Kako promijeniti lozinku za prijavu u Windows 10 i

poruka: 4
|
čitano: 24.261
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako promijeniti lozinku za prijavu u Windows 10 i".
13 godina
offline
Kako promijeniti lozinku za prijavu u Windows 10 i

Digne mi se kosa na glavi kad mi dođe komp s hrvatskim Windowsima.

Za ovaj specifičan slučaj:

Press Windows + R, type netplwiz in the Run dialog, and press Enter to open the User Accounts window.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kako promijeniti lozinku za prijavu u Windows
Antropofob kaže...

Digne mi se kosa na glavi kad mi dođe komp s hrvatskim Windowsima.

Za ovaj specifičan slučaj:

Press Windows + R, type netplwiz in the Run dialog, and press Enter to open the User Accounts window.

 -umjesto problema s kosom.. možda da se updateaš (znanjem-razumijevanjem) ...? npr gronji primjer ne radi već par godina (nema opcije 'user must..' jednako alternativni control userpasswords2 ..), promjenjeno i ne služi promjeni passa, nego logina-automatika dok hr s tim nema veze ili briga o kosi ima jednako toliko veze :)

-za to se može koristiti npr rusinovićev/sysinternals utils-tool autologin koji to radi odavno + koristi odgovarajuću lsa enkripciju (što je razlog da su stare metode isključene). Baš nikakve veze tad nema jezik ili winver pa ni problemiima s kosom koje možda riješi head&sholders.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2023 15:46 (ihush).
15 godina
online
Re: Kako promijeniti lozinku za prijavu u Windows
Za login u winse ne koristim lozinku nego pin koji sam kreirao pri instalciji. Razlog je taj da ako treća osoba treba privremeno koristiti pc, prihvatljivije mi je da pri prijavi koristi pin nego šifru za moj ms (hotmail) acc.
morrisoN
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako promijeniti lozinku za prijavu u Windows
Antropofob kaže...

Digne mi se kosa na glavi kad mi dođe komp s hrvatskim Windowsima.

Za ovaj specifičan slučaj:

Press Windows + R, type netplwiz in the Run dialog, and press Enter to open the User Accounts window.

 Uf ti si sigurno stručljak  pače expert jer imaš Windouze na engleskom, samo mi rece jesu Ju-Kej ili JU-Es ?...

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice