Meni je dobar Plex samo gnjavi s nekim vrstama titlova, ovisno o uređaju na kojem gledaš.

A i rijetko ga koristim, uglavnom ono što me zanima pogledam na nekom streamingu. Ako nema, preživjet ću i bez toga, imam više za gledati nego što imam vremena i volje.

 nisam nikada koristio plex, ali ako sam dobro shvatio on služi za streamanje vlastite kolekcije na TV. to je nešto drugo nego Kodi i RD koji streamaju sa "internet" kolekcije (torrenti i ostalo). ja osobno nemam apsolutno ništa od filmova i serija na diskovima, davno sam to prestao skupljati tako da ne znam bili imao koristi od Plexa.

15 godina
offline
Re: I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki
millennial kaže...
Bitanga kaže...

A Plex gledam na LG TVu, Kodi ne mogu.

Meni je dobar Plex samo gnjavi s nekim vrstama titlova, ovisno o uređaju na kojem gledaš.

A i rijetko ga koristim, uglavnom ono što me zanima pogledam na nekom streamingu. Ako nema, preživjet ću i bez toga, imam više za gledati nego što imam vremena i volje.

 nisam nikada koristio plex, ali ako sam dobro shvatio on služi za streamanje vlastite kolekcije na TV. to je nešto drugo nego Kodi i RD koji streamaju sa "internet" kolekcije (torrenti i ostalo). ja osobno nemam apsolutno ništa od filmova i serija na diskovima, davno sam to prestao skupljati tako da ne znam bili imao koristi od Plexa.

 

Da, može se reći tako nekako. 

Nemam niti ja ništa lokalno, kad mi se nešto gleda, a da nemam nigdje drugdje za pogledati, skinem, pogledam i obrišem s diska. Ne čuvam više ništa otkad su klinci narasli.

Imao sam stotine sinhroniziranih crtića kad su klinci bili mali i mogli su ih gledati na svim TVima bez obzira koje formate supportaju (prije nije svaki TV sve supportao), tabletima i sl. preko Plexa. Čak i kad odem na poslovni put mogu sa plex servera doma streamati direktno na svoj tablet u hotelu ili kod kuće pripremiti odnosno downloadati prilagođeni transkodirani video za svoj uređaj (npr iOS format) kao što downloadaš s Netflixa i ostalih. Ne koristim to često, ali imam mogućnost. Nešto što sa Kodijem ne bih mogao tako centralno. A kolko vidim ionako ne postoji Kodi klijent za LG WebOS pa opet moraš kemijat s nekim drugim uređajem ako imaš LG OLED. Plex mi se pokazao kao najbolje rješenje za moje potrebe i koristim ga već skoro 10 godina.

 

No nema veze, ova tema nije niti za Kodi niti za Plex. Svatko zna svoje potrebe najbolje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2023 19:20 (Bitanga).
15 godina
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

s obzirom na povećani priljev woke sranja, pretplata otkazana..

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

a ne znam. ni ja ne dijelim svoje lozinke okolo. većina 123456 ionako sama pogodi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
I Disney najavljuje zabranu dijeljenja lozinki za

Imam par slotova free za D+ pa tko želi nek se javi na pm...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice