LG ima OLED ekran tanak poput tapete

poruka: 17
|
čitano: 2.244
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG ima OLED ekran tanak poput tapete".
12 godina
online
LG ima OLED ekran tanak poput tapete

sto meni idu na zivot ove lutke ili ti ove azijatkinje

pa na svakoj slici, videu, leaku i ne znam ti sta, one moraju biti u centru paznje, kao da tv nije ni bitan

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 5 hvala 0
12 godina
offline
LG ima OLED ekran tanak poput tapete

Ma super ovo odma naručujem cijena only 99 999$

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG ima OLED ekran tanak poput tapete
Indestructible kaže...

sto meni idu na zivot ove lutke ili ti ove azijatkinje

pa na svakoj slici, videu, leaku i ne znam ti sta, one moraju biti u centru paznje, kao da tv nije ni bitan

 Jel ti prcaš šta?

 

Ma čovječe hebo te televizor,gle koke

15 godina
offline
LG ima OLED ekran tanak poput tapete

baš. LG ima krasnu hostesu. beš televizore. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG ima OLED ekran tanak poput tapete

kaje ovo? svi bi joj suzama lepili tapete...

 

al jednog dana kad se odijenemo u odijela skrojena ovim stofom - ima da postanemo nevidljivi.

 

ili cijele prostorije ukrasene samo ovakvim tepetama. ili avionski trupovi bez prozora ili

kompozicije metroa... ogromni reklamni panoi jebeno animirani imbecilnim reklamama -

ili imbecilnim precednicama i premijerima u predizbornom laganju...

 

kad bolje razmislim...

 

jebala vas hostesa da vas jebala!

 

 

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG ima OLED ekran tanak poput tapete
nikola kaže...

 

 

jebala vas hostesa da vas jebala!

 

 iz tvoje tipkovnice u božje oči ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: LG ima OLED ekran tanak poput tapete
nikola kaže...

kaje ovo? svi bi joj suzama lepili tapete...

 

al jednog dana kad se odijenemo u odijela skrojena ovim stofom - ima da postanemo nevidljivi.

 

ili cijele prostorije ukrasene samo ovakvim tepetama. ili avionski trupovi bez prozora ili

kompozicije metroa... ogromni reklamni panoi jebeno animirani imbecilnim reklamama -

ili imbecilnim precednicama i premijerima u predizbornom laganju...

 

kad bolje razmislim...

 

jebala vas hostesa da vas jebala!

 

 

 

 Hvala na lijepim zeljama

16 godina
neaktivan
offline
LG ima OLED ekran tanak poput tapete

Tezi samo 1,9kg...doslovno olaksavaju provalnicima posao...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG ima OLED ekran tanak poput tapete

Smotaš ekran pod ruku i na WC :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
LG ima OLED ekran tanak poput tapete

Ovo me malo podsjeća na početni 'hype' sa savitljivim ekranima za mobitele, i silnim pričama kako ćemo moći smotat mobitel velike dijagonale i staviti u džep, zaboravila ekipa da ostale komponente nisu savitljive, a i ovdje nikakve vajde od supertankog ekrana iz kojeg bi bunt žica trebao voditi do kutije sa napajanjem i prijamnikom. Bezveze.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG ima OLED ekran tanak poput tapete

svi mi imamo televizor kuci a pola ih ne koristi tv zato koka>tv :)

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG ima OLED ekran tanak poput tapete
maxym kaže...

Ovo me malo podsjeća na početni 'hype' sa savitljivim ekranima za mobitele, i silnim pričama kako ćemo moći smotat mobitel velike dijagonale i staviti u džep, zaboravila ekipa da ostale komponente nisu savitljive, a i ovdje nikakve vajde od supertankog ekrana iz kojeg bi bunt žica trebao voditi do kutije sa napajanjem i prijamnikom. Bezveze.

 Nema nikakvog bunta žica samo jedna jedina... Nešto slično ima Samsung na svojim tv najviše klase i zove to One Connection Box (s tim da u njegovom slučaju idu dvi žice do TV-a). TV postaje obični monitor. 

15 godina
offline
Re: LG ima OLED ekran tanak poput tapete

Ma jasno mi je da ne visi bunt žica, i nije jedna žica nego jedan kabel, a nije ni samo jedan kabel nego su vjerojatno dva (treba ti i napajanje za ekran).

 

I sve je to divno, i krasno i super, ali će koštati k'o 'Svetoga Petra kajgana', a upotrebljivost je relativno ograničena, jer dolazi u ozbir samo ako ti je takav raspored namještaja da sjediš ravno preko puta zida na kojemu će visiti ovaj TV tapet. Dok 'klasični' flat screen TV možeš stavit na stalak, i okretati prema potrebi gdje ti odgovara. Jedina dobra stvar koja bi od svega ovoga mogla ispasti, je ta da se za par godina pojavi model koji bi izgledao kao projektorsko platno, koje bi bilo zarolano kada se TV ne korisiti, a spušteno kada želimo gledati TV, i onda bi imali prednost velike dijagonale, za relativno male novce, a uz pono bolju kvalitetu slike nego što je to slučaj kod klasičnog projektora.

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG ima OLED ekran tanak poput tapete
Indestructible kaže...

sto meni idu na zivot ove lutke ili ti ove azijatkinje

pa na svakoj slici, videu, leaku i ne znam ti sta, one moraju biti u centru paznje, kao da tv nije ni bitan

 

Pitanje za 100kn - bi ti radije TV ili hostesu?

15 godina
offline
LG ima OLED ekran tanak poput tapete

evo i potpitanja za neodlučne. mala je bombonček. 

normalno da televizor ... normalno da televizor ...
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG ima OLED ekran tanak poput tapete

zasto bi imali dvije televizije u kuci 

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: LG ima OLED ekran tanak poput tapete
hanteed kaže...

zasto bi imali dvije televizije u kuci 

 

 

mislim da je ovaj odgovor zaslužio 100 kn!

...bolje ispat glup nego iz aviona...
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2015 8:35 (vrba1989).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice