Logitech predstavio naprednog igraćeg miša

poruka: 9
|
čitano: 1.617
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech predstavio naprednog igraćeg miša".
9 godina
offline
Logitech predstavio naprednog igraćeg miša

taman ovaj moj nesto otkazuje poslusnost u zadnje vrijeme, tako je ovo najvjerojatnije moj sljedeci

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio naprednog igraćeg miša
Nikako mi se ne sviđa što je tako lagan meni osobno pase tezi mis. No to ne mora znaciti da je los dapace ima odlican senzor.
...My life, My game, My rules...
15 godina
offline
Logitech predstavio naprednog igraćeg miša

hm ... svijetli u mraku, dimi se i cjenovno je iznimno napredan, u rangu razera. može, kad dobijem na lotu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech predstavio naprednog igraćeg miša

Jos da ne svijetli u mraku, bio bi super. Na kraju kupis misa i onda moras crnim flomaterom farbat ledice da ne svijetle. Pa nisu pro gameri djeca da pate od ledica i ruznog osvjetljenja. Pro gameri priznaju samo jedno svjetlo - a to je ono od monitora.

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Logitech predstavio naprednog igraćeg miša

Neki dan sam isao kupiti pobjednika Bugovog proslomjesecnog testa misheva za igranje... kako ga nije bilo uzeo sam Roccat XTD KONE sa laserskom optikom etc... sve se moze namjestiti, od tezine, preko osvjetljenja, glasovnih poruka itd... odlicno lezi pod dlanom i stvarno daje osjecaj top proizvoda pod rukom. u usporedbi sa Logitechom cini mi se da sam kupio bolji proizvod. 

robert
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio naprednog igraćeg miša
tnakir kaže...

Jos da ne svijetli u mraku, bio bi super. Na kraju kupis misa i onda moras crnim flomaterom farbat ledice da ne svijetle. 

 

Ili jednostavno u driverima ugasiš.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
offline
Logitech predstavio naprednog igraćeg miša

Cini mi se da sve to nije dovoljno da se kupi prije g302.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech predstavio naprednog igraćeg miša
Ajar kaže...

hm ... svijetli u mraku, dimi se i cjenovno je iznimno napredan, u rangu razera. može, kad dobijem na lotu. 

 Joj, sjećaš se kad je na BUG forumu bio fazon govoriti kako je Logitech ozbiljna kompanija, kako njihovi miševi imaju profesionalni štih i ostale gluparije?

 

Sad je gori od Razera i Roccata zajedno.

12 godina
protjeran
offline
Re: Logitech predstavio naprednog igraćeg miša
Onjegin kaže...
Ajar kaže...

hm ... svijetli u mraku, dimi se i cjenovno je iznimno napredan, u rangu razera. može, kad dobijem na lotu. 

 Joj, sjećaš se kad je na BUG forumu bio fazon govoriti kako je Logitech ozbiljna kompanija, kako njihovi miševi imaju profesionalni štih i ostale gluparije?

 

Sad je gori od Razera i Roccata zajedno.

vas dvojica koda ste iz doba dinosaura a ovo da su gori od bilo koje druge firme bolje nekomentirati...!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice