Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se sunovrat

poruka: 12
|
čitano: 3.731
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se sunovrat".
14 godina
offline
Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se sunovrat

I Rodenberry i ekipa koja je poslana na Mjesec kao vječno počivalište će još jednom, zauvijek izgoriti i ostati na Zemlji. Zanima me hoće li vlasnici urni koji su platili put na Mjesec biti obeštećeni, joer urne nisu isporučene na dogovoreno mjesto, a neće ni biti.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
online
Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se sunovrat

Nekontrolisano će pasti na Zemlju? O ne! Gde je sad ona histerija kao kad je isto trebalo da se desi sa nekim kineskim svemirskim otpadom?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
9 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se suno
Ivan(4) kaže...

Nekontrolisano će pasti na Zemlju? O ne! Gde je sad ona histerija kao kad je isto trebalo da se desi sa nekim kineskim svemirskim otpadom?

 Ivan(4)

Što bi rekli bosanci niđe veze pa ono je bio ogroman objekt kad se digla halabuka mislim da je bila u pitanju svemirska postaja stara koja nije mogla kompletno sagorjeti u atmosferi, a ovo je mala sonda.

15 godina
offline
Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se sunovrat

neka cvjeta tisuću sunovrata

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se sunovrat

Dvostruko kremiranje. ni dugmici nece ostati... Neka.

 
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se suno
Ajar kaže...

neka cvjeta tisuću sunovrata

 Ima još tako osebujnih izraza: zveknuti, tresnuti, strmoglaviti i jedan još osebujniji izraz - strmo3.14zditi...

15 godina
offline
Re: Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se suno
Thinker kaže...
.. strmo3.14zditi...

 -uz prodoran pi-biiiip maskirajući zvuk (na mijestu pripadnog pi-broja) kojim se klasično u prijenosu dalekovidnicom ćudoređem štite mlada ušesa od neprimjerenih sadržaja (mada pri tome možda strada bubnjić i poneka stanica-ganglija..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2024 15:19 (ihush).
16 godina
offline
Re: Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se suno
Eto, a Rusi su nedavno bar pogodili mjesec (ušli u orbitu koja je dovela do sudara s površinom... 😁 - dobra "orbita"😈). Ameri dobacili "tu negdje" do putanje mjeseca, samo što je on odbio pričekati... 😏 Sve u svemu, jadni putnici.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se sunovrat

s obzirom da će jel, sagorijeti u atmosferi, kako se onda zove to dodatno spaljivanje kremiranih ostataka? Tostiranje? Prepečenci ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se suno
Stric_Jura kaže...

s obzirom da će jel, sagorijeti u atmosferi, kako se onda zove to dodatno spaljivanje kremiranih ostataka? Tostiranje? Prepečenci ?

 Dvopek

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
15 godina
offline
Re: Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se suno

-točnije dvokrem. (složenica riječi dvoje-dva i kremiranje, dok je pečenje stupanj ispod kremiranja, slično no nedovoljno precizna riječ, pa dvopek nije adekvatan) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
offline
Re: Lunarna sonda Peregrine neplanirano će se suno
Možda može poslužiti kao primjer entropije pepela pokojnika (aludiram na komentare o raspravi što je to entropija na Raosov članak) 🤔
Distropija entropije 🙃
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice