Predator u Zagreb, Liquid u Selce

poruka: 8
|
čitano: 1.132
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predator u Zagreb, Liquid u Selce".
16 godina
odjavljen
offline
Predator u Zagreb, Liquid u Selce

Čestitke dečkima za nagrade! A i vama bugovci, nešto ste se raspištoljili u zadnje vrijeme

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Predator u Zagreb, Liquid u Selce

Čestitam srećkovićima...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Predator u Zagreb, Liquid u Selce

Plot twist: Iza oba imena se krije Friday

 

EDIT: Lol, zaboravih čestitati dobitnicima!

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 15:46 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Predator u Zagreb, Liquid u Selce

molim da u sljedećoj nagradnjači barem jedna od nagrada bude q od ovce. to sigurno dobivam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Predator u Zagreb, Liquid u Selce
Ajar kaže...

molim da u sljedećoj nagradnjači barem jedna od nagrada bude q od ovce. to sigurno dobivam. 

 U idućem ciklusu se dijeli STO nagrada, pa ako te ni tu ne zakači... Zabrini se!

 

 

...
15 godina
neaktivan
offline
Predator u Zagreb, Liquid u Selce

Čestitam sretnim dobitnicima...

A vi iz Bug-a,ovo stvarno više nema smisla,cijela RH je Zagreb,ne znam čemu uopče igrati...

 

Slavonijoi Bogu si teška...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predator u Zagreb, Liquid u Selce
Ajar kaže...

molim da u sljedećoj nagradnjači barem jedna od nagrada bude q od ovce. to sigurno dobivam. 

 q od ovce što ima zvonce...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
offline
Predator u Zagreb, Liquid u Selce

Čestitke dobitnicima

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice