Pobjednici hrvatskog finala Imagine Cupa

poruka: 6
|
čitano: 2.105
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pobjednici hrvatskog finala Imagine Cupa".
16 godina
moderator
offline
Pobjednici hrvatskog finala Imagine Cupa

Čestitam splitskom pobjedničkom timu, osobito na dojmljivoj i dobro pripremljenoj prezentaciji! Sretno u daljnjem natjecanju! {#}

 

I ostali su bili dobri, neki poput Zadrana (SmartPlant) imali su vrlo ambiciozan projekt u koji je uloženo puno truda, Varaždinci (cQuest) imaju zanimljiv projekt koji bi mogao doista zaživjeti, a postoji mogućnost da i oni dođu do finala, InMinute (također Splićani) svoje rješenje zasigurno će brzo komercijalizirati... Sve u svemu bilo je ovo jedno vrlo zanimljivo natjecanje...

 

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2013 18:44 (Miro).
Moj PC  
5 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Pobjednici hrvatskog finala Imagine Cupa

uspiju li ikada ove aplikacije_za_pomoć_invalidima/bolesnima/itd ili se na taj način dodvoravaju sucima?

nešto slično kao kad banke, rtl, 24sata i ostale odvratne firme sponzoriraju dobrotvorne projekte a iza svega stoji želja za promocijom i "pobjedom"?

 

nisam bezobrazan, ozbiljno me zanima..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
Pobjednici hrvatskog finala Imagine Cupa

Čestitke pobjednicima!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pobjednici hrvatskog finala Imagine Cupa

Znam ove momke već dosta dugo, i nisu ništa manje zaslužili! {#}

http://msacademic.hr/ - Ne gubi vrijeme guglajući o prilikama koje učenicima i studentima nudi Microsoft, ovdje je sve što ti treba! Ako sad nemaš vremena, msacademic.hr je tu i sutra :)
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pobjednici hrvatskog finala Imagine Cupa
nixass kaže...

uspiju li ikada ove aplikacije_za_pomoć_invalidima/bolesnima/itd

 Ma jok. Volio bih znati ako jesu...

 

No svejedno cestitke momcima i curama, a posebno ovim srednjoskolcima.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pobjednici hrvatskog finala Imagine Cupa

Uspevaju. Da, ovakve teme dosta dobro prolaze na takmicenjima, ali ako se ekipa kasnije potrudi, moze uspeti.

Problem je investitorima ovakvi projekti nisu zanimljivi, tako da se novac za dalji razvoj i implementaciju mora
traziti od neprofitnih organizacija ili ministarstava i drzavnih konkursa. Zato je mnogo teze da neprofitni/dobrotvorni

projekat uspe, nego projekti koji imaju razvijen biznis plan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 23:40 (mpetar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice