Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Kononenko

poruka: 10
|
čitano: 3.676
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Kononenko ".
13 godina
offline
Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Kononenko

Sve se može prikazati uspjehom.  Rusi 5 puta šalju istog astronauta, trebao ostati godinu a ostat će dvije godine u svemiru (to mu jave naknadno dok je u ISS-u). Očigledno potpuni raspad ruskog svemirskog programa (nema novih astronauta ili  nemaju pristup obuci na zapadnoj opremi).

Dokazano da dugački boravak u bestežinskom stanju šteti organizmu (oštećenje mozga i srca), no ipak je to Rus . Zapadna istraživanja su i dobivena na osnovu promatranja ruskih astronauta.

 
4 10 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Konone
mr.potter kaže...

Očigledno potpuni raspad ruskog svemirskog programa (nema novih astronauta ili  nemaju pristup obuci na zapadnoj opremi).

 

Rastavljaju ves masine da bi imali cipove za Sojuz.

 

Znam iz pouzdanih izvora, rekla mi Ursula.

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
9 mjeseci
online
Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Kononenko

i nije mu ništa... 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Konone

 

Rastavljaju ves masine da bi imali cipove za Sojuz.

 

Znam iz pouzdanih izvora, rekla mi Ursula.

 Znaći radi toga kradu bijelu tehniku po Ukrajini 

waaagh ;
15 godina
offline
Re: Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Konone
warhammer kaže...

 Znaći radi toga kradu bijelu tehniku po Ukrajini 

 

Lako za bijelu tehniku, kradu i lopate, a to je puno gore.

 

Otkako su ostali bez municije 2022., bore se sa lopatama.

 

I to mi rekla Ursula.

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
15 godina
offline
Re: Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Konone
Po povratku u Rusiju za zasluge će ga nagraditi novom Ladom Standard 1200, stanom u Norilsku s pogledom na ugljenokop, kapom ušankom od umjetnog krzna (tzv. cheburashka), fotoaparatom "Kiev-19", paketićem sjemenki od suncokreta, bocom votke Stolichnaye i kilom naranči iz Gruzije.
Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Konone

dok se Hrvateki ismijavaju drugim nacijama jeftinim stereotipovima... neprocjenjivo!

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Konone
Stric_Jura kaže...

dok se Hrvateki ismijavaju drugim nacijama jeftinim stereotipovima... neprocjenjivo!

Jesi li bio tamo? Ja sam bio i poslovno i privatno više puta, ne samo u Moskvi, već i u gore spomenutom Norilsku, Chelyabinsku, Khabarovsku, osim toga i Kijevu, Žitomiru, Černihivu, Pripjatu i Černobilu. 

 

Otužno je to kako ljudi žive izvan blještavila Moksve i St. Petersburga. Doduše, bio sam prije ovoga rata u Ukrajini, tako da ne znam je li se u međuvremenu nešto promijenilo. 

 

SSSR je bio jedan ogrnomni konc logor pun represije u kojem su ljudi tugu i žalost ubijali votkom kao jedinim izlazom (bar kratkotrajnim) iz surove stvarnosti koja ih je okruživala.  

14 godina
offline
Re: Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Konone

Ako pišeš Černihiv, onda piši i Čeljabinsk...

 

bio sam u Rusiji i Ukrajini 2012.g. i koliko znam Rusija ima manji pad stanovništva od samostalne te suverene Hrvatske...

 

SSSR je koliko ja znam, prošlost...

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Novi svemirski rekorder: kozmonaut Oleg Kononenko

SSSR možda jeste prošlost ali  carska bogomoljska  feudalna  Rusija  nikad nije bila prošlost uvijek je prisutna i biti će sa dvije  metropole i ostatkom zemlje u blatu ,zaostalosti ,jadu bijedi korupcije i nepotizma  iz kojeg mase kao i kod nas balkanoida bježe na zli pederski izrabljivački Zapad !

Velika Rusija je prije agresije na Ukrajinu imala isti produktivni indeks kao najsiromašnije zemlje EU , Bugarska i Hrvatska .

 

Ne znam za lopate nisam najbolji sa Ursulom ali kažu njihova braća iz shupka Europe aka Balkan  da ih šalju u napade sa dva tri okvira  

waaagh ;
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2024 16:25 (warhammer).
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice