Nokia Lumia 920 i 820

poruka: 433
|
čitano: 146.346
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820
Moj PC  
4 0 hvala 2
11 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Očito je da se radi o kvalitetnom i atraktivnom proizvodu, no pitanje je da je li to dovoljno da zabilježe neku značajniju prodaju.  Mislim da je greška što Lumia neće biti i na Androidu jer u tom slučaju bi ozbiljno razmišljao o kupnji tog uređaja. Ovako, WP8? Ne hvala. Jednostavno UI mi nije atraktivan. Badava mu brzina i stabilnost kad me bode u oči. Kričavi tileovi? Ma ko da ih je malo dijete crtalo i bojalo.

 

Na kraju, drago mi je da se Nokia diže polako iz pepela (većina mojih telefona su bile Nokie) i nadam se da im Microsoft neće biti kamen oko vrata.

Moj PC  
0 12 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
KRISTIJANJE kaže...

Očito je da se radi o kvalitetnom i atraktivnom proizvodu, no pitanje je da je li to dovoljno da zabilježe neku značajniju prodaju.  Mislim da je greška što Lumia neće biti i na Androidu jer u tom slučaju bi ozbiljno razmišljao o kupnji tog uređaja. Ovako, WP8? Ne hvala. Jednostavno UI mi nije atraktivan. Badava mu brzina i stabilnost kad me bode u oči. Kričavi tileovi? Ma ko da ih je malo dijete crtalo i bojalo.

 

 

Vidiš, meni je UI od WP-a najlijepši i najugodniji za korištenje...

Why so serious?
11 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Pošteno, to je subjektivan dojam i poštivam tuđe ukuse. No mislim da propuštaju veliku priliku za uzlet izbjegavajući Android platformu. Također korisnici Apple-a tradicionalno nisu skloni Microsoft proizvodima pa smatram da WP ima premalu tržišnu nišu. Apple je bio prvi i originalan, Android je imao google iza sebe sa hrpom servisa i dobrim imageom, a Nokia? Ima ize sebe Microsoft koji već godinama s malo uspjeha pokušava ući u mobilni bizinis, ima reputaciju konzervativne firme (Gates baš i nema neki apeal kao što je Jobs imao i nije nimalo cool a to nije zanemarivo kad marketinški pozicioniraš proizvod) a i sama reputacija Nokie je nešto kao potonuli brod, od prvaka do marginalca.

 

Presudit će ljudi poput tebe ili mene. Ako bude puno zadovoljnih kupaca poput tebe, Nokia je sigurna, ako ih bude više poput mene, tada Nokia ostaje marginalac.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
KRISTIJANJE kaže...

Potpisujem prvi dio nezavisno složene rečenice Cool Koristio sam Android, i mogu reći samo no-no, odnosno uzeo bih ga samo da nemam izbora. Atraktivnost nema nikakve veze sa UI-em, badava ti atraktivan UI, kada mi tipkovnicu otvara dobrih 5s.

KRISTIJANJE kaže...

Pošteno, to je subjektivan dojam i poštivam tuđe ukuse. No mislim da propuštaju veliku priliku za uzlet izbjegavajući Android platformu. Također korisnici Apple-a tradicionalno nisu skloni Microsoft proizvodima pa smatram da WP ima premalu tržišnu nišu. Apple je bio prvi i originalan, Android je imao google iza sebe sa hrpom servisa i dobrim imageom, a Nokia? Ima ize sebe Microsoft koji već godinama s malo uspjeha pokušava ući u mobilni bizinis, ima reputaciju konzervativne firme (Gates baš i nema neki apeal kao što je Jobs imao i nije nimalo cool a to nije zanemarivo kad marketinški pozicioniraš proizvod) a i sama reputacija Nokie je nešto kao potonuli brod, od prvaka do marginalca.

 

Presudit će ljudi poput tebe ili mene. Ako bude puno zadovoljnih kupaca poput tebe, Nokia je sigurna, ako ih bude više poput mene, tada Nokia ostaje marginalac.

Pošto je ipak riječ ovdje o Nokia brandu, a ne WP8 i MS, savjetujem ti da potražiš posao kod njih, pošto si u stanju prognozirati tržišni uspjeh. NHF. Uglavnom, problem kod Googlea, odnosno Androida je velika fragmentiranost, što uzrokuje mnogo "dječjih bolesti", no kod uređaja za koji dam 4500,00 kuna očekujem da radi savršeno, i kad mi već sam uređaj ponudi update da taj update radi kako spada. Vjerujem da je ovo pravi potez od strane MS sa WP8 i cijelom mobilnom platformom, bez obzira koga izabere za strateškog partnera, Nokiu ili HTC ili nekog trećeg. Unificirano korisničko sučelje, odnosno korisnički doživlja isti kod desktop i mobilne platforme, a na samom UI su radili ljudi koji su itekako cijenjeni u UI/UX svijetu, tako da tvoja tvrdnja nikako ne stoji. Isto tako Gates ne nalazi na čelu i izvršnim pozicijima unutar Microsofta dugi niz godina, a ako baš pucaš na ql faktori onda pogledaj koji Ballmerov show.Smijeh

11 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
alankish kaže...
KRISTIJANJE kaže...

Potpisujem prvi dio nezavisno složene rečenice Cool Koristio sam Android, i mogu reći samo no-no, odnosno uzeo bih ga samo da nemam izbora. Atraktivnost nema nikakve veze sa UI-em, badava ti atraktivan UI, kada mi tipkovnicu otvara dobrih 5s.

KRISTIJANJE kaže...

Pošteno, to je subjektivan dojam i poštivam tuđe ukuse. No mislim da propuštaju veliku priliku za uzlet izbjegavajući Android platformu. Također korisnici Apple-a tradicionalno nisu skloni Microsoft proizvodima pa smatram da WP ima premalu tržišnu nišu. Apple je bio prvi i originalan, Android je imao google iza sebe sa hrpom servisa i dobrim imageom, a Nokia? Ima ize sebe Microsoft koji već godinama s malo uspjeha pokušava ući u mobilni bizinis, ima reputaciju konzervativne firme (Gates baš i nema neki apeal kao što je Jobs imao i nije nimalo cool a to nije zanemarivo kad marketinški pozicioniraš proizvod) a i sama reputacija Nokie je nešto kao potonuli brod, od prvaka do marginalca.

 

Presudit će ljudi poput tebe ili mene. Ako bude puno zadovoljnih kupaca poput tebe, Nokia je sigurna, ako ih bude više poput mene, tada Nokia ostaje marginalac.

Pošto je ipak riječ ovdje o Nokia brandu, a ne WP8 i MS, savjetujem ti da potražiš posao kod njih, pošto si u stanju prognozirati tržišni uspjeh. NHF. Uglavnom, problem kod Googlea, odnosno Androida je velika fragmentiranost, što uzrokuje mnogo "dječjih bolesti", no kod uređaja za koji dam 4500,00 kuna očekujem da radi savršeno, i kad mi već sam uređaj ponudi update da taj update radi kako spada. Vjerujem da je ovo pravi potez od strane MS sa WP8 i cijelom mobilnom platformom, bez obzira koga izabere za strateškog partnera, Nokiu ili HTC ili nekog trećeg. Unificirano korisničko sučelje, odnosno korisnički doživlja isti kod desktop i mobilne platforme, a na samom UI su radili ljudi koji su itekako cijenjeni u UI/UX svijetu, tako da tvoja tvrdnja nikako ne stoji. Isto tako Gates ne nalazi na čelu i izvršnim pozicijima unutar Microsofta dugi niz godina, a ako baš pucaš na ql faktori onda pogledaj koji Ballmerov show.Smijeh

Nije sad bitno da li Gates radi u Microsoftu nešto konktetno ili ne, bitno je kako ljudi to pericipiraju. Pa više od pola uspjeha iPhonea i Apple-a je karizma Steve Jobsa. Microsoft i nije baš firma koja igra na karizmu, a Nokiu prati glas potonulog proizvođača. Kladio bih se da pola šire javnosti nije ni čulo za WP8. Kažem opet, ako se Nokia ne pozicionira dobro u očima kupaca ostat će marginalac s malenim tržišnim udjelima. Gledaj samo primjer autoindustrije, kod nas je VW Bog, bez obzira što se podjenako kvari kao i npr Renault. Al u očima kupaca WV ima puno veći ugled i puno se bolje prodaje (u obitelji imam oba pa znam).

 

Još nešto, stvarno ne znam što ljudi rade sa svojim Androidima kad im se tipkovnica otvara 5 sekundi. Imam skoro dvije godine stari SGS s rootanim JB-om i telefon radi glatko. Tu i tamo malo zapne, al nema drastičnih lagova kakve vidim da ljudi prijavljuju. Da mi otvara bilo kakvu aplikaciju 5 sekundi ili čak dvije sekunde, letio bi u zid trenutno a ja bi kupio nešto bolje.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
alankish kaže...
KRISTIJANJE kaže...

Potpisujem prvi dio nezavisno složene rečenice Cool Koristio sam Android, i mogu reći samo no-no, odnosno uzeo bih ga samo da nemam izbora. Atraktivnost nema nikakve veze sa UI-em, badava ti atraktivan UI, kada mi tipkovnicu otvara dobrih 5s.

KRISTIJANJE kaže...

Pošteno, to je subjektivan dojam i poštivam tuđe ukuse. No mislim da propuštaju veliku priliku za uzlet izbjegavajući Android platformu. Također korisnici Apple-a tradicionalno nisu skloni Microsoft proizvodima pa smatram da WP ima premalu tržišnu nišu. Apple je bio prvi i originalan, Android je imao google iza sebe sa hrpom servisa i dobrim imageom, a Nokia? Ima ize sebe Microsoft koji već godinama s malo uspjeha pokušava ući u mobilni bizinis, ima reputaciju konzervativne firme (Gates baš i nema neki apeal kao što je Jobs imao i nije nimalo cool a to nije zanemarivo kad marketinški pozicioniraš proizvod) a i sama reputacija Nokie je nešto kao potonuli brod, od prvaka do marginalca.

 

Presudit će ljudi poput tebe ili mene. Ako bude puno zadovoljnih kupaca poput tebe, Nokia je sigurna, ako ih bude više poput mene, tada Nokia ostaje marginalac.

Pošto je ipak riječ ovdje o Nokia brandu, a ne WP8 i MS, savjetujem ti da potražiš posao kod njih, pošto si u stanju prognozirati tržišni uspjeh. NHF. Uglavnom, problem kod Googlea, odnosno Androida je velika fragmentiranost, što uzrokuje mnogo "dječjih bolesti", no kod uređaja za koji dam 4500,00 kuna očekujem da radi savršeno, i kad mi već sam uređaj ponudi update da taj update radi kako spada. Vjerujem da je ovo pravi potez od strane MS sa WP8 i cijelom mobilnom platformom, bez obzira koga izabere za strateškog partnera, Nokiu ili HTC ili nekog trećeg. Unificirano korisničko sučelje, odnosno korisnički doživlja isti kod desktop i mobilne platforme, a na samom UI su radili ljudi koji su itekako cijenjeni u UI/UX svijetu, tako da tvoja tvrdnja nikako ne stoji. Isto tako Gates ne nalazi na čelu i izvršnim pozicijima unutar Microsofta dugi niz godina, a ako baš pucaš na ql faktori onda pogledaj koji Ballmerov show.Smijeh

Eto microsoft je u percepciji ljudi upravo kao i tvoj post.

Besprijekoran u formi (gramatički savršen) ali sadržajno dosadan i, ne znam kako bi preveo, patronize (popuje po google) ostale ljude i njihova mišljenja.

Volim sve što vole mladi, a ni ostalo mi nije mrsko
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
KRISTIJANJE kaže...

Nije sad bitno da li Gates radi u Microsoftu nešto konktetno ili ne, bitno je kako ljudi to pericipiraju. Pa više od pola uspjeha iPhonea i Apple-a je karizma Steve Jobsa. Microsoft i nije baš firma koja igra na karizmu, a Nokiu prati glas potonulog proizvođača. Kladio bih se da pola šire javnosti nije ni čulo za WP8. Kažem opet, ako se Nokia ne pozicionira dobro u očima kupaca ostat će marginalac s malenim tržišnim udjelima. Gledaj samo primjer autoindustrije, kod nas je VW Bog, bez obzira što se podjenako kvari kao i npr Renault. Al u očima kupaca WV ima puno veći ugled i puno se bolje prodaje (u obitelji imam oba pa znam).

 

Još nešto, stvarno ne znam što ljudi rade sa svojim Androidima kad im se tipkovnica otvara 5 sekundi. Imam skoro dvije godine stari SGS s rootanim JB-om i telefon radi glatko. Tu i tamo malo zapne, al nema drastičnih lagova kakve vidim da ljudi prijavljuju. Da mi otvara bilo kakvu aplikaciju 5 sekundi ili čak dvije sekunde, letio bi u zid trenutno a ja bi kupio nešto bolje.

 

 

Slažem se, ali opet djelomično. Više od pola uspjeha iPhonea i ostalih điđa-miđa iz Appleovih tabora se bazira na savršeno unificiranom (mrzim tu riječ, unificiranost) korisničkom doživljaju koji ostaje identičan bez obzira koristiš li iMac ili iPhone, i osjećaj prestiža i posebnosti koji svaki kupac osjeća ukoliko posjeduje jedan ili više Apple uređaja. Sad dali je Jobs bio toliko karizmatičan kako ti tvrdiš, nemogu stopostotno utvrditi jer ga nažalost nisam osobno poznavao. Inače, ja sam se fokusirao na platformu, a ne na proizvođača, bez obzira što je naslov teme usko povezan sa potonjim.

 

Uređaj je doživio svoj 3.mjesec života, konkretno Arc S, nikad rootan, jailbreakan, ništa od toga. Dropbox, Skype, Twitter, nikakve vanjske aplikacije. Stigao update, zvučnik mi se stišao, skratilo trajanje baterije i da dalje ne nabrajam. Prilikom pozivanja, tipkovnicu mi je otvarao par sekundi, i na kraju završio u zidu, kako si i napisao. I dalje bez obzira ne tvrdim da je Android nezrela ili nestabilna platforma.

nev75 kaže...

Eto microsoft je u percepciji ljudi upravo kao i tvoj post.

Besprijekoran u formi (gramatički savršen) ali sadržajno dosadan i, ne znam kako bi preveo, patronize (popuje po google) ostale ljude i njihova mišljenja.

Znam na što misliš. Iskreno, vjerujem da je MS napravio pravi potez sa novom mobile platformom, odnosno WP sada već brojkom u 8, daje korisnicima mogućnost izbora i da budu različiti, a vidim da i proizvođači sljede isti trend. U MS-ovu poslovnu politiku prema konkurentima ne ulazim, ali sve to što si naveo prisutno je od samih korijena trgovine, big deal, huh?

 

Inače eto koristim već par sati WP8 uređaj, i mogu slobodno konstantirati da sam dosada iskusio najbolji korisnički doživljaj.(HINT: Vidi UI/UX), a prošao sam od BB OS-a, pa sve do Androida. Trendovi se mijenjaju rapidno Cool

12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
alankish kaže...

Inače eto koristim već par sati WP8 uređaj, i mogu slobodno konstantirati da sam dosada iskusio najbolji korisnički doživljaj.(HINT: Vidi UI/UX), a prošao sam od BB OS-a, pa sve do Androida. Trendovi se mijenjaju rapidno Cool

Što si na kraju uzeo?

Why so serious?
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Cordas kaže...

Što si na kraju uzeo?

HTC 8s, uskoro stiže recenzija i prvi dojmovi.

16 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Danas sam probao 920 u dućanu. Brza je, wp8 dobro izgleda, ali sve skupa nije neki dojam uživo - ni hardver ni softver. A upravo sam pročitao da su joj pokakili kameru, što je trebala biti velika prednost u odnosu na konkurenciju. Sve skupa - preskupo za ono što se nudi. Po meni vrijedi nekih 400-500 eura, a ne 650 koliko je bila ova koju sam probao.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
alankish kaže...
Cordas kaže...

Što si na kraju uzeo?

HTC 8s, uskoro stiže recenzija i prvi dojmovi.

A di si je uzeo i za koliko? Sry na {#}

15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
alankish kaže...
Cordas kaže...

Što si na kraju uzeo?

HTC 8s, uskoro stiže recenzija i prvi dojmovi.

Jedan jako fini uredjaj, jedino nakon Ativ S bode u oci dosta losiji ekran (ali s obzirom da su to i razlicite klase uredjaja sasvim razumljivo).

If you're not paranoid, you're not paying attention
14 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
amater_2 kaže...

A di si je uzeo i za koliko? Sry na {#}

Vipnet, produženje ugovora odnosno prelazak na pretplatu. 299kn.

Mauro kaže...

Jedan jako fini uredjaj, jedino nakon Ativ S bode u oci dosta losiji ekran (ali s obzirom da su to i razlicite klase uredjaja sasvim razumljivo).

Definitivno, još ga isprobavam. Nisam isprobao Ativ S s obzirom da još nije dostupan u Europi, a kao što i sam veliš iz drugog cijenovnog ranga je, Ativ S spada u high end, dok 8s spada u mid range klasu smartphona. Za ekran nemogu tvrditi da je loš jer je jako kontrastan i ima dobru definiciju crne.

14 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

A ja sam piknuo 8X... :D

Winter is coming...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
shkval kaže...

Danas sam probao 920 u dućanu. Brza je, wp8 dobro izgleda, ali sve skupa nije neki dojam uživo - ni hardver ni softver. A upravo sam pročitao da su joj pokakili kameru, što je trebala biti velika prednost u odnosu na konkurenciju. Sve skupa - preskupo za ono što se nudi. Po meni vrijedi nekih 400-500 eura, a ne 650 koliko je bila ova koju sam probao.

koji ducan?

cijena u hr nije nimalo nokijina krivica, vec u BiH je oko 500eura

cudno je nesto oko kamere, verge je mislim radio review sa predprodukcijskim modelom

i bili su puno bolji rezultati, vjerojatno ce update rijesiti stvari

jer neke slike slikane u istim uvjetima su odlicne, neke prosjecne

to nemoze bit do hardwera

 

inace je kamera po danu totalno usporediva s drugim mobitelima (osim n8 i 808 dakako)

a po noci je godinama ispred. video takoder

tako da nemogu se sloziti da je kamera losa

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Ček, koja je to pretplata?

 

Ma nije dosta lošiji ekran, jer je i dosta manja dijagonala, pa je to ok. Iako Ativ S mi je draži nego S III izgledom i osjećajem u ruci. Ludilo stvarčica.  

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 i 820

samo se nemojte zeletiti u vipu, božić 2012 samo prvih 12 mjeseci je 50%

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Dućan: ElGiganten, Stockholm.

 

Kamera je prosječna po danu, a stabilizacija ne radi najbolje po noći. Problem je u fotografiranju objekata koji se miču - makar samo malo, npr. lice koje se smješi {#}. Tako da na noćnim slikama ispadnu predmeti oštri, npr. čaše, a lica uvijek mutna - no možda je u nekim slučajevima to dobro. He-he.

 

OS se tek treba dokazati, nema ni blizu aplikacija kao konkurencija, kamera nije toliko dobra koliko se na nju računalo - za sada preskupo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
a vidi ako ces gledat samo mane
ni jedan mob ne vrijedi tih para
u SAD su cijene wp uredaja vrlo konkurentne
past ce i ovdje, 920 je frisko ispod cekica
16 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
apoteka kaže...
a vidi ako ces gledat samo mane
ni jedan mob ne vrijedi tih para

Još uvijek ne vrijedi. Sve je to prenapuhano.

14 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Kao što sam i obečao, nakon 24 sata druženja s HTC 8s uređajem i WP8 platformom generalno, odlučio sam napisati recenziju. Za sada bez fotografija jer mi je kompakt otišao u vječna lovišta. Više možete pročitati ovdje.

 

Isprike za off-topic.

 
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Lumia 920 OIS i usporedba s konkurencijom... {#}

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
14 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ako nekoga zanima, dobio sam dojavu.. Heh.. Nokie dolaze u T-Mobile u 2. mjesecu.. Dobro pa sam ja ubo 8X... {#}

Winter is coming...
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Ja bi žarko volio vidit sad one nokia/wp hejtere od prije par mjeseci jel si grizu nokte, kako su slatko pljuvali svemu vezanom za nokiu i wp, kako ce sve propasti, kako je njihov išit5 ili štekdroid najbolji... bas su nubare a sad šute ko zaliveni

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Android uređaji su dobri (mislim na vrh ponude, SGN2, SGSIII, OneS, OneX,...) i otvorenija je platforma od WP-a, sa više appova, jer nitko trenutno nema neku namjeru developat appove za WinPhone8. Dok se to ne promjeni, WP je nedorađena platforma. Iako zanimljiva i dobra, fali tu još toga, ima nekih stvari koje me smetaju.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820
Mitsuoka kaže...

Android uređaji su dobri (mislim na vrh ponude, SGN2, SGSIII, OneS, OneX,...) i otvorenija je platforma od WP-a, sa više appova, jer nitko trenutno nema neku namjeru developat appove za WinPhone8. Dok se to ne promjeni, WP je nedorađena platforma. Iako zanimljiva i dobra, fali tu još toga, ima nekih stvari koje me smetaju.

 

Da se kreces u krugovima developera i IT stručnjaka ne bi izjavio ovakvu glupost.

 

Svaka ozbiljnija firma koja razvija programe i aplikacije prebacuje se ili ima namjeru paralelno razvijat aplikacije za Windows8 kao i Windows Phone 8.

Microsoft je ulozio puno novaca i velike napore da se platforma probije i probila se , MS organizira besplatne radione i akademije za ucenje i upoznavanje Win8 i WP8,

jako je dobro prihvačen u svim zemljama tako i kod nas od It stručnjaka kao i studenata. Na svim ozbiljnijim IT događanjima ima govora i podrške za WP. I sAm sam polaznik MS Startup akademije pa nemoš mi rec da nitko nema namjeru razvijat za WP jer je upravo sav fokus stavljen na WP!

 

http://www.tportal.hr/scitech/tehno/230229/Krece-akademija-za-softverske-start-upe.html#.UMnylINra5w

 

http://startup.msacademic.hr/

 

http://www.best.hr/novosti/2012/12/10/software-startup-academy/

 

http://softwarecity.hr/

 

...

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2012 16:47 (bik).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 i 820

Hebiga, to mi je rekao jedan tvoj kolega, tako da.... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 920 i 820

Lumia 920 najbolji biznis smartphone? hmm....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice