Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za gotovo 3

poruka: 12
|
čitano: 4.270
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za gotovo 3".
16 godina
offline
Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za gotovo 3

Sloboda govora bi se mogla vratit na tu platformu. Woke ekipa na aparatima. Već vidim horde koje daju otkaze i odlaze. 
E... kad će naš "Musk za sirotinju" jednom nešto korisno za čovječanstvo napraviti sa svojim milijardama? Retoričko pitanje, naravno.

P.S. Je l' to znači da se i Trump vraća natrag gore? 

Jao....  

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2022 17:32 (Aldo).
Moj PC  
5 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za gotovo 3

+30% fino. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za goto
Aldo kaže...

Sloboda govora bi se mogla vratit na tu platformu. Woke ekipa na aparatima. Već vidim horde koje daju otkaze i odlaze. 
E... kad će naš "Musk za sirotinju" jednom nešto korisno za čovječanstvo napraviti sa svojim milijardama? Retoričko pitanje, naravno.

P.S. Je l' to znači da se i Trump vraća natrag gore? 

Jao....  

 Sloboda govora je između države i pojedinca, ne između privatne tvrtke i pojedinca.

Ako privatna tvrtka želi zabraniti neku vrstu govora na svojoj platformi, to je njena stvar.

15 godina
offline
Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za gotovo 3

a kamo je nestalo ono mošusovo o rješavanju problema gladi u africi? s tolikom lovom je mogao učiniti čudo (i održati riječ) a on se zajebava s pizdarijama. a nu budale. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za gotovo 3

nema tu rješenja.

ili pustit svakog da kipuje svoje fekalije fanovima ili filtrirat, te pokretat lavine :"sloboda i fekalije svima, ne samo njima".

 

tragično je što mizeran broj konzumenata umije razvrstat koliko-toliko pouzdane objave.  to je zbilja preteško.

a ovi što se hvale, kako oni to olako umiju... u stvari se brčkaju u svojoj ideološkoj septičkoj.  jer samo je jedna istina....jelte.. samo je jedan bazen sa pravim govnima, sve ostalo smrdi.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za gotovo 3

Imam povjerenja u njega da bar neće pokvariti tu oblast još više. Bilo je razočaravajuće u zadnje vrijeme, mada razumijem i to da su vlasnici i administratori reagirali da neke pojave ne odu predaleko. Npr. mogu zamisliti da bi danas imali stranku ravnozemljaša i svašta. Bilo je udara i na desničare koji su išli na razbijanje SAD-a i EU u korist i uz financiranje Rusije (KGB-a). A ovaj mi se čini kao cool tip.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za goto
Sasoon kaže...
Aldo kaže...

Sloboda govora bi se mogla vratit na tu platformu. Woke ekipa na aparatima. Već vidim horde koje daju otkaze i odlaze. 
E... kad će naš "Musk za sirotinju" jednom nešto korisno za čovječanstvo napraviti sa svojim milijardama? Retoričko pitanje, naravno.

P.S. Je l' to znači da se i Trump vraća natrag gore? 

Jao....  

 Sloboda govora je između države i pojedinca, ne između privatne tvrtke i pojedinca.

Ako privatna tvrtka želi zabraniti neku vrstu govora na svojoj platformi, to je njena stvar.

 Vrijedi li i obrnuto? Ako privatna tvrtka želi dozvoliti neku vrstu govora na svojoj platfirmi? Pa ne bih baš rekao... Cancel culture woke ekipa se odmah uzjoguni. 

14 godina
offline
Re: Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za goto
Ajar kaže...

a kamo je nestalo ono mošusovo o rješavanju problema gladi u africi? s tolikom lovom je mogao učiniti čudo (i održati riječ) a on se zajebava s pizdarijama. a nu budale. 

Koliko mi je poznato problem je nastao u "drugoj" strani, a ne u njemu. Opet, možda sam u krivu tako da pitanje je tko je tu budala .

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2022 8:44 (Jehonan).
16 godina
offline
Re: Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za goto
Jehonan kaže...
Ajar kaže...

a kamo je nestalo ono mošusovo o rješavanju problema gladi u africi? s tolikom lovom je mogao učiniti čudo (i održati riječ) a on se zajebava s pizdarijama. a nu budale. 

Koliko mi je poznato problem je nastao u "drugoj" strani, a ne u njemu. Opet, možda sam u krivu tako da pitanje je tko je tu budala .

 Pa nije da su mu prezentirali izvediv plan. Prije neka birokratska naklapanja odvojena od stvarnosti. Po meni je glavni problem nesređenost država u africi. Vojne hunte zajedno s lokalnim bandama upravljaju sa svim. Pa ti postavi nešto održivo u okruženju gdje je samo pljačka, korupcija i apsolutna dominacija vladajućima na pameti. No, premda je jasno ko dan da takvo stanje se održava je mnogima tako odgovara, to svakako ne bi trebalo obeshrabriti razvijeni svijet da pomogne gladnima, žednima i bolesnima koliko može. Očekivati da će sve probleme riješiti jedan čovjek je bedasto. Da je i sve svoje miljarde tamo ulijao, efekt bi bio samo trenutan, ali na duge staze minimalan, ako ne i negativan dok bi se sve zbrojilo na kraju. 

12 godina
offline
Re: Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za goto
Ajar kaže...

a kamo je nestalo ono mošusovo o rješavanju problema gladi u africi? s tolikom lovom je mogao učiniti čudo (i održati riječ) a on se zajebava s pizdarijama. a nu budale. 

 Nije lova nestala. I dalje netko ima tih 3 milijarde, nek da u Afriku.

 

Ko i ono za svemirske letove bogatasa. Svaki cent potrosen na to ostaje na Zemlji.

15 godina
offline
Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za gotovo 3

ma pustite Afriku na miru, kontenjeri tenesica im nece pomoci, bas suprotno. Isto je i sa svim ostalim. Unistava se njihova ekonomija donacijama i tak se nece nikad s mrtve tocke pomaknut. Svaki put kad krene netko nesto proizvoditi eto ti kontenjera iz amerike i europe da ubije sve u pojam.

 

Nemres ni postolar biti jer nemres parirati besplatnim kontenjerima tenesica.

Linux, Arch Linux.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elon Musk kupio 9,2% udjela u Twitteru za goto
Elon Musk poslao ponudu za kupnju cijelog Twittera. Woke ekipa će počiniti kolektivno samoubojstvo ako mu to prođe. 😁
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice