Lollipop donio probleme na LG-jev G3

poruka: 20
|
čitano: 4.056
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lollipop donio probleme na LG-jev G3".
9 godina
offline
Lollipop donio probleme na LG-jev G3

ja ne znam odakle prepisujete vijesti, jer kasnite nekoliko mjeseci

inace loli je tu vec par mjeseci, a u meduvremenu je izaslo preko nekoliko nadogradnji koje su rijesile navedene probleme..

 

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Imam taj mobitel i nemam nikakvih problema, vec je par nadogradnji ovih zadnjih mjeseci izaslo, super sve radi... haman vam je stara vijest

Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Pa to je možda bilo u 11mj kad je izašao prvi loli hahahaha...do sad je već izašlo more nadogradnji i sve fercera predobro

16 godina
offline
Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Netko se opet igra novinarstva. I ne ide mu baš.

 

Da, imam G3. Samo na prvoj verziji Lollipopa sam imao problema vezano uz gmail (poruka "back has stopped working"), već je prva nadogradnja to riješila. A nakon toga sam dobio barem još tri nadogradnje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Ne znam kako bi komentirao ovaj članak. Totalna nebuloza. Ako već planirate napisati i objaviti neki članak, trebalo bi ipak barem pokušati utvrditi činjenice prije nego što ga objavite na stranicama. 

Kao vlasnik LG G3 mogu ustvrditi da je ovaj članak totalna laž i obmana pučanstva. Očito bi trebali pohrlit u trgovine i kupiti LG G4 .

LG G3 na Lollipopu radi odlično i bez mana - i to je činjenica.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2015 20:27 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Vole ljudi pljuvat po G3 jer su ljubomorni...inače je smartphone 2014g

12 godina
odjavljen
offline
Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Ne kužim smisao ovog članak, svaki 2014 flagship koji je prešao s KitKata na Lollipop je imao neku vrstu problema nažalost. 

 

@Galinjo - da, G3 je smartphone koji je nastao u 2014. godini, ali nije najbolji smartphone te godine. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lollipop donio probleme na LG-jev G3
Deawood kaže...

Ne kužim smisao ovog članak, svaki 2014 flagship koji je prešao s KitKata na Lollipop je imao neku vrstu problema nažalost. 

 

@Galinjo - da, G3 je smartphone koji je nastao u 2014. godini, ali nije najbolji smartphone te godine. 

 Nego za sta je tocno dobio nagradu ?? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Sramota od clanka.

 

Što se tice mobitela, meni sve radi za 5.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Ja sam na svoj stavio LGjev 5.0 ROM i telefon je radio ko sat. Čak je i baterija izdržavala bar 30% duže. Vjerojatno jer ni jedan provajder nije hrkao po njemu i ubacivao svoja sranja.

Sad imam HTC one M8 s 5.0.1 Vip ROMom i taj također radi savršeno. Možda imam sreće ... hmmm

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2015 21:44 (BoRG023).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Lollipop donio probleme na LG-jev G3
SimeKZ kaže...
Deawood kaže...

Ne kužim smisao ovog članak, svaki 2014 flagship koji je prešao s KitKata na Lollipop je imao neku vrstu problema nažalost. 

 

@Galinjo - da, G3 je smartphone koji je nastao u 2014. godini, ali nije najbolji smartphone te godine. 

 Nego za sta je tocno dobio nagradu ?? 

 http://www.vidi.hr/Racunala/Novosti/LG-G3-je-najbolji-smartphone-sajma-MWC-2015

14 godina
offline
Re: Lollipop donio probleme na LG-jev G3
galinjo24 kaže...
SimeKZ kaže...
Deawood kaže...

Ne kužim smisao ovog članak, svaki 2014 flagship koji je prešao s KitKata na Lollipop je imao neku vrstu problema nažalost. 

 

@Galinjo - da, G3 je smartphone koji je nastao u 2014. godini, ali nije najbolji smartphone te godine. 

 Nego za sta je tocno dobio nagradu ?? 

 http://www.vidi.hr/Racunala/Novosti/LG-G3-je-najbolji-smartphone-sajma-MWC-2015

Dok ne obrazlože zašto je točno najbolji ta nagrada mi znači kao i da neka bakica na placu mi kaže: "e sinko ovaj mobilni ti je najbolji al ne pitaj zašto".

 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
14 godina
offline
Re: Lollipop donio probleme na LG-jev G3
EZY-E kaže...
galinjo24 kaže...
SimeKZ kaže...
Deawood kaže...

Ne kužim smisao ovog članak, svaki 2014 flagship koji je prešao s KitKata na Lollipop je imao neku vrstu problema nažalost. 

 

@Galinjo - da, G3 je smartphone koji je nastao u 2014. godini, ali nije najbolji smartphone te godine. 

 Nego za sta je tocno dobio nagradu ?? 

 http://www.vidi.hr/Racunala/Novosti/LG-G3-je-najbolji-smartphone-sajma-MWC-2015

Dok ne obrazlože zašto je točno najbolji ta nagrada mi znači kao i da neka bakica na placu mi kaže: "e sinko ovaj mobilni ti je najbolji al ne pitaj zašto".

 

Da inače na svim sajmovima detaljno obrazlažu pobjednike, zašto je neki uređaj odabran za najboljeg te godine, OMG , a tvoje banaliziranje MWC-a dovoljno govori o upućenost o mobitelima.

14 godina
offline
Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Stjepan DeBilić.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lollipop donio probleme na LG-jev G3
galinjo24 kaže...
SimeKZ kaže...
Deawood kaže...

Ne kužim smisao ovog članak, svaki 2014 flagship koji je prešao s KitKata na Lollipop je imao neku vrstu problema nažalost. 

 

@Galinjo - da, G3 je smartphone koji je nastao u 2014. godini, ali nije najbolji smartphone te godine. 

 Nego za sta je tocno dobio nagradu ?? 

 http://www.vidi.hr/Racunala/Novosti/LG-G3-je-najbolji-smartphone-sajma-MWC-2015

 Znam ja zasto... samo sam njemu odgovaro na njegov post... kad je debilno napiso da je nastao u 2014 i da nije nagradu pokupio... a dobio je dva puta tu nagradu.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
odjavljen
offline
Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Ma svaka vam čast... Ne postoji najbolji smartphone, možda je on dobio nagradu jer se više ljudima koji su bili u žiriju sviđao ili nešto, ali sveukupno bolji od npr. M8 nije niti je M8 bolji od G3.

 

Između ostalog, isprobal sam G3 sa Nova Launcherom i live wallpaperom i izrazito jako lagga na home pageu.. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Pa gospodo, jedna mala digresija od LG-a. Na Sony xperia Z niti ne može doći do problema JER VEĆ GOTOVO TRI MJESECA SAMO OBEĆAVAJU da će pustiti nadogradnju na lollipop 5.0.2., ali TO JOŠ UVIJEK NISU URADILI!!! Sramota da ne može biti veća. Ne samo od Sony-a, nego i naših mobilnih operatera koji "moraju još testirati nadogradnju na lollipop OS, kako nebi došlo do neželjenih posljedica po klijente". To je citat odgovora jednog od operatera! Baš im hvala što se toliko brinu za nas. Što to oni treba da testiraju kada ova nadogradnja radi na sijaset marki mobitela već 5-6 mjeseci???

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 10:25 (braca).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lollipop donio probleme na LG-jev G3
braca kaže...

Pa gospodo, jedna mala digresija od LG-a. Na Sony xperia Z niti ne može doći do problema JER VEĆ GOTOVO TRI MJESECA SAMO OBEĆAVAJU da će pustiti nadogradnju na lollipop 5.0.2., ali TO JOŠ UVIJEK NISU URADILI!!! Sramota da ne može biti veća. Ne samo od Sony-a, nego i naših mobilnih operatera koji "moraju još testirati nadogradnju na lollipop OS, kako nebi došlo do neželjenih posljedica po klijente". To je citat odgovora jednog od operatera! Baš im hvala što se toliko brinu za nas. Što to oni treba da testiraju kada ova nadogradnja radi na sijaset marki mobitela već 5-6 mjeseci???

 Samo da te podsjetim, xperia z je izašla 2.2013. budi sretan da ćeš dobiti update, moja z1 je dobila update prije 2 dana tek

S updateom sam dobio dosta zgodnih featurea koje Sony nije imao obavezu donijeti ali svejedno je te sam ja super zadovoljan. 

Z1 compact mi je mobitel do sad koji je najbolje zaokružen uređaj. 

Jednostavno je sve odlično. 

A i nema problema sa lolipopom. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 10:46 (EZY-E).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lollipop donio probleme na LG-jev G3
Deawood kaže...

Ma svaka vam čast... Ne postoji najbolji smartphone, možda je on dobio nagradu jer se više ljudima koji su bili u žiriju sviđao ili nešto, ali sveukupno bolji od npr. M8 nije niti je M8 bolji od G3.

 

Između ostalog, isprobal sam G3 sa Nova Launcherom i live wallpaperom i izrazito jako lagga na home pageu.. 

 

Ne postoji najbolji hamburer, auto, djevojka, planet, svemir, neboder, slika, fotografija, čarapa. Ništa najbolje ne postoji sve je to samo jer se nekom svidio više od nekom drugom. De o cemu ti pricas, kakva je to logika?! Zato i postoji žiri i strucni ljudi koji proglašavaju razno razne stvari najboljima, najvrijednijima i sl. počevši od banalnih do ozbiljnih stvari od mobitela do umjetnosti. Ovu argumentaciju mozes za 90% toga rec.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 12:31 (mislav_01).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Lollipop donio probleme na LG-jev G3

Ma sve je OK. Razumijem, i logično je da update idu prvo na novije modele, sasvim razumljivo. Međutim, što je potrebno našim "testerima", sada već 3-4 mjeseca da nagađaju svaki dan, svaki tjedan kada će upadte. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice