BlackBerry Classic službeno predstavljen

poruka: 13
|
čitano: 2.538
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlackBerry Classic službeno predstavljen".
15 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Classic službeno predstavljen

novi mobitel koji stane u djep i sa tipkovnicom... dvije stvari koje je veoma tesko nac danas...

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
BlackBerry Classic službeno predstavljen

Zapravo, ovaj telefon ima 3.5" ekran plus tastaturu, tako da je veliki koliko i 5" modeli:

  • 131 x 72.4 x 10.2mm i 177g za BB Classic
  • 136.6 x 69.8 x 7.9mm i 130g za Galaxy S4
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: BlackBerry Classic službeno predstavljen
Sve pet ali je telefon debelo preskup. Prodali budu dva komada, na kraju godine izubili sto milijardi dolara i cudili se budu kak im firma propada.
11 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Classic službeno predstavljen

Ako i dalje se mora koristiti njihov data plan na pretplati nece postici neki uspjeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: BlackBerry Classic službeno predstavljen
NEW_MAN kaže...
Sve pet ali je telefon debelo preskup. Prodali budu dva komada, na kraju godine izubili sto milijardi dolara i cudili se budu kak im firma propada.

Potpisujem, debelo preskup s obzirom što nudi. Cijenim kvalitetu i prednosti klasične tipkovnice, no dok ne snize cijene, tržišni uspjeh će im i na marginama izostati.

zuco1989 kaže...

Ako i dalje se mora koristiti njihov data plan na pretplati nece postici neki uspjeh

Od BB OS10, nisi primoran koristiti njihov data plan, odnosno BIS {#}

16 godina
offline
Re: BlackBerry Classic službeno predstavljen
Nemam nist protiv BB i jos ih koristimo u firmi ali trazit te novce za tako nesto je pretjerano. Za te novce se moze dobit SGS5! Ok nema tipkovnicu ali svatko, ali svatko kome recete mozes dobit BB s tipkovnicom ili SGS5 taj ce se odlucit za SGS5.

BB i njihov plan je mrtav. To je klapalo do prije godinu dvije jer je BB u roamingu car ali danas imate Wifi svugdi i voip ip telefoniju koja je prakticki badava ili badava. Rip BB, bilo je lijepo dok je trajalo.
15 godina
offline
BlackBerry Classic službeno predstavljen

pa postoji i nokia asha koja izgleda manje-više jednako i ic oke. meni telefon mora imati fizičku (a ne psihičku) tipkovnicu. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: BlackBerry Classic službeno predstavljen
Ajar kaže...

pa postoji i nokia asha koja izgleda manje-više jednako i ic oke. meni telefon mora imati fizičku (a ne psihičku) tipkovnicu. {#}

Ajare, BB je religija. Jedanput dok probaš, više ništa nije isto osjećaj koji ti BB daje, takvo uzbudjenje ti ne može izazvati niti SGS5 niti iPhone 6. {#}

15 godina
offline
Re: BlackBerry Classic službeno predstavljen
alankish kaže...

Ajare, BB je religija. Jedanput dok probaš, više ništa nije isto osjećaj koji ti BB daje, takvo uzbudjenje ti ne može izazvati niti SGS5 niti iPhone 6. {#}

a. sori. ja sam zadrti ateist pa se u to kužim k'o marica u krivi ... no da. meni je tehnologija samo alat. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
odjavljen
offline
Re: BlackBerry Classic službeno predstavljen
Ajar kaže...
alankish kaže...

Ajare, BB je religija. Jedanput dok probaš, više ništa nije isto osjećaj koji ti BB daje, takvo uzbudjenje ti ne može izazvati niti SGS5 niti iPhone 6. {#}

a. sori. ja sam zadrti ateist pa se u to kužim k'o marica u krivi ... no da. meni je tehnologija samo alat. {#}

I BB je alat :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry Classic službeno predstavljen
Ivan(4) kaže...

Zapravo, ovaj telefon ima 3.5" ekran plus tastaturu, tako da je veliki koliko i 5" modeli:

  • 131 x 72.4 x 10.2mm i 177g za BB Classic
  • 136.6 x 69.8 x 7.9mm i 130g za Galaxy S4

 

kad malo pogledam, imas pravo...

 

za mene je i dalje seller BB-a tipkovnica, prestizno ime te drugaciji OS. 

 

kao sta rekoh tipkovnicu na pametnom mobiteli je tesko nac, prestiz je usprkos svim padovima ostao za razliku od Applea i Samsunga kojeg doslovno ima svatko od cistacice do skolarca, 

a OS je drugaciji od standarnog iOS-a i Androida te daje neke zanimljive dodatke. A kako je OS samo za odredjenu skupinu modela tako je i optimizacija bolja te nije potrebno da mob ima 64 GB rama i i7 CPU kao ostali flagshipovi ( metaforicki).

 

 

 

14 godina
offline
Re: BlackBerry Classic službeno predstavljen
NEW_MAN kaže...
Nemam nist protiv BB i jos ih koristimo u firmi ali trazit te novce za tako nesto je pretjerano. Za te novce se moze dobit SGS5! Ok nema tipkovnicu ali svatko, ali svatko kome recete mozes dobit BB s tipkovnicom ili SGS5 taj ce se odlucit za SGS5.

BB i njihov plan je mrtav. To je klapalo do prije godinu dvije jer je BB u roamingu car ali danas imate Wifi svugdi i voip ip telefoniju koja je prakticki badava ili badava. Rip BB, bilo je lijepo dok je trajalo.

Nisam puno zemalja prosao, ali mogu reci da sam bio nekoliko puta u italiji i francuskoj. Svaki puta sam se mucio trazeci Wifi iako sam isto mislio da ih ima svugdje kao i kod nas, ali sam se grdno prevario. Vrlo rijetko da je neki otvoreni osim oko  info kucica ili su zatvoreni.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
neaktivan
offline
BlackBerry Classic službeno predstavljen

Evo i opširne recenzije BlackBerry Classic

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice