Titlovi za lumia 535

poruka: 8
|
čitano: 2.673
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Titlovi za lumia 535

 Može li mi neko odgovoriti kako da upalim titlove na plejeru lumia 535. Film prikazuje a titlovi isključeni. U postavkama sam ih upalio a na plejeru piše isključeno i nevide se. Prvi put se susrećem sa vindovsima na mobu. Kupio telefon jučer, danas prebacio film sa titlovima i ništa. na androidu i bsplejeru rade ko sat

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 21:38 (zerce37).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Titlovi za lumia 535

Zar zaista niko neće reći koji dobar savjet. Redosljed šta sve treba biti upaljeno da bi vidio titlove koji su u srl formatu. Ponavljam radi se o mobitelu lumia 535 dual

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Titlovi za lumia 535

Probaj sa VLC . BTW krivi forum.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Titlovi za lumia 535

Probao sam istalirati i taj plejer ali su titlovi i dalje nečitljivi tj film je bijelo označen a titlovi zasjenčeni tj. nečitljivi. Možeš li mi reći što konkretno na telefonu treba popaliti. Prvi puta koristim taj telefon pa možda ja nisam sve napravio kako treba... 

10 godina
odjavljen
offline
Re: Titlovi za lumia 535
zerce37 kaže...

Probao sam istalirati i taj plejer ali su titlovi i dalje nečitljivi tj film je bijelo označen a titlovi zasjenčeni tj. nečitljivi. Možeš li mi reći što konkretno na telefonu treba popaliti. Prvi puta koristim taj telefon pa možda ja nisam sve napravio kako treba... 

 Možeš i ovo probati

10 godina
odjavljen
offline
Titlovi za lumia 535

Instaliraj CCPlayer pa mi javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Titlovi za lumia 535

Živio sto godina. Radi sve savršeno .. Puno pitanja okolo i 0 odgovora kod većine . Ko zna zna . Još jednom hvala....

10 godina
odjavljen
offline
Titlovi za lumia 535

Haha ništa :) Ako imaš pitanjs problema imaš temu WindowsPhone - Općenito.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice