Google+ za iPhone

poruka: 25
|
čitano: 2.632
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google+ za iPhone".
13 godina
neaktivan
offline
Google+ za iPhone

Sad bi konačno od servisa i moglo biti nešto.

 
1 20 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google+ za iPhone

Bitno da google+ nije moguće koristiti na androidu u hr...

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
16 godina
offline
Re: Google+ za iPhone
Sinatra kaže...

Sad bi konačno od servisa i moglo biti nešto.

Tek sad kad postoji app za iPhone, moglo bi biti nesto od Google+?!?! Jel ti citas sto napises ili samo valjas sta ti padne napamet?!?

14 godina
neaktivan
offline
Google+ za iPhone

Cuj, zasto? Pa mora cika Jobs prvo dobro da progoogla, da izvidi sve moguce implikacije...

 

A i vrlo je poznato kako se plaho medjusobno ljube, nema sta...

 

Pusack... ovaj, konkurentska prica, pa hajd'...

TeraFlops
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ za iPhone
Beno kaže...

Tek sad kad postoji app za iPhone, moglo bi biti nesto od Google+?!?! Jel ti citas sto napises ili samo valjas sta ti padne napamet?!?

 

Jasno je kao dan da se danas, kao i u daljoj budućnosti, društvene mreže sve više koriste u pokretu, najčešće putem pametnih telefona.

Onda je sasvim logično da servis može uspjeti samo ako se pojavi na platformi koja je, prema istraživanjima, najznačajnija na području korištenja mobilnog interneta. U ovom slučaju iOS.

14 godina
offline
Re: Google+ za iPhone
Blue_Fatal1ty kaže...

Bitno da google+ nije moguće koristiti na androidu u hr...

Moguće je...

 

http://www.netokracija.com/google-plus-android-marketplace-13367

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
15 godina
offline
Re: Google+ za iPhone
Blue_Fatal1ty kaže...

Bitno da google+ nije moguće koristiti na androidu u hr...

?? Uredno ga koristim od prvog dana.

14 godina
offline
Re: Google+ za iPhone
Blue_Fatal1ty kaže...

Bitno da google+ nije moguće koristiti na androidu u hr...

Moguće je i radi, samo ga treba skinuti sa web adrese:

 

http://hotfile.com/dl/122764575/850d0c8/Google_1.0.2.apk.html

 

Na hr market još nije stigao.

15 godina
protjeran
offline
Re: Google+ za iPhone
Sinatra kaže...
Beno kaže...

Tek sad kad postoji app za iPhone, moglo bi biti nesto od Google+?!?! Jel ti citas sto napises ili samo valjas sta ti padne napamet?!?

 

Jasno je kao dan da se danas, kao i u daljoj budućnosti, društvene mreže sve više koriste u pokretu, najčešće putem pametnih telefona.

Onda je sasvim logično da servis može uspjeti samo ako se pojavi na platformi koja je, prema istraživanjima, najznačajnija na području korištenja mobilnog interneta. U ovom slučaju iOS.

hahahahahaa

15 godina
protjeran
offline
Re: Google+ za iPhone
Blue_Fatal1ty kaže...

Bitno da google+ nije moguće koristiti na androidu u hr...

MarketAccess i to je to :P

16 godina
offline
Re: Google+ za iPhone
Sinatra kaže...
Beno kaže...

Tek sad kad postoji app za iPhone, moglo bi biti nesto od Google+?!?! Jel ti citas sto napises ili samo valjas sta ti padne napamet?!?

 

Jasno je kao dan da se danas, kao i u daljoj budućnosti, društvene mreže sve više koriste u pokretu, najčešće putem pametnih telefona.

Onda je sasvim logično da servis može uspjeti samo ako se pojavi na platformi koja je, prema istraživanjima, najznačajnija na području korištenja mobilnog interneta. U ovom slučaju iOS.

Ma daj, molim te... Postoji app za Android,  cisto zadovoljavajuce radi na Symbianu, Blackberryu i WinMobileu i svemu ostalom preko mobile verzije sitea...

Da, u pravu si. Sad kad sa ajfouna mozes pristupit, sad tek ovih 4,5 milja korisnika servisa moze na G+ kako je Bog zamislio. {#}

Fakat mi je vec dosta tvog trolanja na forumu. Kad god vidim tvoj post znam da zakuhavas neki flame...

 

13 godina
neaktivan
offline
Google+ za iPhone

Ništa ja ne zakuhavam, samo iznosim činjenice. Pet milijuna korisnika je beznačajna brojka u odnosu na 750 milijuna koliko ih broji Facebook. No s druge strane, Facebook može brojne milijune zahvaliti upravo tih 200 milijuna iOS korisnika.

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ za iPhone

Ma kakve li gluposti... I to si ti zaključio po čemu??? ok, kontam da je puna kifla korisnika facebooka vlasnici neke iMašine, ali nepotrebno hvaljenje iStvari je pretjerano, svaki put to napraviš, okani se toga i komentiraj koliko toliko realno... Dobro je da su napravili aplikaciju za iUređaje, ali da je Facebook aplikacija dobra na npr. iPhoneu, e pa nije, naprotiv ne valja ništ... Nitko nije zadovoljan, dakle nije da se Facebook može zahvaliti iOS-u i svojoj aplikaciji za 200 milja korisnika... Imaju sreće s tim igricama, i tonu stvari koje se mogu kao takve koristiti i na najnormalnijem računalu...

13 godina
protjeran
offline
Re: Google+ za iPhone

@sinatra

hahahhahahahahahahahahah

 

ajd jos malo trolaj...

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2011 15:00 (bruno1024).
15 godina
offline
Re: Google+ za iPhone
p1c3k kaže...

Dobro je da su napravili aplikaciju za iUređaje, ali da je Facebook aplikacija dobra na npr. iPhoneu, e pa nije, naprotiv ne valja ništ... Nitko nije zadovoljan, dakle nije da se Facebook može zahvaliti iOS-u i svojoj aplikaciji za 200 milja korisnika..

A čuj, bolja nego aplikacija na androidu...ovdje mi barem na vrijeme javi kada dobijem nečiju poruku/komentar/invite na događaj i slično. Na androidu mi je sve to bilo označeno da javlja pa mi mob nikada nebi zvonio{#} Sada su na iOS-u sa zadnjom verzijom nešto sfušali pa mi se rušio, srećom preko installusa našao stariju verziju pa nema frke{#} I da ako ti offical app od face-a ne valja imaš na app storu barem desetak drugačijih, neki bolji, neki lošiji, što besplatni, što po dolar, tako da za svakoga ponešto...

 

Međutim otišli mi svi u off topic kao što je i običaj za bilo koju temu od apple-a....{#}

 

Niš treba skinuti ovaj g+ pa viditi kako dela nadam se jednako dobro kao i drugi appovi od google-a{#}

Stoja
14 godina
offline
Google+ za iPhone

kad mi za svaku poruku poslanu na tom g+, kao što je to na facebooku "inbox", budu dolazili SMS-ovi kao što mi dolaze od facebooka tako da ja odgovorom na taj sms jednostavno odgovaram na poruku, kad mi budu do zadnjeg frenda sa fejsa prebaceni na g+, onda i ja gasim facebook i komplet se prebacujem na google +

takodjer, i besplatan pristup g+, kao što je facebook.0 je istoprijekopotreban...jer 40% mojih frendova, mi se javlja preko tog facebook.0, a ja sve njihove poruke dobivam na sms, besplatno i toliko jednostavno da se desi da po mjesec dana ne odem na facebook, i sve rješavam putem tog ultrajednostavnog načina!!

svaka čast google, al trebat ce dosta vremena da se ukorjeni kao što je to facebook trenutno!

TiONiO
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Google+ za iPhone

Daj neko pozivnicu ak more ukay1000@gmail.com

 

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google+ za iPhone

Gledam na App storeu i ne mogu naci?

I'll see you on the dark side of the moon
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ za iPhone
Sinatra kaže...

Ništa ja ne zakuhavam, samo iznosim činjenice. Pet milijuna korisnika je beznačajna brojka u odnosu na 750 milijuna koliko ih broji Facebook. No s druge strane, Facebook može brojne milijune zahvaliti upravo tih 200 milijuna iOS korisnika.

Zaboravljaš 200+ milijuna google (gmail) korisnika.

15 godina
neaktivan
offline
Google+ za iPhone

Sinatra suspendovan ma jel moguce? XD

 

Nego da se vratim temi donekle na Desire-u koristim bez problema G+ aplikaciju i prilicno je zgodna ali ima nekih nedostataka kao sto je napredno upravljanje krugovima. Sad ne znam da li su to popravili na iPhone aplikaciji ili ne u svakom slucaju posto su krugovi bit G+ trebalo bi da se omoguci naprednije uravljanje na telefonu/tabletu. 

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Google+ za iPhone

Nabijem ih na onu stvar app ne radi na iPod Touch 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Google+ za iPhone

Nije dostupan za hrvatski app store

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ za iPhone
smece, nece bit nis od ovog.
14 godina
neaktivan
offline
Google+ za iPhone

Koga zanima mali pregled aplikacije evo link.

Korisnici iPod-a touch i iPada koji navodno nemogu instalirat kod nas navedenu mogu probati ovako.

Meni se neda instalirat cisto iz razloga što mi još baš i nema frendova gore pa mi je sam taj servis još prilicno beskoristan.

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Google+ za iPhone

Ima na Insallous-u.

I'll see you on the dark side of the moon
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice