Je li dionica HGspota najbolji odabir?

poruka: 53
|
čitano: 9.588
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li dionica HGspota najbolji odabir?".
14 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Taj je propao već par puta, tko kaže da neće opet. Nema marketinga, a i ponuda im nije nešto.

I'm soo SERIAL
 
11 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

da nije žalosna vijest, bila bi smiješna .....{#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Ne.

xFire: rebelsy | steam: rebelsyz0r
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Izgleda da hoće navući neke idiote da popljugaju lovu na dionice od firme koja je u qrcu.

Jesi te informacije izvuka iz PES-a ili ?
 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Hgsp je prošle godine bio raj za špekulante kada je dionica skakala u dvoznamenkastim postocima.Uglavnom možete kupiti za 20 kuna dionicu koja ne vrijedi ni nula kuna.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Naravno da će skočiti kad će niska cijena i špekulacija o rastu navući kupce, ali ćim se taj mjehurić od sapunice dovoljno napuše, on pada ako nema stabilnu pozadinu.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Prije kupnje dionica savjetujem potencijalnim kupcima da otvore www.hgspot.hr :P

A sad ozbiljno... HGSpot je izgradio reputacij/brand i to mu je bio glavni kapital. To je izgubio i iskreno ne vidim da ce ikada se vratiti na stare visine. S druge strane dionica je tolko jeftina da je lako moguce da poraste 5x. :D

 

Disclaimer: ne posjedujem dionie HGSpota i ovo nije nagovor ni na kupnji ni na prodaju ni na držanje.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Meni je fenomenalno dobro kako svi ljudi kupuju dionice. Nitko nikad ne otvori racun dobiti i gubitka koji je objavljen na burzi prije kupnje nego svi po nekim tračevima odlučuju o kupnji. Sigurno će nakon ove vijesti dionica porasti i netko ce zaraditi, a netko izgubiti kad ponovno padne, ali da li to vrijedi tolikih novaca? Ja mislim da ne vrijedi. Ta firma nece propasti (isto kao sto nece niti Pevec, niti Magma, niti Elektropromet, niti Gramat, niti Getro), ali ja ne bih dao svu svoju imovinu da postanem vlasnik neke od ovih tvrtki.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?
MrBlc kaže...

Naravno da će skočiti kad će niska cijena i špekulacija o rastu navući kupce, ali ćim se taj mjehurić od sapunice dovoljno napuše, on pada ako nema stabilnu pozadinu.

da ispatilo bi se kupit kojih stotinjaka komada, vise onako za zajebanciju, imam filing da ce vrijednost dionice opet umjetno pumpat, naravno treba se samo onda na vrijeme ili bolje receno s prvom pravom prilikom rjesit tog smeca {#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
15 godina
neaktivan
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Ne bi kupio toalet papir u HGspotu a di njihove dionice. Svi smo bili svjedoci sudjelovanja raznih ljudi HGspota na forumu, praznih floskula i glupih rasprava. Nema šanse...

16 godina
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Njihovi menandžeri ne shvaćaju da IT populacija nikada nije glupa, dok ostatak naroda možda guta sve šta mu vlada nudi, IT ljudi za to vrijeme uključuju svoj IQ i u kriznim vremenima kupuju samo nužno i po dobrim cijenama. Ako je nešto negdje skupo onda ne kupuju, Hgspot je svojom prodajom izgubio kupce jer su otišli u krivom smjeru, digli cijene itd. i ljudi se jednostavno okrenuli drugima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2011 9:17 (makopos).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?
mislav_01 kaže...

Ne bi kupio toalet papir u HGspotu a di njihove dionice. Svi smo bili svjedoci sudjelovanja raznih ljudi HGspota na forumu, praznih floskula i glupih rasprava. Nema šanse...

A ti dionice kupujes samo od one firme koja ti se svidja? Znaci kad kupis dionice INE onda tankas samo na INI? Imas T-com, pa kupis MaxTV? A kad prodas predjes na Bnet? :-)))

16 godina
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

HGspot je firma (banana), ali jos ima potencijala samo da se dovedu sposobni ljudi na prava mjesta. Njeno ime je staro, poznato mnogim generacijama, ali je vec jedno dulje vrijeme na losem glasu.

 

Ima jedan primjer info. trgovine nedaleko od mene. Kad sam dosao pitat dal imaju neki AMD-ov procesor, odgovorili su da nemaju jer nikad nisu imali problema s Intelom. {#}

To je samo jedan od sitnih primjera nesposobnosti i zatupljenosti nekih trgovina, a HGspot je imao puno prevelike cijene, neku "fu man chu" robu na lageru i sl.

 

Mozete si mislit kakav je to nemar ili mafija (?) na djelu kad takva velka firma (nekad ) HGspot propadne, mogli su imat monopol u HR kao i Vemil u kojem se kralo ko u prisustvu gusara.

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?
facewithascar kaže...
mislav_01 kaže...

Ne bi kupio toalet papir u HGspotu a di njihove dionice. Svi smo bili svjedoci sudjelovanja raznih ljudi HGspota na forumu, praznih floskula i glupih rasprava. Nema šanse...

A ti dionice kupujes samo od one firme koja ti se svidja? Znaci kad kupis dionice INE onda tankas samo na INI? Imas T-com, pa kupis MaxTV? A kad prodas predjes na Bnet? :-)))

Sta ti pricas? Ajd ne trolaj bezveze. Znaš dobro šta sam mislio. HGspot je sranje od firme, sa preskupim cijenama i izubljenim povjerenjem kupaca što nastupi predstavnika HGspota na ovom forumu sigurno nisu popravili kao ni prijašnja iskustva i sudbina ove firme. ZAsto bi kupio takve dionice? Sama cinjenica velicine firme prije i nacin na koji je propala i kako sada posluje, pa nedavna obustava trgovanja dionica i slicne akcije je pametnom dovoljno da se kod njih ništa ne kupuje, a pogotovo ne dionice.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 23:13 (mislav_01).
16 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

1. pokusaj vracanja HGspota u zivot  je ona teta sta nam je tu pokusavala prodavat pozitivnu politiku firme, demagogiju i zajebanciju, a onda kad je shvatila da ovdje nismo glupe pastirove ovcice- ODUSTALA...

2. provale sa besplatnom kavom i "ipad savjetnicima (kojih vise nema op.a) koje su totalno propale zbog lose opreme na lageru i loseg poznavanja iste od strane tih "savjetnika" i njihovih prodavaca

3. suradnja sa bugom ( ili sta je vec) pa ce kao HGSPOT odjednom procvat jer kad 2 put vidimo da je Peric njima rekao nesto o Galaxyu cemo svi ic po galaxy tamo, a kad im je tim objasnio razliku izmedu HDD i SSD svi cemo samo tamo kupovat hard diskove

4. onaj prvi vlasnik stora kojeg su doveli da bi kao spasio firmu, ali mu nisu doveli i pametne ljude, a jedan pametan na 100 glupih bude samo 101 izgubljeni

 

da dionice?!

bolje da to sruse i grade sve iz pocetka, pod drugim imenom, i neka svi promjene identitet, a ekipa iz ducana neka ide i na plasticnu da ne skontamo da su to isti oni koji pojma nemaju

potpis :D
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?

čim su počeli prodavat pegle i vešmašine i glumit PEVEC2 odmah sam znao da će vrlo brzo propast!

15 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

hahahahahahaha

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Bilo bi "fair" da Erste banka uzgred objavi kakve interese -direktne i posredne - ima u poduzećima čije dionice propagira.

I dalje, koliko će sama banka kroz svoje investicijske aktivnosti i fondove uložiti u te dionice.

 

Kakve su se pokazale prošlogodišnje prognoze Erste banke?

I je li ta banka tada, i u kojoj mjeri, stavila svoj novac tamo gdje je drugima savjetovala?

 

E, onda bi to bila neka informacija.

Ovako je to samo mazanje očiju, jer nema ni razloga da bude išta drugo.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?
Memphis kaže...

čim su počeli prodavat pegle i vešmašine i glumit PEVEC2 odmah sam znao da će vrlo brzo propast!

nije problem u tome. evo i Protis prodaje bijelu tehniku. problem je u megalomaniji i neprivikavanju na nove situacije. Gradnja pustih poslovnih zgrada, iznajmljivanje poslovnih prostora u ogromnom broju (a samim tim i prekomjerno zaposljavanje) samo da ga ne bi iznajmila konkurencija, dovela je do potrebe za vecim marzama i to je kraj price. ne mozes ti kupiti poslovnu zgradu zato jer ti blesava procjena poslovanja za slijedecih par godina to dozvoljava. navikli su na relativan monopol, opustili se i propali, klasicna prica. da su tada u web prodaju ulozili 5% onoga sto su ulupali u neprofitabilno sirenje i danas bi bili bogovi. a da klasicnu hrvatsku pricu o lopovluku ni ne spominjemo. osobno mislim da bi se firma da nema dugovanja lako izvukla na pravi put. ovako, tesko. 

14 godina
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?
uuY kaže...

Bilo bi "fair" da Erste banka uzgred objavi kakve interese -direktne i posredne - ima u poduzećima čije dionice propagira.

I dalje, koliko će sama banka kroz svoje investicijske aktivnosti i fondove uložiti u te dionice.

 

Kakve su se pokazale prošlogodišnje prognoze Erste banke?

I je li ta banka tada, i u kojoj mjeri, stavila svoj novac tamo gdje je drugima savjetovala?

 

E, onda bi to bila neka informacija.

Ovako je to samo mazanje očiju, jer nema ni razloga da bude išta drugo.

kad sam odlučivao koji ću mirovinski fond drugog stupnja uzeti oni su me uvjeravali da su najbolji i nedavno sam otkrio da nisu baš tako dobri,eto toliko o erste banci

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?
Commodore kaže...
Memphis kaže...

čim su počeli prodavat pegle i vešmašine i glumit PEVEC2 odmah sam znao da će vrlo brzo propast!

nije problem u tome. evo i Protis prodaje bijelu tehniku. problem je u megalomaniji i neprivikavanju na nove situacije. Gradnja pustih poslovnih zgrada, iznajmljivanje poslovnih prostora u ogromnom broju (a samim tim i prekomjerno zaposljavanje) samo da ga ne bi iznajmila konkurencija, dovela je do potrebe za vecim marzama i to je kraj price. ne mozes ti kupiti poslovnu zgradu zato jer ti blesava procjena poslovanja za slijedecih par godina to dozvoljava. navikli su na relativan monopol, opustili se i propali, klasicna prica. da su tada u web prodaju ulozili 5% onoga sto su ulupali u neprofitabilno sirenje i danas bi bili bogovi. a da klasicnu hrvatsku pricu o lopovluku ni ne spominjemo. osobno mislim da bi se firma da nema dugovanja lako izvukla na pravi put. ovako, tesko. 

U potpunosti se slažem s tobom, ali bi ipak dodao da, između ostalog, JE problem u tome što prodaju vešmašine.

Pa nemožete vi očekivati od jednog prodavača da u isto vrijeme bude IT stručnjak, i da zna "kol'ko je litara bubanj, kak brzo centrifuga ide... ili kolko rupica pegla ima dolje..." I uopće ne karikiram!

 

Protis ipak ima malo drugačiju politiku poslovanja od HGSpta. Ali niti meni nije jasno kako netko može naručiti "onlajn" perilicu rublja?!? WTF?

 

EDIT: Ja kad nešto kupujem, prvo odredim točno što želim (model) i onda skupljam ponude po dućanima.

I pobjedi najjeftiniji (pa koji god to bio) ALI sa KVALITETNOM postprodajnom podrškom, tak da mogu biti siguran da neću kasnije izgubiti živce. HGspt već duže vrijeme nije ni jeftin ni kvalitetan. -> Odgovor da li uložiti u njihove dionice!

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2011 14:36 (Zdravac).
16 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Banke kod nas nemaju zakon kao drugdje u svijetu i zato je njima odvdje super...

Banke vani moraju oko 30% zaradenog u zemlji negdje ulozit, a kod nas to ne moraju napravit, vec svu lovu iznose iz zemlje...

zato se vani razvijaju zemlje jer ih banke trpaju lovom jer MORAJU...

a kod nas nas samo moraju lagat i zajebavat

potpis :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Hahaha, kakva navlakuša. A zašto u podnaslovu nema nešto kao 'sponzorirani oglas' ili sl.?

 

 

bor4c - human geek, level 31, technosexual, neutral good
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?
Commodore kaže...
Memphis kaže...

čim su počeli prodavat pegle i vešmašine i glumit PEVEC2 odmah sam znao da će vrlo brzo propast!

nije problem u tome. evo i Protis prodaje bijelu tehniku. problem je u megalomaniji i neprivikavanju na nove situacije. Gradnja pustih poslovnih zgrada, iznajmljivanje poslovnih prostora u ogromnom broju (a samim tim i prekomjerno zaposljavanje) samo da ga ne bi iznajmila konkurencija, dovela je do potrebe za vecim marzama i to je kraj price. ne mozes ti kupiti poslovnu zgradu zato jer ti blesava procjena poslovanja za slijedecih par godina to dozvoljava. navikli su na relativan monopol, opustili se i propali, klasicna prica. da su tada u web prodaju ulozili 5% onoga sto su ulupali u neprofitabilno sirenje i danas bi bili bogovi. a da klasicnu hrvatsku pricu o lopovluku ni ne spominjemo. osobno mislim da bi se firma da nema dugovanja lako izvukla na pravi put. ovako, tesko. 

Ja mislim da internet kupnja u Hrvatskoj neće biti ništa posebno još deset godina. To što većina ljudi koji su na Bug forumu kupuje on line (a barem 50% ih ne kupuje na ebayu) ne znači ništa. Pogledajte malo frendove, nitko ništa ne kupuje online, ne koristi se internet bankarstvom i sl. Znate li da se samo 10% stanovništva koristi internet bankarstvom? Internet je još uvijek Hrvatima samo mjesto gdje mogu pročitati informaciju, pa onda u auto do dućana i po robu.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Hacker-ri, moraš priznati da ti nas ipak jako voliš. Prije godinu dana si obećao da nikad više nećeš ući u HGspot, a po forumu se vidi da ti jako nedostajemo. Ovo što si napisao pod 2 je pogrešno, te usluge nikad nije niti bilo u Rijeci, ona je oduvijek bila samo u Utrinama. Ti kad si u Utrinama navrati, pa probaj. I javi kako ide tvoja trgovina računalima, možda možemo dati koji savjet?

Ana Matić
13 godina
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Meni je HG Spot kao riba koja je ulovljena na povrsinu,a ovakvim cijenama samo sebi pogorsavate(citaj:udaljujese od vode),stalno se koprcate ali znate da su sanse da ce te se vratit u more(citaj: postati konkurentan) jako slabe i male.

 

 

I ovakvim primjedbama i pitanjima druge za vas savjet nista ne dokazujete,meni ste vec dokazali da ste:nestrucni,neprofesionalni i neozbiljni i skupi me odvuklo od vas,a privukao neki web shop koji je dosad bio sve suprotno od vas,a bome mi ne nudi savjetnike niti kavu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2011 19:32 (ivanoile).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?

@Ana.Matic

 

Prijateljski savjet; Ak nemaš utjecaja na donošenje strateških odluka o poslovanju HGSpota, bolje ih nemoj ni braniti, jer bi mogla biti zatrpana 100-tinama pitanja od forumaša.

 

Po onome što naš friend google kaže, rekao bih da samo pišeš obavijesti, ili demante ;-) (zloban sam, znam)

 

PS

Pa, možda nam možeš malo, onak insajderski objasniti je li dionica HGspota NAJbolji odabir?

Hm, pitanje je sad.

 

Pucaj sa savjetima!

 

 

PS2

Ne branim hackera.ri, nego mi se tvoj odgovor njemu činio prilično bahat (a to ne volim)

 

NHF

Zdravac
13 godina
neaktivan
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?

momci otkrit cu vam dionice na koje smo ja i moj stari u zadnjih par dana pokupili poprilične pare...

belje, oznaka blje

adris, oznaka adrs-p, ne r

ht, oznaka ht

končar, oznaka koei

konzum, oznaka knzm

petrokemija, oznaka ptkm

viro, oznaka viro

i zagrebačka banka, oznaka zaba

nisam gledao 2 dana dionice, znači fulaste vlak =)

btw hebo hg-spot

viva la rakija.....
16 godina
neaktivan
offline
Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Ja mislim da je je dobar odabir jer prije ili poslje moraju se opet dici.

Nista nije vjecno!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samo Hajduk  {#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Je li dionica HGspota najbolji odabir?

Kad smo vec kod dionica i kompjutera,jel itko od vas prati Intel i AMD i Nvidiu na trzistu.Ja jesam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I naravno da Hajduk rules{#}{#}{#}{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.1.2011 19:48 (ivanoile).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice