V30 imat će dvostruke kamere s obje strane

poruka: 15
|
čitano: 1.945
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "V30 imat će dvostruke kamere s obje strane".
16 godina
offline
V30 imat će dvostruke kamere s obje strane

po meni je V  serija flagship LG-a

kao sto je Note za S (izuzev fijaska)

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
V30 imat će dvostruke kamere s obje strane

A znali se kolika će mu biti baterija?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 14:38 (ivanv000).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: V30 imat će dvostruke kamere s obje strane
4mal kaže...

po meni je V  serija flagship LG-a

kao sto je Note za S (izuzev fijaska)

Tko tvrdi da nije tako?

16 godina
offline
V30 imat će dvostruke kamere s obje strane

Vecina ljudi, jer uvijek se gura S galaxy serija i G kod LG-a sto je obican marketing.

a koliko dobrih N-ova je bila i citava V serija je pun pogodak(koje su sto se tice N serije dobile 

tehnologije u S seriju s vremenom)

 

Zadnji dobar LG G serije su LG G3 i LG G4. i V serija do sada.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 15:42 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
V30 imat će dvostruke kamere s obje strane

niš od kupnje dok neće sa svake strane (i bočno) imati po 17 kamera i unutra xeon e7 s 48 jezgara. pa mislim, kakav je to telefon koji to nema?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
V30 imat će dvostruke kamere s obje strane

Ma mogu ih imat i 16 na svakom bridu, LG je moje povjerenje konačno izgubio.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: V30 imat će dvostruke kamere s obje strane
Ajar kaže...

niš od kupnje dok neće sa svake strane (i bočno) imati po 17 kamera i unutra xeon e7 s 48 jezgara. pa mislim, kakav je to telefon koji to nema?! 

 Pa istina. Po meni, to nije flegšip ako nema jedan VHF radar za lociranje stealth lovaca 5. generacije, dobra full spectrum infracrvena kamera, jedna ultraljubičasta, dvije u vidnom spektru za izračun paralakse, 
xenonsko svjetlo, laser pointer visoke snage, eholokator za ribe, 2+1 zvučnika, naravno ovaj jedan je subac, elektrodinamički mikrofon na izvlačenje sa opcijom da bude usmjeren, mali inkjet printer, bezkontaktni mjerač glukoze, ultrazvuk za kontrolu unutarnjih organa, i ekran obavezno 3d, 166Hz, zakrivljen i 4K rezolucije. Jesam što izostavio? 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
7 godina
protjeran
offline
V30 imat će dvostruke kamere s obje strane
Po meni nije flagship ako nije u pitanju brod sa zastavom.
 
12 0 hvala 0
14 godina
offline
V30 imat će dvostruke kamere s obje strane

Nema 7 GB rama ko konkurencija, ništa! neću kupit! totalno razočaranje i hejt!

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
V30 imat će dvostruke kamere s obje strane

Ugovor mi je istekao još prošle godine, paaaaaaa ako uopće dođe u Hrvatsku, mogao bih ga uzeti kao sekundarni mobilni gadget. 

Bez obzira na sve, samo su DVA Android mobilna gadgeta Najbolji na svijetu; LG V serija i Samsung Note, a koji će 2017 biti bolji, mokri snovi! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: V30 imat će dvostruke kamere s obje strane
Može imati i hologram...Džaba kad neće u EU kao ni V20.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: V30 imat će dvostruke kamere s obje strane
Sto se dobiva s 2 kamere?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: V30 imat će dvostruke kamere s obje strane
Gremlin144 kaže...
Sto se dobiva s 2 kamere?

Veći depth of field, bolja oštrina kod portreta i zamućenost pozadine.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: V30 imat će dvostruke kamere s obje strane
overhaul kaže...
Ajar kaže...

niš od kupnje dok neće sa svake strane (i bočno) imati po 17 kamera i unutra xeon e7 s 48 jezgara. pa mislim, kakav je to telefon koji to nema?! 

 Pa istina. Po meni, to nije flegšip ako nema jedan VHF radar za lociranje stealth lovaca 5. generacije, dobra full spectrum infracrvena kamera, jedna ultraljubičasta, dvije u vidnom spektru za izračun paralakse, 
xenonsko svjetlo, laser pointer visoke snage, eholokator za ribe, 2+1 zvučnika, naravno ovaj jedan je subac, elektrodinamički mikrofon na izvlačenje sa opcijom da bude usmjeren, mali inkjet printer, bezkontaktni mjerač glukoze, ultrazvuk za kontrolu unutarnjih organa, i ekran obavezno 3d, 166Hz, zakrivljen i 4K rezolucije. Jesam što izostavio? 

 Jesi, zaboravio si na UHD laserski projektor od 100 000 lumena, da može projicirati barem na 300" zaslonu, usred bijelog dana, 6 sati na punoj bateriji i sve skupa ne smije imati više od 150 grama mase. E da, zaboravio si i na mjerač tlaka i otkucaja srca, pošto već ima glukometar

dolazim odmah - Godo
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 13:05 (učo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: V30 imat će dvostruke kamere s obje strane
Gremlin144 kaže...
Sto se dobiva s 2 kamere?

Mogućnost da se hvališ da imaš najnoviji potpuno beskorisni gimmick.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice