"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.749.690
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Stvarno mi se čini perverzija za tu cijenu. Specifikacije su odlične! Kolko sam uspio pohvatati, kao mana mi se jedino čini to što nema led notifikaciju (doduše nema ni lte al to mi nije toliko bitno).

Jel ima još tko kakvih zanimljivih informacija?

BF Nick: Xtream_Switch
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nema led notifikaciju (to nije problem, da se riješiti), ali nema ni USB OTG. E to mi je malo problem.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dado314 kaže...

vidi ovo čudo: http://www.to2c.com/umi-zero-mtk6592t-octa-core-android-4-4-smartphone-5-0-1920x1080p-fhd-screen-2gb-ram-16gb-rom-13-0mp-6-4mm.html

"Features 2 Corning III Gorilla glass screens, front and back"

"Samsung super amoled display"

"Sony IMX 214, the worlds best 13 MP camera"...

izgleda zanimljivo!

 

Aaaaa

Ovo izgleda odlilčno!

A ja budala prije koji dan naručio Lenovo A806 {#}

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

s lenovom neces sigurno pogrijesiti. i ima brutalnu bljeskalicu, obzirom na cijenu, mogu se kladiti i jacu od umija

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ja sam gledo umi zero, pa išo malo čitat po drugim forumima , i neko je napravio gps test, i kao da super locka i to, ali da se poslije gubi ili šta vec (me kužim se previše) uglavnom reakcije su nekih da će čekat dok se to ne popravi, kao šta ce im nefukcionaalan gps, i da je to vjerojatno softverski bug

 

evo koga zanima, nek scrolne dole

 

http://forum.xda-developers.com/android/general/umi-zero-flagship-2ghz-mtk6592t-5-ogs-t2897177/post56848591#post56848591

 

 

 

nego jel netko čuo za http://www.mionbuy.com/ cjene su kak kžu svi brutalno dobre pa malo smrdi, ja bi si uzeo mob od njih al me strah, tnx

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 16:43 (Sir.Green).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nakon sto sam procitala podosta stranica raznih foruma zakljucila sam da ste vi tu najpametniji sto se tice kineskih mobitela.
samo nakon puno citanja tek sad nznm nista :D
uglavnom zamolila bi vas za preporuku sto bi mi bilo najpametnije uzeti :)

zanimaju me octa-core mobiteli, ram 2gb
cijena oko 200usd (bez poreza), dalo bi se ici do 250
planirala sam naruciti sa banggood.a, pande ili to2c.a (po komentarima mi se cine najsigurniji ali sad vidim da spominjete geekbuying i te popuste, da li da cekam i narucim od njih?)
sad mobiteli koji me privlace

JIAYU G4S (svida mi se sto je manji plus cijena je pristupacna)
KINGZONE K1 Turbo ( mana mu je sto mi je prevelik ali ima air guestured na sto sam slaba)
Lenovo A806
ThL 5000 (ne svida mi se sto je baterija ugradena ali opet baterija od 5000 mAh :O)
i sad se pojavio ovaj UMI ZERO po nizoj cijeni plus se cini divaaan (osim te ugradene baterije)

malo vise informacija o onome sto je meni bitno. tila bi da je kamera ok (imala sam s2 i bila sam zadovoljna), sto se tice baterije bitno mi je da izdrzi jedan dan ako moze vise jos bolje :D
tila bi da ok snima zvuka video mi nije bitan (opet mogu usporediti sa s2 di sam bila zadovoljna), cesto otvaram pdfe na mobu pa bi bilo dobro da je tu brz sto virujem nebi trebalo biti problem sa octa-corom i 2gb ram.a
mobitel koristim valjda umjerno, malo igrica, fotkanje, internet, vise pisem poruke nego sto pricam na njega, napominjem da imam obicaj kupiti mobitel kad mi trenutni umre, iako sad nije takva situacija, nakon sto mi je s2 pocinio suicid dobila sam neki huawei koji je koma. znaci tila bi da mob potraje :)
bilo bi dobro da nemoram prckati oko njega kad ga dobijem jer to nznm. ali opet mogu naci nekog ko zna.
ako netko zna za neki fini mob sa air senzorom, a da ulazi u ovaj opis preporucite mi :D

isto tako nerazumijem se u mobitele!

puno hvala! :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako bi netko mogao reci koliko bi me sveukupno  dosla cijena za umi zero kad bih narucivao s njihove stranice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
lovvro kaže...

Ako bi netko mogao reci koliko bi me sveukupno  dosla cijena za umi zero kad bih narucivao s njihove stranice.

ako je van EU zaračunaj 25% gore na cijenu jer ćeš vjerojatno (99%) platiti PDV

My BF Battlelog: MasterChurner, my YouTube channel: http://www.youtube.com/user/MasterChurner
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

1.    http://www.merimobiles.com/xiaomi-red-rice-hongmi-note-4g-enhanced-version-5-5-inches-snapdragon-msm8928-1-6ghz-2gb-ram-8gb-smartphone_p/meri10445.htm

2.    http://www.pandawill.com/coolpad-f1-8297-smartphone-mtk6592-octa-core-50-inch-gorilla-glass-ogs-screen-2gb-8gb-p85841.html

3.    http://www.antelife.com/umi-zero-mtk6592t-otca-core-2-0ghz-5-0-inch-fhd-ips-ogs-corning-gorilla-glass-screen-3-android-4-4-3g-smartphone-black.html

4.   http://www.antelife.com/original-lenovo-a806-a8-mtk6592-octa-core-android-4-4-smartphone-5-inch-ips-hd-screen-13mp-camera-2gb-16gb-wcdma-lte-fdd-white.html 

 

trebam telefon pa sam sastavio uži izbor. dvoumim se između red rice  i umi zero. da li imaju neke akcije koje su bolje od navedenih cijena?

11 xiaomi red rice 4g 5,5" , 183$
3 coolpad f1, 165$
6 umi zero, 195$
4 lenovo a806, 173$
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
plavi83 kaže...
lovvro kaže...

Ako bi netko mogao reci koliko bi me sveukupno  dosla cijena za umi zero kad bih narucivao s njihove stranice.

ako je van EU zaračunaj 25% gore na cijenu jer ćeš vjerojatno (99%) platiti PDV

Dali bi me izaslo vise od 1500kn

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
a.sta.sad kaže...


Lenovo A806

 

Mislim da ovaj zadovoljava sve tvoje uvjete i pošto je za duže staze...po meni No1.

Frka85
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
lovvro kaže...
plavi83 kaže...
lovvro kaže...

Ako bi netko mogao reci koliko bi me sveukupno  dosla cijena za umi zero kad bih narucivao s njihove stranice.

ako je van EU zaračunaj 25% gore na cijenu jer ćeš vjerojatno (99%) platiti PDV

Dali bi me izaslo vise od 1500kn

Ne razumijem kako je teško pomnožiti 1.25*210$=263$=ukupno 1600kn (tj. dodaj 320kn pdv-a)

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav.

Interesira me thl 4000 jel tko ima kakva iskustva sa njim.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

http://www.mionbuy.com/xiaomi-mi4-smartphone-3gb-16gb-snapdragon-801-25ghz-50-inch-fhd-screen-glonass-black-p-736.html

 

čudna ova stranica, inače nisam nigdje vidio da ima crni za kupit

jel netko ima info da li je stranica fake?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 16:30 (batizg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Crni je trebao biti pušten 28.10.

 

Rating im je jako loš http://www.scamadviser.com/is-mionbuy.com-safe.html

 

Jedino ako kupuješ paypalom onda imaš neku sigurnost, a koliko vidim paypal je podržan. 

Edit: Evo registrirao se i išao i na checkout i možeš platiti paypalom 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 17:16 (Patrick_cro).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dobio sam Invite za kupnju OnePlus One 64GB Sandstone, ali nemogu ga kupiti jer ne dostavljaju u Hrvatsku... Ako nekome treba taj invite sa kodom a da ga moze iskoristit, nek se javi.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dokad traje akcija? Jel ima tko iskustva s ovim proizvođačem? Nešt se na telekinezi spominjao ovaj model gdje je hvaljen, uključujući i od strane kineski recenzenata. Ozbiljno razmišljam o kupnji istog !

LoL EU west : citizen
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ekipa, ima li tko 3$ ili mozda 5$ off kupon za banggood? Bio bih vrlo zahvalan :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Svi koji trebate kupone sa banggooda

Napravite si jos jeda account na banggoodu sa drugom e mail adresom i sami sebi lijepo saljete kupone i ostaje vam(na drugon accountu) svaki put po 3 $. Jednostavno i funkcionira

[M|C] jokaCRO ingame
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
red_bull kaže...

Svi koji trebate kupone sa banggooda

Napravite si jos jeda account na banggoodu sa drugom e mail adresom i sami sebi lijepo saljete kupone i ostaje vam(na drugon accountu) svaki put po 3 $. Jednostavno i funkcionira

 

To sam i napravio, ali nije mi aktiviralo kupon, kako vidim dobijaju se kuponi ovisno o kupovinama tog novog usera. Ili nesto grijesim?
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nisam stiga danas u poštu...izgleda da je mob stiga i to bez carine?!?!?!?  (Elephone G4)

 

i čini mi se brutalno brza dostava...13.11. sam ga platija...

 

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
assassin.st kaže...
red_bull kaže...

Svi koji trebate kupone sa banggooda

Napravite si jos jeda account na banggoodu sa drugom e mail adresom i sami sebi lijepo saljete kupone i ostaje vam(na drugon accountu) svaki put po 3 $. Jednostavno i funkcionira

 

To sam i napravio, ali nije mi aktiviralo kupon, kako vidim dobijaju se kuponi ovisno o kupovinama tog novog usera. Ili nesto grijesim?

Izgleda da si u pravu. Ako nemaš kupnje nemožeš slati kupon. Ali ako imaš stariji account gdje imaš kupnje, uvijek možeš kontra napraviti tj, poslati kupon na novi account.

[M|C] jokaCRO ingame
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako netko treba iNew v3, razbio sam ekran, touch ne radi....i dvije baterije imam

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Na pandawill sam kupio mobitel i uzeo sam još jednu bateriju u jednoj orderu.

i napisali su mi dva tracking koda a isti je order ID. 

jedan tracking je za TNT Post(Netherlands post) a drugi za singapore.

Inače dodatno naplaćuju tnt post ali ja nisam ništa dodatno platio.

Sad mi je problem jer neznam koji tracking je za koji proizvod.

jel im to uobičajena praksa?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
nonickname kaže...

Na pandawill sam kupio mobitel i uzeo sam još jednu bateriju u jednoj orderu.

i napisali su mi dva tracking koda a isti je order ID. 

jedan tracking je za TNT Post(Netherlands post) a drugi za singapore.

Inače dodatno naplaćuju tnt post ali ja nisam ništa dodatno platio.

Sad mi je problem jer neznam koji tracking je za koji proizvod.

jel im to uobičajena praksa?

u jednom paketu ne smiju biti dvije baterije .... neko "novo" pravilo transporta, makar sam ja Ampe uredno dobio sa dvije baterije

dak
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ajajaj....{#}

 

Dakle, naručila mi frendica prije mjesec dana HDC galaxy s5. Ona je inače razmažena kad su u pitanju mobiteli i uvijek je imala najnovije modelepane znam što joj bi da naruči ovako nešto.

Uglavnom kroz par dana je došlo na našu vrlu carinu i onda problemi. Di je račun, garancija, zašto na njemu piše samsung ako nije...... Jedva ga nakon mjesec dana pustili, i mob stigao.

Izgrebali su mu log samsunga s prednje strane, mislim da ne smiju uništavati al ajde....

 

Došle s njim dvije baterije koje ne traju duže od 3 sata ako se radi na njemu, s time da se mob odmah isključi kad se isprazne.

Kamera katastofalna u odnosu na njen S3.

Internet nikako ne možeš isključiti, isključi se ali se sam opet uključi. Stalno je na 4g mreži i nemam ideje kako to isključiti. Namjesten je na gsm/hd.....ne znam dalje, al ne isključuje se...

 

Nastavit ću kasnije, moram gibat

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pa tko normalan uzima HDC,neznam koliko puta je hrpa ljudi na netu navela kako je to živo smeće,te da se to ne kupuje
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tatajana kaže...

Ajajaj....{#}

 

Dakle, naručila mi frendica prije mjesec dana HDC galaxy s5. Ona je inače razmažena kad su u pitanju mobiteli i uvijek je imala najnovije modelepane znam što joj bi da naruči ovako nešto.

Uglavnom kroz par dana je došlo na našu vrlu carinu i onda problemi. Di je račun, garancija, zašto na njemu piše samsung ako nije...... Jedva ga nakon mjesec dana pustili, i mob stigao.

Izgrebali su mu log samsunga s prednje strane, mislim da ne smiju uništavati al ajde....

 

Došle s njim dvije baterije koje ne traju duže od 3 sata ako se radi na njemu, s time da se mob odmah isključi kad se isprazne.

Kamera katastofalna u odnosu na njen S3.

Internet nikako ne možeš isključiti, isključi se ali se sam opet uključi. Stalno je na 4g mreži i nemam ideje kako to isključiti. Namjesten je na gsm/hd.....ne znam dalje, al ne isključuje se...

 

Nastavit ću kasnije, moram gibat

Klasična priča za ekipu koja bi se k.určila a nema para. Nebih bio zloban ali mogla si je kupiti vrhunski telefon za 1500 kn a ne glumatati sa "samsungom gs5".

[M|C] jokaCRO ingame
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice