Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.199.160
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
domac5 kaže...
someguy kaže...
domac5 kaže...

Ma probao sam sinoc na bratovom mobitelu,  skinuo Google+ prijavio se sa svojim računom skinuo igru boom beach i kad udem u igru neće se ni na njegovom automatski povezat na google play igre da mi se restora save game,  ista stvar i sa drugim igrama a on ima gappse instalirane... Pa nemogu vjerovat 

Ims aplikaciju od googlea upravljanje postavkama il tako nesto i tamo imas opciju za igre povezane sa google racunom ..

mislis na postavke usluge google?

Je, mislim da tu mos, istrazi tu malo, mislim da ces uspit..

11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

imam ovu aplikaciju n a mobitelu i super je jako jednostavna, mene zanima dali se moze prepraviti aplikacija da npr svako drugo ili trece bacanje baci npr dvije sestice?

 

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.martianlab.dice.lite

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Dali ima negdje za skinuti posljednja verzija FB aplikacije koja ne zahtjeva messenger za primanje i slanje poruka? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
dennocro kaže...

imam ovu aplikaciju n a mobitelu i super je jako jednostavna, mene zanima dali se moze prepraviti aplikacija da npr svako drugo ili trece bacanje baci npr dvije sestice?

 

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.martianlab.dice.lite

Pa moze, idi radi niko ti ne brani...samo neznam di ces naci source code

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 14:52 (R4zOR229).
10 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Može preporuka za neki besplatni GPS sa mapom Hrvatske (da je Zagreb uredan na mapi) znaci da nema nekih vecih grešaka.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 23:32 (sippi45).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sippi45 kaže...

Može preporuka za neki besplatni GPS sa mapom Hrvatske (da je Zagreb uredan na mapi) znaci da nema nekih vecih grešaka.

Here maps.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
mind_challenge kaže...
sippi45 kaže...

Može preporuka za neki besplatni GPS sa mapom Hrvatske (da je Zagreb uredan na mapi) znaci da nema nekih vecih grešaka.

Here maps.

ili Google maps, al moraš biti online 

Life is too short to remove USB safely
10 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
hrvooje kaže...
mind_challenge kaže...
sippi45 kaže...

Može preporuka za neki besplatni GPS sa mapom Hrvatske (da je Zagreb uredan na mapi) znaci da nema nekih vecih grešaka.

Here maps.

ili Google maps, al moraš biti online 

Kada upišem u google play od "here maps" mi ponudi ovo KLIK. Što kažete na MapFactor (GPS Navigation) free verziju?

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2014 18:37 (sippi45).
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sippi45 kaže...

Kada upišem u google play od "here maps" mi ponudi ovo KLIK. Što kažete na MapFactor (GPS Navigation) free verziju?

http://here.com/beta/android/?lang=en-US

16 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

nema u Google Playu jer je u beti i samo za Samsung telefone u Samsungovoj trgovini. ovo je bilo neslužbeno, al vidim da ga više nema. možda negdje drugdje nađeš al oprez

 

http://www.androidpolice.com/2014/10/02/nokias-here-maps-for-android-beta-apk-leaked-works-fine-on-non-samsung-hardware/

 

vidi ovdje za review ostalih:

http://www.dedoimedo.com/computers/android-offline-navigation.html

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2014 19:39 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Zasto mi se na Huaweiu u8650, na kojem je Gingerbread, wifi ne može ukljuciti niti se moze uspostaviti podatkovna mreza iako je to bilo moguće u blizoj proslosti? U postavkama je ukljucena podatkovna veza ali ne moze se spojiti na internet... Kad ukljucim wifi, on ne prikazuje nikakve mreze koje bi treba hvatiti i iskljuci se sam od sebe za 10 sekundi... Jel zna neko rjesenje?

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Znači imam mali problemčić sa mobitelom. Od prije par dana ono skeniranje SD kartice mi se više ne pali pri paljenju mobitela i u pozadini mi konstantno radi android.process.media koji mi koristi 47,5% CPU-a konstantno. Koliko god ga ja puta ugasio on se sam od sebe iznova pali.

 

Jel zna netko kako mogu taj media scan vratiti na startup i kako mogu maknuti taj android.process.media jer mi ždere bateriju? Hvala. :)

 

Problem riješen. 

 

Prebacite mobitel na Engleski jezik (US), Postavke -> Aplikacije -> Sve -> Pronađite Download Manager i kliknite na Obriši podatke (Clear data) -> Pronađite Media scan, kliknite na Prisilni prekid (Force stop) pa Obriši podatke (Clear data) -> Restartajte uređaj

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 18:07 (Marko :D).
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

e, ovako, ubrzo nakon updatea androida na 4.4.4. nestala mi je opcija mijenjanja kamere u svim aplikacijama koje imaju veze sa kamerom.. dakle u onoj standardnoj camera app, instagram, facebook, retrica... sve... :( :'(

 

šta mi je činiti? googlao sam nešto malo, pokušao naći rješenje, pokušao brisati tamo catche, vratio mob na fabričke postavke, gasio-palio, ali opet ništa... je li ima neko rješenje, molim vas? je li neko imao sličnih iskustava?

pozz

 

 

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Primjetio sam da nemogu nista brisat ni pisat po memorijskoj kartici

I citam da je to zbog kitkata

Jel zna netko kako da to rjesim

Rootan sam Xperia Z2 4.4.2. VIP

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
stone kaže...

e, ovako, ubrzo nakon updatea androida na 4.4.4. nestala mi je opcija mijenjanja kamere u svim aplikacijama koje imaju veze sa kamerom.. dakle u onoj standardnoj camera app, instagram, facebook, retrica... sve... :( :'(

 

šta mi je činiti? googlao sam nešto malo, pokušao naći rješenje, pokušao brisati tamo catche, vratio mob na fabričke postavke, gasio-palio, ali opet ništa... je li ima neko rješenje, molim vas? je li neko imao sličnih iskustava?

pozz

 

 

Pokusaj wipat cache?

Kelam kaže...

Primjetio sam da nemogu nista brisat ni pisat po memorijskoj kartici

I citam da je to zbog kitkata

Jel zna netko kako da to rjesim

Rootan sam Xperia Z2 4.4.2. VIP

Nije istina da se zbog kitkata nemoze brisat ni pisad to kartici. Koji bi uopce bila njena svrha onda, ono sto si procitao za kitkat i sd kartice nema vece s tim, ono se odnosi na to da aplikacije nisu imale pristup cijeloj kartici, tj mogle su citat podatke samo koje su one napravite sto bi uzrokovalo probleme sa aplikacijama (hebalo je kamere i playere). 

Sto se tice tvog problema ako ti je vec rootan u file manageru imas opciju rw permissions il tako nesto, ubiti omogucava ti da mos radit sta god oces sa svim fileovima tj sa sistemskim, pa pokusaj tako!

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kelam kaže...

Primjetio sam da nemogu nista brisat ni pisat po memorijskoj kartici

I citam da je to zbog kitkata

Jel zna netko kako da to rjesim

Rootan sam Xperia Z2 4.4.2. VIP

 

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.sdfix&hl=en

ovo ti treba

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 10:26 (fear619).
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Može preporuka neke zarazne a jednostavne igre?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
EZY-E kaže...

Može preporuka neke zarazne a jednostavne igre?

Na prvu mi je odmah kroz glavu prosao Neighbours from hell 1 i 2 :)

 

EDIT: A onda sam vidio da se radi o android igrama, tako daaaa.... :D

You better run, you better take cover!
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 23:57 (Smucek).
11 godina
suspendiran
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav, ne znam dali je moj problem za ovu temu, ali posto se tema zove "Android aplikacije, igre i problemi" postavit ću pitanje ovdje. dakle uređaj je Huawei Y300, jutros sam u desnom kutu primjetio malu točkicu (ne mogu "odgonetnuti" dali je bijela ili zelena posta je dosta sitno i vidi se samo na crnoj podlozi). Zanima me dali je to stuck pixel i dali ga mogu nekako popraviti sam ili moram nositi na servis? Garanciju jos imam do 29.06.2015 u t-comu. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
EZY-E kaže...

Može preporuka neke zarazne a jednostavne igre?

Flick Shoot 2 

EUNE: RayzCRO
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

ovako htio bih staviti novi rom do sad sam imao slim beam na galaxy s4 sad bih htio se malo prebacit na neki drugi pa zanima me dali je moguce napraviti neki backup koji ce mi sacuvati sve podatke i sifre mailova i sve jel ne da mi se to ispocetka raditi..?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
tomislavivic kaže...

ovako htio bih staviti novi rom do sad sam imao slim beam na galaxy s4 sad bih htio se malo prebacit na neki drugi pa zanima me dali je moguce napraviti neki backup koji ce mi sacuvati sve podatke i sifre mailova i sve jel ne da mi se to ispocetka raditi..?? 

Mozes napraviti backup u recoveriju cijelog roma, ili mozes skinut titanium backup sa marketa pa mozes birat sta ces backupat...

12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ibme74 kaže...

Pozdrav, ne znam dali je moj problem za ovu temu, ali posto se tema zove "Android aplikacije, igre i problemi" postavit ću pitanje ovdje. dakle uređaj je Huawei Y300, jutros sam u desnom kutu primjetio malu točkicu (ne mogu "odgonetnuti" dali je bijela ili zelena posta je dosta sitno i vidi se samo na crnoj podlozi). Zanima me dali je to stuck pixel i dali ga mogu nekako popraviti sam ili moram nositi na servis? Garanciju jos imam do 29.06.2015 u t-comu. Hvala.

Vrlo vjerovatno se radi o stuck pixelu, i tesko da ces ga sam popraviti.
Najbolje bi bilo da ga odneses na reklamaciju u na ovlasteni servis ili u t-com (pa ce ga oni prosljediti u ovlasteni servis).

Oni bi ti to trebali za besplatno napraviti/ promjeniti display i miran si ;)

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

jel postoji neka aplikacija koja prati sta se desava u mobitelu, nesto cijedi bateriju a neznam sta, nema nikakvih aplikacija nije cak ni spojen ga google racun, koristi se kao obican dumbphone za pozive i poruke, ima android 2.3 pa ne podrzava screenshot haha, pise android sustav 72% potrosnje u statistikama

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
domac5 kaže...

jel postoji neka aplikacija koja prati sta se desava u mobitelu, nesto cijedi bateriju a neznam sta, nema nikakvih aplikacija nije cak ni spojen ga google racun, koristi se kao obican dumbphone za pozive i poruke, ima android 2.3 pa ne podrzava screenshot haha, pise android sustav 72% potrosnje u statistikama

To ti se time machine vrti da bi taj 2.3 nekako radio.

 

OnT - imaš more wakelock detektora. Skini i vidi. Najvjerojatnije ništa, jer u starijim androidima baca puno toga pod tu stavku pa izgleda puno.

My name is Legion... For we are many!
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

budem, 5 sati traje baterija dok je do neki dan trajala 2 dana

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel tko rootao/unlockao bootloader? Negdje sam pročitao da ako to napravim nema više OTA? Mob je Moto G

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
peroko kaže...

Jel tko rootao/unlockao bootloader? Negdje sam pročitao da ako to napravim nema više OTA? Mob je Moto G

OTA se ne gubi ako se roota ili unlocka bootloader al ako instaliras update sve ti se vrati na stock znaci nije ti rootan i zakljucan je bootloader, OTA gubis samo ako isntaliras neki drugi ROM

14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ma gledao sam neki root tutorial papiše to(vidi sliku)

pero_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
peroko kaže...

Ma gledao sam neki root tutorial papiše to(vidi sliku)

Sta pitas onda :P

Ako tako pise onda je tako. Pa rootaj ga i unrootas ga kad dode 5.0..

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.11.2014 21:18 (someguy).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice