Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

poruka: 19
|
čitano: 14.337
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?".
6 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Crash Bandicoot 3 origigi...1999...300Kn...nakon toga  2 za PS4 po 150kn...sve ostalo od 0-100kn

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Diablo 3... i to jos onaj bez nekromancera, a da je taj izaso u startu, valjda bi jos ganjo kosture po livadi ko Djuro snajku po onkrajku...

 

Posao, brak, zdravlje :)+ nekih 500-600kn da ne cekam u redu, al nijesam lipe na RMAH potrosio, nije mi bilo do tog, al da je digitalna droga, je.

 

A eto tamo cetvorka mi se mrko sulja... i kao necu.. al ocuuuu... samo, ovaj put pametnije, samo 17 sati dnevno...ma 21 sat, dost mi je 3 sata sna,

sta ce mi vise, moram sam smislit kak ne gubit vrijeme na gluposti tipa jest, pit, sr4t i p1shat :)

Trebat ce mi jedno od onih Fremenskih odjela iz Dune-a.

 

 

 

P.S.

Salim se, da me ne bi neki biser doslovno svatio.

BTW.

Bug-ovci, trebam poso, a imam prica , da bi ljudi i platili da mogu citat, tak da jav'te se da vam dignem tiraz...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

I kod mene je to Diablo 3. 60€ je bila base igra i onda sam za DLC dao još 20-30€. Generalno ili igram igre na gamepassu/PS plus extra ili ih kupim na akciji/rabljene.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Dakle tu nema onih koji su igrali neku pay2win igru ? :)

 

Uglavnom ja sam na jednu mobilnu igru ostavio toliko novaca da pamet stane...i opet nisam bio niti blizu onih koji u toj igri ostavljaju po par tisuca eura mjesecno.

Niti za WOT nisam dao nista manje kroz ove sve godine...

 

A ako pricam bas o kupnji igre mislim da me ovaj preorder diabla 4 kostao najvise sto sam do sada dao za igru...

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.4.2023 18:02 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

WoW svi nastavci preorder preko sada mrtvog Algoritma, čekanje u redovima sa ekipom , a prije i poslije klopa  i cuga.

Pretplata za iste, iz mjeseca u mjesec, godinu za godinom ...

Gold nisam kupovao , grindao sam , ali bilo bi jeftinije kada pogledam utrošeno vrijeme da sam ga kupovao ..........

 

WoT ... Po defaultu besplatna igra ali sam se toliko bio navukao u startu da sam kupovao gold za free exp convertiranje da otključam Jagdpanzera T IX tada... Sram me uopće reći koliko ...

 

Bf svi nastavci preorder do Bf 1 kada sam stao.

 

Nakon toga nekoliko godina ništa, samo besplatne igre iz PS pretplate , Epic gamesa  do zadnjeg CoD a i  za PS5 GoW zadnji i Hogwarts.

 

Sada smatram da ipak pretplate na Origin , PC Game Pass daju puno više za novac.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

postoji i nešto što bi se moglo nazvati polu-zen pristup. saqmo jednu kutiju sam nabavio prije iskušavanja: valve orange box, a i to radi TF2 (što je, pak, bila jedina meni suvisla i zabavna mrežna igra uopće i još uvijek mislim da to jest). sve ostalo bih prvo izgnjavio na računaljki/ps-u (1,2,3 ...)/x-boxu (naprave posuđene, igre već instalirane) i, ako se pokazalo vrijednim, nakon svega kupio fizički medij (ništa "digital download" budalaštine), iz pijeteta prema autorima. diskete/diskovi su još netaknuti na polici (half life - oni početni, bioshock 1, 2, dishonored, 1, 2, 3, COD MW, tomb raiderica ...) i nadam se da su programeri dobili štogod od tih kupnji. načelo je, dakle, prvo skinem s neta pirat-lokum i opletem. ako je ok (što zapravo znači igrivo nekoliko puta - ne samo jednom ili ni toliko), onda kupim ("fizički") medij s igrom. ako nije .. ah, što ćemo. nije lako. u neka najnovija vremena samo pogledam igranje na jubituu (theradbrad; njega plaćaju da se igra, mene ne) no ne nalazim gotovo išta više vrijedno truda. svugdje se forsira forma ("hardverski zahtjevi i preporuke") nauštrb sadržaja. tu je i nekoliko malih običnih igara za pauze u radu (plants/zombies još uvijek, 786. put, world of goo i candy crush saga na blue stacks "simulatoru" androida). no bilo je zanimljivih "indie" igara (recimo, hollow knight) ...  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru
150 kn. To je prosjek mojih kupovina, ugl PS igre na 'akciji'
The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Najviše 100€ za ETS2 sa dlc-ovima ali i imam više od 2500h sati u igri. Uglavnom se vrtim oko do nekih 30€. AAA naslove samo na akcijama i to kad padnu ispod tj. do 30€. Na steam-u 210 u kolekciji te neš sitno na epicu i ubisoftu. Naravno i dosta besplatnih na epicu ali nisam baš sve redom na epicu grabio.

Eh da jesam za Everspace 2 dao 35€ dok je bila u EA prije dizanja cijene na 50€.

Uglavnom recimo GTA5, RDR2, Cyberpunk (ovo još uvijek nisam ni zaigrao, al nek se nađe), Division 2, Ghost reacon breakpoint, Witcher 3, Mass effect kompletan i još tako neke slične naslove sam samo po akcijama skupio i to nikad skuplje od 30€

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Mislim da oko 130 eura, Escape From Tarkov full verzija (EOD).

Try and fail, but never fail to try.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru
HCMAA kaže...

Crash Bandicoot 3 origigi...1999...300Kn...nakon toga  2 za PS4 po 150kn...sve ostalo od 0-100kn

 paprene su bile cijene za to vrijeme 98-99, ali se isplatilo..

još imam te igre.. u Algoritma se bogatstvo ostavljalo.

ovo sam drljao danonoćno..

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
13 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

snes i ps1 te saturn igre i do 450 € komad

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Vidim da nas je dosta sa original Diablo 3 kutijom koja se onako lijepo otvara i jos ima crteze. Pravi old school :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Sjećam se jedinog originala koji sam greškom dobio mislili su da su mi dali demo verziju PS2 vrh igra The Getawey kao Gta samo radnja u Londonu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Vjerovatno sam najvise potrosio na WOW ako se ekspanzije i pretplata racunaju kao jedna igra te Final Fantasy 14....iz istog razloga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Age of Empires iz, naravno, Algoritma, tamo u proljeće 1998. Zarazio se demom s BUG-ovog CD-a, cijena 600 tadašnjih kuna, skupljalo se dugo. Jedna od najdražih mi igara ikada.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru
Ajar kaže...

postoji i nešto što bi se moglo nazvati polu-zen pristup. saqmo jednu kutiju sam nabavio prije iskušavanja: valve orange box, a i to radi TF2 (što je, pak, bila jedina meni suvisla i zabavna mrežna igra uopće i još uvijek mislim da to jest). sve ostalo bih prvo izgnjavio na računaljki/ps-u (1,2,3 ...)/x-boxu (naprave posuđene, igre već instalirane) i, ako se pokazalo vrijednim, nakon svega kupio fizički medij (ništa "digital download" budalaštine), iz pijeteta prema autorima. diskete/diskovi su još netaknuti na polici (half life - oni početni, bioshock 1, 2, dishonored, 1, 2, 3, COD MW, tomb raiderica ...) i nadam se da su programeri dobili štogod od tih kupnji. načelo je, dakle, prvo skinem s neta pirat-lokum i opletem. ako je ok (što zapravo znači igrivo nekoliko puta - ne samo jednom ili ni toliko), onda kupim ("fizički") medij s igrom. ako nije .. ah, što ćemo. nije lako. u neka najnovija vremena samo pogledam igranje na jubituu (theradbrad; njega plaćaju da se igra, mene ne) no ne nalazim gotovo išta više vrijedno truda. svugdje se forsira forma ("hardverski zahtjevi i preporuke") nauštrb sadržaja. tu je i nekoliko malih običnih igara za pauze u radu (plants/zombies još uvijek, 786. put, world of goo i candy crush saga na blue stacks "simulatoru" androida). no bilo je zanimljivih "indie" igara (recimo, hollow knight) ...  

 Ali programeri su se mučili i za lošu igru, treba platiti kako bi napravili bolji dlc i drugi put će biti bolje a ako se ne plati nema drugog puta.

15 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Diablo III (DVD izdanje s knjižicom i ostalim fora sadržajima) platio čini mi se 400 kuna u Rijeci dok je još Ventex imao trgovinu u centru. Letio sam cijeli taj dan po gradu i tražio igru, nazivao telefonom i ništa. Pri kraju dana sjednem u kafić prekoputa i vidim na ulaznim vratima od Ventexa naljepnica Diablo III. Uletim unutra, prodavač me čudno gleda onako zajapurenog i mrtav-hladan izvuče ispod pulta jednu kutiju. Još nadoda kako ima dva primjerka i kako su mislili da ih nikada neće prodati 

Još sam kasnije kupio online Reaper of Soul (ne znam 20 ili 30 €) i to je to.

Da ima Diablo IV hard copy vjerojatno bih uzeo za kolekciju, a ovako se premišljam hoću li ga uopće kupiti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Prekjučer €50 za HZD:FW special edition

 

A druga slika je "besplatna" igra League of Legends

 Ove sam zaboravio koliko sam platio 
 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.4.2023 12:26 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koliko ste najviše platili ili plaćate za igru?

Mislim da se radi o DCSu. Svaka kupnja (prijevozno sredstvo) po 25 USD.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice