Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponudi

poruka: 15
|
čitano: 2.533
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponudi".
12 godina
odjavljen
offline
Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponudi

Po meni i nije nešto pre skupo na pretplatu... Jel se zna kad će kod Tele2 doći?

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2015 10:43 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponudi

Čisto da ja naglasim, pošto u članku ne piše: 9 kuna za Nokiu 950 + 300kn mjesečno u tarifi+ 65kn mjesečno za otplatu mobitela na 2 godine= 8769kn (riječima : osamtisućasedamstošezdesetdevet kuna). U nekim drugim trgovinama košta 4999kn otključana. Isto tako...na webshopu još nije dostupna....

Moj PC  
3 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponud
Ripjaw kaže...

Čisto da ja naglasim, pošto u članku ne piše: 9 kuna za Nokiu 950 + 300kn mjesečno u tarifi+ 65kn mjesečno za otplatu mobitela na 2 godine= 8769kn (riječima : osamtisućasedamstošezdesetdevet kuna). U nekim drugim trgovinama košta 4999kn otključana. Isto tako...na webshopu još nije dostupna....

Brkaš iznos tarife sa cijenom uređaja.

13 godina
offline
Re: Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponud
lovacmaki kaže...
Ripjaw kaže...

Čisto da ja naglasim, pošto u članku ne piše: 9 kuna za Nokiu 950 + 300kn mjesečno u tarifi+ 65kn mjesečno za otplatu mobitela na 2 godine= 8769kn (riječima : osamtisućasedamstošezdesetdevet kuna). U nekim drugim trgovinama košta 4999kn otključana. Isto tako...na webshopu još nije dostupna....

Brkaš iznos tarife sa cijenom uređaja.

 

Ne brka, tarife su uključene u cijenu uređaja.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponud
adikt kaže...
lovacmaki kaže...
Ripjaw kaže...

Čisto da ja naglasim, pošto u članku ne piše: 9 kuna za Nokiu 950 + 300kn mjesečno u tarifi+ 65kn mjesečno za otplatu mobitela na 2 godine= 8769kn (riječima : osamtisućasedamstošezdesetdevet kuna). U nekim drugim trgovinama košta 4999kn otključana. Isto tako...na webshopu još nije dostupna....

Brkaš iznos tarife sa cijenom uređaja.

 

Ne brka, tarife su uključene u cijenu uređaja.

Tarifa košta toliko (ako želiš takve usluge: broj minuta, broj sms-a i internet promet) sa ili bez uređaja.

Znači XXL tarifa je 300 kn.

Mobitel je 9+(24*65)=1569 kn

Naravno da se na toj tarifi dobio itekakav popust, ali nemojte brkat samu tarifu i cijenu uređaja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2015 1:21 (lovacmaki).
10 godina
offline
Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponudi

Gle, kupujte i trošite svoje novce kako god hoćete. Ja sam samo naglasio da u članku nije istaknuta puna cijena koju plaćaš za taj mobitel,jer taj mobitel dolazi u u toj tarifi za koju nije navedena cijena, pa ispada da mobitel košta 24x65kn mjesečno + 9kn i da su to SVI troškovi koje snosi korisnik, a to NIJE istina. Lupajte TD koliko god hoćete. Usput cijena benzina je narasla za 22 lipe, udarajte mi TD i za tu činjenicu

Moj PC  
9 0 hvala 3
16 godina
offline
Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponudi

99% slučajeva kada me ljudi zovu da trebaju laptop na kojem trebaju raditi, pitam ih koliko novaca, onda onako, aa ne znam,,, 3000kn... a zovu me sa mobitela koji košta 4000-5000 kuna i koriste ga za pozive, sms i tu i tamo facebook/whatsapp. Ali, za laptop na kojem možeš nešto stvarno i napraviti se nema love :)

 

Inače, baš jučer žena mi je trebala poslati pdf sa svoje lumie, kažem, pa samo otvoriš i imaš share, send, nešto i pošalješ, kaže ona meni ma nemam, ma kako nemaš, moraš imati,ono, već ide kritika da ne zna raditi sa mobitelom i tak, onda poslije ja uzmem tu krasnu lumiu u ruke, švrljam, instaliram pdf programe, explorere i ne mogu doći do pdf-a tj. mogu ga poslati jedino preko adobe.com servise i traži me registraciju što ne želim i tako, odustanem i kažem dobar ti je mobitel za 2000Kn kad ne možeš ni pišljivi PDF proslijediti, onda spoji on to na komp i ajde tako ga uspije prebaciti... Čudo tehnike.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponud

Onda ste i ti i zena smotani do bola. Nije mi jasno kako niste uspjeli kad je postupak na 8.1 isti.

10 godina
offline
Re: Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponud
malina22 kaže...

Onda ste i ti i zena smotani do bola. Nije mi jasno kako niste uspjeli kad je postupak na 8.1 isti.

 hahaha...

 

ps.zanima me ako vec ima 2 utora sa sim karticu da li je zakodirana na oba utora??

 

Origin - hrka11
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponud
malina22 kaže...

Onda ste i ti i zena smotani do bola. Nije mi jasno kako niste uspjeli kad je postupak na 8.1 isti.

 Na žalost nije baš tako... Tako je i meni cura jebala sve po spisku kad nije mogla poslat pdf. Na 8.1 je to totalno bezveze/usrano rješeno, moraš kroz office hub slat pdf i ostale dokumente...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponud
Vidi se da nemaš pojma! Ja ga imam i bez problema šaljem šta hoću i gdje hoću! Projveri svoje znanje!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponud
zbuzanic kaže...

 

Inače, baš jučer žena mi je trebala poslati pdf sa svoje lumie, kažem, pa samo otvoriš i imaš share, send, nešto i pošalješ, kaže ona meni ma nemam, ma kako nemaš, moraš imati,ono, već ide kritika da ne zna raditi sa mobitelom i tak, onda poslije ja uzmem tu krasnu lumiu u ruke, švrljam, instaliram pdf programe, explorere i ne mogu doći do pdf-a tj. mogu ga poslati jedino preko adobe.com servise i traži me registraciju što ne želim i tako, odustanem i kažem dobar ti je mobitel za 2000Kn kad ne možeš ni pišljivi PDF proslijediti, onda spoji on to na komp i ajde tako ga uspije prebaciti... Čudo tehnike.

 Baciš Adobeov reader u smeće, instaliraš MS-ov i voala:

Imaš sve kaj ti treba.

 

Ili pošalješ pdf iz Office huba-a.

 

Yebi ga, ko nam kriv kad pdf automatski povezujemo s Adobeom, pa se automatski instalira njihovo smeće, koje bez registracije (đubretarska posla!) ne radi share ni ostale, inače built in funkcije.

 

Ali ne, odma ne valja telefon i yebem sve po spisku MS-u. LOL

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2015 18:13 (kizo2703).
15 godina
offline
Re: Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponud
Da da i ja sam jednom davno htio razbit svoj htc 8x jer nikako nisam mogao prosljediti jedan pdf.. zle misli ti u takvom trenutku padnu napamet
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponud
A zanimljivo kako ja saljem pdf s lumie 520,a hrpa pametnjakovica ovdje koji su "informaticki" pismeni pricaju bezvezarije o tome kako ne moze. Lumia 520, wp8.1. Salje. Pdf. Bez. Problema. Jasno sad svima koji kazu da ne moze? Trebam i screenshot radit ili?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 10 Lumia telefoni od sutra u Vip ponudi

koje šerifovanje, a tek prvi dan na forumu 

da te ozbiljno shvatimo moraš ovdje boravit koju godinu.

 

Thats what she said!
 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice