BOL Forum - 70.000

poruka: 10
|
čitano: 1.477
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BOL Forum - 70.000".
15 godina
offline
BOL Forum - 70.000

Da prevedete forum na engleski bilo bi više korisnika nego na fejsbook-u XD 

 

Čestitam  vama i  novim serverima koji to sve izdrže :)

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: BOL Forum - 70.000
Bubabug kaže...

Da prevedete forum na engleski bilo bi više korisnika nego na fejsbook-u XD

 

Čestitam   vama i   novim serverima koji to sve izdrže :)

  Uf,ali bojim se da bi bug onda morao i časopis i bol prevesti na engleski.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
12 godina
offline
BOL Forum - 70.000

Što reći osim ostanite isti...još više stručnih članaka..

Čestitke...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2013 23:27 (nimo).
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
BOL Forum - 70.000

Čestitke, stvarno je Forum izvrstan ! Ima jedna mala ''nažao'' stvar a to je da sam primjetio da nekih Istaknutih forumaša na forumu nema vec dugo vremena - kako god bilo samo tako dalje !{#}

Mnogi zatvorenici bi radije umrli nego da se ponovno vrate, Oni koji idu prvi puta u zatvor tako nemisle "Nepoznati zatvorrnik"
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: BOL Forum - 70.000
PR0MATRAC kaže...

Čestitke, stvarno je Forum izvrstan ! Ima jedna mala ''nažao'' stvar a to je da sam primjetio da nekih Istaknutih forumaša na forumu nema vec dugo vremena - kako god bilo samo tako dalje !{#}

  Ljudima dosadi,ili im se pojavi neka obaveza.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
neaktivan
offline
Re: BOL Forum - 70.000
g12356 kaže...
PR0MATRAC kaže...

Čestitke, stvarno je Forum izvrstan ! Ima jedna mala ''nažao'' stvar a to je da sam primjetio da nekih Istaknutih forumaša na forumu nema vec dugo vremena - kako god bilo samo tako dalje !{#}

  Ljudima dosadi,ili im se pojavi neka obaveza.

.....ili dobiju ban

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
neaktivan
offline
Re: BOL Forum - 70.000
PR0MATRAC kaže...

Čestitke, stvarno je Forum izvrstan ! Ima jedna mala ''nažao'' stvar a to je da sam primjetio da nekih Istaknutih forumaša na forumu nema vec dugo vremena - kako god bilo samo tako dalje !{#}

Vrate se oni u drugom obliku.{#}

Btw, čestitke redakciji što je okupila toliko ovčica:)

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
16 godina
offline
BOL Forum - 70.000

Dobar forum može samo rasti. vgg

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
BOL Forum - 70.000

Morao sam se i ja reggati, stalni sam posjetilac na web stranici najmanje 6 godina a možda i više :P

lp

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
BOL Forum - 70.000

Iako ne mogu vise biti aktivan na forumu...morao sam se ulogirati samo da uputim cestitke. 70k nije malo... A nadam se da nece stati na tome .{#}

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice