Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

poruka: 32
|
čitano: 3.445
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo".
12 godina
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Pa ne moze se reci da su presutjeli antennagate (posebni event na kojem su pokazali da gle cuda slabljenje signala zahvaca sve uredjaje

) i bendgate gdje su rekli koliko ljudi im se zalilo, a kako su poslije mnogi poceli s testovima ostalih telefona, opet se vidjelo da to nije nikakav gate, nego sasvim normalna stvar kad si sivonja koji sjeda na mobitel u djepu. Malo manje hejtanja, ili barem jednakih kriterija ne bi skodilo.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Apple je oduvijek bio bahata firma koja si je uzimala za pravo da radi kaj misli da je najbolje za korisnika. Ovaj put su pretjerali jer su si uzeli za pravo da dijele tude stvari bez da plate. Ok nije da su oni to planirali radit ilegalno jer sve su u naprijed dogovorili sa autorima ali bezobrazluk je i dalje tu.

Uzimaju 30% na sve i onda jos ocekuju da autori poklanjaju muziku u probnom periodu a kome ne pase dobije odjeb. Preveliki su i zato im ljudi podilaze te dopustaju takva sranja. Fala bogu pa ova mala ima love i muda da se izjasni te svima da do znanja kaj misli o Appleom poslovnom planu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 7:29 (NEW_MAN).
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Očekujem Davora u stalnoj postavi kolumnista u tiskanom izdanju Bug-a... Tome će se protiviti samo antihrvati, komunisti i udbaši!

Freak Show Inc.
 
12 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
Friday kaže...

Očekujem Davora u stalnoj postavi kolumnista u tiskanom izdanju Bug-a... Tome će se protiviti samo antihrvati, komunisti i udbaši!

 Mislim da će teško to proći jer će to onda biti "BUG časopis kolumni" a ne IT časopis. Za kolumne ima upravo ovdje mjesta, na webu. Što vam više treba.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
makopos kaže...

Što vam više treba.

 

 

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

ha a tko zna možda će u konačnici glazbenici bolje proći i više zaraditi od ovakon načina nego prije preko ekipe ala ZAMP pa na dalje....  jest da će brojna ekipa u tom prijašnjem procesu distribucije ostat bez posla, al hbga sve se mijenja i životu i čovjek se mora prilagoditi.

 

Nekako mi je logičnije kupiti jednu pjesmu koja mi se sviđa za sitniš i složiti svoju playlistu, nego skupo platiti cijeli album koji neću u paketu slušati, osim baš extra albuma

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 9:49 (bus).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
Friday kaže...

Očekujem Davora u stalnoj postavi kolumnista u tiskanom izdanju Bug-a... Tome će se protiviti samo antihrvati, komunisti i udbaši!

 Ne, nego protiv toga mogu biti samo nacionalisti, klerofašisti, gnjide i druga desničarska stoka!!

10 godina
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Ispričavam se autoru teksta, ali ovaj članak je meni osobno potpuno besmislen. I to ne zbog autorovog pisanja (nikakvih većih zamjerki), već zbog samog događaja i aktera tih događaja.

 

Apple je u prošloj godini imao dobit od oko 40 milijardi dolara, a Taylor Swift zarađuje oko 60 milijuna dolara godišnje (procjena s Interneta).

 

Apple zarađuje tolike novce uz maržu od oko 70% (po uređaju), a Taylor Swift svoje silne novce dobiva za snimanje nekoliko pjesmuljaka, nešto skakanja po pozornici i prenavljanje po medijima.

 

Oprostite, ali ne mogu suosjećati niti s jednom niti s drugom stranom. Osobno im želim da se povlače po sudovima dok ne bankrotiraju.

:-)

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

"sićušno djevojče"  takve su najopakije. 

 

ured: piše tamo da je visoka 1,78. štrkljava jest. nije to baš sićušno. znam ja sićušnije i opakije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 17:40 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Kad bug misli počet koristiti slike normalne rezolucije na BOLu?

 
17 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
axos kaže...

Kad bug misli počet koristiti slike normalne rezolucije na BOLu?

 

Ne voli nam CMS ovaj format fotografija, istina. Dodao sam u tekst link na ugovor, tako da se može pročitati u punoj raskoši :)

Selling doors, door to door.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
Davor kaže...

 

Ne voli nam CMS Domagoj ovaj format fotografija, istina. Dodao sam u tekst link na ugovor, tako da se može pročitati u punoj raskoši :)

 

Evo, ispravio sam ti...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Offtopic ali kada smo počeli dodavati "gate" na kraju svake afere?

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Iako je tvoje pitanje vjerojatno (bar djelomično) retoričko, odgovor je u rujnu 1974. :)

15 godina
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Zanimljivo mi da im se novi uber/super/ultra/nevjerojatni programski je zove Swift kao sto je i prezime doticne gospodjice.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
SveZauzeto kaže...

 

Oprostite, ali ne mogu suosjećati niti s jednom niti s drugom stranom. Osobno im želim da se povlače po sudovima dok ne bankrotiraju.

:-)

 

U globalu me boli briga i za Apple i za Swifticu. No ona je digla svoj glas radi indie izvodjaca, sama je rekla da njoj free period ne igra apsolutno nikakvu ulogu.

Dao bih joj ogroman respekt, no nekako mislim da je sve to bio jedan obican show dirigiran od strane Applea. Kad je bilo tko mogao ucjenjivati neku megakorporaciju? Jos uz to i najbogatiju?

 

Kao slag na kraju dodje da se Apple u roku od par sati predomislio, pa eto udijelit ce glazbenicima njihov dio. Kao da je to odluka samo jednog covjeka unutar Applea. Mo's si mislit.

Ali im svaka cast. Carevi su. Ne trose na marketing kao konkurencija, a imaju sigurno uvjerljivo najbolji marketing svih vremena. Ljudi znaju svoj posao i kako promovirati svoje proizvode.

13 godina
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Tko je Taylor Swift?

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Od staroga Swifta kcer.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 14:25 (NEW_MAN).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
axos kaže...

Kad bug misli počet koristiti slike normalne rezolucije na BOLu?

 

Pa cijeli bug.hr je jedan prekrasan pixel art. Ocito to ne zna ekipa cijeniti  (evo cak se i ovaj smajli pixelizirano smijesi)

10 godina
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Siroti bogataši se prepucavaju tko će dobiti koji dio kolača. Sve mi ih je žao.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
Hrvoje001 kaže...

Tko je Taylor Swift?

 Zbog ovog sam otisao na Google potrazio i poslusao par stvari, a onda...

Onos sto su rekli davno prije stji i danas - O ukusima se ne raspravlja.

16 godina
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
Ne slusam njezinu muziku ali znam ko je mala. Za razliku od drugih pjevacica mala nema ispade, nije si obrijala glavu i kad daje interviewe odaje dojam dobro odgojenog djeteta. Cisto je refreshing nakon Britney i ostalih pjevacica.

Muzika ko muzika stvar ukusa.
16 godina
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
NEW_MAN kaže...

Apple je oduvijek bio bahata firma koja si je uzimala za pravo da radi kaj misli da je najbolje za korisnika. Ovaj put su pretjerali jer su si uzeli za pravo da dijele tude stvari bez da plate. Ok nije da su oni to planirali radit ilegalno jer sve su u naprijed dogovorili sa autorima ali bezobrazluk je i dalje tu.

Uzimaju 30% na sve i onda jos ocekuju da autori poklanjaju muziku u probnom periodu a kome ne pase dobije odjeb. Preveliki su i zato im ljudi podilaze te dopustaju takva sranja. Fala bogu pa ova mala ima love i muda da se izjasni te svima da do znanja kaj misli o Appleom poslovnom planu.

Apple poslovni plan je dobro poznat, ponudi što manje za što je moguče više love pa nek ovce kupuju.

 

NEW_MAN kaže...
Ne slusam njezinu muziku ali znam ko je mala. Za razliku od drugih pjevacica mala nema ispade, nije si obrijala glavu i kad daje interviewe odaje dojam dobro odgojenog djeteta. Cisto je refreshing nakon Britney i ostalih pjevacica.

Muzika ko muzika stvar ukusa.

 Točnije gledaš u njezine duge noge i zaobljenu rit.

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
12 godina
neaktivan
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Veća je stvar što je otkantala Spotify, najvećeg igrača u tom svijetu muzičkih servisa. Zašto bi joj onda bio problem isto uraditi sa tek nastalim Appleovim servisom. Iako je to vjerovatno uradila iz sebičnih razloga, u svakom slučaju je uradila odličnu stvar za sve muzičare koji će biti na tom servisu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
NEW_MAN kaže...
Ne slusam njezinu muziku ali znam ko je mala. Za razliku od drugih pjevacica mala nema ispade, nije si obrijala glavu i kad daje interviewe odaje dojam dobro odgojenog djeteta. Cisto je refreshing nakon Britney i ostalih pjevacica.

Muzika ko muzika stvar ukusa.

 Sto jest jest, a sto se tice Britney, nekada je bila "normalna", zanimljivo je sto si je sa svojom starom pjesmom iz 2001. god pod nazivom "Lucky" prakticki predvidjela sudbinu, to je tako kad ti Hollywood preuzme zivot.

 

Tako da, nikad ne reci nikad, velika je vjerojatnost da ce i ova krenuti istim putem kao Britney, Miley Cyrus i sl. a kad smo vec kod toga. Velike firme poput Applea bi takoder mogle u skoroj buducnosti izgubiti staru slavu (cough cough Nokia, Nintendo itd).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 22:29 (lovac82).
9 godina
neaktivan
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

pa nije bas sicusna veca je od mene dobrih 5 centimetara,kad lopov lopovu ukrade i bog se smije

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo

Al ga seru i jedni i drugi, al opet na kraju mi pojedemo ta govna.

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
This sick beat:Dan kad je Apple (tobože) pokleknuo
Bilal kaže...

Veća je stvar što je otkantala Spotify, najvećeg igrača u tom svijetu muzičkih servisa. Zašto bi joj onda bio problem isto uraditi sa tek nastalim Appleovim servisom. Iako je to vjerovatno uradila iz sebičnih razloga, u svakom slučaju je uradila odličnu stvar za sve muzičare koji će biti na tom servisu.

 jos jedna odlicna stvar

 

...zaštitila izraz "This sick beat" kao i niz drugih fraza iz tektova svog albuma '1989'.

Swift tako sada ima pravo na izraze "Party Like It's 1989", "Cause We Never Go Out Of Style," "Could Show You Incredible Things" i "Nice to Meet You, Where You Been?" koje je službeno registrirala.

14 godina
offline
Re: This sick beat:Dan kad je Apple (tobože) pokle
Loroc kaže...
Bilal kaže...

Veća je stvar što je otkantala Spotify, najvećeg igrača u tom svijetu muzičkih servisa. Zašto bi joj onda bio problem isto uraditi sa tek nastalim Appleovim servisom. Iako je to vjerovatno uradila iz sebičnih razloga, u svakom slučaju je uradila odličnu stvar za sve muzičare koji će biti na tom servisu.

 jos jedna odlicna stvar

 

...zaštitila izraz "This sick beat" kao i niz drugih fraza iz tektova svog albuma '1989'.

Swift tako sada ima pravo na izraze "Party Like It's 1989", "Cause We Never Go Out Of Style," "Could Show You Incredible Things" i "Nice to Meet You, Where You Been?" koje je službeno registrirala.

 i?

 

Zaštitila je svoje tekstove pjesama, koji će eventualno, možda postati imena brendova, ništa čudno.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: This sick beat:Dan kad je Apple (tobože) pokle
sirka666 kaže...
 

Zaštitila je svoje tekstove pjesama, koji će eventualno, možda postati imena brendova, ništa čudno.

 Seriously? Tebi je to ok? 

Eto idem ja sutra patentirati riječ "hey" ili "kurac" pa mi svi uplaćujte lovu kad spomenete jedno od toga ili vam slijedi sudski poziv.

 

Ako mi treba pjesma, idem sutra uglazbiti ta 2 hita, brzo će se isplatiti.

 

Svijet i je u takvom k kad se na ovakve stvari gledao kao da su "ok". 

Can't find a better Jam!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice