Photoshop CS3 se nece instalirati

poruka: 54
|
čitano: 17.594
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
eterna luchar kaže...
Kalea kaže...
eterna luchar kaže...

autor ovog posta je tamo gdje i je jer je imo puuuno posla osim cs3 :-)

hvala ljudi puno na ovj pomoci sad cu pokusati vidjeti kak ce funkcionirati.

 

p.s. opako ovo s photoshopom sto se radi...hehehe

 Reci mi kakvog posla, umirem od znatiželje? Evo ti i slika iz kasnijeg perioda rada mojih dobrih kompića. Naravno, mjesto na kojem su, nikad nisu bili niti vidjeli, a to je sa zadnjeg nogometnog prvenstva. Ne znam kako će slika izgledati na forumu, ali na compu je fantastična. Jedan od boljih uradaka. Ne zaboravi, to su moji pajde.
 opako izgleda...

e ovak imam mali problemcic po obicaju..:)
skinio sam acronis i sve ok ali kad restarta komp prvo mi se pokaze neki error prije ulaska u windowse tj, prije logon-a. nesto pise da je neki error i da stisnem retry ili ignore san ni  jedno ni drugo ne sljaka al na kraju se opet restarta i normalno ude u windowse al nista se nije promjenilo na particijama.
hmmmmm...
btw. hvala! na trudu...
 Acronis je malo za.je.ban po tom pitanju. Ako si izvršio particioniranje diska, onda Acronis deinstal sa nekim dobrim uninstallerom . Ja koristim godina Your Uninstaller. Znači s njim van. E sad, podjela za sobom vuče i boot blockove svake particije posebno koje se upisuju u bootabilnu particiju, a to je particija c. Pošto je particija C prije imala upasane drugačije postavke, zato ti daje error pri podizanju sustava. Tu sad treba mali ispravak. To se radi programom Partition Table Doctor. Ja imam verziju 3.0. Mislim da je program besplatan. Evo ti link_ http://www.soft32.com/Download/free-trial/Partition_Table_Doctor/4-19488-1.html. Mislim, koliko se sjećam da se i ne mora instalirati, sam je u svom folderu. Prilikom pokretanja ostavi opciju Automatic, i snimi sve što ti kaže da je pogrešno za svaku particiju posebno. Ako si sve dobro napravio, tražit će te reset računala. Nakon toga, windozi bi se trebali normalno dizati bez ikakvih error poruka. Ajde, držim ti palčeve. Ako ne nađeš dotični program, pošaljem ti ga na e-mail.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati

Hej, imam i ja problem...

Neće mi se Cs3 instalirati, stalno mi se javlja da trebam ubaciti pravi cd za instalaciju.

Ima tko kakav savjet sta da radim?

15 godina
protjeran
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

Pa jednostavno podjeli memoriju npr.visak s jednog diska prebacis na onaj drugi i imat ces mjesta za instalirat cs3

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 17:55 (hackboy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

da bi instaliro CS3 treba bit pola na C particiji pola na D particiji...neznam tocno zasto ali kad skuzim javim vam :D

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati

jesam, napravila sam to pa opet nece... trazi da umetnem cd za instalaciju, a vec je bio umetnut.

??? Plač

15 godina
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati

da ne otvaram novu temu napisati cu ovdje

 

 

Kada pokusam instalirati photoshop cs3 jednostavno se nista ne događa, kliknem milijardu puta setup ali nista opet.Ne prikaze mi ni nikakav error nego jednostavno se nista ne događa.U cemu je problem(imam vistu ako to sto znaci)??

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati

nitko ne zna ????

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
sljokica kaže...

Hej, imam i ja problem...

Neće mi se Cs3 instalirati, stalno mi se javlja da trebam ubaciti pravi cd za instalaciju.

Ima tko kakav savjet sta da radim?

 Iskopiraj DVD na hard disk i onda pokreni instalaciju.
15 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

heh...stari problem, ja sam na kraju nanovo instaliro i particiro HDD, ali i dalje mi je trazio disk da nastavi instalaciju, tako da sam kopirao na komp na D i odande bez beda instalirao...

ak uspije javi...

La lucha continuada...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

Ja imam jedan problem kad kliknem na setup.exe pojavi mi se pjescani sat i nista, a uputsvo kaze da u neki hosts file dodam neku 127.0.0.0 i activate.adobe.com

Moze li mi netko pojasniti kako da instaliram CS3 ili CS4 jer se javlja u obja slucaja ?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

HAY LJUDI......

Meni treba velikaaaa pomoć oko photoshopa....kako se to čudo uopće instalira??????

Molim vas za pomoć....

Taša
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Taša kaže...

HAY LJUDI......

Meni treba velikaaaa pomoć oko photoshopa....kako se to čudo uopće instalira??????

Molim vas za pomoć....

Dvaput klikneš na setup i klikćeš next do finisha.Čovječe,daj malo detaljnije opiši problem.

oko za oko,pasta za zube
14 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati

pa svatko to zna instalirat....ali mi kasnije neradi.....čula sam da se to u biti i nemože skinuti.....da treba napraviti crack.....i svašta nešto....to me zanima....

Taša
14 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

E to ti ne možemo reći.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Photoshop CS3 se nece instalirati

Moraš se odspojit od neta kad ga ideš instalirat. I moraš ga instalirat s računala, a ne s DVD-a Namigiva

Čemu forumi kad imamo google... :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati

jel ima itko možda cd key za to...to me traži....

Taša
15 godina
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Taša kaže...

jel ima itko možda cd key za to...to me traži....

ovdje se ne podržava piraterija

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati

hahahah....kao to nitko ne radi...kao svi plaćate photoshop...ma daj molim te.......

Taša
15 godina
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Taša kaže...

hahahah....kao to nitko ne radi...kao svi plaćate photoshop...ma daj molim te.......

ako to radimo, radimo za sebe, ne pomažemo drugim forumašima u tome! Belji se

 

to je zabranjeno. jesi uopće pročitao pravila foruma?!

 

Zakonom zaštićeni materijal - Stavljanje zakonom zaštićenog (copyrighted) materijala na ovaj forum nije dozvoljeno, kao ni linkova s kojih je moguće skinuti takav materijal. Traženje pomoći za piratiziranje softvera, kao i pomaganje u tome, također nisu dozvoljeni. Prekršitelji ovog pravila bit će opomenuti ili će im biti trajno zabranjeno korištenje ovog foruma.

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati

znam ja to i bez čitanja pravila.....pravila su svugdje ista.....jooooj bože......dođeš na forum da ti pomognu......a ON ti odmaže...al ajd....

postoji i drugo mišljenje hvala bogu...

Taša
14 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

E CAO!!!ja neznam kako da instaliram photo shop jel mi neko moze dati link...i da li neko od vas mozda zna neki drugi link na kojem mogu da instaliram nesto slicno...nesto zta uredjivanje slika..???Smijeh.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

može meni pomoć? umem ono pen tool i nacrtam tamo one crte i stisnem desni klik i stroke path mi je zamagljeno? jel zna neko?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Photoshop CS3 se nece instalirati

evo

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Photoshop CS3 se nece instalirati
Kalea kaže...
eterna luchar kaže...

autor ovog posta je tamo gdje i je jer je imo puuuno posla osim cs3 :-)

hvala ljudi puno na ovj pomoci sad cu pokusati vidjeti kak ce funkcionirati.

 

p.s. opako ovo s photoshopom sto se radi...hehehe

 Reci mi kakvog posla, umirem od znatiželje? Evo ti i slika iz kasnijeg perioda rada mojih dobrih kompića. Naravno, mjesto na kojem su, nikad nisu bili niti vidjeli, a to je sa zadnjeg nogometnog prvenstva. Ne znam kako će slika izgledati na forumu, ali na compu je fantastična. Jedan od boljih uradaka. Ne zaboravi, to su moji pajde.

 

kad smo vec kod smjesnih slika da ja opalim koju,.. malo sam frenda z4j3b4v0 XD

Most people work just hard enough not to get fired and get paid just enough money not to quit.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice