Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika

poruka: 10
|
čitano: 1.863
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika".
16 godina
offline
Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika

Jel' ovo neka zahebancija ili su stvarno uspjeli naplaćivati popravke kvarova u garantnom roku? 

 

Dodatni problem za Apple bi mogla biti i činjenica kako je do sada otklanjanje navedenog kvara naplaćivao između 350 i 600 američkih dolara, bez obzira što su prijenosnici imali važeću garanciju.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika
boxer kaže...

Jel' ovo neka zahebancija ili su stvarno uspjeli naplaćivati popravke kvarova u garantnom roku? 

 

Dodatni problem za Apple bi mogla biti i činjenica kako je do sada otklanjanje navedenog kvara naplaćivao između 350 i 600 američkih dolara, bez obzira što su prijenosnici imali važeću garanciju.

 

naravno da su naplacivali.. ali sumnjam da su naplacivali tu kod nas, balkancima koji su pljunuli 1500+ eura za svjetlecu jabuku :D

[19xx]C3c1l
13 godina
offline
Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika

Klasičan problem kod prijenosnika da se gpu odlemi s ploče uslijed djelovanja previsoke temperature zbog loše izvedenog hlađenja. Jedna od mogućnosti je reball/reflow gpu-a a druga zamjena matične ploče, što uredno proizvođači uvažavaju unutar garancije a ovi očito uvijek po svome i uvijek je korisnik kriv kao i kod ajfona i njegove antene. Kod imac-a su samo zamijenili grafiku jer nije lemljena na ploču pa ih sve to manje košta i mogu dalje reklamirat amd-u dok je kod macbook-a bio čisto appleov problem pa su ga se riješili jednostavnim postupkom, odbijanjem garancije.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika

Sve dok je (Apple)ovaca neće falit' vune.

 
20 3 hvala 0
15 godina
offline
Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika

eo, ja sigurno nikad neću tužiti epl jer neću nikad niti kupiti a niti uzeti badava (na dar) ništa njihovo. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 3 hvala 0
11 godina
offline
Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika

Ja znam da je 15" Apple MacBook iz 2009 godine sa Nvidia grafičkim čipom , čini mi se 9400 ili nešto tako nisam siguran imao problem sličan s tim što crkne čip na kraju. Apple ne samo da je to popravljao u vremenu garancije nego čak i izvan garancije bez ikakve nadoknade. Ovo sad mi je čudno jer je totalno suprotno?!

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika
Ne vjerujem da naplaćuju. Sa tim načinom se samo gube kupci. Ne vjerujem pa makar.
Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika
Chico12 kaže...
Ne vjerujem da naplaćuju. Sa tim načinom se samo gube kupci. Ne vjerujem pa makar.

Ma nisu kupci Applea svjesni toga..i dok god je tako,Apple bude naplacivao i uvaljivao krivicu na stranu kupaca..

10 godina
neaktivan
offline
Re: Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika
15 godina koristim Apple proizvode i nikad ni najmanji problemcic
9 godina
protjeran
offline
Re: Grupna tužba zbog MacBook Pro prijenosnika
Hranitelj kaže...
15 godina koristim Apple proizvode i nikad ni najmanji problemcic

Mi to ne znamo zasigurno..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice