BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neće bi

poruka: 19
|
čitano: 3.172
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neće bi".
7 godina
neaktivan
offline
BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neće bi

za komp kupiš ups i boli te kuki, a za ovo drugo lako

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 11 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neće bi

Ponovno entuzijasti moraju pronalaziti rješenja za probleme koje javna poduzeća jednostavno ne zanimaju. Ovo je trebao HEP napraviti, samo nemaju se zašto truditi kad plaća ionako sjeda svaki mjesec.

 

Sjetite se ekipe koja je napravila prikaz lokacije tramvaja i autobusa u realnom vremenu. Što je ZET napravio? Umjesto da je preuzeo njihovo rješenje, stipendirao ih, zaposlio, bilo što - oni su ih ugasili.

 

Bravo za autora i hvala na trudu. 

 
26 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neće bi

Na sajtu Elektre Zagreb obavijesti postoje već godinama, doduše bez notifikacija. Valjda i za ostala područja također.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
Pa ovo i je korisno jer ti salje notifikacije. Sta ces svaki dan ici na hepovu stranicu provjeravati oce bas tebi iskljuciti? E logiko moja
http://www.youtube.com/radiopulsfm
16 godina
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
Ma sve je to beskorisno, kaze @hakintoshr, samo kupis UPS. Cak ne treba ti nikako gradska mreza. Samo spojis komp na UPS. I ovaj besprekidno napaja...
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
knight kaže...
Ma sve je to beskorisno, kaze @hakintoshr, samo kupis UPS. Cak ne treba ti nikako gradska mreza. Samo spojis komp na UPS. I ovaj besprekidno napaja...

 Ma da jos kupis agregat na benzin i odmah im javi da ti struju iskljuce. Sta fali ovoj usluzi?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
neaktivan
offline
BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neće bi

Da sam ovo imao kad smo se vratili u podunavlje 1998. nakon okupacije, trebali bi nam javljati kad će biti struje.

 

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
Odlična stvar, pogotovo ako renderiraš video ili ga objavljuješ na youtube i odjednom paf, sve crno... svaka čast dečku!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neće bi

Pa sad ako već imaš nešto važno što se ne smije ugasiti ili to radiš na laptopu ili na kompu s UPS-om naravno ako je još i vezano s internetom onda i ruter/adsl/ili štoveć trebaju isto biti na UPS-u. Ali to ne rješava redovno održavanje koje traje cijelo prijepodne (obično subotom, ali nije pravilo), za to ti treba agregat ili složeniji UPS s puno baterija (neisplativo)...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
knight kaže...
Ma sve je to beskorisno, kaze @hakintoshr, samo kupis UPS. Cak ne treba ti nikako gradska mreza. Samo spojis komp na UPS. I ovaj besprekidno napaja...

Dobro, jel vi znate uopće čemu UPS služi? Nije UPS napajanje koje će radit 2-3 sata dok nema struje. 

 

UPS ima bateriju za 5-10min, i manje. Znači snimiš sve što si napravio i gasiš računalo. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
playjob kaže...
Odlična stvar, pogotovo ako renderiraš video ili ga objavljuješ na youtube i odjednom paf, sve crno... svaka čast dečku!!!

 

Youtuberski problemi, a? 

9 godina
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
Dex.pwn kaže...
playjob kaže...
Odlična stvar, pogotovo ako renderiraš video ili ga objavljuješ na youtube i odjednom paf, sve crno... svaka čast dečku!!!

 

Youtuberski problemi, a? 

 Ima par poznatih youtubera na bug forumu. Ja sam osobno slobodni rudar posto mi se ne krevelji za lovu.

12 godina
odjavljen
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć

Znam jednog, ne krevelji se a igra gejmove, i nije Mudja

7 godina
online
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
hrvooje kaže...

Da sam ovo imao kad smo se vratili u podunavlje 1998. nakon okupacije, trebali bi nam javljati kad će biti struje.

 

Kod mene ("blizu" Zagreba) danas još i gora situacija.

Kod nas ako je relativna vlažnost zraka veća od 5%, pada više od 1 mm kiše mjesečno, puše vjetar brže od 0,000000378654637 m/s (smjer nebitan)  i/ili u Indoneziji grmi nema struje.

I to ponajviše zimi kad se ljudi griju (kod nas svi na centralno) pa da im bude ljepše.

Ali, zanimljivo, za vrijeme rata nije tak bilo.

Ni nakon.

A kod mojih u Tovarniku suprotna priča.

Bar je njima danas kaj se toga tiče dobro.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 0:50 (fer-de-lance).
14 godina
offline
BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neće bi

Definitivno brže nego prije trideset godina kad si po nestanku struje išao pročitati obavijest u jučerašnjim novinama i potvrdio činjenicu da zaista nema struje.

PSN - darklydexter
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
fer-de-lance kaže...
hrvooje kaže...

Da sam ovo imao kad smo se vratili u podunavlje 1998. nakon okupacije, trebali bi nam javljati kad će biti struje. 

Kod mene ("blizu" Zagreba) danas još i gora situacija.

Kod nas ako je relativna vlažnost zraka veća od 5%, pada više od 1 mm kiše mjesečno, puše vjetar brže od 0,000000378654637 m/s (smjer nebitan)  i/ili u Indoneziji grmi nema struje.

I to ponajviše zimi kad se ljudi griju (kod nas svi na centralno) pa da im bude ljepše.

Ali, zanimljivo, za vrijeme rata nije tak bilo.

Ni nakon.

A kod mojih u Tovarniku suprotna priča.

Bar je njima danas kaj se toga tiče dobro.

 Da i kod mene je tako par sela dalje od Tovarnika. Znači, ne sjećam se kad je zadnji puta nestalo struje. Možda jednom u par godina radi havarije nekog dalekovoda ili jačeg nevremena. Puno bolje stanje nego kad smo se vratili. Palac gore HEP-u

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 8:35 (hrvooje).
16 godina
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
Dre2 kaže...

Ponovno entuzijasti moraju pronalaziti rješenja za probleme koje javna poduzeća jednostavno ne zanimaju. Ovo je trebao HEP napraviti, samo nemaju se zašto truditi kad plaća ionako sjeda svaki mjesec.

 

Sjetite se ekipe koja je napravila prikaz lokacije tramvaja i autobusa u realnom vremenu. Što je ZET napravio? Umjesto da je preuzeo njihovo rješenje, stipendirao ih, zaposlio, bilo što - oni su ih ugasili.

 

Bravo za autora i hvala na trudu. 

 Jednom prilikom sam bio na razgovoru i onako kažem, tražim siguran i stabilan posao, a lik mi kaže, aha, došli ste se uhljebiti... Trebao sam raditi na programiranju/doradi postojećih web stranica, imao ideje, rekoh, svašta bi se moglo implementirati i ponuditi klijentima, nope nisam prošao. Ali ziher neki HNS/SDP/HDZ rođo je.

9 godina
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
Hahaha ne... brat od cure se bavi renderiranjem videa koje snimi i onda to objavi na yt, ja nemam veze s tim... taj primjer sam naveo jer sam se odmah njega sjetio...
16 godina
offline
Re: BezStruje.com.hr – servis koji javlja kada neć
lllnuclearlll kaže...
knight kaže...
Ma sve je to beskorisno, kaze @hakintoshr, samo kupis UPS. Cak ne treba ti nikako gradska mreza. Samo spojis komp na UPS. I ovaj besprekidno napaja...

Dobro, jel vi znate uopće čemu UPS služi? Nije UPS napajanje koje će radit 2-3 sata dok nema struje. 

 

UPS ima bateriju za 5-10min, i manje. Znači snimiš sve što si napravio i gasiš računalo. 

 

 Dobro, ali jesi li ti toliko ogranicen da nisi u stanju razumjeti ovako jednostavan sarkazam?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice