Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.052
|
čitano: 10.970.296
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi Mi5 izgleda opako...ne znam isplati li se cekati da njega kupim

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ja san mislia uzet mi4 ali nakon svega tog o pregrijavanju mobitela odusta san, sad neznam jel se to pobljsalo ista sa updateima, zna se i na normalnoj upotrebi pregrijavat, dok pricas s nekim se ugrija isto, pitaj strica jel mu se zna ugrijat mob na normalnoj upotrebi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Problem sa pregrijavanjem je ipak mislim malo prenapuhana stvar. Ja sam igrao Real Racing 3 na njemu nekih pola sata,ali to zagrijavanje je minimalno. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja trenutno imam iOcean rock M6752 sa 3GB rama i Octa core...grije se jako jako,tjst dok koristim fb i multitasking ovako neki,nervira me jako,a bio je oko 200eura,mobitel je solidan dosta,al nema nikakve zastitne maske za njega i to mi se ne svida zato bi presao na neki drugi a Xiaomi je i vise nego dobar.Mislim da kod Xiaomi Mi5 nece bit tog sa pregrijavanjem :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ma za oko 3000kn se nađe G4
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Ma za oko 3000kn se nađe G4

 420Eura u njemackoj evo crvena koza ona na G4...Ali meni iskreno vise Xiaomi pase nego LG G4

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ako se netko ne može odlućiti u odabiru mobilnog uređaja do 2000 kuna, danas nudim 1+1 bambooo, 64gb, nov potpuno za samo 2000!!!

Samo danas, hića je fain :)

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

vrijedi li dati 1400 kn za A3 ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dos2074 kaže...

vrijedi li dati 1400 kn za A3 ?

 Zenfone 2 ili 5 ga za tu cijenu guzi i to dobro 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivanoman kaže...
dos2074 kaže...

vrijedi li dati 1400 kn za A3 ?

 Zenfone 2 ili 5 ga za tu cijenu guzi i to dobro 

 ma moram uzeti nesto u vipu , pa bi mi  uz produzenje ugovora A3 ispao 1400 kn . ili mozda da uzmem OT idol 3 4,7 ?

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imam mogucnost dobiti mobitel iz USA,zanima me hoce li raditi na nasoj mrezi (VIP)?Dvoumim se izmedju ova dva,odnosno nisam siguran jeli velika razlika izmedju ova dva modela i da li se isplati davati 100$ više.

Samsung A3 i Samsung A5

 

Imate li možda još nekakvu preporuku za mobitel u ovom cjenovnom rangu ( 200$-350$)?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Unlocked su, nemaš brige ;) 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da li se isplati dati 1000 kn više za samsung s6 u odnosu na meizu mx5 (novi uređaji u dučanu, R1 račun), da li je s6 toliko bolji uređaj pošto vidim da imaju ljudi probleme sa ekranom, punjenjem, kvalitetom zvuka kod razgovora, o fluidnošću da ne govorim? A na mx5 se nitko ne žali, dobro istina da mx5 ima puno manje ljudi. Mx5 ima kvalitetniji i glasniji zvuk kod razgovora, fluidniji je, baterije su tu negdje, ostalo je na strani s6 ali ne u velikoj mjeri. Kvalitet i glasnoća kod razgovora i fluidnost mi je dosta bitna.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

buraz ima priliku kupiti lenovo s960 za 1000 kn, rabljeni ali nije puno koristeni i ostalo je jos nesto garancije ja mislim.. sta mislite dal postoji kakva bolja ponuda od toga? manji ekran ispod 5.0 nikako nebi islo

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

imam jedno pitanje, frend želi uzeti mob od jednog tipa pa je naišao na jedan problem oko garancije. Dakle čovjek kaže da je kupio mobitel u Njemačkoj u Vodafoneu, ali tvrdi kako je garancija ostvariva i u RH u vodafonu ( tj partnerima vodafonea) pa me zanima dali neko nešto zna o tome? Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ibme74 kaže...

imam jedno pitanje, frend želi uzeti mob od jednog tipa pa je naišao na jedan problem oko garancije. Dakle čovjek kaže da je kupio mobitel u Njemačkoj u Vodafoneu, ali tvrdi kako je garancija ostvariva i u RH u vodafonu ( tj partnerima vodafonea) pa me zanima dali neko nešto zna o tome? Hvala!

 

Ako se ne varam Vodafone u HR je VIP pa ih nebi bilo loše nazvati. 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jel ima "ponosnih" vlasnika Samsung S6 edge telefona ovdje?
Danas prijatelju stigao telefon i samo sto sam telefon primio u ruke pokrenuo sam (sa glupih ivica ekrana aplikacije) 3 aplikacije. Strasno koliko je telefon nepraktican, pa ovo je k'o da golim rukama drzis zilet i hoces da se brijes 
Smijurija od telefona 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hrčak kaže...

Koji mobitel bi preporučili da ima najmanje 1 ili 2 gige rama te poprilično velik ekran za što manje para s time da može i rabljeni

 Molim i dalje pomoć

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
chaselol kaže...

Jel ima "ponosnih" vlasnika Samsung S6 edge telefona ovdje?
Danas prijatelju stigao telefon i samo sto sam telefon primio u ruke pokrenuo sam (sa glupih ivica ekrana aplikacije) 3 aplikacije. Strasno koliko je telefon nepraktican, pa ovo je k'o da golim rukama drzis zilet i hoces da se brijes 
Smijurija od telefona 

 U moje vrijeme su cesce Marice pokretale akcije.. Stiglo neko novo doba.. :P

youtube.com/mislavbusic
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

moze preporuka trebam za clana obitelji mob do 1500kn android.

razmisljao sam o nekim motorolama ali neznam gdhe kupit da je pouzdano,moze preporuka recimo nekog xiaomia ili nesto sto se da kupiti kod nas. htio bi ono best bang for the buck a za to mislim da bi trebalo nekog kineza uzeti. ako ce biti kinez 1500kn sam postarinom i porezom. moze i pomoc sa kojih sranica kupujete da je pouzdano. hvala pubo unaprijed

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
omomomomoomm kaže...

moze preporuka trebam za clana obitelji mob do 1500kn android.

razmisljao sam o nekim motorolama ali neznam gdhe kupit da je pouzdano,moze preporuka recimo nekog xiaomia ili nesto sto se da kupiti kod nas. htio bi ono best bang for the buck a za to mislim da bi trebalo nekog kineza uzeti. ako ce biti kinez 1500kn sam postarinom i porezom. moze i pomoc sa kojih sranica kupujete da je pouzdano. hvala pubo unaprijed

 meizu m2 note ili xiaomi redmi note 2 s aliexpress..

oba su ispod 1500kn..

"Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again."
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi Redmi note 2 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
  • 1+1 ili zte nubia z7 max??? 
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivan72478 kaže...
  • 1+1 ili zte nubia z7 max??? 

 1+1,ali ipak ja bi radje Mi4. Isprobani su svi navedeni,ali Xiaomi je ispred njih. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ok, hvala. Trenutno imam xiaomi mi3, savseno radi ali mi je dosadio.

Gledao sam i mi4 ali me vise vuce 1+1

ako može koji razlog zbog cega je mi4 bolji

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2015 10:10 (ivan72478).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Po meni je 1+1 bolji od Mi4, ja bi njega uzeo

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

1. OnePlus je ipak malo prevelik uredjaj,Xiaomi je puno bolji za rukovanje.

2. Xiaomi je brzi uredjaj i brze otvara,a pogotovo kada se sada digne na MIUI 7.

3. Bolja kamera.

4. Laksa dostupnost,dodje u 3 dana sa EU skladista od pojedinih prodavaca (honorbuy,gizchina,xiaomishop.it - najskuplji,ne isplati se kupovat od tamo,preporuka ide Honorbuyu)

5. Baterija su tu i tu,mozda mrvicu bolja na Mi4 kada je na MIUI 7.

6. Ekran je bolji na Mi4. 

 

Pogledao sam na tisuce reviewa,neki od njih kazu da je OnePlus puno bolji,ali imao sam i Oneplus i imam Mi4,ali Xiaomi mi je puno bolji mobitel. Istotako cu rec kada dodje Mi5 u odnostu za Oneplus Two koji me je totalno razocarao,imam simpatije prema Oneplusu,ali Xiaomi je brand koji uz Apple od sad na dalje cu koristit i nemam potrebe ic na druge stvari. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Previše si subjektivan. 1+1 se pokazao kao mob extra dugom autonomijom, možda i najduljom od svih sadašnjih i prošlogodišnjih flagshipa. Isto važi i za brzinu, praktički stock android koristi, bez laga
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Znam i ja da je Oneplus fenomenalan mobitel,imao sam ga i koristio 3-4mj,ali Xiaomi me je vise odusevio iako su i jedan i drugi top telefoni.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice