Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

poruka: 118
|
čitano: 13.198
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4".
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
gamer34 kaže...
Znam da nije al to sto si ti ss-a je sense, a xperia takoder ima sonyev ui. Ja govorim o cistom, stock androidu.

Ti govoris gluposti. Kazes kako je problem neka aplikacija a istovremeno branis mobitel koji je bez iTunesa neupotrebljiv.

12 godina
protjeran
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
gamer34 kaže...

Sad odjednom Sense i Time Scape nisu relevantni, nego samo Nexus?

Kad tupite o lagu onda nije Nexus relevantan, nego se gledaju i modificirani?

 

Ko tu koga.....

Crkva je zlo 21. stoljeća
16 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Nije važno koji je bolji, vijest nema veze s tim, ali opet ima likova na forumu koji ne čitaju vijest nego samo naslov i ¨trče¨ da napišu da je njihov mobitel najbolji... 

http://www.iskoristi-poticaje.com
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Po cemu neupotrebljiv? Jedino za sto sam koristio iTunes je glazba, a iskreno mi je tako i draze prebacivat jer mi je sva glazba tamo i koristim ga kao music player na kompjuteru. I nije meni toliko problem instalirat app nego ni s instaliranom aplikacijom jedna tako jednosyavna stvar nije na mjestu. I jos mi se gadi ta licemjernost kako se iOS pljuje kao los zaostali sustav a andorid uzdize kao nesto strasno napredno a nema tu jednu jednostavnu funkciju. I da meni osobno sense i time scape nisu relevantni jer imam Nexus.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2013 20:30 (gamer34).
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
lebo1 kaže...

Nije važno koji je bolji, vijest nema veze s tim, ali opet ima likova na forumu koji ne čitaju vijest nego samo naslov i ¨trče¨ da napišu da je njihov mobitel najbolji... 

Tocno.

Osobno nisam ljubitelj Samsunga ali netko malo bolje informiran zna da Samsung nudi puno zanimljivih modela. Nekome pase Note, nekome S4, nekome S3, mini... dok Apple nudi 2 modela od kojih stvarno treba biti glup za kupiti jedan. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
gamer34 kaže...

meni osobno sense i time scape nisu relevantni jer imam Nexus.

Ako imaš Nexus onda povuci sa 2 prsta prema dole, pa budeš dobil postotak baterije. 

Crkva je zlo 21. stoljeća
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
gamer34 kaže...

Po cemu neupotrebljiv? Jedino za sto sam koristio iTunes je glazba, a iskreno mi je tako i draze prebacivat jer mi je sva glazba tamo i koristim ga kao music player na kompjuteru. I nije meni toliko problem instalirat app nego ni s instaliranom aplikacijom jedna tako jednosyavna stvar nije na mjestu. I jos mi se gadi ta licemjernost kako se iOS pljuje kao los zaostali sustav a andorid uzdize kao nesto strasno napredno a nema tu jednu jednostavnu funkciju. I da meni osobno sense i time scape nisu relevantni jer imam Nexus.

a meni osobno sve boldano stoji, jer imam HTC one a supruga iP5 pa dobro znam o cemu govorim. Sta bi tek bilo da imas neki Android od 300kn? Kako bi tek onda realno razmisljao.

Jedino glazba? Ti ocito nisi iPhone koristio ni ono malo mogucnosti sto ima a najbitnije ti je uvijek znati koliki je tocno postotak baterije ostao {#}

13 godina
online
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Znam da tu imam postotak, tako i gledam ali me strasno iritira sto nije uvijem gore, ne znam kad sam zadnji put imao mob koji to nije imao i to me jednostavno strasno zivcira. Ispricavam se, iTunes sam koristio i za prebacivanje filmova. Osobno ne znam za sta bi ga jos mogao koristit. I da bitno mi je da mogu nabrzinu pogledat koliko jos imam baterije jer to gledam svako malo.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2013 20:40 (gamer34).
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
gamer34 kaže...
Znam da tu imam postotak, tako i gledam ali me strasno iritira sto nije uvijem gore, ne znam kad sam zadnji put imao mob koji to nije imao i to me jednostavno strasno zivcira.

Mene strasno zivcira sto na iPhoneu nemam kontakt widget sa fotografijama kontakata na kojem jednim dodirom pozivam ili saljem poruku a drugim ga zelim kontaktirati preko vibera, skype-a, whatsappa...

I sta cemo sad? Mislis da je jedan klik udaljena informacija o stanju baterije na tvom mobitelu bitnija?

Zasto nisi kupio HTC ili Sony ako ti je to dealbreaker?

13 godina
online
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
Eto i zato imas HTC, a ne iPhone. Iskreno, nisam uzeo HTC ili Sony jer sam ocekivao da i stock andorid ima postotak baterije. A i srock andorid je brzi, imam osigurane update i lijep mi je.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
gamer34 kaže...
Eto i zato imas HTC, a ne iPhone. Iskreno, nisam uzeo HTC ili Sony jer sam ocekivao da i stock andorid ima postotak baterije. A i srock andorid je brzi, imam osigurane update i lijep mi je.

Imas lijepih clock/weather widgeta koje mozes podesit da ti pokazuju sto zelis pa tako i postotak baterije, recimo Fancy widget. Nemoj od musice praviti slona. Poanta Androida je da ga sam sebi slozis kako ti pase.

12 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Svake godine isto apple sve losiji sve gori i gori bla bla i dode kraj godine i sta bude opet najprodavaniji uredaj znaci ljudi su glupi sta kupuju lose stvari nebi se bas slozio ! Apple se kupuje iskljucivo radi kvalitete , a ne radi sminke ako je radi sminke to je ovdje na balkanu jer smo zaostali narod inace za ostatkom pocevsi od false markirane roba pa nadalje.

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
 
2 10 hvala 0
13 godina
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Zasto se kupuje Samsung?

 
1 6 hvala 0
13 godina
online
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Zbog agresivnog marketinga i "fancy uber super zakon featura"?

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2013 21:25 (gamer34).
12 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Sta ocekujemo u sljedecem revolucionalnom Galaxy S5? Vodotporan 64bitni procesor otisa prsta i sta jos? Da imate malo mozga u glavi shvatili bi da kopija nikako nemoze da bude bolja od originala.

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
 
4 10 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...

S s3 sam mislio da ce samsung dogurati ali s s4 su napravili najveci promasaj pogotovo izbacivsi 1000 modela s4. Kopija i smece uvik ostaje isto. Uzeo sam 5s i boljeg mobitela definitivno nema. Bravo apple !

ja digo ruke opcenito od skupih mobitela jel je to sve definitivno debelo precjenjena roba.

xfact
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
=xfact= kaže...
razbijac kaže...

S s3 sam mislio da ce samsung dogurati ali s s4 su napravili najveci promasaj pogotovo izbacivsi 1000 modela s4. Kopija i smece uvik ostaje isto. Uzeo sam 5s i boljeg mobitela definitivno nema. Bravo apple !

ja digo ruke opcenito od skupih mobitela jel je to sve definitivno debelo precjenjena roba.

 Nekazu uzalud koliko para toliko muzike . Ja sam iphone 5s platio 5300kn preko oglasa i ako ga budem prodava sljedecih godina prodat cu ga za pare u kojim ce najnoviji android uredaji novi kostati. Jednostavno je sve je stvar kvalitete 

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
14 godina
odjavljen
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
=xfact= kaže...
razbijac kaže...

S s3 sam mislio da ce samsung dogurati ali s s4 su napravili najveci promasaj pogotovo izbacivsi 1000 modela s4. Kopija i smece uvik ostaje isto. Uzeo sam 5s i boljeg mobitela definitivno nema. Bravo apple !

ja digo ruke opcenito od skupih mobitela jel je to sve definitivno debelo precjenjena roba.

 

Konačno netko pametan.

 

 

Džabe vam svi ti mobiteli kad ja na nokiu iz 2008 intaliram dosbox, psx emulator, snes, nes, gba, itd....

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Note evo nakon dvije godine... radi. Usporen je iako je istina da imam pun mob aplikacija (nemam više mjesta) ali ostalo je sve oke. Kvalitetan mob i služi svrsi kad god i za kaj god mi zatreba. Ako ću imat love za par godina opet kupujem Note ako nastave tako.

 

No nekima je to preveliko.. Stvar je u tome da bi svatko trebao kupit što mu paše i pustit druge. A li isto tako kupit jer mu to treba i paše a ne jer je Apple pa će svi na poslu zinut kad im odskenira prst.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
razbijac kaže...
=xfact= kaže...
razbijac kaže...

S s3 sam mislio da ce samsung dogurati ali s s4 su napravili najveci promasaj pogotovo izbacivsi 1000 modela s4. Kopija i smece uvik ostaje isto. Uzeo sam 5s i boljeg mobitela definitivno nema. Bravo apple !

ja digo ruke opcenito od skupih mobitela jel je to sve definitivno debelo precjenjena roba.

 Nekazu uzalud koliko para toliko muzike . Ja sam iphone 5s platio 5300kn preko oglasa i ako ga budem prodava sljedecih godina prodat cu ga za pare u kojim ce najnoviji android uredaji novi kostati. Jednostavno je sve je stvar kvalitete 

Ma nek ti imaš iPhone, nije bitno što si nepismen.

klasika

13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
zg2000fs kaže...
Ja sam dignuo ruke od Applea. Prešao na android i zadovoljan sam i sa sustavom i sa nexusima.

Bravo za tebe,ja otkad sam presao na Android sam ocajan.Pa to govno nije jedan dan radilo bez problema.Svaki dan nekakve random crashevi,gasenja mobitela su pocela u zadnje vrijeme.Imam osjecaj ko da je najsporiji mob u mojim rukama.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Mogu samo reci da sgs4 i nakon sto se stavi custom rom ima zaista sramotan lag. Da vidite koliko mu truba za prelazak iz portrait u landscape mod ako uopće registrira iz prve da si ga okrenia, scrollanje kasni bar sekundu, općenito je pod prstima lagav i ljen. Naravno, obožavam ga, nisam bio ovako sretan od kad sam kupio novi komp, samo da se zna. Gledam na njemu serije, filmove, čitam stripove, slušam muziku, surfam i zajebajem se po forumu. Bogovska stvar.

 
1 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

.

Moj PC  
5 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Kad ce android imat touch response onakav ko na ios-u ili windows 8 tabletima onda cu razmislit o kupnji ovak nema sanse. Bitno mi je precizno i tocno upravljat ekranom isto kak mi je bitno imat kvalitetan mis i podlogu za pc. Nemrem se navkinut na preveliki lag koj androdi jos uvijek ima sa touch response. Ne volim na androidu kad idem zumirat brzo sliku ili neku web stranicu kak slika zaostaje za prstom jer ekran ne stigne prati tocno prst kad ga micem.To me jako frustrira kod androida i nije mi jasno zasto se taj probelm koj se jos uvijek nije ispravio na zadnjim high end uredajima. 

 

 

Jedan od Primjera:

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 0:11 (kach).
 
7 5 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Bio sam dugogodisnji korisnik iOS-a i prije mozda nekih mjesec dana sam presao na Galaxy S3 tako da sada mogu reci nesto o jednom i drugom.

 

iOS - platforma koja mi je prirasla srcu, zasto? Zato jer sve sljaka kak treba sljakat, pazi se na neke detalje koji isprva nisu vidljivi, ali tak su nastimani da korisniku ponude najbolje moguce. Potrosnja energije je svejeda na mimimum jer nista nece drkarit po pozadini da ti jede bateriju. Mozes imat ukljucene lokacijske usluge, WiFi, milijun aplikacija u pozadini i prek noci ce pojest 1,2% baterije.

Evo htio bi usporediti prvo paljenje iPhone-a i Galaxy-a. Kad se upali iPhone sve je lijepo usminkano, bez retardiranih zvukova koji na Samsungu isprva zvuce ko da je mob doso direkt iz ruku nekih Kineza. Uglavnom iOS u pocetku ostavlja bolji dojam.

Takodjer treba napomenuti da po izradi jos nitko nije skinuo iPhone-ovu kvalitetu i filing u rukama.

No uz sve pozitivne stvari naravno ima i negativnih, preograniceno je sve, doslovno sam se znao izyebat po sat vremena da stavim custom ringitone, opcenito je glupo da moras citat tutorijale na netu kako staviti ringintone, to bi trebala biti osnovna stvar svakog mobitela. Takodjer su komplikacije sa skidanjem PDF-ova, nemres si sve ustimat kak oces, nema nekog explorera ko na Androidu.

 

Android - prvo sto sam skuzio na Galaxy-u je da softver nije ispoliran niti radi kako bi mogao/trebao radit. To znaci da sam se yebo doslovno 2,3 tjedna da uskladim softver, kernel i modem da izvucem ono najbolje iz njega sto je isto malo priglupo. Uglavnom sad mob radi perfektno, ekran je odlican, sustav je dosta otvoren, mozes si slagat foldere sa razlicitim potrebama, uglavnom mozes sve i svasta.

http://isvijet.com.hr
 
6 6 hvala 0
13 godina
online
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Pardon, ja koliko sam u dućanu isprobao iphone 5S, razočaran sam, ne izgledom i kvalitetom te brzinom, nego rubovima. Pa na 5-ici i 4S/4 nisu ti rubovi toliko izraženi. Ili je izložen neki primjerak koji je shit ili ne znam u čemu je fora sa 5S. Pa doslovno mogo bi rezat povrće s tim izloženim mobom. A što se tiče S4, jest da je plastični, ali u ruci i radu djeluje puno puno bolji od S3, naravno zato jer je jači. Pogotovo gumbi sa strane i home button puno kvalitetnije djeluju i lakše se stisnu nego kod S3 što je meni prednost te zbog većeg ekrana home button fino centriran u sredinu dok je kod S3 prema dolje tako da mi vizualno to ne paše. Te naravno, najviše razočaran u galaxy modele zbog neredovitog software-a kao kod Nexusa ili Apple-a. To je po meni najveća mana da ne mogu updateom sredit bugove, laggove i ostale sitnice za tako moćan uređaj.

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

Supruga mi ima S2, mogu reć da je smeće od telefona, malo malo nešto blokira.... isto tako i sa tabom 2.... sinov ipad 3 radi odlično

 

Iphone 3GS kojeg imam neke 4 godine i dan danas radi kao prvi dan.

 

imam i nexus 4.... te mogu reć da nisam oduševljen sa androidom. telefon kao uređaj je ok, ali android kao os........ je sasvim druga priča...

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
kach kaže...

 Bitno mi je precizno i tocno upravljat ekranom isto kak mi je bitno imat kvalitetan mis i podlogu za pc

E pa onda ćeš se razočarat jer touch iP5S ne valja jer FULAVA...

 

I da odgovorim gore isto: I moj Note šteka ko lud. Ali prijatelji imaju 3GS i 4 koji na iOS7 trokiraju do razine da ih želiš bacit u zid, da ne kažem da se 3GS gasi sam od sebe. Jednostavno sve ovisi kakav si dobio i kako si ga tretirao... kapiš?

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 11:37 (logik).
12 godina
neaktivan
offline
Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4

S ovim svadama se moze ic nadogled  , a i balkanci smo svi smo najpametniji i svatko gura svoje . Primjer samsung je izbacio svoj mocni galaxy s4 s kojim su kiksali vise od pola godine dok je apple izbacio skoro troduplo manje i u prvom tjednu zaradio skoro pa s4 u vise od pola godine toliko od smecu. Ne sumnjam da ce sljedecu godinu appleov proizvod bit najprodavaniji , a ovo da je apple nadmasio opet samsung je sasvim normalno i tako ce bit , jer ovi prvo sta kopiraju i stancaju 500000 smeca od mobitela , perilice rublje , televizije , glacala , fotoaparate  i ko zna sta sve ne i opet apple s par proizvoda zaradi duplo vise nego samsung. 

 

Ova ekipa sta samo kuka o apple definitivno nije ga imala prilike koristit jer je razlika nebo i zemlja od androida. Apple je brend koji nije dostupan za svakoga , dok android je dostupan svima . Da si mozete priustit jedan apple uredaj nebi samo kukali i shvatili bi da je vridan svake kune. 

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 13:18 (razbijac).
 
2 8 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Appleov iPhone 5S nadmašio Samsungov Galaxy S4
logik kaže...

E pa onda ćeš se razočarat jer touch iP5S ne valja jer FULAVA...

 

I da odgovorim gore isto: I moj Note šteka ko lud. Ali prijatelji imaju 3GS i 4 koji na iOS7 trokiraju do razine da ih želiš bacit u zid, da ne kažem da se 3GS gasi sam od sebe. Jednostavno sve ovisi kakav si dobio i kako si ga tretirao... kapiš?

 

Po obicaju, trkeljas bezveze i bespotrebno. Prvo, Note ne steka ko lud. Ni jedan od 3 koja su izbaceni. Da ima laga - ima. No da stekaju ko ludi... Lol?

Nadalje, ti iOS7 nisi ni vidio, a kamo li koristio. Da ne pricam o iP5s koji doslovno leti. Recimo, lako izguglas informaciju da iOS7 nije ni izbacen za 3gs, no eto tvoji prijatelji su nekim cudom uspjeli isti instalirati na 3gs? Cestitam im, valjda su jedini na svijetu koji su to uspjeli.

 

I na iP4 iOS7 radi bez ikakvih problema ukoliko se instalira na cisto, a ne preko OTA updejta. 

 

Previse djece i fanbojsa je na ovom forumu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice