Turska će preskočiti 4G tehnologiju

poruka: 24
|
čitano: 3.209
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Turska će preskočiti 4G tehnologiju".
11 godina
neaktivan
offline
Turska će preskočiti 4G tehnologiju

"Svjetski mediji danas prenose izjavu svog ministra trgovine Nurettina Caniklija koji je poručio da njegova zemlja neće gubiti vrijeme na implementaciju 4G tehnologije."

 - stvarno vrhunski napisano 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2015 15:17 (mile1989).
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Turska će preskočiti 4G tehnologiju

Kod nas bi uvodili 4G, 4.1G, 4.2G, 4.3G, 4.33G... i na svakoj implementaciji bi se okrenule milijarde!

Freak Show Inc.
 
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Turska će preskočiti 4G tehnologiju

Koji debili majko mila... "Zemlja nece trositi vrijeme na implementaciju 4g tehnologije.." Ne trosi zemlja nista, nego telekom operateri. Cija je poslovna odluka zele li 4g, 5g, ili 17g. Ovi turci su postali ko Sjeverna Koreja.

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
Friday kaže...

Kod nas bi uvodili 4G, 4.1G, 4.2G, 4.3G, 4.33G... i na svakoj implementaciji bi se okrenule milijarde!

 čl. 153 Ustava RH: kum uvijek mora dobiti/dati pinku (ne manje od 10%), odvisno o naravi posla. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju

Turska je ovdje napravila odličan potez. Jer ako uvedu 4G telekomi će potrošiti brdo novaca i 5G će biti daleko odgođen. Umjesto toga dobro su odlučili preskočiti 4G i time olakšali operaterima da brže uvedu 5G. A time će postati i naprednija tehnološka zemlja. Ovo je iznimno dobar potez, iznimno.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
Van Nistelrooy kaže...

Koji debili majko mila... "Zemlja nece trositi vrijeme na implementaciju 4g tehnologije.." Ne trosi zemlja nista, nego telekom operateri. Cija je poslovna odluka zele li 4g, 5g, ili 17g. Ovi turci su postali ko Sjeverna Koreja.

 

Nije da se kuzim nesto previse, ali infrastruktura koju koriste telekomi moze biti pod vlasnistvom drzave, bar je bilo tak kod nas dok HT nije bio prodan.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
9 godina
neaktivan
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
makopos kaže...

Turska je ovdje napravila odličan potez. Jer ako uvedu 4G telekomi će potrošiti brdo novaca i 5G će biti daleko odgođen. Umjesto toga dobro su odlučili preskočiti 4G i time olakšali operaterima da brže uvedu 5G. A time će postati i naprednija tehnološka zemlja. Ovo je iznimno dobar potez, iznimno.

Jer je turska iznimno utjecajna zemlja u svijetu IT-a, iznimno. 

"Ajme Turska nece 4G uvesti, idemo brzo raditi na razvoju 5G da spasimo cjelu stvar", je da. 

 Njegova izjava da svijet vec prica o 5G je kao da je rekao "svijet vec prica o alternativnim gorivima, ajmo onda preskociti fosilna goriva i sacekati da naprave taj zaista isplativi auto na struju".

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2015 16:36 (malo.mir.malo.rat).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
makopos kaže...

Turska je ovdje napravila odličan potez. Jer ako uvedu 4G telekomi će potrošiti brdo novaca i 5G će biti daleko odgođen. Umjesto toga dobro su odlučili preskočiti 4G i time olakšali operaterima da brže uvedu 5G. A time će postati i naprednija tehnološka zemlja. Ovo je iznimno dobar potez, iznimno.

Isto tako bi mi trebali preskočiti HD i prijeći direktno na 4k, u HD ionako nisu investirali a u dućanima je već pola TV-a UHD tako da je još logičnije da mi idemo na 4k nego turci na 5g s obzirom da 5g telefona još nema a Tva ima već više od godinu dana.

16 godina
offline
Turska će preskočiti 4G tehnologiju

A mi smo još na 3G. 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
memulica kaže...

A mi smo još na 3G. 

 Nismo jos, sad ce Tele2 uvest do kraja 3 G... facepalm

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
neaktivan
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
makopos kaže...

Turska je ovdje napravila odličan potez. Jer ako uvedu 4G telekomi će potrošiti brdo novaca i 5G će biti daleko odgođen. Umjesto toga dobro su odlučili preskočiti 4G i time olakšali operaterima da brže uvedu 5G. A time će postati i naprednija tehnološka zemlja. Ovo je iznimno dobar potez, iznimno.

 E ali zato ne mogu u EU. Gdje će sad oni sa svojom starom opremom? Ah da, u HR.

14 godina
offline
Turska će preskočiti 4G tehnologiju

Ma mi ćemo odmah na 6G i problem riješen... Turci će ostat na staroj tehnologiji, a Hrvatska će biti najnaprednija zenlja svijeta. Kolinda obećala

 
4 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju

kud svi turci, tud i mali mujo...
sve mi se cini da ce mi dodatni prihodi ove sezone podbaciti (zena vjerojatno nece naci posao), pa cu i ja ko erdogan preskocit upgrade grafe i laganini direktno na pascal ili arctic...

 

EDIT: nemam pojma kakve to veze ima s vezom, ali eto, kad smo vec kod preskakanja

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2015 20:20 (picajzla0707).
10 godina
offline
Turska će preskočiti 4G tehnologiju

bravo Turska!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
memulica kaže...

A mi smo još na 3G. 

  tko to mi?

12 godina
offline
Turska će preskočiti 4G tehnologiju

sasvim logičan i pametan potez Turske

 

ko ne bi volio da preskoci 4g i da odmah ide na 5g tehnologiju? i još se nađu neki pa nazivaju Turke(Erdogana) budalom

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 3 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Turska će preskočiti 4G tehnologiju

Nekako mi se čini vjerovatnije kako je pravi razlog cenzura i špijuniranje Internet prometa. Taman su sve poštimali za 3G i sad opet sve ispočetka? "Strpimo se još malo sa 3G" odlučio je stoga mudri premijer koji je inače ekonomist po struci, ali razumije se u sve naravno.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
Indestructible kaže...

sasvim logičan i pametan potez Turske

 

ko ne bi volio da preskoci 4g i da odmah ide na 5g tehnologiju? i još se nađu neki pa nazivaju Turke(Erdogana) budalom

 

 Možda nije budala ali je lud.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
Indestructible kaže...

sasvim logičan i pametan potez Turske

 

ko ne bi volio da preskoci 4g i da odmah ide na 5g tehnologiju? i još se nađu neki pa nazivaju Turke(Erdogana) budalom

 

 A u medjuvremenu? Znaci 5 godina ce cjeli svijet biti na 4G a ti ces biti na 3G jer cekas 5G.

Tako mozes reci i da ces radije cekati 10G.

 

15 godina
offline
Turska će preskočiti 4G tehnologiju

to znači da je 4G nešto malo i debelo, jer ga je lakše preskočiti nego zaobići. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Turska će preskočiti 4G tehnologiju

5G još nije ni blizu, kakve su ovo gluposti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
Tonči kaže...

5G još nije ni blizu, kakve su ovo gluposti?

 

Ja ti se u ime cijele redakcije ispričavam!

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
Friday kaže...
Tonči kaže...

5G još nije ni blizu, kakve su ovo gluposti?

 

Ja ti se u ime cijele redakcije ispričavam!

  Ma gluposti valja Turčin, ne redakcija.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Turska će preskočiti 4G tehnologiju
Tonči kaže...

  Ma gluposti valja Turčin, ne redakcija.

 

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice