Top 5 najgorih Androida ikad

poruka: 25
|
čitano: 4.252
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 najgorih Androida ikad".
12 godina
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

Evo 3D je los telefon, ali je kasnije prodavan u pola cijene i puno ljudi ga ima. Dual core Scorpion s gigom rama i 960 ekran nisu za baciti.

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Top 5 najgorih Androida ikad

Kao da Petric nije nikad nijednog kineza drżao u ruci... Nekak mi se čini da postoje/postojali su i puno gori Androidi

16 godina
offline
Re: Top 5 najgorih Androida ikad
Aldo kaže...

Kao da Petric nije nikad nijednog kineza drżao u ruci... Nekak mi se čini da postoje/postojali su i puno gori Androidi

 On sudi o kvaliteti uredaja po broju prodajnih primjeraka.

Kako i ne bi kada je besramni Apple fanboy.

 

Edit: Nakon ove anti reklame za Android, sutra dolazi jos jedan u nizu tekstova o Apple-u, s naslovom "Najbolji Apple Smartphone" gdje ce zakljucak clanka biti - ne postoji najbolji ili najlosiji Apple smartphone. Svi su oni savrseni. 

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 20:37 (Psiho246).
10 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najgorih Androida ikad

Imam EVO 3d i super mi je, večina ga je ljudi hvalila ovdje, a vi dolazite i pišete kako je fail. Ili ne čitate vlastiti forum ili kopirate vijest s neke xy stranice. Bilo kako bilo još jedan fail redakcije buga.

www.mmo-balkan.com
15 godina
odjavljen
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

...

... ...
My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

Kolega mi ima tu xperiu play. Pa nije uopce loš mob. Je da pad nije kao u PS-a ali posluži, bolje nego ikakvo natiskivanje po ekranu. Kvaliteta izrade je vrhunska tako da i dan danas izgleda kao nova. Jedino taj prokleti update, samo android 2.3, no radi ok. Ima tone shit androida koji dolaze u kojekakvim prepaid paketima da boli glava, ova petorka je još ok.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 21:16 (NSA).
 
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

mislim da bi svoj službeni HTC desire C bez razmišljanja zamijenio sa bilo kojim od navedenih 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

G Flex je jedan od boljih mobitela, ekran je savršen. Nakon što se godinama pričalo o zakrivljenim ekranima, jedino se LG usudio nešto napraviti po tom pitanju i nikako se ne može svrstati u kategoriju najgorih Androida.

Newb članak.

Moj PC  
13 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Top 5 najgorih Androida ikad

HTC Wildfire.

Jednostavno slab i skoro pa nefunkcionirajuc mobitel.

Model S je nesto malo popravio stvar al nakon originala ostaje gorak okus..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

Teško da je ovo top 5 najgorih uređaja, pre će biti top 5 neuspelih inovacija na Androiudu. O projektorima na mobilnim telefonima je u jednom trenutku, čini mi se, čak i Bug pisao kao o "sledećoj velikoj stvari" u toj oblasti. Nisam znao da je уопште neko ideju i implementirao. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 22:32 (Ivan(4)).
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

nebih se požalio na hw-ski i sw-ski unaprijeđenu motorolu flipout... dapače :D

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

ajoj, da. apple ne može biti u popisu jer nije android. šteta. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Top 5 najgorih Androida ikad
nixass kaže...

HTC Wildfire.

Jednostavno slab i skoro pa nefunkcionirajuc mobitel.

Model S je nesto malo popravio stvar al nakon originala ostaje gorak okus..

 

Moj prvi Android i smarphone uopće. Istina, bio je slab, malen, loše rezolucije, a posebice u usporedbi s Desireom i Sensationom koji su tad bili pojam. No, nudio se u povoljnim kombinacijama kod lokalnih operatera, a alternativa je bio Tattoo koji je po mom skromnom mišljenju bio zbilja loš. Meni je taj mali WF posebno drag :)

 

Ako netko želi šetnju kroz povijest Androida, bio je prije nekog vremena sjajan članak na Arsu o tome, tople preporuke da popijete kavu uz njega. Možete vidjeti izgled sučelja, uređaja, play storea itd. kroz sve inačice. Pretpostavljam da solidan dio populacije ne zna da copy paste i nije tako normalna stvar kao što danas možda izgleda :)

http://arstechnica.com/gadgets/2014/06/building-android-a-40000-word-history-of-googles-mobile-os/

15 godina
offline
Re: Top 5 najgorih Androida ikad

Nabavio sam EVO 3D kad su ga se odlučili riješiti u pola cijene.

I ne, to nije fail, 3d slika tj. dojam te trodimenzionalnosti je stvarno postojao i imao sam hrpu fotki koje sam fotkao na kojima je taj efekt bio prilično izražen.

 

Trebala je mala prilagodba na gledanje te slike jer na početku bude malo zbunjujuće, ekipi počnu letiti oči jer se ne mogu skoncentrirati ;)

Da stvar nije radila, rekao bih da, to je fail...ali ovo je radili i to začuđujuće dobro.

 

A koliko no-name Kineza ima koji su lošiji od ovog popisa to je strašno...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 11:13 (mrxa1).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 najgorih Androida ikad
Arto kaže...
nixass kaže...

HTC Wildfire.

Jednostavno slab i skoro pa nefunkcionirajuc mobitel.

Model S je nesto malo popravio stvar al nakon originala ostaje gorak okus..

 

Moj prvi Android i smarphone uopće. Istina, bio je slab, malen, loše rezolucije, a posebice u usporedbi s Desireom i Sensationom koji su tad bili pojam. No, nudio se u povoljnim kombinacijama kod lokalnih operatera, a alternativa je bio Tattoo koji je po mom skromnom mišljenju bio zbilja loš. Meni je taj mali WF posebno drag :)

 

Ako netko želi šetnju kroz povijest Androida, bio je prije nekog vremena sjajan članak na Arsu o tome, tople preporuke da popijete kavu uz njega. Možete vidjeti izgled sučelja, uređaja, play storea itd. kroz sve inačice. Pretpostavljam da solidan dio populacije ne zna da copy paste i nije tako normalna stvar kao što danas možda izgleda :)

http://arstechnica.com/gadgets/2014/06/building-android-a-40000-word-history-of-googles-mobile-os/

 Hvala, stvarno vrhunski članak 

12 godina
offline
Re: Top 5 najgorih Androida ikad
Imam također Evo 3D koji radi evo već 3.5 godine bez većih problema.Možda nije više dovoljno jak ali je pouzdan u radu i ima kvalitetne komponente.3D kamera može se podesiti da snima dobro i takav sadržaj se može fino gledati na još podosta prisutnim 3D televizorima.Očito se autor teme u zadnjne vrijeme previše družio sa najnovijim modelima smartphone-a pa je visoko poletio...
...biće bolje...
10 godina
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

Zašto Petrić piše ovako diletantske članke zbog kojih bi ga ljudi najradije gađali jajima, meni nije jasno.

 

Nedavno s velikim užitkom i sa 100 octotnim apruvanjem pročitah njegovu kolumnu o spoznajama do kojih je došao o televiziji dok je

imao upalu pluća i pomislih, pa ovaj čovjek zna pisati (i razmišljati). I onda ovo.

 

Vidim da se odmah na početku ograđuješ od tih jaja koja će poletjeti prema tebi i priznaješ subjektivitet, a onda ispališ

da je to kao "tvoje iskustvo". I opet, ne kužim zašto ne pišeš ozbiljne članke i kolumne, kad znamo da možeš.

 

Ja iz ovoga što si napisao nekako naslućujem da ti zapravo nisi imao nijedan od tih uređaja.

 

A vrhunac faila: na prvo mjesto, kao apsolutno najgori Droid ikad, kraj svih smećarskih Kineza kojima na zapadnom tržištu:

-ne radi punjenje kako treba

-ne radi 3G, 4G kako treba...

-ne radi ekran (padne im responzivnost) dok se pune

-crkne im touch, srećom uglavnom u garantnom roku

-softver bolesno šteka, zagušen, sučelje potpuno neshvatljivo jer je pisano na Engrishu (Chenglishu)

 

... on stavi ni manje ni više nego (bubnjevi i fanfare) - Motorolu Flip! Uređaj proizvođača broj jedan (eto, po mom direktnom, a ne teoretskom iskustvu - imao ih više)

kad je riječ o kvaliteti hardvera, tj. trajanju, i trajanju i trajanju... Ne, ne budeš na njemu konzumirao multimediju, baš kao ni na jednom od

niza sličnih mobača od 2,8 inča. Ne budeš kao ni na njima igrao igre s fantastičnom grafikom, ali uređaj je imao verziju Droida prilagođenu

tom malom ekranu i upravo je bio fenomenalan osnovni komunikator - razgovori, poruke, mail... tipkaj cijeli dan skoro bez tipfelera brzo skoro ko na kompu,

jer ima tu fantastičnu superupotrebljivu fizičku tipkovnicu koju možeš "flipati" deset godina da ti se ne pokvari i tući po tipkama bez da ijedna zakaže.

Jedva da se i boja počne guliti na Motorolinim mobitelima.

 

Touch ili fizička tipkovnica je druga kanta crva, ali u principu ako ćemo biti iskreni, za tipka nje i komunikaciju radi se o kolektivnom mazohizmu čovječanstva i na tabletu od 10 inča, a kamoli na prosječnom smartphoneu pa čak i phabletu. Ljudi pristaju na taj bol jer je super za filmove i igre, slike i sve ostalo, pa ajde.

Ali samo postojanje fizičke tipkovnice skoro da ga izdiže iz kategorije najgoreg bilo čega.

 

I kud nisi u kategoriji mobitela s ekranom te veličine stavio ultra cheapish i mega pokvarljivi joke od Androida, iako fora dizajniran, Huawei U8300?

Slična veličina, ideja i ergonomija, samo puno slabija kvaliteta i lošije performanse?

 

Motorola Flip, totalno najgori Android ikad...Onak, mmm – ne?

 

Meni je to kao da napišem članak 5 najgorih ajfonova ikad:

 

1. Iphone 1

2. Iphone 2

3. Iphone 3

4. Iphone 4

5. Iphone 5

 

A nisam nikad imao nijedan, nego ih prezirem iz daljine, onak iz principa (i zbog iTunesa).

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 12:52 (Yo Momma).
 
14 1 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

Moja zena se kune u flipout, najprakticniji mobitel ikad. A izrada je stvarno vrhunska. Ne znam kako ga uopce potrgati u normalnoj uporabi. Samo kaj je je, pregazilo ga vrijeme. Da su stavili bolji ekran taj bi se mob prodaval ko kifle.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

Toliko faila u pet riječi naslova. :)

 

"Top 5 najgorih..." iliti u prijevodu "najboljih pet najgorih"? Živjeli oksimoroni :D

Da ne govorim da je ovo "ikad" preuzeto iz engleskog izraza "best ever", no u hrvatskom jeziku vremenski prilog "ikad" ne može stajati samostalno iza superlativa, bez glagola.

 

S poštovanjem,

Grammar Nazi

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

^Oho, ajde da netko i to kuži. Pitam se gdje je nestalo "svih vremena" ili barem "do sada".

Ali to je već tema za staru Pandorinu kutiju zvanu lektura Buga.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 18:34 (Yo Momma).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

To su sve veyroni za lg gt540.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

sony xperia U nakon updejta. wins hands down.

 

 
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Top 5 najgorih Androida ikad

Vi popljuvaste covjeka a lijepo je napisao Intro;

 

Za početak – bitna ograda. Radi se o mojem osobnom odabiru najgorih smartfona s Android OS-om, a ne o nikakvom službenom odabiru temeljenom na znanstvenoj metodi ili dubinskom istraživanju. Moje iskustvo – moj odabir

 

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 najgorih Androida ikad

opet nikad ih nije koristio

ja nosio xperiu u 3 godine  stabilan dobra kamera ono super

jeftini kinjez 20$ 600mhz neki  frend dan danas koristi iako mora lupati ekran motikom da nesto primi (touch rikava)

dok mu zena iphone 3 nakon 5 mjeseci sredila tolko da je zavrsio u smecu

ocito da je morao velikiiim slovima napisati neraditi update nego reset  ,al stas napravljen za "inteligentna" bica

 

inace kao sto ste gore rekli 

pisac osobno napisao text na ipadu uz korekcije na iphonu i prelom uradio na imacu

govori koji android najgori  ono :))))

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 17:58 (zmaz).
10 godina
offline
Re: Top 5 najgorih Androida ikad
Strahoslav Trta kaže...

Vi popljuvaste covjeka a lijepo je napisao Intro;

 

Za početak – bitna ograda. Radi se o mojem osobnom odabiru najgorih smartfona s Android OS-om, a ne o nikakvom službenom odabiru temeljenom na znanstvenoj metodi ili dubinskom istraživanju. Moje iskustvo – moj odabir

 

 

Još bi nekako i prošlo da nije napisao ovo "moje iskustvo". Jer očito nema iskustva s ovim mobitelima, a previše ni s Androidima općenito.

 

Svatko ima pravo na krivo mišljenje pa tako i on. Ali onda u najgorem slučaju odeš u forum i napraviš običan post. Evo moje mišljenje pa koga zanima...

Pa čak i onda je bez veze ako samo teoretski bubaš (ili možda čak samo preoblikuješ i radiš kompilaciju pokupljenu

iz stranih članaka), a ne iz iskustva.

 

A ovako...  članak na Bugu, što je još gore, meni u aplikaciji iz koje čitam piše da je to mišljenje/stav dana ili tako nešto,

a ono teški diletantizam na razini Jutarnji.hr. Ali ono, po definiciji. Svi znamo za kineske modele za koje je jedinstveni stav korisnika da nisu za drugo

nego za baciti u zid, bez ama baš ijedne dobre karakteristike, a na listi "najgorih" nema ni jednog od njih.

Štoviše, izgleda da svaki od modela na listi "najgorih" ima fanove koji ih cijene zbog neke nedvojbene kvalitete.

 

Ne znam za vas, ali ja stvarno mislim da mi kao čitatelji Buga imamo pravo očekivati, pa čak i zahtijevati bolju kvalitetu članaka od osobe koja nije pridruženi ili vanjski

suradnik, nego stalni član prve postave.

 

Kao što rekoh, tim više što znamo da može bolje. Dakle bugovci, ako nemate o čemu pisati, radije ćemo se strpiti dok ne naiđe neka kvalitetna tema.

Bolje ništa nego isforsirani članak bez ikakvog temelja.

 

Ako sami ne ciljate na bolju kvalitetu onda za članak možete uzeti random post iz foruma, ne morate plaćati čovjeka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 19:22 (Yo Momma).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice