Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

poruka: 81
|
čitano: 9.197
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam".
16 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Od 3 iPhona, sa svima imao hw/sw probleme (dva puta na licu mjesta zamjenjen za novi) . Upozoravam sve kupce novog iPhona da bi mogli imati probleme jer ocito Applu kinezi fusare.
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Mislim da je problem sto moraju ostati bez 80$, a ovako su ih mogli naplatiti obozavateljima. 😂

Bio sam nedavno u Singaporeu na Orchard roadu i vidim jedan sterilan prostor (sterilan do 🥚). Mislio sam da je neki cinemax ili ulaz u muzej, kad ono trgovina jabuka. Ljudi brdo. Bas sam kupio S8. Prodavac mi je pokusao pomoci, ali tamo stvarno nema nista za mene. Vec je i S8 preskup, a jabuka me oduvijek asocira na pederanu.

Niti jedan mobitel iz vrha ponude ne vrijedi novac koji se za njega placa.

Nije mi jasno ako je prema rijecima ljubitelja jabuke Samsung smece, kako to da se u jabuku koja je vrhunski proizvod 😂 ugradjuju Samsungove komponente?

Ne bi nas trebalo biti briga za te mobitele. Provedite ugodan vikend bez njih!
vicious
Moj PC  
3 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
viciousone kaže...


Nije mi jasno ako je prema rijecima ljubitelja jabuke Samsung smece, kako to da se u jabuku koja je vrhunski proizvod 😂 ugradjuju Samsungove komponente?

 pa gledaj, te iste komponente su smece kao i uvijek jel.. (zanemarimo nagrade za najbolji ekran ili nesto drugo svake godine), a kad se ugrade u ajfon postaju amazing! tako da tu nema rasprave.

14 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
igy kaže...
Novi načini plaćanja

vec se prodao za 7s!

8 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Djeco mir. Kako bi vi reklamirali novi ekran od iP? Poor Samsung trash? Naravno da ne.
Pa Dacia svoj polu terenac reklamira kao spoj vrhunske tehnologije i dizajna, sta bi trebali reci da je jeftino smece zamisljeno u rumunjskoj sa francuskim motorom?
Malo ste zabrijali u hejtanju.
16 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
ukay1000 kaže...
Od 3 iPhona, sa svima imao hw/sw probleme (dva puta na licu mjesta zamjenjen za novi) . Upozoravam sve kupce novog iPhona da bi mogli imati probleme jer ocito Applu kinezi fusare.

Iamo 4s i taj radio relativno ok (brdo non Apple aplikacija se rušilo), no Apple ga je uništio s upgreadovima.
Šesticu imao nekih mjesec i pol i crknuo senzor blizine na ekranu (onaj što gasi ekran kada pričate). Prodao ga nakon toga.
Sad imam iPhone7 koji radi ok. Resetiran jednom jer se nikako nije htio isključit senzor koji uključuje ekran kada uzmete mobitel u ruke (onaj glance ili kako to  zovu). Ali hardware za sad ok.
Od anrodida sam koristio Sony Z1,  HTC8 i Xiaomi Mi5 (za kojeg mogu reći da je možda najbolji telefon na svijetu - koliko je plaćen, kako radi i što sve može), i generalno nikakvih problema nije bilo.
Sony Z1 možda najbolji andorid koji sam do sad probao (koliko je updeatova dobio, no nije na najnoviji Andorid forsiran), jer je i dan danas, nakon 4 godine fluidan, brz i baterija još uvijek rastura.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 10:10 (gkelekov).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Umbel kaže...
Djeco mir. Kako bi vi reklamirali novi ekran od iP? Poor Samsung trash? Naravno da ne.
Pa Dacia svoj polu terenac reklamira kao spoj vrhunske tehnologije i dizajna, sta bi trebali reci da je jeftino smece zamisljeno u rumunjskoj sa francuskim motorom?
Malo ste zabrijali u hejtanju.

Pa ne, ali kaj nije malo smiješno pljuvati po nečemu godinama i onda to prodavati kao novo svjetsko čudo?

 

Uvijek se u ovakvim pričama o Appleu sjetim kako su par godina imali reklame da je iPhone najbolja stvar na svijetu jer je manji od konkurencije, palcem možeš taman do vrha ekrana i te pizdarije, i onda odjednom iPhone 6 dostupan u 4.7 i 5.5 inča i to je bestestest thing ever.

11 godina
online
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
digitall kaže...

znaci nisi imao s7 i upozoravas covjeka da bi mogao imati problema s njim  svasta se ovdje da procitati..

evo "kao ociti strucnjak da vise ne fusare u novijim serijama" docekao si informaciju iz prve ruke: 0 problema sa s7e. moje osobno svakodnevno koristenje. dakle 0 usporavanja, 0 stekanja, 0 rusenja, 0 restarta, 0 bilo kakvih problema.. nula!

 

jebe se meni za zamzung ili nesto peto i deseto, danas imam ovo sutra ono, (slijedeci mi lg v30 nadam se) marka mi je najmanje bitna u zivotu. zivcira me kad neko sere bez argumenata i siri dezinformacije.

 i ja sam također prvih godinu dana bio izuzetno zadovoljan svojim mobitelom, ekran je izvrstan i prvi mobač na kojm sam mogao normalno raditi i pod direktnim suncem

no, problemi su počeli nakon godinu dana korištenja i meni i kolegi, tako da bih na tvojem mjestu malo pričekao s veseljem

 

baš mi se ne čini kao da ti se "jebe za zamzung" jer si nastupio kao uvrijeđena šiparica kad joj kažeš da ima prišt na nosu, izuzetno bahato i bezobrazno, spominjući kao usput i "nekorištenje mozga", da ne spominjem neprestano ponavljanje "širenja dezinformacija" što je u prijevodu otvoreno optuživanje da lažem

u svojih preko 20 godina korištenja mobitela debela većina je bila samsungovih i uopće mi nije bila namjera "srati" po bilo kojoj firmi, nego iznijeti svoje iskustvo s "flagshipovima" koje debelo preplatiš nadajući se da će kad pošteno platiš pošteno i raditi

 

obično ne sudjelujem u ovakvim temama i očito sam naletio na fanboy-war, pa ću se lagano povući iz rasprave jer s tobom očito čovjek ne može normalno raspravljati

jebote, lakše mi je raspravljati s ćerkom tinejdžericom i hrpom njezinih uzjebanih frendica, daj malo smiri hormone

 

EDIT:

gkelekov kaže....
Šesticu imao nekih mjesec i pol i crknuo senzor blizine na ekranu (onaj što gasi ekran kada pričate). Prodao ga nakon toga.

 

dakle i sa jabukom isti kujac, baš krasno

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 10:23 (picajzla0707).
13 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Umbel kaže...
Djeco mir. Kako bi vi reklamirali novi ekran od iP? Poor Samsung trash? Naravno da ne.
Pa Dacia svoj polu terenac reklamira kao spoj vrhunske tehnologije i dizajna, sta bi trebali reci da je jeftino smece zamisljeno u rumunjskoj sa francuskim motorom?
Malo ste zabrijali u hejtanju.

 Ta Dacia je jedini Renault koji nešto vrijedi.

9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
picajzla0707 kaže...

 i ja sam također prvih godinu dana bio izuzetno zadovoljan svojim mobitelom, ekran je izvrstan i prvi mobač na kojm sam mogao normalno raditi i pod direktnim suncem

no, problemi su počeli nakon godinu dana korištenja i meni i kolegi, tako da bih na tvojem mjestu malo pričekao s veseljem

 

aha sad postoji i rok crkavanja.. ok, evo cekam. hocu ti javit povratnu informaciju nakon god.dana? (rijetko koji mob imam toliko dugo)

jer sam ocigledno jedini koji ga ima, pa se ne zna kakvi su inace (po tebi tako ispada).. btw sestrin je star godinu i pol i eno jos nije umro.. 

gledaj, ne govorim da lazes to sto se tebi dogodilo, nisi ni prvi ni zadnji, nego dezinformiras ljude po drugim pitanjima na osnovu toga. iako ni jedna komponenta u novijim serijama nije jednaka.

 

normalno da ce svaki crknuti kad tad, bilo koja marka, bilo koji cjenovni razred. mozda moj danas crkne. isto kao i kod auta ili neceg treceg. zato je besmisleno govoriti "pazi se vjerojatno ces imat problema" jer sam ih imao na starijem modelu, iako noviji modeli nemaju nikakvu poveznicu sa starijim..

nema tu fanboy fora, ovo ono, radi se cistoj logici, zar ne?

i da, i dalje mi se jebe za zamzng, sto god ti mislio o mom misljenju :)

 

11 godina
neaktivan
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

Kako vrijeme brzo prolazi, kao da sam jučer gledao Jobsa kad je u potpunostio promijenio mobilnu industriju... Danas, 10 godina kasnije, svijet se i dalje klanja iPhoneu, koji više nije 5 godina ispred svih ostalih kao kad je izišao, sad je bar 10 godina. 

 

Koristio kratko početkom ljeta najjači xiaomi. Rečeno mi je da nakon toga neću "pogledati" iphone.... 2 dana kasnije "zapne" u landscape modu.....

 

Samsung ni dan danas ne može napraviti bolji uređaj od starog iPhonea 6s, 7 da ne spominjem uopće. Ne mogu ni zamisliti kakav će biti sljedeći. 

 

Na ostale poluproizvode ne treba ni riječi trošiti.....

 
5 4 hvala 3
8 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
@picajzla0707, tebi je samo lijeno bilo da ga nosis na servis. Desi se da neki uredaj ne treba, da se nesto pokvari, zato su izmislili garanciju.
8 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Pa firma ima neku svoju filozofiju, nje se drži, kom se sviđa taj kupuje. Nitko BMW ne ismijava jer ima zadnji pogon. A promjenje misljenja? Pa Nokia je ismijavala touch, Samsung nas uvjeravao da je super imati SD, pa u S6 to vise nije bilo super, pa je sada opet super, samo sada IrDA vise nije super...
AMOLED je superioran trenutnom ekranu od iP, tehnicki, boje necu komentirati.
Previse uzimate k srcu stvari, navijate, hejtate, ne kuzim poantu.
Sto je najbolje na svijetu? Ne znam. Za mene Toyota, ali je vise ne vozim. Zasto? Ne znam.
Tako i sa telefonima, iOS i Android pralelno koristim, isto sranje je sve to.
9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Predator003 kaže...

Kako vrijeme brzo prolazi, kao da sam jučer gledao Jobsa kad je u potpunostio promijenio mobilnu industriju... Danas, 10 godina kasnije, svijet se i dalje klanja iPhoneu, koji više nije 5 godina ispred svih ostalih kao kad je izišao, sad je bar 10 godina. 

 

Koristio kratko početkom ljeta najjači xiaomi. Rečeno mi je da nakon toga neću "pogledati" iphone.... 2 dana kasnije "zapne" u landscape modu.....

 

Samsung ni dan danas ne može napraviti bolji uređaj od starog iPhonea 6s, 7 da ne spominjem uopće. Ne mogu ni zamisliti kakav će biti sljedeći. 

 

Na ostale poluproizvode ne treba ni riječi trošiti.....

a tek od ovakvih postova mi se povraca...

10 godina ispred svih? zato sto par stotinki brze otvara / zatvara aplikacije?  ok.. blago tebi.. zanemarit cemo sto ga je samsung pomeo po pitanju mogucnosti, ekrana, baterije, kamere, itd.. to je sve nebitno.. bitne su milisekunde prilikom otvaranja aplikacija.. to znaci da je "bolji" uredaj

nekad se stvarno zapitam koliko psihicki slab moras biti da te tako neka firma lako kupi, da te prakticki posjeduje.. da govno sa svojim logom izbace, pojeli bi ga iste sekunde.. al dobro ima nas svakakvih..

 

pazi ove izjave.. zapne u landscape modu.. gotovo, kraj, crko, nema dalje, odma u smece.. lol.. nije bitno sto 10x skupji ajfon ima svojih milijardu malih musica.. ma to su amazing bugovi, cak pozeljni, stovise dapace.. ili kad se prevede na fanbojsvsi jezik: ne postoji ni jedan bug.

 

ovo se zove tipican fanboy na koje ne treba trositi rijeci..

11 godina
online
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
.jpg kaže...
@picajzla0707, tebi je samo lijeno bilo da ga nosis na servis. Desi se da neki uredaj ne treba, da se nesto pokvari, zato su izmislili garanciju.

 da se bar pokvari kako spada, ne bi bio problem no itekako imam iskustva sa servisima što se tiče ovakvih random grešaka - oni mobač pregledaju u pola sata i ako sve radi, vraćaju ga natrag i još ti ga resetiraju za svaki slučaj

a meni mob treba za posao, na njemu mu mi je mobilno bankarstvo koje je zajebancija vraćati itd. i nemerem biti bez njega 15-20 dana koliko će najvjerojatnije zakurac biti na servisu

 

moje iskustvo mi je potvrdio i prijatelj koji radi kod jednog od domaćih operatera i takvih slučajeva imaju hrpe, servis jednostavno nema vremena koristiti tvoj mob 4-5 dana da mu se ukaže neipravan senzor ili da se resetira iz čista mira, onda im mob dođe sa servisa isti kakav je i bio, pa se klijent nakon par dana vraća ljut k'o kupus i slično

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
digitall kaže...

 

pazi ove izjave.. zapne u landscape modu.. gotovo, kraj, crko, nema dalje, odma u smece.. lol.. nije bitno sto 10x skupji ajfon ima svojih milijardu malih musica.. ma to su amazing bugovi, cak pozeljni, stovise dapace.. ili kad se prevede na fanbojsvsi jezik: ne postoji ni jedan bug.

Vjerovao ili ne, postoje ljudi kojima se oko nekih stvari ne da zajebavati. Ja sam jedan od tih ljudi kojima se jednostavno ne da svaki dan "servisirati" svoj mobitel. Ako si ti jedan od ljudi kojima ići svako malo na internet, youtube, forume i tražiti riješenja raznih "mušica" nije problem, samo naprijed, kupi kineski šrot i uživaj u emocionalnom povezivanju nakon svakog "popravka". Meni je mobitel sluga, ne oštećeni prijatelj.

 

iPhone jednostavno, radi.

9 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
picajzla0707 kaže...
.jpg kaže...
@picajzla0707, tebi je samo lijeno bilo da ga nosis na servis. Desi se da neki uredaj ne treba, da se nesto pokvari, zato su izmislili garanciju.

 da se bar pokvari kako spada, ne bi bio problem no itekako imam iskustva sa servisima što se tiče ovakvih random grešaka - oni mobač pregledaju u pola sata i ako sve radi, vraćaju ga natrag i još ti ga resetiraju za svaki slučaj

a meni mob treba za posao, na njemu mu mi je mobilno bankarstvo koje je zajebancija vraćati itd. i nemerem biti bez njega 15-20 dana koliko će najvjerojatnije zakurac biti na servisu

 

moje iskustvo mi je potvrdio i prijatelj koji radi kod jednog od domaćih operatera i takvih slučajeva imaju hrpe, servis jednostavno nema vremena koristiti tvoj mob 4-5 dana da mu se ukaže neipravan senzor ili da se resetira iz čista mira, onda im mob dođe sa servisa isti kakav je i bio, pa se klijent nakon par dana vraća ljut k'o kupus i slično

 

 ovo za servise je istina, njima moras ili osobno donjeti uredaj uz neku galamu i dernjavu, ili sastaviti neki mail od 2 a4 stranice detaljnog objasnjenja da bi te netko dozivio i pogledao ono sto treba pogledati. inace malo baci oko na njega, resetira ga i vrati ti ga nazad.

Predator003 kaže...
digitall kaže...

 

pazi ove izjave.. zapne u landscape modu.. gotovo, kraj, crko, nema dalje, odma u smece.. lol.. nije bitno sto 10x skupji ajfon ima svojih milijardu malih musica.. ma to su amazing bugovi, cak pozeljni, stovise dapace.. ili kad se prevede na fanbojsvsi jezik: ne postoji ni jedan bug.

Vjerovao ili ne, postoje ljudi kojima se oko nekih stvari ne da zajebavati. Ja sam jedan od tih ljudi kojima se jednostavno ne da svaki dan "servisirati" svoj mobitel. Ako si ti jedan od ljudi kojima ići svako malo na internet, youtube, forume i tražiti riješenja raznih "mušica" nije problem, samo naprijed, kupi kineski šrot i uživaj u emocionalnom povezivanju nakon svakog "popravka". Meni je mobitel sluga, ne oštećeni prijatelj.

 

iPhone jednostavno, radi.

naravno, jer sve ostalo "jednostavno - ne radi", samo iphone radi.

pokusavam se sjetit kada sam ja to "servisirao" svoj mob, (tj. zadnja 3 komada)... ne sjecam se ni kada sam ga resetirao.. prilikom zadnjeg updatea kada sam morao.. zamisli, sve na njemu jednostavno RADI bez najmanje minijaturne greskice.. halo!

samo mi sad reci da iphone nema nikakvih musica, pogotovo prilikom izlaska novijih verzija ios-a, i onda si upotpunio sliku.. a s obzirom koliko kosta, ne bi smio imati ni najsitniji bug, na njemu bi sve trebalo biti savrsenstvo do krajnjih kranica, i uz to bi ti morao popusiti po zelji..

 

sori, vremena se mjenjaju, postoje i druge stvari, koje jednostavno - rade. znam da "nekima" to nece biti jasno jos dugi niz godina..

tako da s obzirom na ulozeno/dobiveno kod ajfona se dobro moras zapitati tko je kome sluga...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 12:43 (digitall).
16 godina
neaktivan
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

Koristim iPhone od generacije 3G i ovaj novi model mi se nimalo ne dopada i definitivno ga ne mislim kupovati pa makar bio jefiniji od 7-ice. Od ovih zaobljenih rubova ekrana mi se zapravo povraća i sam telefon na ovim renderima izgleda užasno. Telefon mi po prvi puta izgleda kao da su uzeli sve što prolazi kod drugih i napravili križanca koji bi trebao po svakom kriteriju biti bolji od tog featurea kod konkurencije. Ne sumnjam da će u tome uspjeti, ali se izgubio sklad telefona kao uređaja, a cijenu ne želim ni komentirati. Unatoč svemu tome mislim da Apple ipak nije totalno pozvizdio jer i dalje ostaje "redovna" linija uređaja 7S koja će i dalje ostati, a ovo shvaćam više kao eksperiment koji rade pod izlikom 10 godina od izlaska prvog iPhonea i nisam siguran da će doživjeti sljedeću verziju.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
veseli007 kaže...

Ja sparam za S7 do sijecnja ga valjda kupim! Htio bi i ja neki flagship ali ne ide  kada bi imao love "vijerovatno" bi kupio Iphone! Ali i sa S7 cu sigurno biti i vise nego zadovoljan! Samsung ima sigurno lijepsi dizajn nego Iphone 100%

S7 je lijep (meni puno ljepši nego S8), ali prilično čudljiv telefon. Ovi rubovi ekrana su isključivo za ukras, a funkcionalno su katastrofa. Ne znam koliko to ima veze sa konkretnim uređajem, ali nakon korištenja nekoliko mjeseci počeo mi se čudno ponašati, nekoliko crasheva aplikacija i simultanih restartova nakog 10-ak sekundi smrznutosti. Lijepo mobitel, ali ne bih ga ponovo.

Ako baš želiš Android onda kupi Huawei, meni se trenutno najviše dopada od svih koje sam isprobao (odnos funkcionalnosti koje koristim i cijene) ili pričekaj da izađe nova serija i kupi iPhone 7 - još uvijek je najbolji telefon na tržištu (nema sve popularne feature koje današnja mladež voli ali funkcionalno nema boljeg telefona).

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Predator003 kaže...
...

Vjerovao ili ne, postoje ljudi kojima se oko nekih stvari ne da zajebavati. Ja sam jedan od tih ljudi kojima se jednostavno ne da svaki dan "servisirati" svoj mobitel. Ako si ti jedan od ljudi kojima ići svako malo na internet, youtube, forume i tražiti riješenja raznih "mušica" nije problem, samo naprijed, kupi kineski šrot i uživaj u emocionalnom povezivanju nakon svakog "popravka". Meni je mobitel sluga, ne oštećeni prijatelj.

 

iPhone jednostavno, radi.

 Imao si 1 (jedan!!!) android i on se pokvario i cijeli andorid svijet koji drzi 86% trzista ne valja?????????? Sta ces kad ti se iphone pokvari? Sta ces onda kupiti? Ili se nikad niti ejdan iphone nikome  ije pokvario? Boze koliko belsav trebas biti da izvalis ovakvu glupost.... Eto ja 10 godina imam android flagshipe i bio dva puta na srvisu i to jednom slupao ekan i drugi put ja cackao i sjjebao note 4. 100% moja greska. I sta sad? tebi se jedan koji si imao pokvario meni od 15 niti jedan...

Iphone samo radi...cccccc

 

Nego ko je do sada bio kriv za visoku cijenu iphonea? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 13:24 (Torent).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Torent kaže...

 Imao si 1 (jedan!!!) android i on se pokvario i cijeli andorid svijet koji drzi 86% trzista ne valja?????????? Sta ces kad ti se iphone pokvari? Sta ces onda kupiti? Ili se nikad niti ejdan iphone nikome  ije pokvario? Boze koliko belsav trebas biti da izvalis ovakvu glupost.... Eto ja 10 godina imam android flagshipe i bio dva puta na srvisu i to jednom slupao ekan i drugi put ja cackao i sjjebao note 4. 100% moja greska. I sta sad? tebi se jedan koji si imao pokvario meni od 15 niti jedan...

Iphone samo radi...cccccc

 

Nego ko je do sada bio kriv za visoku cijenu iphonea? 

Kao prvo, popij apaurin.

Kao drugo, prema tvom postu imao sam više high end androida nego ti telefona uopće, tako da tu svoju priču prodaji nekom drugom.

Kao treće, nisam trgovac mobitela, niti imam ikakvih razloga lagati o osobnim iskustvima

 

Bez uvrede, ali veoma si čudna osoba. Smetaju ti osobe koje imaju iPhone, bizarno. Jesi li toliko bahat da sebe smatraš referentnom vrijednošću za ostatak svijeta pa su svi drugačiji neupućeni idioti ili si jednostavno ljubomoran? 

 

U svakom slučaju  odličan primjer zatucanog balkanskog mentaliteta...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Iphone od 1000$ fluidnoscu kvalitetom i boljim svakodnevnim radom pojede sve samsunge od 1000$... To sto neki nemaju love pa ga nemogu koristit to nije fičr... Iph 7 je fluidniji i bolji mob od s8 jer te neke stvari sto s8 ima a iph 7 nema koristi 2% ljudi..
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je

@Predator003

 

Pa ne znam ko je sebe prvi poceo smatrati referentnom vrijednoscu? Ja ili ti? Moj post je odgovor na tvoj. Neka si imao nisam ni napisao da bi se kur...o nego da kazem sam ih imao vise od jednog a ti si spomenuo jednog. Ti dizes iphone u nebesa a to je precijenjeno gov...e kao i svaki drugi skupi mobitel s tim da apple ima najvecu marzu sto znaci da je najvise precijenjeno gov...e...

 

Ti dizes jednu marku u nebesa ja ne spominjem niti jednu. Prije nego pocnes sr,,i po drugima pogledaj se u ogledalo....

 

Ti si tipicni balakneros kojem je iphone vrh a sve ostalo je smece. Sigurno vozis golfa. Uklapa se u profil ;)

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 15:50 (Torent).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Horatio_Hornblower kaže...
Iphone od 1000$ fluidnoscu kvalitetom i boljim svakodnevnim radom pojede sve samsunge od 1000$... To sto neki nemaju love pa ga nemogu koristit to nije fičr... Iph 7 je fluidniji i bolji mob od s8 jer te neke stvari sto s8 ima a iph 7 nema koristi 2% ljudi..

 Joj u 2017 se jos prica o fluidnosti.... U cemu se ogleda fluidnost i koliko to utice na tvoj sexualni i svakodnevni zivot? Ustedsi 0,2 ms dnevno... wow amazing...

8 godina
protjeran
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je

Usporedujuci iphone 8 i samsung 8, cak usporedujuci svaku njihovu prethodnu verziju vidimo, ali neki ne zele vjerovat da samsung ima puno vise stvari za ponudit i cak ima sd karticu. Sada, ljudi koji govore da je samsung sranje, zasto? Jeli imate neko iskustvo s njima? Meni je prijatelj imao 2 iphonea, na 1 mu riknuo gps pa ga prodao, na 2 mu je nesto bilo stvarno se ne sjecam sto, znam da je potrosio hrpu vremena cekajuci ga iz servisa, ali uglavnom i njega je prodao. Sada ima samsung s5 s kojim je jako zadovoljan i nikada problema s njime. Naravno iphone i samsung, ma sve te marke ce imati problema kad tad, ali stvar je u tome da samsung nudi vise stvari od iphonea. Da se te 2 kompanije malo poigraju pa da novu verziju androida koja ima doci stave na iphone i objave je kao novi ios, fanovi iphonea bi rekli kako je odlican, a nebi imali pojma da je to nova verzija androida i opet bi nastavili kakiti po androidu.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Torent kaže...

 

Ti si tipicni balakneros kojem je iphone vrh a sve ostalo je smece. Sigurno vozis golfa. Uklapa se u profil ;)

Tipičan primjer obrambenog mehanizma projekcije...

Mrziš i golf? Znači mrziš sve popularno? Ti si dakle specijalna pahuljica?

 

 

Ti si ona tipična balkančina koja se u sve razumije, a iskustvo skupljeno sa interneta. Da te netko, dok nosiš povez na očima, 2 puta provoza u istom autu i kaže ti da je prvi golf, drugi neko nasumično rijetko vozilo iste klase, zaklinjao bi se da je ovaj bolji 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 16:06 (Predator003).
9 godina
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam
Torent kaže...

 Joj u 2017 se jos prica o fluidnosti.... U cemu se ogleda fluidnost i koliko to utice na tvoj sexualni i svakodnevni zivot? Ustedsi 0,2 ms dnevno... wow amazing...

 

tesko da mu moze utjecati na seksualni zivot, jer prema njegovim postovima nebi se reklo da je jos usao u pubertet

 

i opcenito o cem drugom oni mogu pricat osim o staroj slavi, fluidnosti i sl.

to sto su pregazeni u svem ostalom je nebitno, bitno da cijena samo ide gore

a mi naravno nemamo para za tako nesto.. ajd mozda se u slijedecih 10 god promijene fore u neke nove, ove su se vec previse izlizale

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 16:15 (digitall).
Moj PC  
4 4 hvala 0
7 godina
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Torent kaže...

 Joj u 2017 se jos prica o fluidnosti.... U cemu se ogleda fluidnost i koliko to utice na tvoj sexualni i svakodnevni zivot? Ustedsi 0,2 ms dnevno... wow amazing...

Zapravo izgubi više vremena dnevno na iphoneu, osim ako isključivo igra igrice.

Bar to onaj njegov video sugerira....

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je Sam

Dok se vi tu svađate iPhone će opet bi najprodavaniji uređaj koliko god koštao, ljudi su s njim zadovoljni, imaju najvjernije kupce i imaju vrhunski marketing, najbolji na svijetu. Naravno da nije najbolji mobitel, da ne vrijedi te novce ali vjerni kupci i zadovoljni kupci prodaju proizvod. Ono što znam da tko god kupi Samsunga uvijek puno prigovara, e sad da li očekuju više ili je to navika ne znam. Trenutno se iPhone 7 prodaje više od bilo kojeg mobitela kada je u pitanju high end segment. Jednostavno kupite šta vam odgovara, ovim fanboy forama radite uslugu Samsungu i Appleu- besplatan marketing. Dok imaju takve budale ne trebaju niti ulagat u reklame.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 17:04 (PlayMaker10).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Za visoku cijenu sljedećeg iPhonea "krivac" je
Torent kaže...

Ti si tipicni balakneros kojem je iphone vrh a sve ostalo je smece. Sigurno vozis golfa. Uklapa se u profil ;)

A što fali Golfu? Da li si vozio kojega osim II-ke? Ti si valjda jedan od onih koji dođe na sajam automobila i vidi Kiu ili Daciju fino ušminkanu, stave joj bluetooth za smiješne novce i misliš da je to najbolji auto na svijetu, bez obzira što ima motor generacijski 10 i više godina stariji.

 

Godišnje radim 40-ak tisuća km i mogu ti reći da je Golf best-buy ako se želiš pouzdano i sigurno voziti, no očito tebi vožnja znači nešto drugo.

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice