Kraj podrške za Windows Phone 8.1

poruka: 26
|
čitano: 4.028
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj podrške za Windows Phone 8.1".
10 godina
suspendiran
offline
Kraj podrške za Windows Phone 8.1

Neka stave da se Android aplikacije mogu nativno izvršavati na uređaju, pa će sigurno postati zanimljiviji.

 

Moj PC  
2 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
Jesi naso crkvu u kojoj ces se bogu molit
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Neka stave da se Android aplikacije mogu nativno izvršavati na uređaju, pa će sigurno postati zanimljiviji.

 

 U jednom trenutku tj u jednom buildu se to moglo napraviti ali zbog tužbi (vjerovatno) su ubrzo ukinuli takvu podršku... Osobno sam bio instalirao steam i radilo je to OK ali eto...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
14 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
Messenger je već prije ubijen.. Sad je i Skype prestao raditi..
Izgleda da će moj HTC 8X na kraju ubiti softver...
HTC 8X :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
kratos091 kaže...
Messenger je već prije ubijen.. Sad je i Skype prestao raditi..
Izgleda da će moj HTC 8X na kraju ubiti softver...

 Mobitel star 5 godina... Što drugo očekuješ? Skoro pa jednako star kao i S3, malo stariji od S4.

Swedish latin super funk.
16 godina
online
Kraj podrške za Windows Phone 8.1

značajno manje od 1%

 

S obziom da 1% uopće nije značajno, koliko je to značajno manje od neznačajne brojke?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Kraj podrške za Windows Phone 8.1

 

Ništa ne fali mobitelu starom 5 godina ako je vlasnik njime zadovoljan. 

 

 

 
13 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
Davno sam ja njima ukinuo podrsku. Imao sam Lumiju 1020. Jos je bila kao flagship, al nije mi lošija godina sa telefonom bila od te.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
Kao da su windows phone uređaji i sam windows phone OS imali ikada podršku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kraj podrške za Windows Phone 8.1

Nego, jel ima kakav nacin da se prebaci sa win 8.1 na win10 na Nokiji (Microsoft) Lumiji 635, vidio sam da ovi pise da se verzija sa 1gb rama moze prebacit na 10 (automatsko azuriranje softvera) ali ova od 512mb se neda. Problem je sta saad valjda ukidaju podrsku za ove chat programe tipa messenger, whatsapp i takve... (tj, messenger mi sad blokira, dodje mi u poruci da se mora prebacit na win10)

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
Elles D. kaže...

značajno manje od 1%

 

S obziom da 1% uopće nije značajno, koliko je to značajno manje od neznačajne brojke?

 0,4% i jos manje....Od toga je 80% bilo na win phone 8.1 tako da je market share win10m telefona koje MS podrzava 0,08%....

Lisica kaže...
Davno sam ja njima ukinuo podrsku. Imao sam Lumiju 1020. Jos je bila kao flagship, al nije mi lošija godina sa telefonom bila od te.

 Ajd to reci na windows phone temi ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.7.2017 19:12 (Torent).
11 godina
odjavljen
offline
Kraj podrške za Windows Phone 8.1

Bude uskoro i ukidanje uređaja, tko bude viđen na ulici da se koristi windows phonom, dobiva kaznu 500kn.

...................................... funny facts
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
skorvy kaže...

Bude uskoro i ukidanje uređaja, tko bude viđen na ulici da se koristi windows phonom, dobiva kaznu 500kn.

 Dovoljno je surovo kaznjen cim korisiti taj Os i phone....😜

7 godina
neaktivan
offline
Kraj podrške za Windows Phone 8.1

meni nije jasno kako ios ima 14% korisnika a svaka druga fufa danas ima ajfon (pet naravno hehe)

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
Imao gotovo 1 godinu Lumiu 640.
OS je čak i solidno zamisljen, fluidan itd. Ali gotovo sve aplikacije su kaskale za verzijama za ios ili android, tako da- papa win phone.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1

OS je obecavao ali kao i obicno MS je zabrljao....

14 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
ridealong kaže...

 

Ništa ne fali mobitelu starom 5 godina ako je vlasnik njime zadovoljan. 

 

 

 To svakako stoji, ali ne može se očekivati vječna podrška od proizvođača.

Swedish latin super funk.
10 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
6 godina
protjeran
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
sirka666 kaže...
ridealong kaže...

 

Ništa ne fali mobitelu starom 5 godina ako je vlasnik njime zadovoljan. 

 

 

 To svakako stoji, ali ne može se očekivati vječna podrška od proizvođača.

 Nekim ljudima podrška proizvođača nije uopće važna niti znaju za nju. Koriste mobitel onakav kakav je došao kad su ga kupili ili im ga je netko poklonio. I zadovoljni su njime. 

 

 

 

15 godina
offline
Kraj podrške za Windows Phone 8.1

Meni je Lumia 520 sad samo kao gps u autu (eventualno može poslužiti i kao auto kamera). Jedino ažuriram skinute karte s vremena na vrijeme na Here Drive.

Koristio sam je 2,5 godine kao mob sa WP 8/8.1 ali jednostavno ima premalo aplikacija spram Androida. A i display od 4" mi je bio premali. Sad koristim Android 6.0 sa 5,5" displayom i preporodio sam se i u praktičnosti Android sustava i u veličini displaya.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Kraj podrške za Windows Phone 8.1

Sjecam se da sam svoj prvi smartphone krvavo zaradio vozeci crijep kod susjeda tamo vamo, prvi mi je bio Nokia Lumia 800. Flagship koji me je na crnjaka kostao 2600 kn 2012 godine... u Tcomu mislim da je 3-4tkn bio. Nit godinu dana proslo gamad iz Microsofta nisu htjeli da Lumie dobiju upgrade na WP8 jer kao ne podrzava mobitele ispod 512Mb rama... Steta sto nisam tada Android uzeo, a bas me WP privlacio posto mi se cinio obecavajuci.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
Fake_Alert kaže...

Sjecam se da sam svoj prvi smartphone krvavo zaradio vozeci crijep kod susjeda tamo vamo, prvi mi je bio Nokia Lumia 800. Flagship koji me je na crnjaka kostao 2600 kn 2012 godine... u Tcomu mislim da je 3-4tkn bio. Nit godinu dana proslo gamad iz Microsofta nisu htjeli da Lumie dobiju upgrade na WP8 jer kao ne podrzava mobitele ispod 512Mb rama... Steta sto nisam tada Android uzeo, a bas me WP privlacio posto mi se cinio obecavajuci.

 Nije uopće bila stvar u 512mb rama nego u drukčijoj arhitekturi između WP7 i 8. Lumia 520 također ima 512mb rama i radi na WP8.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
sirka666 kaže...
Fake_Alert kaže...

Sjecam se da sam svoj prvi smartphone krvavo zaradio vozeci crijep kod susjeda tamo vamo, prvi mi je bio Nokia Lumia 800. Flagship koji me je na crnjaka kostao 2600 kn 2012 godine... u Tcomu mislim da je 3-4tkn bio. Nit godinu dana proslo gamad iz Microsofta nisu htjeli da Lumie dobiju upgrade na WP8 jer kao ne podrzava mobitele ispod 512Mb rama... Steta sto nisam tada Android uzeo, a bas me WP privlacio posto mi se cinio obecavajuci.

 Nije uopće bila stvar u 512mb rama nego u drukčijoj arhitekturi između WP7 i 8. Lumia 520 također ima 512mb rama i radi na WP8.

 Kao i Win 7 i 8 pa ga podrzavaju starija racunala. Sve se moglo no bilo je previse starih Lumia i nije im bilo u interesu napraviti upgrade.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1

Ocigledno je da ubijaju kompletnu platformu. Koliko citam 80% aktivnih win phone uredjaja je na 8.1.

6 godina
protjeran
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
Torent kaže...

Ocigledno je da ubijaju kompletnu platformu. Koliko citam 80% aktivnih win phone uredjaja je na 8.1.

 Nakon svega što su prvo najavljivali u vezi WP mobitela i na kraju sve to napustili, najradije im ne bi više nikada dao niti kune za bilo što. Nije ni Android savršen, ali ovo je prevelika svinjarija i katastrofalan odnos prema kupcima koji su vjerovali u WP.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Kraj podrške za Windows Phone 8.1
Upravo tako...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice