Problem s prijavom na google racun

poruka: 11
|
čitano: 63.794
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Problem s prijavom na google racun

Pozdrav. Imam Samsung Galaxy S5 NEO. Dosad sam dvaput slucajno azurirao android sistem (prvi put je bilo u redu) a poslije drugog azuriranja mobitel mi je postao spor. Napravio sam factory reset i sad imam problem kad se prijavljujem na google racun.

 

Mobitel sam dobio za bozic prosle godine i morao sam napraviti novi google racun. Sto je najgore, sad sam zaboravio korisnicko ime/email/lozinku za taj racun pa se uopce ne mogu prijaviti. Onda sam se pokusao prijaviti sa starim racunom (koji sam napravio kad sam dobio galaxy s3) ali nisam uspio. Umjesto toga, dobivam poruku ''Ovaj je uređaj poništen. Da biste nastavili, prijavite se Google računom koji je ranije bio  sinkroniziran na ovom uređaju.''

 

Pokusao sam napraviti novi racun pa se prijaviti ali opet nisam uspio. Da li je moguce da mi je prijava potpuno zablokirana zbog vracanja na tvornicke postavke? Razmisljam da ga odnesem na servis pa da oni probaju nesto napraviti ali nisam siguran.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Problem s prijavom na google racun

Mozes probat vratit na tvornicke ponovo , mozes otici u opcije -> aplikacije -> nadjes Google play services , Google services framework i obrises data i cache(privremena memorija i uprav. memorijom)

 

Ako imas garanciju onda nosis na servis , ako nemas , postoji raznih nacina da se to napravi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prijavom na google racun

A jel mi mozes objasniti kako da odem u opcije?

 

Jer cim upalim mobitel, imam izbornik gdje mogu birati jezik, pa mi se spoji na wifi, i onda moram upisati email i lozinku. Nigdje ne vidim opcije. Ako ista znaci, napravio sam hard reset (power+vol up+home). A i vec sam nekoliko puta napravio reset i jos obrisao cache ali sve isto.

11 godina
neaktivan
offline
Problem s prijavom na google racun

skini odin i onda preko njega ces snimit stock firmware , postoji dosta tutorijala ali evo ja cu ti ukratno to srocit

 

 

ODIN : http://odindownload.com/

firmware : http://www.sammobile.com/firmwares/download/69982/G903FXXU1APD4_G903FOXX1APD1_SEE/

 

1. ugasis mob i onda kad pokreni u download mode

2. spojis ga na racunar i otvori ODIN i kad otvoris

3. Gdje pise PDA tu otvoris i nadjis fajl koji si skinuo i onda pritisnes start i trebalo bi se onda restartovat mobitel i kad bude gotov sa instalacijom firmware

 

 

Ako zapne gdje javi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s prijavom na google racun

FIX * *

Imao sam isti problem s Lenovo A2010. Kupio sam mobitel preko oglasa, sve je radilo ok, ali idem ja staviti na tvorničke postavke radi svoje sigurnosti, i onda zaheb.

Na netu se sve svodi na hard reset/factory reset, čišćenje firmwarea i slično, i to radi, ali na androidima nižim od 5.1, oni na više imaju tu Google zaštitu, što je bilo i u mom slučaju, ništa nije pomoglo i sve se samo vrtilo u krug. Riješenje sam našao naravno na Youtubeu, di je frajer iskoristio Google-ove rupe. :) Više na linku ispod!

 

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prijavom na google racun
Poz imam meanit Q1 + i pise mi uredaj ponisten a nez google racunprobao sam hard reset i sve trikove s yt ne pomaze ..moze savjet
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Problem s prijavom na google racun

Pozdrav! 
Tabletu Lenovo TAB3 8 napravljen hard reset, nakon toga me trazi mail koji je nekad bio na njemu. Upišem mail ali ga ne želi prihvatit, kao da nije to taj. Probao sam i ostale trikove s neta al ništa ne pomaže. 
Zna netko riješiti ili se susrećao s ovim problemom?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Problem s prijavom na google racun

Pozdrav! 
Tabletu Lenovo TAB3 8 napravljen hard reset, nakon toga me trazi mail koji je nekad bio na njemu. Upišem mail ali ga ne želi prihvatit, kao da nije to taj. Probao sam i ostale trikove s neta al ništa ne pomaže. 
Zna netko riješiti ili se susrećao s ovim problemom?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Problem s prijavom na google racun

Pozdrav! 
Tabletu Lenovo TAB3 8 napravljen hard reset, nakon toga me trazi mail koji je nekad bio na njemu. Upišem mail ali ga ne želi prihvatit, kao da nije to taj. Probao sam i ostale trikove s neta al ništa ne pomaže. 
Zna netko riješiti ili se susrećao s ovim problemom?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Problem s prijavom na google racun

Pozdrav.Imam problem sa UMI ROME X V3.07.Telefon sam vratio na fabričke postavke i poslije tog mi traži prijavu na google račun.Račun sam oporavio na računaru tako što sam dobio sms-om kod,ali na mobitelu mi traži račun koji je na njemu prijavljen.Jel ima neko rješenje da zaobiđem taj račun na telefonu ili da isti oporavim na telefonu?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Problem s prijavom na google racun

Ljudi imam ozbiljan problem sa prijavom na gugl i ne znam u cemu je stvar ? Na 4 razlicita browsera je sve isto.Problem sa prijavom je na kompu.

http://dodaj.rs/image/25snn

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 2:53 (cnox92).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice