Kučište sa 250mm bočnim ventom

poruka: 11
|
čitano: 1.391
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Kučište sa 250mm bočnim ventom

Evo ljudi zanimaju me vaša iskustva sa ovakvim kučištima? Da li je bučan taj vent? Ako ima neko posebno dobro, a da nije preskupo, molio bih link ili neke slikice. Hvala unaprijed.

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kučište sa 250mm bočnim ventom

šmrc, zašto mu nitko ne odgovara...??? i mene bi ovo zanimalo...

15 godina
offline
RE: Kučište sa 250mm bočnim ventom

Nitko ništa?

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
16 godina
neaktivan
offline
Kučište sa 250mm bočnim ventom

Ventilatori od 25 cm su prilično bučni, ali ako nisi neki picajzla neće ti previše ni smetati. Problem je što uvlače dosta prašine u kućište i kosu, pa je potrebno češće čistiti ili staviti nešto poput najlonke da se to spriječi.

 

Preporuka: Sharkoon Rebel9 Value Edition

 

http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_34_176&products_id=4386

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kučište sa 250mm bočnim ventom

A Antec nine hundred, on ima ventilator od 20 cm, ali na vrhu, iznad procesora, a jedan kavez za hdd se može iskoristiti za tunel za hlađenje grafičke.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kučište sa 250mm bočnim ventom

To kuciste je po meni totalno bacanje para kad za 100 kn vise dobijes twelve hundred. A bolje je u svakom pogledu od nine hundred.

Sharkoon je sasvim solidan samo tihog 250 mm venta kao sto ti je vec objasnjeno nema. Tako da.... trk po noctue u hardveraj :-)

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
15 godina
neaktivan
offline
Kučište sa 250mm bočnim ventom

pa evo ja ti imam tt armor+ mx i mogu ti reći ako briješ na silent computing nije case za tebe.čitao sam po forumima razne komentare neki se uopće ne žale na vent nekima je neizdrživo i mijenjaju kučište odmah tako da neznam koliko voliš da ti je komp tih.meni iskreno ne smeta previše vrlo je podošljivo ali ću definitivno raditi na utišavanju barem pokušati

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kučište sa 250mm bočnim ventom
Totalna glupost, veći vent, manje okretaja, manje buke... Imam Rebel 9 sa 25cm fan, spojen na kontrolu vrtnje prema temperaturi preko BIOS-a ploce i mislim da nikad u zivotu nisam imao ništa tiše... Ne čuje se uopće
15 godina
offline
RE: Kučište sa 250mm bočnim ventom

Pa dobro vjerovatno ovisi od kučišta do kučišta. Neki su bučniji neki tiši. Znači ti kažeš da je tvoje tiho...Ajmo dalje sa iskustvima...

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
16 godina
protjeran
offline
Kučište sa 250mm bočnim ventom

Ja volim standardne dimenzije ventilatora, npr. 60,80,92,120mm. Razlog tome je da se kod nas teško može nabaviti ventilator nestandardnih dimenzija a kada ti počne bučiti takav ventilator, snađi se druže. Meni ploča regulira vrtnju 2 vanjska 120mm vent. oko 900rpm. Nije bučno ali se čuje kao neko tiho klopotanje. Čujem i vrtnju diska i roštanje aktuatora. Ta "buka" ne predstavlja neki problem jer nije toliko glasna da bi ometala koncetraciju.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kučište sa 250mm bočnim ventom
Jazzer kaže...
Totalna glupost, veći vent, manje okretaja, manje buke... Imam Rebel 9 sa 25cm fan, spojen na kontrolu vrtnje prema temperaturi preko BIOS-a ploce i mislim da nikad u zivotu nisam imao ništa tiše... Ne čuje se uopće
 
imaš sreću što nije tako glasan i što se spaja drito na matičnu moj je bio vrlo glasan morao sam raditi one fore sa smanjivanjem voltaže.sada na 7v radi čist pristojno i tiho
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.10.2008 2:34 (prpavi).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice