Najbolji u 2014. - Smartfon

poruka: 47
|
čitano: 7.689
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najbolji u 2014. - Smartfon".
11 godina
protjeran
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

Po cemu su Alpha i P7 bolji od Z3?

 

"HTV-ov One (M8)"

Nisam znao da HTV proizvodi smartphone,al svakako bi mogli dobiti poziv na sud , jer je ovaj HTV-ov One(M8), isti HTC One(M8) :P

Ukratko Petriću, lista ti je za ukenjat se...

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.12.2014 21:34 (MasterPeace).
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

''HTV-ov One (M8) svojim nam je i dalje uvjerljivim dizajnom i izuzetnim skladom hardvera i softvera ponajviše otvorio apetit, a geekovi u nama ostali su zaljubljeni u tajvanskog favorita sve do kraja godine.''

 

Razumijem da prepisujete iz tiskanog broj, ali da niste u stanju popravit lapsus???

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

tko je od vas dvojice bez grijeha neka prvi baci kamen {#}

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
MasterPeace kaže...

Po cemu su Alpha i P7 bolji od Z3?

Ne znam za Alphu, ali P7 je odličan mob a košta duplo manje od Z3.

11 godina
protjeran
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

"ali i njegove specifikacije koje se podudaraju s top-modelima smartfona s Android OS-om iz 2012."

 

Za jedan BUG, ovo je sramota, da jedan autor može napisat ovakvu glupost...

 

 

 

 

Moj PC  
8 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
MasterPeace kaže...

Po cemu su Alpha i P7 bolji od Z3?

 

"HTV-ov One (M8)"

Nisam znao da HTV proizvodi smartphone,al svakako bi mogli dobiti poziv na sud , jer je ovaj HTV-ov One(M8), isti HTC One(M8) :P

Ukratko Petriću, lista ti je za ukenjat se...

Petric {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.12.2014 21:48 (alen4430).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
MasterPeace kaže...

"ali i njegove specifikacije koje se podudaraju s top-modelima smartfona s Android OS-om iz 2012."

 

Za jedan BUG, ovo je sramota, da jedan autor može napisat ovakvu glupost...

 

 

 

 

X

 

Upravo sam ovo želio napisati.

Ponekad mi se čini kao da autori ovdje na silu žele izazvati sukob forumaša.

Bit će im pada posjećenost pa žele privući barem neke trolove :)

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

iPhoneu slava kopni...specifikacije iz 2012...Vi ste mala djeca???

iPhone 6 se dan danas mora čekati do isporuke, tolika je potražnja. Apple je zgrnuo love kao nikad do sada, i imaju toliko casha, da Hrvatsku dignu na razinu Norveške. Ali prema Bugu ipak kopni, jadan iPhone, Apple će dovesti do bankrota.

 

Plastično bugovito đubre s Lagdroidom je na prvom mjestu??? Kupljen članak? Mogli ste barem HTC One namjestiti, koji u ruci djeluje kao kvalitetan uređaj ili Z3.

Gdje je Bug koji je dostojan čitanja kao nekad. Brišem Bugonline iz bookmarska. Kakav idiotski članak.

Moj PC  
16 14 hvala 0
10 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
Bugsy kaže...
MasterPeace kaže...

"ali i njegove specifikacije koje se podudaraju s top-modelima smartfona s Android OS-om iz 2012."

 

Za jedan BUG, ovo je sramota, da jedan autor može napisat ovakvu glupost...

 

 

 

 

X

 

Upravo sam ovo želio napisati.

Ponekad mi se čini kao da autori ovdje na silu žele izazvati sukob forumaša.

Bit će im pada posjećenost pa žele privući barem neke trolove :)

Upravo ovo, izjavit ovakvu glupost je apsolutno sramota za jedan relativno ozbiljan magazin/portal.

15 godina
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

Epic facepalm {#}

 

Pa S5 je i pored Nexusa 5 smiješan uređaj

 

 

A kamoli pored Note 4, iP6 i 6+, Z3, Z2, G3...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.12.2014 23:56 (Mitch).
 
18 7 hvala 0
14 godina
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

S5 je promašaj godine, a ne najbolji

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
16 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
Mitch kaže...

Epic facepalm {#}

 

Pa S5 je pored Nexusa 5 smiješan uređaj.

 

 

A kamoli pored Note 4, iP6 i 6+, Z3, G3...

 

 

 

Plaćen izbor...šta reći

Koliko sam shvatio S5 je izbor citatelja a M8 izbor urednistva?!

14 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
MiH kaže...

iPhoneu slava kopni...specifikacije iz 2012...Vi ste mala djeca???

iPhone 6 se dan danas mora čekati do isporuke, tolika je potražnja. Apple je zgrnuo love kao nikad do sada, i imaju toliko casha, da Hrvatsku dignu na razinu Norveške. Ali prema Bugu ipak kopni, jadan iPhone, Apple će dovesti do bankrota.

 

Plastično bugovito đubre s Lagdroidom je na prvom mjestu??? Kupljen članak? Mogli ste barem HTC One namjestiti, koji u ruci djeluje kao kvalitetan uređaj ili Z3.

Gdje je Bug koji je dostojan čitanja kao nekad. Brišem Bugonline iz bookmarska. Kakav idiotski članak.

 

thebatman kaže...
Bugsy kaže...
MasterPeace kaže...

"ali i njegove specifikacije koje se podudaraju s top-modelima smartfona s Android OS-om iz 2012."

 

Za jedan BUG, ovo je sramota, da jedan autor može napisat ovakvu glupost...

 

 

 

 

X

 

Upravo sam ovo želio napisati.

Ponekad mi se čini kao da autori ovdje na silu žele izazvati sukob forumaša.

Bit će im pada posjećenost pa žele privući barem neke trolove :)

Upravo ovo, izjavit ovakvu glupost je apsolutno sramota za jedan relativno ozbiljan magazin/portal.

tako je!!!

svi smo cvrsto uvjereni da je ovo namjesteno. samsung je sigurno potplatio redakciju da namjesti izbor zbog prodajnih rezultata koje ce poluciti u faking HR nakon sto se 0.1 promil informaticki (polu)pismene populacije odluci kupiti samsung flagship telefon, na karticne kredite od milion rata ili popularne cijene kod nasih povoljih operatera. idem odmah sutra po jedan iz vipa i jedan iz HT. nadam se samo da je samsung pripremio dovoljo zaliha za navalu koju ocekuje nakon ovog clanka.

16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
Mitch kaže...

Epic facepalm {#}

 

Pa S5 je pored Nexusa 5 smiješan uređaj.

 

 

A kamoli pored Note 4, iP6 i 6+, Z3, G3...

 

 

 

Plaćen izbor...šta reći

 Mitch ti obično imaš pametne i suvisle upise pa me čudi ova trolerska razina... 

 

Uspoređuješ S5 i Note 4? Jel ti uopće jasno da se radi o dvije različite kategorije? Znaš li da se odvojeno glasalo za phablete?

 

Jesi li ti uopće glasao? I na koncu jel ti jasno da je to izbor čitatelja?

 

 

 

 

 

 

...
14 godina
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

Ofc da će s5 biti prvi od strane forumasa kada je većina njih djeca koja samo gledaju lijepi i veliki ekran.

Ili Z3 ili M8 su za prvo mjesto kakav S5 daj se skulirajte. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
7 6 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

Namješteno ili ne, al žalosno je da netko iz redakcije BUG hr izjavi, da je A8 SoC na razini Androida iz 2012.godine... Ajd da se tak nešto pročita u 24sata, al ovdi, to stvarno nije na čast,niti je smiješno... Ok, članak očito provocira flamewar(dobro je za čitanost), al PetriC bi se mogao malo uozbiljit... Ne vjerujem bas da je toliko "pametan", da doista to i misli... Ako pak doista misli, najbolje da uzme neku palicu i klepne se po glavi...

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.12.2014 23:37 (MasterPeace).
Moj PC  
6 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
MasterPeace kaže...
Namješteno ili ne, al žalosno je da netko iz redakcije BUG hr izjavi, da je A8 SoC na razini Androida iz 2012.godine... Ajd da se tak nešto pročita u 24sata, al ovdi, to stvarno nije na čast,niti je smiješno... Ok, članak očito provocira flamwar(dobro je za čitanost), al PetriC bi se mogao malo uozbiljit... Ne vjerujem bas da je toliko "pametan", da doista to i misli... Ako pak doista misli, najbolje da uzme neku palicu i klepne se po glavi...

 

 

Ne bi me čudilo da sutra vidim ''Banned'' ispod tvog imena haha {#}

@ Šalim se, slažem se s tobom :)

 

@@ Po meni iŠajze ne bi trebao bit na 3. mjestu al' ajd {#}

14 godina
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

 Gnusmas S5 može jedino biti broj 1 kao razočaranje godine.

Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
Miro kaže...

 

 

Aha nisam vidio da se glasalo, i glasalo odvojeno za phablete...moja isprika/meni facepalm

 

ali opet cudan izbor lol

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
13 godina
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon
Appleov dualac na 1,3 ghz je rang ili čak bolji od snapdragon 801. To je dostignuće. Isto kao i kamera. Jest 8mpx, al fakat daje odlične slike. Ip6 je prokleto skup, ali i napredan smartphone.
Moj PC  
11 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
Mitch kaže...
Miro kaže...

 

 

Aha nisam vidio da se glasalo, i glasalo odvojeno za phablete...moja isprika/meni facepalm

 

ali opet cudan izbor lol

 

Ovdje je uvodni tekst za ovu seriju tekstova: http://www.bug.hr/vijesti/izbor-najboljih-2014/138838.aspx

 

A ovdje najava izbora (koji je bio u studenom): http://www.bug.hr/vijesti/izbor-najboljih-2014/137679.aspx

 

Kažeš izbor (naroda) ti je čudan? Zašto? Pa pogledaj koje teme samo ovdje na forumu (gledano po modelima mobitela) imaju najviše postova? Čiji su Android telefoni najprodavaniji? Pa Samsungovi! I što je tako čudno da se nađe dovoljno ljudi iz mase vlasnika Samsunga koji misle da je petica najbolja, iako je tek manji dio njih možda imao taj uređaj u rukama, i tako dobije najviše glasova? Bilo bi čudnije da nije završilo ovako kako je na kraju!

 

S obzirom kako je bio dobro primljen u nas kada je izašao HTC One, očekivao sam da će on bolje proći, ali očito mu ne ide u prilog što je relativno davno predstavljen...

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 0:18 (Miro).
9 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
Ziga kaže...

tko je od vas dvojice bez grijeha neka prvi baci kamen {#}

 

██┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼██

██┼┼┼████┼┼┼███┼┼┼████┼██┼┼█┼┼┼┼██

██┼┼┼█┼┼┼█┼█┼┼┼█┼█┼┼┼┼┼██┼█┼┼┼┼┼██

██┼┼┼█████┼█┼┼┼█┼█┼┼┼┼┼███┼┼┼┼┼┼██

██┼┼┼█┼█┼┼┼█┼┼┼█┼█┼┼┼┼┼██┼█┼┼┼┼┼██

██┼┼┼█┼┼█┼┼█┼┼┼█┼█┼┼┼┼┼██┼┼█┼┼┼┼██

██┼┼┼█┼┼┼█┼┼███┼┼┼████┼██┼┼┼█┼┼┼██

██┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼┼██

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 1:20 (Ivo Robić).
14 godina
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon
ocigledno ekipa iz buga ne vidi (ili ne zna) razliku između A5, A6 ili A8 soc- a. njima je 1.x dual core *manje* od 2.x quad ili octa i to je to. k'o da su abakusom vrsili istraživanje, boga mi..
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon

Baš je dobar da... Zbog njega Samsung Mobile ima 60% manje prihoda...

Battlefield 4: [G]Diretore_BB
15 godina
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

iphone 6 je lijep uređaj i kvalitetno izrađen, ali brate mili to je za ljude koji nemaju pojma o informatici i koji se baš ne snalaze s tehnologijama {#} . Pa Galaxy S5, a nije da ih branim ili da mi je stalo do prosipanja hvalospjeva ikome, ima u sebi korisne tehnologije koliko iphone neće skupiti do 2020. I oni koji se "kuže u informatiku i računala" srede si taj uređaj (maknu TouchWiz i bloatware) da izgleda ko odvaljeni komad Enterprisea (o ekranu da ne govorimo). M8 je fakat super uređaj loše kamere i ja ga samo s te osnove nebih kupovao. M9 će valjda srediti stvari i po tom pitanju. Alpha nije flagship, pokušava biti neki fensi-šmensi uređaj, a i dalje je poluplastikaner s prevelikom cijenom trenutno. LG G3 je super uređaj, ali brate mili plastikaner isto ko i S5, puca plastika po rubovima, a mpr. GPS je koma kao i na ranijim LG-ima. Xperia Z3 nema infrared. Dakle svakom od tih uređaja nešto fali. Držim fige da HTC ne zariba kameru na M9, da će dodati USB 3.0 kao S5, i onda bi to mogao biti ultimativni uređaj. Moj glas za sad za M8.

Deckard
Moj PC  
2 6 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

LG G3 nema nikakvih problema s GPS-om kao ni sa plastikom ni konstrukcijom, molim ne pričati napamet. Bolji je od S5 sa smiješnom kromiranom plastikanom po obodu uređaja,  koji je navodno najbolji u 2014.

A da ne govorimo o softveru koji je za dva koplja kvalitetniji i s manje bloatwarea nego Samsungov ili o činjenici da je već dobio Lollipop.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 9:04 (NevjerovatnoPametan).
 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

Kakve ljutite poruke hehe, neznam što se čudite pa naravno da je S5 izglasan za najboljeg, najviše ga ljudi ima, ako nema S5 ima S4 ili S3 ili još dobar S2, a da ne spominjem 100 drugih slabijih modela minija younga ace bla bla čiji vlasnici sanjaju da imaju flagship. Iphone je na glasu kao mob za ljude koji se samo vole hvaliti da imaju ajfon. HTC svima još izaziva mučninu zbog loše podrške tj zapostavljanja starijih modela. Sony je napravio odličan posao ali tek su krenuli za Z-icama, možda ipak malo prebrzo štancaju Z2 pa Z3.

Tako da ništa čudno što Samsung ima svoju bazu fanova i više ljudi ima kontakt s tom markom nego s ostalima.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najbolji u 2014. - Smartfon
NevjerovatnoPametan kaže...

LG G3 nema nikakvih problema s GPS-om kao ni sa plastikom ni konstrukcijom, molim ne pričati napamet. Bolji je od S5 sa smiješnom kromiranom plastikanom po obodu uređaja,  koji je navodno najbolji u 2014.

A da ne govorimo o softveru koji je za dva koplja kvalitetniji i s manje bloatwarea nego Samsungov ili o činjenici da je već dobio Lollipop.

 

http://www.trustedreviews.com/news/lg-g3-owners-complain-of-cracking-issues

http://forum.xda-developers.com/tmobile-lg-g3/general/lg-replacing-g3s-cracks-microphone-t2875512

 

A kad ideš pretraživati slike na googleu po pojmovima "lg g3 crack" (bez navodnika) dobiješ tonu fotki pukotina. Nije uopće upitno hoće li neki puknuti, nego kad će. Toliko o plastiki. Slažem se da je i S5 plastikaner s ružnim obodom. Što se tiće GPS-a stani među brda i prati koliki je lock time na G3, a koliki na S5 nakon što na pališ GPS jedno tjedan-dva. Iznenadio bi se. Meni je GPS jedna od primarnih stvari na smartphoneu i pratim situaciju s raznoraznim uređajima. Prastari HTC Desire ima svjetlosnu godinu sposobniji GPS sustav od bilo kojeg LG-a.

 

Edit: lollipop je do sad na većini uređaja koji su ga dobili izazvao glavobolje, otprilike kao i iOS 8 na jabukama kad je izašao. Ako je nekome cilj imati uređaj za koji nije siguran kako se do kraja ponaša samo nek izvoli i nek instalira najnoviji software prvi, pa nek javi drugima što valja a što ne valja. Ja za to nemam vremena. Meni su te spike oko updatea na zadnje i najnovije verzije upravo smiješne isto kao i upgrade na najnoviju verziju flagshipa.

Deckard
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 10:47 (deckard).
13 godina
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

Koja grupa ... da ne kažem što da ne pokupim ban! Ok, tipfeleri nisu nešto što se smije događati ovakvom listu, ali da se žalite na izbor S5 a upravo je to izbor čitatelja (što valjda vi jeste). Ali samo govori da uopće ne čitate članke nego skačete direktno na listu. A tek onaj iPhone snob? Ma nemoj, Apple može kupiti hrvatsku i prodaju mobitele ko u najboljim danima pa je automatski najbolji. Moš mislit. Prodaju smarthpone najbolje do sad upravo zbog likova poput tebe koji ne žele malo razmisliti i ko svaki razuman čovjek istražiti tržište i pogledati što se nudi nego se automatski hvataju novog ajfona - koji po apsolutno ničemu nije najbolji u klasiI koji kasni više od 2 godine za ostalima po veličini dijagonale, da ne govorim o featurima u os-u. Dobar smartphone, ali po ničemu poseban osim po iOSU.

 

Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji u 2014. - Smartfon

A gdje je LG G3 na listi? Po čemu je on izostavljen? Zbog UHD-a?

Moj PC  
5 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice