"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.749.059
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
blackeagle29 kaže...
Bill jobs jel si ti prirodno glup ili treniras? Official global rom ima 2 (DVIJE) verzije, stable koja izlazi malo rijede, kad se skupi stvari za update iz weekly updateova il kaj vec i weekly, tj dev, koja izlazi svaki petak, isto ko i xiaomi.eu... Kak te jos do sad nisu banali, jer tu ima omalovazavanja, vrijedanja, iznosenja laznih informacija.....

 Kaj njega još uvijek neko shvaća ozbiljno?? To kaj on škraba, slobodno zanemari, kao ja.

 

Inače, neki dan mi kolegi zablokiral 2 godine stari ZTE Q705U.

Preflešao ga i eno ga, radi ko novi. Eto zašto volim kineze.

Da se to dogodilo Samsungu ili Sonyju, mogel bi samo pjevat borbene i nositi ga u servis.

A koliko je puta padao, bio cijelu noć na kišici u lokvici vode ....

dak
7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Chronopost/SF Express vam ne prolazi na francuskoj carini, nemojte se zaletavat kad smo lijepo nedavno napisali da postoje problemi..
Strpit se malo da se situacija stabilizira ili pojavi neka nova opcija bez davanja..
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Xiaomi izbaci update kad je potreban, nevidim razlog zasto bi ga izbacivali svaki tijedan ako nije potreban

😂😂
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Jel citas kaj pise iznad ili? Dev romovi izlaze svaki petak, uredno mi petkom dolazi obavijest da skinem update cim se spojim na wifi..
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
blackeagle29 kaže...
Jel citas kaj pise iznad ili? Dev romovi izlaze svaki petak, uredno mi petkom dolazi obavijest da skinem update cim se spojim na wifi..

 Ignoriraj ga...

Nekima se jednostavno ne isplati crtati, mi koji koristimo znamo da uredno imamo update svaki petak (osim u posebnim slučajevima) 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ljudi,

 

curi riknuo mobitel nakon 3 godine, Jiayu s3, sada bi svakako kupio nekog Xiaomi-ja.

 

Po mogućnosti da je s EU warehouse-a, s brzom dostavom cijena oko 2.000,00 kn.

 

Naišao sam na:

 

http://www.honorbuy.com/1068-xiaomi-redmi-note-4-international-version-32gb-black.html

 

http://www.honorbuy.com/687-xiaomi-mi5-prime-3gb-ram-64gb-rom-smartphone.html

 

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-3-pro-dual-32gb-lte-black-silver.html

 

Prostor (32 gb ili 64 gb) nije toliko bitan, već fluidnost i kamera.

 

Ako imate ikakva iskustva s gornjim mobitelima ili preporuka drugog u tomc jenovnom rangu, bio bih zahvalan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 14:52 (marin_bar).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mi 5 ima daleko najbolju kameru od tih modela, ali zato ostala dva imaju znatno jaču bateriju.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ovisi za kaj joj treba kamera, ak je za selfije za instagram, fejs, snapchat i takve stvari, bit ce i na redmiju kamera dobra, a ak joj treba za neku od navedenih aplikacija(pogotovo ak koristi snap) onda uzet redmi zbog vece baterije jer te app cuclaju bateriju :D
7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 

Cromaki kaže...
blackeagle29 kaže...
Jel citas kaj pise iznad ili? Dev romovi izlaze svaki petak, uredno mi petkom dolazi obavijest da skinem update cim se spojim na wifi..

 Ignoriraj ga...

Nekima se jednostavno ne isplati crtati, mi koji koristimo znamo da uredno imamo update svaki petak (osim u posebnim slučajevima) 

 sve vise trollova na ovom forumu..  neki su pak zasticeni ko mrki medvjedi i nebitno sta pisu..

stvarno si netreba glavu razbijat zbog takvih..

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.4.2017 15:26 (sasha2511).
7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nene moja greska, ja san prica o global stable romu, moje isprike decki

Upravu ste za dev
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Znam da se ne odnosi na temu direktno no samo jedno brzinsko pitanje: na Xiaomijevim uredjajima koliko brzo Xiaomi nadogradjue sa Marshmallowa na Nougat i moze li se to samostalno odradit?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam još stigao ali sutra cu onda narucit ovaj redmi 4 prime...to ce sve sljakat, ima official updateove i hrvatski jezik?

Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozdrav,

dvoumim se između mi5 i mi5s, nekako mi važe na mi5 zbog kamere.

koliko je u praksi bolja?

i gdje ima za kupiti crni ili sivi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@krikec Crni mi5 ima samo na giztopu...ljudi imaju dosta problema sa njima (mislim na giztop) u zadnje vrijeme pa bi ti preporucio da pricekas dojmove i iskustva kolega koji su nedavno narucivali crnog od tamo.
Osobno bih isao na mi5 jer gubis vrlo vrlo malo na specifikacijama a dobivas ois na kameri i jeftiniji je naspram mi5s
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Motorino kaže...
@krikec Crni mi5 ima samo na giztopu...ljudi imaju dosta problema sa njima (mislim na giztop) u zadnje vrijeme pa bi ti preporucio da pricekas dojmove i iskustva kolega koji su nedavno narucivali crnog od tamo.
Osobno bih isao na mi5 jer gubis vrlo vrlo malo na specifikacijama a dobivas ois na kameri i jeftiniji je naspram mi5s

Giztop

 

mobitel naručen 08.03.2017 išao preko chronoposta i dostavljen od dpd-a preuzet 20.03.2017

mobitel naručen 20.03.2017 išao preko chronoposta i dostavljen od dpd-a, jučer, 03.04.2017

- sve bez problema, na cijenu uređaja plaćeno još 19,99 USD za EU nešto, nekakva naknada uvoza

 

istina je, isto tako, da je kolega naručio mobitel 24.03.2017, mobitel je poslan(dobijen tracking number), ali ovaj puta ne ide preko francuske i ne preko chronoposta, i ne mogu sada tvrditi da će biti ok, obzirom što se sve na forumu piše, ali se nadam da ne bi trebalo biti problema kao do sada

 

 

 

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav,

 

koja je razlika između ova dva modela ili točnije koji preporučate:

 

http://www.honorbuy.com/1068-xiaomi-redmi-note-4-international-version-32gb-black.html

 

http://www.honorbuy.com/1000-xiaomi-redmi-4-32gb-smartphone-gray.html

 

Oba naručujem s EU warehouse-a pa pretpostavljam da će biti brzo dostavljeni i bez dodatnih davanja.

 

Inače ako ima tko preporučiti možda i bolji mob u cjenovnom rangu - moli preporuke (Iako preferiram Xiaomi)

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pa najveća razlika ti je u biti u veličini... Note 4 je 5.5' a redmi 4 prime 5'...

Pucaaaajjjj :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.4.2017 12:29 (bNeo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ima netko provjeren tempered glass za Redmi Note 3 Pro. I ako može link?

Trenutni mi je upravo spasio život mobitelu i napuknuo je :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ovaj je sigurno tempered glass link ako ces najjeftinije, a standardno od nilkina ne mozes pogrijesiti

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ovako, mobitel mi je zapeo na carini ( Xiaomi Mi5 , gold 64GB, 228 $ preko Alija) .. Traze racun naravno, cekam da dobijem pismo od njih pa da popunim sta trebam, no zanima me sljedece
Koji dokaz o placanju da ja njima tocno posaljem? Jer AliExpress nema bas neki ispis o tome npr. kao sto Ebay ima na order details pa bas se sve lijepo vidi, i naravno placeno je direktno kreditnom karticom, nije paypalom jer AliExpress nema taj nacin, pa me zanima ima li netko da je kupovao preko AliExpressa da mi posalje na PM tocno sta je on poslao kao dokaz, koju stranicu tj. ispis? Hvala.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Screen stranice u pdfu sa alija i screen troškova s kartice priko internet bankarstva sam ja posla.

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ekipa, da li je netko uzeo asus zenfon 2 4/32 sa grossa, pola izbornika je na eng a pola na kineskom i notifikacije izbacuje na kineskom, treba mi samo eng., ima te li kakvo riješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mickname kaže...

Pozdrav ekipa, da li je netko uzeo asus zenfon 2 4/32 sa grossa, pola izbornika je na eng a pola na kineskom i notifikacije izbacuje na kineskom, treba mi samo eng., ima te li kakvo riješenje?

 Evo ovako sam ja to rjesio, OVDJE .  Prvo sam prebacio sa CN na WW i instalirao zadnji update tj. marshmallow i nikakvih problema, sve preko ADB-a... Meni je na hrvatskom bio, imas na stranici upute za apsolutno sve

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.4.2017 15:18 (zvijerka).
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Možda se isplati ovaj mobitel radi 2 god. garancije, cijena je u odnosu s weba razile nekih 300 kn

 

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4-dual-32gb-lte-black-silver.html

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.4.2017 16:33 (marin_bar).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
marin_bar kaže...

Možda se isplati ovaj mobitel radi 2 god. garancije, cijena je u odnosu s weba razile nekih 300 kn

 

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4-dual-32gb-lte-black-silver.html

Imaš i ovaj https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4-dual-32gb-lte-gold-global-hrv-meni.html . Na akciji i dolazi sa boljim procesorom (Snapdragon 625) a sve ostalo isto. Znaći 200kn više neg da uzmeš na Honorbuyu. Nekak se i meni sve više čini da ću tu uzet neg kupovat izvana. Jedamput u 5 god hoću kupit mob (zapravo sam prisiljen jer mi je stari otišao) i onda dođu sva ova sranja sa kupovanjem izvana...

lol [eu]east: z0mbie
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

je li teknistore provjeren?

Vidim da im je shipping iz Italije

https://www.teknistore.com/en/64-bit-cpu/715-xiaomi-redmi-note-4-smartphone-android-cpu-helio-x20-deca-core-64gb-rom.html#/disk_space-4_gb_ram_64_gb_rom/color-black

 

S dostavom bi me izašao malo manje od 1800kn, a teško da mogu naći mobitel sa 4000mAh i 4 gb RAM-a po toj cijeni ili niže....ako netko ima neki prijedlog, hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
fredrikstadt kaže...

je li teknistore provjeren?

Vidim da im je shipping iz Italije

https://www.teknistore.com/en/64-bit-cpu/715-xiaomi-redmi-note-4-smartphone-android-cpu-helio-x20-deca-core-64gb-rom.html#/disk_space-4_gb_ram_64_gb_rom/color-black

 

S dostavom bi me izašao malo manje od 1800kn, a teško da mogu naći mobitel sa 4000mAh i 4 gb RAM-a po toj cijeni ili niže....ako netko ima neki prijedlog, hvala

Honorbuy, Note4X 1560kn... 

Dosao za 2 dana... 

Nezz cemu potreba za isprobavanje nekakvih trecih shopova... 

SD umjesto X20... 

 

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Wh1T3L10n kaže...

Honorbuy, Note4X 1560kn... 

Dosao za 2 dana... 

Nezz cemu potreba za isprobavanje nekakvih trecih shopova... 

SD umjesto X20... 

 

 Redmi 4X Prime, multilanguage ROM, 166 USD, EU Direct

http://www.honorbuy.com/1106-xiaomi-redmi-4x-prime-international-version-32gb-black.html

 

- Je li to stvarno iz EU, 2_3 dana dostava, bez PDVa?

- Multilanguage ROM,  ukljucuje li Google Apps (Play store), je li to Xiaomi.eu ROM ili kineski, bloatware ukljucen ili izbrisan, je li to dobra opcija za ROM?

 

Ima li neka bolja varijanta, shop, model, ROM, shipping:

- 5 incha, po mogucnosti SD

- podrska za SD karticu

- 3 GB RAM

- takav rang cijene

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 0:42 (zgf).
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zgf kaže...
Wh1T3L10n kaže...

Honorbuy, Note4X 1560kn... 

Dosao za 2 dana... 

Nezz cemu potreba za isprobavanje nekakvih trecih shopova... 

SD umjesto X20... 

 

 Redmi 4X Prime, multilanguage ROM, 166 USD, EU Direct

http://www.honorbuy.com/1106-xiaomi-redmi-4x-prime-international-version-32gb-black.html

 

- Je li to stvarno iz EU, 2_3 dana dostava, bez PDVa?

- Multilanguage ROM,  ukljucuje li Google Apps (Play store), je li to Xiaomi.eu ROM ili kineski, bloatware ukljucen ili izbrisan, je li to dobra opcija za ROM?

 

Ima li neka bolja varijanta, shop, model, ROM, shipping:

- 5 incha, po mogucnosti SD

- podrska za SD karticu

- 3 GB RAM

- takav rang cijene

 

 

Da, to ti je iz EU skladišta... Ja sam naručio u prošli pon popodne, u utorak poslan, u srijedu bio kod mene oko 15h.

DHL dostava. Nema PDV. 
Multilanguage ukljucuje google play, dosta ociscen od bloatware-a ali bi ja ipak stavio xiaomi.eu dev rom.

 

Bolje od ovoga ne ide, po meni. 

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Wh1T3L10n kaže...
fredrikstadt kaže...

je li teknistore provjeren?

Vidim da im je shipping iz Italije

https://www.teknistore.com/en/64-bit-cpu/715-xiaomi-redmi-note-4-smartphone-android-cpu-helio-x20-deca-core-64gb-rom.html#/disk_space-4_gb_ram_64_gb_rom/color-black

 

S dostavom bi me izašao malo manje od 1800kn, a teško da mogu naći mobitel sa 4000mAh i 4 gb RAM-a po toj cijeni ili niže....ako netko ima neki prijedlog, hvala

Honorbuy, Note4X 1560kn... 

Dosao za 2 dana... 

Nezz cemu potreba za isprobavanje nekakvih trecih shopova... 

SD umjesto X20... 

tražio sam njega sa 4gb, nažalost ga nema iz Europe.Valjda će izaći ubrzo Xiaomi Redmi Note 5, pa ovima padne cijena ako išta

Hvala na linku, bolje stvarno ne može....i da ,izgleda da kad se u dolarima uzima da je ispod 1400kn

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 1:08 (fredrikstadt).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice