Vodom hlađeni Wii – ima i toga

poruka: 27
|
čitano: 4.366
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vodom hlađeni Wii – ima i toga".
15 godina
neaktivan
offline
Vodom hlađeni Wii – ima i toga

Izgleda kao jako puno posla....svaka čast!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Vodom hlađeni Wii – ima i toga

Rukom radeno ¿Taj tip ima nesto vrlo mirnu ruku pri glodanju.98% je CNC odradio,onih 2% je on.

http://aixtended.com/
 
2 10 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
AIX 2.0 kaže...

Rukom radeno ¿Taj tip ima nesto vrlo mirnu ruku pri glodanju.98% je CNC odradio,onih 2% je on.

Onda ti u zivotu nista nisi uradio nego svi za tebe rade, znaci po tvom razmisljanju ne postoji rucni rad... ccc daj barem suti pametniji si tako....

Bolje šaka u glavu nego k...c u guzicu...
14 godina
protjeran
offline
Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Brutalno
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Vodom hlađeni Wii – ima i toga

Rekao bih da bi vodeno hlađenje bolje leglo Xboxu 360 nego Wiiju, ali mislim da je ovo manje mod hlađenja a više umetničko delo. Svaka čast čoveku, koju i kakvu god da je tehniku koristio.

PowerColor and AMD Upgrade Challenge: http://www.hardwareheaven.com/competitions/amd_challenge/ivanv.php
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vodom hlađeni Wii – ima i toga

I sad ga valjda samo ceka tuzba jer je koristio konzolu za nesto sto ona nije predvidena u uvjetima koristenja (sjetite se ps3 slucaja)

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Escudo kaže...

I sad ga valjda samo ceka tuzba jer je koristio konzolu za nesto sto ona nije predvidena u uvjetima koristenja (sjetite se ps3 slucaja)

Tuzbu 100% dobija ako i dodje do nje.

Gamers Don't Die, They Respawn.
14 godina
neaktivan
offline
Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Ima svakakvih ljudi... Al ovo nisam ocekivao.. Da je barem ps3 ili xbox360 nebi se cudio.. Al ovo.. Ima sigurno i gorih slucajeva..
Addicted to Gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
zmedic kaže...
AIX 2.0 kaže...

Rukom radeno ¿Taj tip ima nesto vrlo mirnu ruku pri glodanju.98% je CNC odradio,onih 2% je on.

Onda ti u zivotu nista nisi uradio nego svi za tebe rade, znaci po tvom razmisljanju ne postoji rucni rad... ccc daj barem suti pametniji si tako....

Mozgu izglodaj ti ovo rukom s ovolikom tocnoscu.

 

http://aixtended.com/
13 godina
offline
Vodom hlađeni Wii – ima i toga

eh da imam cnc, ovo bi izgledalo kao šala

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
AIX 2.0 kaže...
zmedic kaže...
AIX 2.0 kaže...

Rukom radeno ¿Taj tip ima nesto vrlo mirnu ruku pri glodanju.98% je CNC odradio,onih 2% je on.

Onda ti u zivotu nista nisi uradio nego svi za tebe rade, znaci po tvom razmisljanju ne postoji rucni rad... ccc daj barem suti pametniji si tako....

Mozgu izglodaj ti ovo rukom s ovolikom tocnoscu.

 

A ti se isto prepireš oko gluposti. Normalno da nije ručno rađeno, iako mi nekako nije jasno što bi uopće bila ručna glodalica. Nisam čuo za to :)

15 godina
protjeran
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga

 

A ti se isto prepireš oko gluposti. Normalno da nije ručno rađeno, iako mi nekako nije jasno što bi uopće bila ručna glodalica. Nisam čuo za to :)

Ma ne prepirem se,malo se relaxiram.

http://aixtended.com/
16 godina
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Escudo kaže...

I sad ga valjda samo ceka tuzba jer je koristio konzolu za nesto sto ona nije predvidena u uvjetima koristenja (sjetite se ps3 slucaja)

To bi bilo da je modifikovao PS3. {#}

PowerColor and AMD Upgrade Challenge: http://www.hardwareheaven.com/competitions/amd_challenge/ivanv.php
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Ivan(4) kaže...
Escudo kaže...

I sad ga valjda samo ceka tuzba jer je koristio konzolu za nesto sto ona nije predvidena u uvjetima koristenja (sjetite se ps3 slucaja)

To bi bilo da je modifikovao PS3. {#}

Sve su te mega korporacije iste, no dobro, moji komentar je bio vise u ironicnom smislu :)

14 godina
protjeran
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Escudo kaže...

I sad ga valjda samo ceka tuzba jer je koristio konzolu za nesto sto ona nije predvidena u uvjetima koristenja (sjetite se ps3 slucaja)

koja tuzba?

 

ti sa svojom konzolom mozes napraviti sto oces,upitna je jedina prodaja ovog cuda

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
14 godina
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga

A gledaj sada, ja sam otvorio sva tri playstationa te mogu reć da jedno trojka ima kvalitetne materijale, al to je fat ovaj slim mi se isto čini da je dosta lošiji. Otvorio sam Famicom SNES, 64, Gamecube i mogu reć da isto plastika nije uvjerljiva ali ipak Nintendo je kvalitetniji, jer meni je još uvijek gorak okus u ustima zbog loših vijaka na ps1, koje ti još pokradu u sony servisu. Uglavnom malo sam pogledo i Xbox original, te da mi se isto čini kvalitetniji.

 

Uglavnom moj stav je da nisu svi isti, zasada bih Nintendo ocijenio kao najviše user friendly te kao najkvalitetniji, ali to je moje mišljenje.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Toni93 kaže...
Escudo kaže...

I sad ga valjda samo ceka tuzba jer je koristio konzolu za nesto sto ona nije predvidena u uvjetima koristenja (sjetite se ps3 slucaja)

koja tuzba?

 

ti sa svojom konzolom mozes napraviti sto oces,upitna je jedina prodaja ovog cuda

Reci to Geohot-u {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
AIX 2.0 kaže...

Rukom radeno ¿Taj tip ima nesto vrlo mirnu ruku pri glodanju.98% je CNC odradio,onih 2% je on.

 

Bitna je ideja i na kraju konačni rezultat. Glodao on CNC-om ili zubima to je manje bitan detalj! 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Quiem kaže...
AIX 2.0 kaže...

Rukom radeno ¿Taj tip ima nesto vrlo mirnu ruku pri glodanju.98% je CNC odradio,onih 2% je on.

 

Bitna je ideja i na kraju konačni rezultat. Glodao on CNC-om ili zubima to je manje bitan detalj! 

Nitko ne osporava originalnu ideju, dapače, odlična je i ideja i izrada. Ali obrada profesionalnim CNC glodalicama i tokarilicama mi nekako ne spada pod ručni rad.

13 godina
neaktivan
offline
Vodom hlađeni Wii – ima i toga

Pod rucni rad se mislilo, znaci, sam je napravio svaki pojedini dio, nije nabavljao iz trgovina ili koristio neke postojeće, sad kako ga je napravio nije bitno..

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga

Dašta da nije bitno kako je napravio, ako nikako drugo, mogao je glodati zubima kao što neki ovdje mogu. Sva sreća da vas nije više jer bi cijela tehnologija obrade odvajanjem čestica propala :)

15 godina
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
AIX 2.0 kaže...
zmedic kaže...
AIX 2.0 kaže...

Rukom radeno ¿Taj tip ima nesto vrlo mirnu ruku pri glodanju.98% je CNC odradio,onih 2% je on.

Onda ti u zivotu nista nisi uradio nego svi za tebe rade, znaci po tvom razmisljanju ne postoji rucni rad... ccc daj barem suti pametniji si tako....

Mozgu izglodaj ti ovo rukom s ovolikom tocnoscu.

 

Pa evo kad si toliko glup da se ovako izrazim, jer ocito sve shvacas bukvalno, je li ti k.u.r.c.o.m. upravljas ovom masinom ili rukom, moras li svaki pomak uradit rucno, tj bez pomoci nekog softwarea koji daje naredbe kako ce sta radit, ili on to sam uradi bez tebe... ma ne znam sto se uopce raspravljam sa genijem... samo naprijed stari... glavni si...

Bolje šaka u glavu nego k...c u guzicu...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Nisam znao da ima seljacina poput tebe na ovom forumu. Izrazavas se taman kao neodgojeno dijete u 8. razredu osnovne skole.
16 godina
online
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga

Zar ne vidite da je trolina?

Sto se uopce prepirete s njim

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
protjeran
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
zmedic kaže...
AIX 2.0 kaže...
zmedic kaže...
AIX 2.0 kaže...

Rukom radeno ¿Taj tip ima nesto vrlo mirnu ruku pri glodanju.98% je CNC odradio,onih 2% je on.

Onda ti u zivotu nista nisi uradio nego svi za tebe rade, znaci po tvom razmisljanju ne postoji rucni rad... ccc daj barem suti pametniji si tako....

Mozgu izglodaj ti ovo rukom s ovolikom tocnoscu.

 

Pa evo kad si toliko glup da se ovako izrazim, jer ocito sve shvacas bukvalno, je li ti k.u.r.c.o.m. upravljas ovom masinom ili rukom, moras li svaki pomak uradit rucno, tj bez pomoci nekog softwarea koji daje naredbe kako ce sta radit, ili on to sam uradi bez tebe... ma ne znam sto se uopce raspravljam sa genijem... samo naprijed stari... glavni si...

  postoji rucna obrada i strojna obrada, kad uzmes turpiju u ruku onda je to rucna obrada, kada radi stroj onda je to strojna obrada, i bez obzira o kakvoj se vrsti stroja radi to nije rucna obrada

malo off topica, al jbg eto da se ja kao strojar upletem malo :p

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Oho, postovanje, kakve veze ti imas sa strojarstvom? :)

Evo, i ja kao buduci strojar potvrdjujem rijeci kolege grimyja, tako i mene na faksu uce :P
15 godina
protjeran
offline
Re: Vodom hlađeni Wii – ima i toga
Mirko935 kaže...
Oho, postovanje, kakve veze ti imas sa strojarstvom? :)

Evo, i ja kao buduci strojar potvrdjujem rijeci kolege grimyja, tako i mene na faksu uce :P

pa za to sam se skolovao, puno godina...nizasto, jer silom prilika ne radim u struci, al razmisljam da si kupim neku malu cnc glodalicu i tokarilicu, cisto za igranje sa aluminijem

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice