Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

poruka: 102
|
čitano: 15.443
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!".
15 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

I dont wanna be a "hair splitter" ali ne vidim SSD...Takva konfa i onda sa "običnog" harda dizati sustav po meni i nema nekog smisla...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
 
18 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti

Citao sam 3 puta da vidim koji je ssd, a ono nema,  33k i imas sporu kantu.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
mrxa1 kaže...

I dont wanna be a "hair splitter" ali ne vidim SSD...Takva konfa i onda sa "običnog" harda dizati sustav po meni i nema nekog smisla...

Da si kupio novi BUG, vidio bi da je u konfi Intelov SSD od 240 Gb, očito da se dečkima iz readkcije potkrala greška.

13 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti

 Gdje su tu utukli 33 cigle ??

10 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti

E dobro si me podsjetio da vidim zasto mi nije dosao novi bug :)

15 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
alankish kaže...

Da si kupio novi BUG, vidio bi da je u konfi Intelov SSD od 240 Gb, očito da se dečkima iz readkcije potkrala greška.

 

Sorry ono mister imam_Danny_HR_avatar, svaki mjesec dobijem digitalnu verziju, iako ovaj mjesec mi "izvor" nešto kasni :D

Nisam ja njih napao zašto nema SSD, samo kažem da mi je čudno...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
14 godina
odjavljen
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
mrxa1 kaže...

Sorry ono mister imam_Danny_HR_avatar, svaki mjesec dobijem digitalnu verziju, iako ovaj mjesec mi "izvor" nešto kasni :D

Nisam ja njih napao zašto nema SSD, samo kažem da mi je čudno...

Who is Danny_HR?

12 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

sve je to divno i krasno ali zasto ne 3 komada po 11.111 kuna pa usreciti vise ljudi vec kad imati mogucnost bacit 30k

 

[19xx]C3c1l
Moj PC  
46 2 hvala 8
15 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
alankish kaže...

Who is Danny_HR?

 

Vjerujem da se i on to dosta često pita...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
10 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Kad sam vidio naslov vec sam mislio da je u pitanju mid-range macbook :)

Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

eo, ne sjećam se jesam li se uopće prijavio ali ionako nema veze jer neću ionako ništa dobiti kao ni do sad. usput, možda ovo košta tolike novce ali vrijedi li toliko ... hm {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 14:15 (Ajar).
Moj PC  
5 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

samo nek oni mene izvuku, ja ću se već pobrinuti za SSD, jedino ne znam hoće li moj 22-inčni ekran izgledati nakaradno pored tog monstruma :D

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Hvala na primjedbi i isprika na propustu što se tiče SSD-a, slučajno sam ga propustio napisati. SSD dakle postoji u konfiguraciji - Intel Series 730 kapaciteta 240 GB.

Vinko Krištić | BUG Marketing
 
12 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Znaci meni doslovno sline cure kad god vidim ovu konfu. Sretno svima koji ce igrati

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
C3c1l kaže...

sve je to divno i krasno ali zasto ne 3 komada po 11.111 kuna pa usreciti vise ljudi vec kad imati mogucnost bacit 30k

 

Zato jer ne ovisi o Bugu već o sponzorima.

 

Bolje zvuči "Osvojite računalo za 30 000 kuna" nego "60 000 čitatelja će osvojiti žvaku".

Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
sirka666 kaže...
C3c1l kaže...

sve je to divno i krasno ali zasto ne 3 komada po 11.111 kuna pa usreciti vise ljudi vec kad imati mogucnost bacit 30k

 

Zato jer ne ovisi o Bugu već o sponzorima.

 

Bolje zvuči "Osvojite računalo za 30 000 kuna" nego "60 000 čitatelja će osvojiti žvaku".

Ili još bolje, zašto svakom tko kupi BUG ne poklonimo 1 kunu

(gađam na pamet koliko se mjesečno proda BUG-a, uglavnom nebitno za poantu priče)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
16 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Mislim da je cijena malo paprena, i da bi se ova konfa mogla složit i za koju tisućicu manje, al eto lipo zvuči ;)

Nakon one nagradne igre di je bilo pregršt nagrada i naravno, ne dobih ništa, šanse za ovako nešto mi sigurne neće porasti :)

Al eto da ne ubijem natjecateljski duh, prijavit ću se..

Također se slažem da je , pošto se blagdani i Božić bliži, bilo bolje da je   nagradna igra sa više nagrada, pa da više ljudi dobije cool poklon za pod božićno drvce.. No, onome kome ovo stigne pod bor, sigurno će biti nezaboravan Božić..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Za te pare mogli su dat 3 ajfona.... i usreciti cijeli svijet....

 
4 10 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
CyreX kaže...

Mislim da je cijena malo paprena, i da bi se ova konfa mogla složit i za koju tisućicu manje, al eto lipo zvuči ;)

Nakon one nagradne igre di je bilo pregršt nagrada i naravno, ne dobih ništa, šanse za ovako nešto mi sigurne neće porasti :)

Al eto da ne ubijem natjecateljski duh, prijavit ću se..

Također se slažem da je , pošto se blagdani i Božić bliži, bilo bolje da je   nagradna igra sa više nagrada, pa da više ljudi dobije cool poklon za pod božićno drvce.. No, onome kome ovo stigne pod bor, sigurno će biti nezaboravan Božić..

Bug nema veze sa cijenom niti kolicinom nagrada. Jednostavno links kao sponzor im je ponudio da daju ovaj pc kao nagradu a cijena je izrazena po linksovom cjeniku. 

12 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Znam kako to funkcionira, i moglo se dogovorit sa puskaricem da je bilo pameti. Njemu ionako svejedno jel odbije od poreza 30k u komadu ili 3x10k ;)

 

NHF

[19xx]C3c1l
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Papreno, papreno ... svidja mi se cpu hladjenje :)

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
sirka666 kaže...
C3c1l kaže...

sve je to divno i krasno ali zasto ne 3 komada po 11.111 kuna pa usreciti vise ljudi vec kad imati mogucnost bacit 30k

 

Zato jer ne ovisi o Bugu već o sponzorima.

 

Bolje zvuči "Osvojite računalo za 30 000 kuna" nego "60 000 čitatelja će osvojiti žvaku".

iMHO, jednako dobro bi zvučalo "Osvojite komponente u vrijednosti 30 000 kuna", da su isto računalo rastrančirali na dijelove i više ljudi bi kupilo više časopisa, jer je veća šansa da nešto i osvoje !!!

Ovako, neću kupiti časopis jer nema šanse, radije odigram lotto :) DAj mi 10 puta veću šansu od 0 i kupujem :)

12 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Ajd, kupit ću i ja ovaj broj, nikad se ne zna, a šteka mi spider soltaire.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
Asta kaže...
 DAj mi 10 puta veću šansu od 0 i kupujem :)

Da ti je i 100000000000000 puta sansa veca od 0 svejedno bi dobio sipak ...

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
Bastardo kaže...

Da ti je i 100000000000000 puta sansa veca od 0 svejedno bi dobio sipak ...

to sam htio i ja napisati, al rekoh pustit ću nekog drugog da cjepidlači :D

Tread softly because you tread on my dreams.
13 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Odigrao ,ali nisam ja te srece iako se zovem Srećko.... Ali sto bi se na ovome dalo glitchati :D

 

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti
Ja sam Nesrecko ali sam ipak odigrao. :)
Hejjjjj
13 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

 Konfiguracija od preko 30 000 kn, CPU sa 6 jezgara i stave cooler od 350 kn {#}.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Ova konfiguracija se mogla slozit za daleko manje parea ako uzmemo u obzir kakve se cijene u linksu. Svi znamo kako to ide naravno imali su na lageru gotovu konfiguraciju koju naravno nitko nece jer ljudi nemaju para a oni koji imaju sami slažu po komponentama. I da ne propadne ajmo uvalit u nagradnu igru. Onaj assemblio bi složio bolju konfiguraciju a i na kraju links ce sigurno dignut 15k kuna samo na porezu.

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Osvojite najskuplju Bugovu nagradu u povijesti!

Aj' što svi cvile... Onaj tko dobije konfiguraciju lako će promijeniti što mu smeta. Nemoguće je svima udovoljiti. Naravno da je realna vrijednost manja, ali koga briga. Izbor hlađenja i uparivanje 5960x sa samo 16GB je neobično, ali neću se žaliti ako ga dobijem.
3 kompa po 11000 nisu tako atraktivna nagrada. To su konfiguracije kakve velik broj čitatelja kao komp entuzijasti već imaju.
a cijene komponenti :
case ... 105€

ploča ... 205€

RAM ............ 240€

CPU ..........970 €

disk .........270€ (WD red)

SSD ......... 175€

hladnjak .... 50€

grafa ...... 870€

napajanje .... 105€

kb......... 90€

miš .........55€

slušalice..... 70€

zvučnici ..... 30€

= cca 25000kn. Nisu puno ni pretjerali. Taman su mogli do 33000kn dodati 2kom QHD monitora ;-)

Moj PC  
14 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice