LG G4 - Rasprava

poruka: 2.288
|
čitano: 416.283
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Aha, znaci nisi radio nikakav wipe? Vjerujem da ce s ovim ROM-om i tako sve normalno radit jer je ovo vise kao update s ponekim izmjenama, ali inace je uvijek dobro napravit wipe (cache i data) kad se flasha neki ROM.
http://myanimelist.net/profile/TheRunner
15 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Ako instaliram ovaj rom jeli gubim sve sa moba, tj jeli moram sve formatirati?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
TheRunner kaže...
Aha, znaci nisi radio nikakav wipe? Vjerujem da ce s ovim ROM-om i tako sve normalno radit jer je ovo vise kao update s ponekim izmjenama, ali inace je uvijek dobro napravit wipe (cache i data) kad se flasha neki ROM.

 

acarnoje kaže...

Ako instaliram ovaj rom jeli gubim sve sa moba, tj jeli moram sve formatirati?

 

Ne treba wipe, ali ja jesam, ionako instaliram 15ak aplikacija automatski kad unesem gmail, a sve ostalo mi je na microSD.

 

BTW sad vidim da sam od kad sam uzeo mob slikao 2092 slika :D

10 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Stavio sam xposed :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Flashat ću i ja ali čekam da javiš kakva je baterija. I jeli ima kakvih problema. Btw ako taj rom stavim jeli gubim garu?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
acarnoje kaže...

Flashat ću i ja ali čekam da javiš kakva je baterija. I jeli ima kakvih problema. Btw ako taj rom stavim jeli gubim garu?

 Baterija ista ko stock. Nisi ako ides metodom koja ne trazi unlockan bootloader.

10 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Pozdrav

Kupujem ovaj tjedan lg g4 novi pa me zanima jedna stvar,uzeo bih g4 sa koznim poklopcem pa me zanima dali sa njime dobivam i plasticni poklopac ili on se kupuje posebno i dali se sa koznom verzijom dobivaju slusalice

tomas
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 19:54 (sheimus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
sheimus kaže...

Pozdrav

Kupujem ovaj tjedan lg g4 novi pa me zanima jedna stvar,uzeo bih g4 sa koznim poklopcem pa me zanima dali sa njime dobivam i plasticni poklopac ili on se kupuje posebno i dali se sa koznom verzijom dobivaju slusalice

 

 

 

Ja imam sa smedjim poklopcem i uz njega sam dobio srebrni plasticni poklopac koji uglavnom i koristim...dobio sam i slusalice.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 19:55 (ocean77).
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Jos jedno pitanje,ja bi ga uzo kao slobodan uredaj lisen nasih mreza pa me zanima el isto dobivam sve poklopce ili to ovisi do nasih operatera

tomas
12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Kako je pakiran ovisi o proizvodacu... A ne o operateru i nacinu na koji je njima isporucen. 

 

Uz koznu masku dobijes i plasticnu... Uz plasticnu ne. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Da li bi ko prodao kožni poklopac?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
LG G4 - Rasprava

Bugovi koje sam skužio u korištenju G4

 

-uslikam neku sliku, bilo zadnjom ili prednjom kamerom, udem da pogledam sliku, izbrišem ju.. nakon par minuta se vratim u galeriju i ta slika je opet u njoj? što me jako nervira nekad

-Namjestim si u kameri 4:3 ratio prednje kamere, da snima u UHD rezi zadnja kamera, itd, a nekad kad restartam mob, vrati se nazad sve na početno stanje, isto kao da sam izbrisao podatke kamere u postavkama

 

Jeli neko primjetio nešto slično?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Bugovi koje sam skužio u korištenju G4

 

-uslikam neku sliku, bilo zadnjom ili prednjom kamerom, udem da pogledam sliku, izbrišem ju.. nakon par minuta se vratim u galeriju i ta slika je opet u njoj? što me jako nervira nekad

-Namjestim si u kameri 4:3 ratio prednje kamere, da snima u UHD rezi zadnja kamera, itd, a nekad kad restartam mob, vrati se nazad sve na početno stanje, isto kao da sam izbrisao podatke kamere u postavkama

 

Jeli neko primjetio nešto slično?

 

 

A da napraviš hard restart. Ja sam imao problema na S6 da mi se "teme" nisu htjele skidat i onda kad sam napravio hard restart sad sve normalno radi. 

 

 

10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Bugovi koje sam skužio u korištenju G4

 

-uslikam neku sliku, bilo zadnjom ili prednjom kamerom, udem da pogledam sliku, izbrišem ju.. nakon par minuta se vratim u galeriju i ta slika je opet u njoj? što me jako nervira nekad

-Namjestim si u kameri 4:3 ratio prednje kamere, da snima u UHD rezi zadnja kamera, itd, a nekad kad restartam mob, vrati se nazad sve na početno stanje, isto kao da sam izbrisao podatke kamere u postavkama

 

Jeli neko primjetio nešto slično?

 

 

 Ovaj prvi nisam primjetio. Ovaj drugi da.

13 godina
odjavljen
offline
LG G4 - Rasprava

@R36

 

stvarno mi se neda factory reset raditi, tako da ću morati živjeti sa mavedenim bugovima.. imao sam već G4 prije i na njemu je bila ista stvar, tako da mislim da je do softvera nešto

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Onaj osjećaj kad dva mjeseca pratiš cijenu moba nadajući se da bi mogla biti spuštena do 05.10. kad kupuješ mob, a ono danas povećaju cijenu moba. Nisam znao da mob što stariji to skuplji

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
proximus474 kaže...

Onaj osjećaj kad dva mjeseca pratiš cijenu moba nadajući se da bi mogla biti spuštena do 05.10. kad kupuješ mob, a ono danas povećaju cijenu moba. Nisam znao da mob što stariji to skuplji

 Gdje to ? Kod operatera ili slobodna prodaja ? 

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava

t-mobile

 

12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
proximus474 kaže...

t-mobile

 

 Ja sam ga platio u HT centru na ugovor, tarifa surfam 2100kn

Na webu je kosta 1899 mislim. Vidim sada vec kosta 2300 znaci u centru 2500 :/. Al u slobodnoj ponudi padaju cijene

15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
thebatman kaže...
acarnoje kaže...

Flashat ću i ja ali čekam da javiš kakva je baterija. I jeli ima kakvih problema. Btw ako taj rom stavim jeli gubim garu?

 Baterija ista ko stock. Nisi ako ides metodom koja ne trazi unlockan bootloader.

 Evo ja krenuo istrazivat kako instalirat ovaj rom, i vec sam zapeo. Kako instalirat rom bez unlocka bootloadera? Mislio sam s twrp ali ako dobro vidim mora se unlockat bootloader. Daj mi please tu metodu kako flashat bez gubitka gare na jednostavan nacin. Hvala u naprijed.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
10 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Evo i novog clana u temi,i ja si juce kupio g4,za sada je sve onako kako treba bit,ekran super,kamera vrh i bolja kvaliteta izrade naspram g3 jer sam i njega imao

tomas
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
sheimus kaže...

Evo i novog clana u temi,i ja si juce kupio g4,za sada je sve onako kako treba bit,ekran super,kamera vrh i bolja kvaliteta izrade naspram g3 jer sam i njega imao

 Naglasak je na ZA SADA. LOL

MM
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Astrates kaže...
sheimus kaže...

Evo i novog clana u temi,i ja si juce kupio g4,za sada je sve onako kako treba bit,ekran super,kamera vrh i bolja kvaliteta izrade naspram g3 jer sam i njega imao

 Naglasak je na ZA SADA. LOL

 Ne vidim potrebu za ovim, ja sam sa mobitelom prezadovoljan, a bio sam i sa g3 i sa g2.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Edit

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 13:23 (Dominik3333).
10 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
thebatman kaže...
Astrates kaže...
sheimus kaže...

Evo i novog clana u temi,i ja si juce kupio g4,za sada je sve onako kako treba bit,ekran super,kamera vrh i bolja kvaliteta izrade naspram g3 jer sam i njega imao

 Naglasak je na ZA SADA. LOL

 Ne vidim potrebu za ovim, ja sam sa mobitelom prezadovoljan, a bio sam i sa g3 i sa g2.

 

 

 Znaci,kupio mob i iznio svoje prve utiske koji su pozitivni i to rekao i onda se nadu 2 bisera koji moraju nabacit neki komentar makar sam sve rekao u vezi moba da je super.Sta bi bilo da sam rekao da nesta nevalja,vllllooooollllll

tomas
13 godina
odjavljen
offline
LG G4 - Rasprava

Dečki, gdje mogu nabavit u hr poklopce za bateriju za G4?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Ljudi...došle mi nekakve crte po ekranu?

tražim po stranim forumima i vidim da dosta ljudima se to pojavilo i dobili su u zamjenu novi uredjaj..je imao netko vec problema s time? kako funkcionira LG podrska kod nas?

Takodjer KNOCK ON funkcija ne radi mi kako treba...

TiONiO
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Tionio kaže...

Ljudi...došle mi nekakve crte po ekranu?

tražim po stranim forumima i vidim da dosta ljudima se to pojavilo i dobili su u zamjenu novi uredjaj..je imao netko vec problema s time? kako funkcionira LG podrska kod nas?

Takodjer KNOCK ON funkcija ne radi mi kako treba...

 Malo ga smoci pa da bolje prode na garanciji... 

 

Nosi to na garanciju... od operatera di ga kupio.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice