Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?

poruka: 11
|
čitano: 1.378
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?".
13 godina
offline
Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?

6GB rama za što, da vrti neki poveći render? Nonsens

Moj PC  
3 4 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?
dax-lax kaže...

6GB rama za što, da vrti neki poveći render? Nonsens

 

Na androidu {#}

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
13 godina
offline
Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?

 Pa što će im tolika rezolucija na uređaju od 13 cola ???

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?
Deawood kaže...
dax-lax kaže...

6GB rama za što, da vrti neki poveći render? Nonsens

 

Na androidu {#}

To je bila šala

12 godina
odjavljen
offline
Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?

Znam, pa nisam protiv tebe s tim postom nego se nadovezujem i glupiram se na tih 6GB RAMa ;)

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?

meni ne smeta tih 6 giga

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?

Vidim, ljudi pljuju kako bi pljuvali.

 

Ja da ovo nije tablet nego nekakav smartbook/chromebook ne bih puno dvojio.

6GB memorije se vrlo lako da iskoristiti. Vidim, ljudi sarkasticno renderiraju na androidu a ja ih pitam, zasto ne? Zasto ne bi netko mogao koristiti tablet da komponira muziku ili video? Sta je tablet neozbiljan alat samo zato jer je vecina tablet asocijacija na iPad? Pa ne mora svaki tablet biti igracka i ne mora svaki korisnik biti iOfca, ne?

 

Kolicina rama daje i mogucnost developerima da razvijaju software kakav do sada za tablet nisu mogli i vide kako ce se ponasati i time, mozda, osvoje i nova trzista.

 

Da, znam da klasicnom koristenju androida 6Gb memorije nista ne znaci ali znam da su okviri uporabe tableta puno siri od onih koji su nam danas uobicajeni( a nekima normalni).

 

:)

 
3 3 hvala 0
13 godina
offline
Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?

Sve je u redu što se tebi sviđa jedan android tablet sa 6 giga rama i bijesnom arm platformom. I meni se ove specke svđaju ali ovo će na kraju doći kao i jedan ms-ov surface ili bilo koji core i, core m tablet koji ga pojedu za doručak u svakom pogledu pa čak i u trajanju baterije. Tableti na androidu neće skoro imati neku poslovnu iskoristivost a pitanje je hoće li ikada te je to za mene igračka neovisno o snazi arm platforme

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?
Vidim da kolega @Luda Rajčica u valjda nedostaju valjanih argumenata neargumentirano vrijeđa ljude kojima je dovoljno 1GB RAM-a na za sadašnjim veličinama tablet računala, posebice iPad tabletima!?!? Živo me zanima kako će ekipa generalno odreagirati kada Apple izbaci svoj "Pro" tablet sa 12.9 incha i jedva 2GB RAM-a, koji će pojesti za desert ostatak konkurencije, iz bilo kojeg tabora, a u specifikacijama če ih pregaziti k'o plitak potok hehehehehehehehehe!?!?
ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 19:59 (ATJLučko).
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?
ATJLučko kaže...
Vidim da kolega @Luda Rajčica u valjda nedostaju valjanih argumenata neargumentirano vrijeđa ljude kojima je dovoljno 1GB RAM-a na za sadašnjim veličinama tablet računala, posebice iPad tabletima!?!? Živo me zanima kako će ekipa generalno odreagirati kada Apple izbaci svoj "Pro" tablet sa 12.9 incha i jedva 2GB RAM-a, koji će pojesti za desert ostatak konkurencije, iz bilo kojeg tabora, a u specifikacijama če ih pregaziti k'o plitak potok hehehehehehehehehe!?!?

 

Hardcore fanboy {#}

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
13 godina
offline
Re: Stiže Sonyjev tablet visokih performansi?
ATJLučko kaže...
Vidim da kolega @Luda Rajčica u valjda nedostaju valjanih argumenata neargumentirano vrijeđa ljude kojima je dovoljno 1GB RAM-a na za sadašnjim veličinama tablet računala, posebice iPad tabletima!?!? Živo me zanima kako će ekipa generalno odreagirati kada Apple izbaci svoj "Pro" tablet sa 12.9 incha i jedva 2GB RAM-a, koji će pojesti za desert ostatak konkurencije, iz bilo kojeg tabora, a u specifikacijama če ih pregaziti k'o plitak potok hehehehehehehehehe!?!?

Dok ipad ne bude građen na x86 platformi, za mene je to niža rasa tableta

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice