Dell Alienware Alpha u prodaji

poruka: 10
|
čitano: 2.144
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dell Alienware Alpha u prodaji".
15 godina
offline
Dell Alienware Alpha u prodaji

Koja je svrha toga?

Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Alienware Alpha u prodaji

Svrha je glupim amerima, koji već doma imaju xbox i PS4 te sve konzole ispod, ponuditi još jednu imena dell alienwere koja je u biti komp s napumpanim cjenama komponenti. Pa nek se debili vesele...

15 godina
neaktivan
offline
Dell Alienware Alpha u prodaji

Ne vidim svrhu ovoga , svatko tko želi neki High end PC će sam složiti i odabrati komponente za puno manje para i naravno puno bolje.

 
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dell Alienware Alpha u prodaji
PC konzola, koja debilana....
PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
12 godina
protjeran
offline
Dell Alienware Alpha u prodaji

A gle trebate shvatiti da ima i ljudi (dakle ostala polovica) koji ne zele sami slagati nego zele gotov proizvod upakiran u jednom...pa eto alienware im je to dao na pladnju i naplatit ce kao i sve ostalo iz svoje nabrijane i ukrasene proizvodnje!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dell Alienware Alpha u prodaji
dejo6 kaže...

Koja je svrha toga?

Da se svima svidiš nakon sto ti kliknu Moj PC.

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
11 godina
offline
Dell Alienware Alpha u prodaji

Svrha ovoga je:

1. Kompaktnost...idi slagati MiniATX PC ( ove jačine ) i da vidimo veličinu kutije, imaš ljudi koji žele kompaktnost za dnevni boravak.

2. Ima ljudi koji se ne žele zajebavati sa HW.

3. Ima ljudi koji žele oboje ;)

 

E sad kaj se cijene tiče...pa ae i nije skupo, općenito kad gledamo složene konfiguracije su skuplje.

Gledao sam preview i "kažu" da je jače od konzola ( PS4/XBONE ).

 

Cijena xBox One konzole je oko 400$ ( 399 na amazonu ), Alianware Alpha je 549$, za tih dodatnih 149$ dobivaš.

Otvorenu platformu, veću kompaktnost i zagarantiran 1080p u istoj kvaliteti sa današnjim konzolama

( xBox one vrti 900p i PS4 1080p, večina igrica je zaključana na 30FPS-a dok alpha može ostvariti i veći frame rate )

Te više slim model.

 

Ja da sam ufuran u konzole i sl. prije bi odabrao Alphu za tih dodatnih 149$ preko PS4/xBone.

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Dell Alienware Alpha u prodaji

baš me zanima ovaj prilagođeni Windows 8.1, moglo bi se instalirati :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dell Alienware Alpha u prodaji

Nije ništa " prilagođeno " već WiN 8.1 dolazi installiran sa AlphaUI Aplikacijom ( Koju možeš skinuti na Alienware stranici, ali ne radi bez Alienware HW-a ).

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.11.2014 23:36 (Diazz72).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Dell Alienware Alpha u prodaji
Stjepanj kaže...

A gle trebate shvatiti da ima i ljudi (dakle ostala polovica) koji ne zele sami slagati nego zele gotov proizvod upakiran u jednom...pa eto alienware im je to dao na pladnju i naplatit ce kao i sve ostalo iz svoje nabrijane i ukrasene proizvodnje!lp

Tako je..Kao i cinjenica da tko radi na zapadu za prosjecnu placu,Alienware nije preskup...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice