Mi Note nestao u tri minute

poruka: 4
|
čitano: 1.059
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mi Note nestao u tri minute".
13 godina
offline
Mi Note nestao u tri minute

"(...) koji je prema navodima iz Xiaomija rasprodan u samo tri minute od puštanja u prodaju"

Da, ozbiljnost je prikazati broj prodanih primjeraka. Ovako se može raditi o 10.000 uređaja ili nešto malo više.
Bez broja, ništa ne znači.

 

"Dok je za osnovni model Mi Notea potrebno izdvojiti "tek" 371 američki dolar"

Na kineskoj služžbenoj stranici za kinesko tržište. Zapad ne može tamo kupovati. Cijena neće biti znatno viša, no bit će viša.

 

"Za kraj spomenimo i kako je Xiaomi za ovu godinu predstavio poprilično ambiciozan poslovni plan – prodaju 100 milijuna Mi Note uređaja. Potonje ne bi trebalo biti naročito teško budući da tvrtka navodi kako ima preko 220 milijuna predbilježbi upravo za taj uređaj. No predbilježbe su jedno, a prodaja drugo."

  dosadašnjom politikom, sadašnjom i budućom - neće ni 10 milijuna prodati.
Hrpa ambicioznih, sebičnih i samodopadnih likova.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mi Note nestao u tri minute

Ne znam, prije sam cuo samo rijeci hvale za xiaomi. Sad sam se malo ipak zapitao od kad pratim sta ti pises za njih...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Note nestao u tri minute
acarnoje kaže...

Ne znam, prije sam cuo samo rijeci hvale za xiaomi. Sad sam se malo ipak zapitao od kad pratim sta ti pises za njih...

Prijatelju, već dugo važem napisati subjektivni članak, pregled, recenziju, ispovijest, nazovi kako hoćeš o Xiaomiju ili ne.
Ali mislim da nije vrijedno živaca i truda.

Xiaomi je šarena laža - ukratko.

Pročitao si moje stare postove, pročitao si prepostavljam i moju recenziju o Mi3 kada sam ga dobio (nisam skrivao oduševljenje i radost), ali danas.
Niti godinu dana nakon toga, ne mogu skriti razočaranje. Najiskrenije.
A što je najbolje od svega, određeni postotak ljudi (koji se ne libe reći javno svoje mišljenje na en.miui forumu) dijeli mišljenje sa mnom.
I to me veseli, jer definitvno nisam jedini. 

Djelovalo je super, djelovalo je predobro da bi bilo istinito, ali ipak se ispostavilo da je samo tako djelovalo.
Xiaomi je šarena laža koja je jeftinim i best buy uređajima zavrijedila status sama sebi da može lagano dizati ljestvicu cijena telefona (i ostalih gadgeta koji proizvedu).

Ukratko, ako malo samo provrtiš u posljednjih godinu dana (ili 6 mjeseci - od ljeta) poteze Xiaomia, bit će ti sve jasno.

 

Iskreno govorim svim budućim kupcima - nemojte se zalijetati sa Xiaomiem ako želite Android.
Jer zapravo kupujete Appleizirani Android, totalno suprotnih svojstava open source Androida.

Naravno da se iskreno nadam i vjerujem da situacija neće takva ostati i da će stvari (po korisnika) krenuti na bolje.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
15 godina
neaktivan
offline
Mi Note nestao u tri minute

Nista, hvala ti na dobronamjernim rijecima. Odustajem od xiaomija. Ionako na kraju dok dode note 4 pro bit ce mu veca cijena nego u kini a do tad ce na primjer note 4 jos malo pojeftiniti, pa porez i sve ni ne isplati se.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice