Hodanjem do (virtualnog) novca

poruka: 15
|
čitano: 2.315
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hodanjem do (virtualnog) novca".
15 godina
offline
Hodanjem do (virtualnog) novca

Cool, al da li registrira korake kad se vozim u autu, ili ako zakacim na psa mob i pustim ga da trci po dvoristu?

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hodanjem do (virtualnog) novca
CalvinRi kaže...

Cool, al da li registrira korake kad se vozim u autu, ili ako zakacim na psa mob i pustim ga da trci po dvoristu?

 

ovo s automsigurno ne, ali ovo s psom je super ideja. Treba probati :D

15 godina
online
Hodanjem do (virtualnog) novca

ako radi kao i svaki pedometar ondaje dovoljno samo tresti uređaj i registrirati će se kao koraci (isprobano)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hodanjem do (virtualnog) novca
Hodanjem do virtualne kite jer tocno tolko budu ti novci vrijedni. Jedna velika nula.
15 godina
offline
Re: Hodanjem do (virtualnog) novca
Ges kaže...

ako radi kao i svaki pedometar ondaje dovoljno samo tresti uređaj i registrirati će se kao koraci (isprobano)

Koristi gps.

Ja puno hodam na poslu pa reko idem isprobati, al izgleda da baš i ne radi.

10 godina
offline
Hodanjem do (virtualnog) novca

Zvuči zanimljivo. al' treba u praksi biti isprobano.

Sumnjam da će to baš potaknuti nekog na veliku rekreaciju, jer  za tako nešto ipa trebaju biti drugi motivi.

Ovo može dobro doći ekipi, koja je i inače aktivna.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Hodanjem do (virtualnog) novca

Eh kada bi i bicikliranje bilo podržano...

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Hodanjem do (virtualnog) novca

Probat ću i ja ionako pređem dnevno cca 8km. Nemam što izgubit

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hodanjem do (virtualnog) novca

kad bi to šljakalo, ja bi z mojim ludim cuckom postal milijarder za manje od mjesec dana. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hodanjem do (virtualnog) novca
NEW_MAN kaže...
Hodanjem do virtualne kite jer tocno tolko budu ti novci vrijedni. Jedna velika nula.

 Eh di mi je bila pamet kada je jedan Bitcoin vrijedio svega 3-5 dolara i kada se jedan coin zaradio/izrudario puno lakse nego danas. Danas vrijedi preko 600 dolara (na trenutke i preko preko 1000). Vrijednost tih virtualnih valuta je sve veca i veca.....  vecina ljudi je bilai skepticna 2009/10, a neki od njih su danas milioneri.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2016 12:51 (lovac82).
16 godina
offline
Re: Hodanjem do (virtualnog) novca
Ovo je moguce exploitat na pun k nacina i ta valuta moze jedino vrijediti u nekakvim tracking ili sl. trgovinama.
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Hodanjem do (virtualnog) novca
To si i ja mislim. To ako i proradi budeš mogao kupiti otprilike stvari poput onih koje kupuješ bodovima na konzumovoj i sličnim aplikacijama.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hodanjem do (virtualnog) novca

Zašto bi netko platio za hodanje?

Da li prikazuju reklame u aplikaciji?

Ovo bi možda trebalo sponzorirati Ministarstvo zdravstva.. što više hodaš manju premiju za dopunsko plaćaš.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hodanjem do (virtualnog) novca

Samo malo upozorenje uredništvu. Članak Vam je praktički iskopiran i objavljen na http://zimo.dnevnik.hr/clanak/bitwalking-hodanjem-do-lake-zarade---453091.html

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Hodanjem do (virtualnog) novca

Pitanje je koliko će taj jedan BWdolar zapravo vrijediti jer se prelagano skupljaju.

Sama aplikacija je ovdje gdje ja živim jako neprecizna, vjerujem da je u gradu bolje stanje. Na wifi-u mi uopće ne registrira kretanje. Sinoć sam dok je kiša padala kružila s psom po cesti dugoj 300m jedno 20 puta(peso nije htio kakati) i nije zabilježilo ništa. Danas odem od kuće, mobitel se prebaci na mobilni internet, prebaci me na lokaciju Pušća (iako sam od Pušće bila brat bratu 10 km), vratim se doma uključi se natrag wifi i napiše mi da sam zaradila 0.48BW$. Po toj logici ne moram uopće nikud ići dosta je da tu i tamo prebacujem Wifi/mobilni i skupljam lovu 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice