Ice Cream Sandwich na 2,9%

poruka: 75
|
čitano: 6.199
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ice Cream Sandwich na 2,9%".
16 godina
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Pa dobro ljudi, zasto ne upgrejdate na ICS? Nije to Vista... {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Normalno da su neki još na 2.1 kad ne daju updejte za mobitel npr. za xperiu x8 je max 2.1 oficijalni a možeš staviti ics 4.0.4 na nju s kernelom.Onda se čude što je još puno ljudi na starijim OS-evima.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
mislim da je razlog tome sto vecina korisnika ne zna/mari kako updatat. Jel ako radi, radi... ne mjenjat
wat?
14 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Koj napredak covjece! Sad taman kad izade android 5 ICS je bit na  5%,a taman negdje sljedece godine kad izade android 6. ICS ce onda razbit jednoznamenkastu barijeru i bit ne na rekordnih 11,3%! True story!

 
12 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
kach kaže...

Koj napredak covjece! Sad taman kad izade android 5 ICS je bit na  5%,a taman negdje sljedece godine kad izade android 6. ICS ce onda razbit jednoznamenkastu barijeru i bit ne na rekordnih 11,3%! True story!

Nece, onda ce ovi koji znaju updateati otici na novije verzije, a oni koji neznaju ce jos biti na 2.1,2.2 ili 2.3

:D
14 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
CroNk3r kaže...
kach kaže...

Koj napredak covjece! Sad taman kad izade android 5 ICS je bit na  5%,a taman negdje sljedece godine kad izade android 6. ICS ce onda razbit jednoznamenkastu barijeru i bit ne na rekordnih 11,3%! True story!

Nece, onda ce ovi koji znaju updateati otici na novije verzije, a oni koji neznaju ce jos biti na 2.1,2.2 ili 2.3

Onda je 95% android usera glupo i neznaju updateat mobitel?

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
12 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Možda pola tih ljudi uopče nema pristup internetu.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 10:59 (WrongType).
Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
95% ljudi na SVIM platformama nikad ne radi update jer nemaju pojma kaj je to, čemu služi i kak se radi.
14 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Da super ideja,dat masne pare za telefon i onda ga ic jos manualno ne sluzbeno updejtat{#}!Sam zato jer se nekom kretenu od proizvodaca neda stavljati novija verzija na moj uredaj!Smijali smo se svi iphonu jel tak,a pogle sad 3gs!Telefon je iz 2009-e i uredno se jos uvijek updejta,da mi je samo znat koj je android telefon iz 2009 dobio update...ccc

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 11:12 (kach).
 
19 0 hvala 0
16 godina
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Glavni problem Androida je rascjepkanost verzija OS-a. Developerima otežava razvoj, a korisnici nisu sigurni koji softver može raditi na kojoj verziji.

Tu je Apple u ogromnoj predosti, gdje i 3GS koji je 3 godine star, ima najnoviju verziju IOS-a

 
10 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Ovo je tema o ICS-u, ne svemogućem iPhoneu.
14 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Pa nije samo da ljudi ne znaju ili ne zele updejtat. Istina takvih je jako puno, ali na kojim je to ics mobitelima do sad dostupan? Pogledaj npr. Sony, ni na novim modelima nemaju ics. Htc/samsung i ekipa za vecinu mobitela nece ni nudit upgrade.
14 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
sirka666 kaže...
CroNk3r kaže...
kach kaže...

Koj napredak covjece! Sad taman kad izade android 5 ICS je bit na  5%,a taman negdje sljedece godine kad izade android 6. ICS ce onda razbit jednoznamenkastu barijeru i bit ne na rekordnih 11,3%! True story!

Nece, onda ce ovi koji znaju updateati otici na novije verzije, a oni koji neznaju ce jos biti na 2.1,2.2 ili 2.3

Onda je 95% android usera glupo i neznaju updateat mobitel?

Pa neki android useri nit neznaju da imaju androida jer imas dosta jeftinih modela koje ljudi uzimaju samo zato jer ima se svidaju...

 

:D
12 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
kokek kaže...
mislim da je razlog tome sto vecina korisnika ne zna/mari kako updatat. Jel ako radi, radi... ne mjenjat

Zanimljivo da po ovom većina iOS korisnika to zna. Pošto su navodno po nekim forumašima ovdje Android

korisnici napredniji i nema bedastih loodacha koje uzimaju mobitel zbog nekog voća u pozadini, to nije objašnjenje.

 

Najveći problem je što proizvođaći mobitela ne rade svoj posao kako spada, a Google se ne trudi previše bitno promjeniti stanje.

Možda ih potencijalni rast WP7 plaforme, ali i lagan ali siguran rast iOSa napokon počnu motivirati.

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
13 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
kach kaže...

Da super ideja,dat masne pare za telefon i onda ga ic jos manualno ne sluzbeno updejtat{#}!Sam zato jer se nekom kretenu od proizvodaca neda stavljati novija verzija na moj uredaj!Smijali smo se svi iphonu jel tak,a pogle sad 3gs!Telefon je iz 2009-e i uredno se jos uvijek updejta,da mi je samo znat koj je android telefon iz 2009 dobio update...ccc

 

Ne vidim u čem je problem. Ja imam 2.2 na svojem (zadnji službeno dostupni), sve aplikacije mi rade i sve je super. Zašto bi mi sad tolko potrebna bila zadnja verzija? Bilo bi lijepo imati ICS, al da mi je to prijeko potrebno, pa bome i nije.

14 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

meni nije jasno zasto google ne bi stavio preko marketa da se os moze updatat, mislim nije nemoguce ili tesko izvedivo...

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

A u tih 2.9% se racunaju korisnici nekog custom ICS roma koji imaju za svoj uredaj i official support za ICS?

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Zato jer ak vidis kak konkurencija mazi i pazi svoje korisnike,onda ti bude malo glupo kak si ti jedini koj ispasta bezveze.Dao si poprilicno veliku kolicinu novca za sto?!Da te se na kraju kao korisnika tretira ko zadnje govno!Totalni disrespect!

 

 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Sasoon kaže...

Glavni problem Androida je rascjepkanost verzija OS-a. Developerima otežava razvoj, a korisnici nisu sigurni koji softver može raditi na kojoj verziji.

Tu je Apple u ogromnoj predosti, gdje i 3GS koji je 3 godine star, ima najnoviju verziju IOS-a

Jos kad bi taj najnoviji iOS bio bolji od 3 godine starog Androida korisnici iPhonea bi bili u prednosti.

16 godina
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Prepucavanja Apple fanboya na stranu (koji cesto odbijaju odgovarati na neugodna pitanja o OS updateu na iP3G), Google sa Androidom uistinu faila.

Ima puno uredaja koji su u mogucnosti imati ICS, a koji ga nece sluzbeno dobiti, dok s druge strane ima jos vise uredaja koji ce dobiti sluzbeni ICS, ali ga jos nisu dobili!?!

 

Google mora naci nacin da preuzme kontrolu nad tim nadogradnjama jer su proizvodaci ocito nesposobni izdati update.

 

Zar nije logicnije da svaki Android mobitel dobi sluzbenu nadogradnju preko gugla, a onda neka proizvodaci nakon nekog vremena, koliko im vec treba, izdaju neki sluzbeni ROM sa svojim UI-om?

- Psiho246
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Ja imam Huawei Sonic s Gingerbreadom i za njega ne postoji updeate na ICS. To ne znaci da sam priglup korisnik koji se ne zna updejtat kako mnogi sugeriraju na pocetku komentara! Za vecinu mobitela s Android OSom nema updejta. A nesluzbeni, ne hvala.
I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
15 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Ja imam LG Optimus 3D sa Gingerbread 2.3.5 i jos uvek nema ICS updatea,al to ne znaci da sam glup vec da je LG los proizvodnjac...dok sam imao HTC Magic bio sam flash manijak i uvek sam imao poslednju veziju OS cim izadje,ali sa O3D to nazalost nije slucaj jer jos uvek nema cak ni custom ICS ROM-a :/ ...LG never again!

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Masinac kaže...

Ja imam LG Optimus 3D sa Gingerbread 2.3.5 i jos uvek nema ICS updatea,al to ne znaci da sam glup vec da je LG los proizvodnjac...dok sam imao HTC Magic bio sam flash manijak i uvek sam imao poslednju veziju OS cim izadje,ali sa O3D to nazalost nije slucaj jer jos uvek nema cak ni custom ICS ROM-a :/ ...LG never again!

Nije LG toliko kriv koliko Googleova politika izdavanja updatea preko proizvočača hardwarea, a ne softwarea.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
16 godina
odjavljen
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

To je sigurno posljedica slabe podrške ICSa. Osobno iman iPhone 4S, i samo iman riječi žaljenja. Prije sam ima iP4, i iP (3 nisan koristio jer je sranje bio i osta), da nebi bilo da nisan upoznat s androidima...

 

Uglavnom događa se nešto slično šta se događa Linuxu, nema široku bazu istih stvari, nego se neke preklapaju i svaka šuša radi svoju verziju, dok iOS(hita) je sve zatvoreno i one way tako da nema tih problema. Što se tiče Windowsa, nisan još ima priliku koristit na duže vrime iako žalim šta nema još Lumie 800 kod nas...

 

Što se tiče Apple fanboyeva samo ću nešto nabrojit (pošto iman ICS Glaxy S2):

  • alternativni player (a da ne forsira iPod na IPu ;))
  • teme
  • custom zvukovi
  • battery drain
  • five dock
  • user agent
  • pravi youtube klijent
  • widgeti (ne ona sranja po NC)

 

List goes on and on, i da nemojte mi spominjat ono sranje od JBa.... Inače iman iOS 5.1 i naravno sve probleme koji idu s njim. Zašto sam uzeo iP4S?

  • staromu IP4 je izlazila garancija, i malo sam mora nadoplatit za novi uređaj (better be safe then sorry)
  • ima odličan ekran (~330PPI je strava, koliko mi je god bilo koji drugi mobitel drag i to mi najviše fali kod ostalih)
  • ruku na srce odlično izgleda iako nije nešto ergonomski napravljen (doduše je i Lumia 800, XPeria S...)

 

Sve ostalo je manje više slično na svim. BTW ako neko ima Lumiu 800 neka se javi, častim pićem za probu uređaja na pola dana (ST only).

Prodaja: Lenovo T520 * iPhone 4 * Samsung Star 2 // Kupujem : Laptopi AMD x2 / Intel C2D
 
4 4 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Bigkix kaže...
Ja imam Huawei Sonic s Gingerbreadom i za njega ne postoji updeate na ICS. To ne znaci da sam priglup korisnik koji se ne zna updejtat kako mnogi sugeriraju na pocetku komentara! Za vecinu mobitela s Android OSom nema updejta. A nesluzbeni, ne hvala.

sta ne? ako ti je mob jaci nego sto to proizvodjac deklarira, zasto ne? ja osobno imam Xperiu X8 koji je po meni dobar mob a za koji je zadnji sluzbeni update 2.1..

posto taj mob moze pokretati i ics, cm9 naravno, zasto ga nebi koristio? ima puno vise mogucnosti nego 2.1 a radi bez problema? ako sam u mogucnosti, zasto ne?

16 godina
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Vesperian kaže...
Bigkix kaže...
Ja imam Huawei Sonic s Gingerbreadom i za njega ne postoji updeate na ICS. To ne znaci da sam priglup korisnik koji se ne zna updejtat kako mnogi sugeriraju na pocetku komentara! Za vecinu mobitela s Android OSom nema updejta. A nesluzbeni, ne hvala.

sta ne? ako ti je mob jaci nego sto to proizvodjac deklarira, zasto ne? ja osobno imam Xperiu X8 koji je po meni dobar mob a za koji je zadnji sluzbeni update 2.1..

posto taj mob moze pokretati i ics, cm9 naravno, zasto ga nebi koristio? ima puno vise mogucnosti nego 2.1 a radi bez problema? ako sam u mogucnosti, zasto ne?

Ja cim izade costum ICS za x10 - stavljam.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%
Psiho246 kaže...
Vesperian kaže...
Bigkix kaže...
Ja imam Huawei Sonic s Gingerbreadom i za njega ne postoji updeate na ICS. To ne znaci da sam priglup korisnik koji se ne zna updejtat kako mnogi sugeriraju na pocetku komentara! Za vecinu mobitela s Android OSom nema updejta. A nesluzbeni, ne hvala.

sta ne? ako ti je mob jaci nego sto to proizvodjac deklarira, zasto ne? ja osobno imam Xperiu X8 koji je po meni dobar mob a za koji je zadnji sluzbeni update 2.1..

posto taj mob moze pokretati i ics, cm9 naravno, zasto ga nebi koristio? ima puno vise mogucnosti nego 2.1 a radi bez problema? ako sam u mogucnosti, zasto ne?

Ja cim izade costum ICS za x10 - stavljam.

 

ja sam stavio sinoc od nAa 4.0.4 ics sa njegovim kernelom, (paziti dal se bootloader moze/smije otkljucavati) i prezadovoljan sam..jedino kamera ne radi i ima jos nekih sitnica koje uskoro biti ispravljene al radi bolje od GB..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 12:40 (Vesperian).
15 godina
neaktivan
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

A ja sam ICS za svoj Nexus S ocekivao odmah kad izađe Galaxy Nexus. 4.0.3 je dosao u 12. mjesecu i odmah je povucen jer nije do kraja dovrsen, i tek sada krajem 3. mjeseca sam dobio update na 4.0.4, i to je pretpostavljam zadnji official update koji cu ikada vidjeti. Zalosno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ice Cream Sandwich na 2,9%

a gle, bolje da ti je taj zadnji ak je,od mog na 2.1..sva sreca da su developeri napravili ovo..

14 godina
offline
Ice Cream Sandwich na 2,9%

Androidase spasava xda i njihovi developeri, za moj galaxy 3 ima vec funkcionalan ICS s nekoliko bugica, ali dobar za svakodnevnu uporabu, a onda vjerujem da za novije ima bugless ICS.

:D
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice