Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.006
|
čitano: 10.936.969
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ništa, radi samo na TELE2 ona Xperia Z

 

.. Idemo dalje.. Ostali su "kinezi" čini mi se :( ..

 

NOA H43 - 800kn

NOA 42 + temperirano staklo - 1000kn

Doogee DG580 - 1000kn

THL T6 PRO 5` IPS - 1000kn

Doogee DG310 - 700kn

LG Optimus F6 LTE - 1100kn

LG L90 - 1050kn

Sony Xperia SP - 1100kn

Bluboo X2 - 1100kn

Zopo ZP 780 - 1100kn

Zopo ZP590 - 900kn

Huawei Ascend Y530 - 650kn

 

Evo ovo se nudi uglavnom na Njuškalu u krugu 30km od nas.. Svi su nekorišteni, sa garancijom i računom ..

 

Koje je najmanje zlo od ovoga :D ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2014 15:32 (maksuzija).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
acerbis kaže...
EchoOne kaže...
Edge kaže...
acerbis kaže...

Pozdrav, pošto prelazimo na tmobile, imat ću priliku uzet novi mob(jedva malo jeftinije nego prek oglasnika pa si još dvojim)

uglavnom zanimaju me iskustva sa note 4 i lg g3 16gb,2gb rama...jel navedeni mobiteli štekaju( nešto sam za lg čuo) i hoće li radit normalno 2 god... sad sam na galaxyu s3 i iskreno nisam bio sa njim prezadovoljan u protekle 2 god, na g3 mi se sviđa cijena a na noteu funkcije, samo nebi volio da štekaju jer mi je uprotivnom bolje da ili ostanem neko vrijeme još na s3 ili se isprsim za i6+ 64 ...

Mišljenja{#}

 

Najbolje ic u centar pa probat jednog i drugog.

 

Osobno bi iso na G3, Samsung ne volim od kad sam imo S3, bio je trom bez obzira na custom kernel i ROM... 

 

Ne znam kakav je Note 4, ali probo sam S5 i dalje mi se sucelje ne svidja, tu i tam opet zalagga, default imenik i ostale defaultne aplikacije sporije od konkurencije.

Na phoneareni speed test je prosao puno bolje od iPhonea.. Mislim toliko o tromosti..

 

Nemaju notea raspoloživog niti xperije z3 s5 mi se čini laggavo, kakva je Alpha čak bi i m8 mogao ući u igru... Btw po ovom šta sam pročitao LG treba izbjeći ... Costum romove sam stavljao, al sigurno ne mislim kupovat mob koji će stekat out od the box...

 

I? Nitko ništa ?
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Maksuzija : Od tih svih najbolji izbor je lg l90

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2014 15:48 (Patrick_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maksuzija kaže...

Ništa, radi samo na TELE2 ona Xperia Z

 

.. Idemo dalje.. Ostali su "kinezi" čini mi se :( ..

 

NOA H43 - 800kn

NOA 42 + temperirano staklo - 1000kn

Doogee DG580 - 1000kn

THL T6 PRO 5` IPS - 1000kn

Doogee DG310 - 700kn

LG Optimus F6 LTE - 1100kn

LG L90 - 1050kn

Sony Xperia SP - 1100kn

Bluboo X2 - 1100kn

Zopo ZP 780 - 1100kn

Zopo ZP590 - 900kn

Huawei Ascend Y530 - 650kn

 

Evo ovo se nudi uglavnom na Njuškalu u krugu 30km od nas.. Svi su nekorišteni, sa garancijom i računom ..

 

Koje je najmanje zlo od ovoga :D ?

 

Uzmi xperiu i dekodiraju je ovi Kinezi koje si nabrojao su pored nje smiješni ...Kinezi usporedivi sa zom koštaju blizu 2000kn
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ti isto valjas gluposti kakvih 2000kn, evo ti Xiaomi redmi 1s za 1050kn. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
novi z1 za 1000 kn je deal godine ako nije scum

Misliš - scam - prijevara.

 

10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koji mobitel mi preporucujete do 1000kn preko ebaya?Mislio sam uzeti Sharp Aquos Crystal ili neku lumiu.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nex 4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Neće ona dati 1000kn za Xperiju pa onda još 100-200kn za dekodiranje..

 

Ja imam Galaxy S4 Mini i mnogi su mi rekli da taj telefon ne valja, ne doslovno, nego da ima puno boljih od njega u tom rangu (platio sam ga 2000kn prije pola godine), pa eto, prošlo je pola godine, telefon radi kao prvog dana, baterija drži 2 dana uz normalno korištenje (pozivi, slikanje, 3G, Wi-FI ), nije nijednom ni trznuo..

 

Ja sam stavio one telefone tek da vidim možda se tko javi ko posjeduje neki od tih "kineza" .. I Samsung i Sony i LG su rađeni u Kini, a oni koji rade recenzije ponekad traže iglu u plastu sijena. Kao što je rekao onaj Krešimir Blažev što radi recenzije na mob.hr, da je nedostatak Galaxy S4 Mini taj što zaslon nije HD, nema LED lampicu za obavjesti.. Pa eto, ja imam taj mobitel i uopče mi to ne fali nimalo, ni jedno ni drugo. Kad me netko zove, se javim, ne treba mi lampica, zaslon nije HD? Hvala Bogu, vidim dobro i na tom "NON HD zaslonu"

 

Opet s druge strane, koliko sam čitao za ove koji imaju NOA, rijetko tko se javio da mu taj telefon nakon par tjedana,mjeseci radi bez problema -.-

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Patrick_cro kaže...

Ti isto valjas gluposti kakvih 2000kn, evo ti Xiaomi redmi 1s za 1050kn. 

 

Ne pratim te brendove previše al nigdje nisam vidio Kineza sa 2gbrama i fullhd rezolucijom za 1000 kn kad mi to nađeš, još da funkcionira fluidno kupujem 2kom :)
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mogu dobiti HTC M8 i LG G3 po istoj cijeni, sad je pitanje koji da izaberem? Listao sam prijašnje stranice i nisam našao nikakav post di se uspoređuju baš ta dva mobitela. Mobitel bi koristio za surfanje, fejs, viber, slušanje glazbe, igrice, eventualno bi snimio neki video i uploadao pokoju sliku na društvene mreže.

5 HTC M8
13 LG G3
Dum spiro, spero.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
acerbis kaže...
Patrick_cro kaže...

Ti isto valjas gluposti kakvih 2000kn, evo ti Xiaomi redmi 1s za 1050kn. 

 

Ne pratim te brendove previše al nigdje nisam vidio Kineza sa 2gbrama i fullhd rezolucijom za 1000 kn kad mi to nađeš, još da funkcionira fluidno kupujem 2kom :)

Prvo procitaj tekst kako se spada, niti jedan od onih mobitela nema 2gb rama, nego samo 1gb rama.

Inace imas Xiaomi redmi note, i redmi note 4g sa 2gb rama za oko 1400kn ali nema fullhdd nego hd rezoluciju i fluidno radi. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
acerbis kaže...
maksuzija kaže...

Ništa, radi samo na TELE2 ona Xperia Z

 

.. Idemo dalje.. Ostali su "kinezi" čini mi se :( ..

 

NOA H43 - 800kn

NOA 42 + temperirano staklo - 1000kn

Doogee DG580 - 1000kn

THL T6 PRO 5` IPS - 1000kn

Doogee DG310 - 700kn

LG Optimus F6 LTE - 1100kn

LG L90 - 1050kn

Sony Xperia SP - 1100kn

Bluboo X2 - 1100kn

Zopo ZP 780 - 1100kn

Zopo ZP590 - 900kn

Huawei Ascend Y530 - 650kn

 

Evo ovo se nudi uglavnom na Njuškalu u krugu 30km od nas.. Svi su nekorišteni, sa garancijom i računom ..

 

Koje je najmanje zlo od ovoga :D ?

 

Uzmi xperiu i dekodiraju je ovi Kinezi koje si nabrojao su pored nje smiješni ...Kinezi usporedivi sa zom koštaju blizu 2000kn

 Ne vjerujem da od ovih koje sam naveo baš nijedan " ne valja" .. Ovaj LG Optimus F6 LTE i LG L90 se čine čisto okej.. Čak mi se LG Optimus po karakteristikama više sviđa za curu L90 od makar je recimo godinu dana stariji model

16 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Radje uzmi Z i dekodiraj ga, to je cifra od 50-ak - 100 kn...

 

Valjda danasnjem covjeku nije problem napravit par klika i otkljicat mobitel.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maksuzija kaže...
nema LED lampicu za obavjesti.. Pa eto, ja imam taj mobitel i uopče mi to ne fali nimalo, ni jedno ni drugo.

Bit LED-ice je da ti signalizira propušteni poziv ili poruke (SMS, chat...).

 

Jako korisna stvar još od vremena starih Nokia.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Je, strašno, prestrašno.. Mobiteli se danas koriste dnevno max 2h pa je veoma važno dal ima koji propušteni poziv/poruka..  -.- Stvarno ima ograničenih ljudi

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2014 20:08 (maksuzija).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maksuzija kaže...

Je, strašno, prestrašno.. Kad nebi imao tu lampicu mobitel nebi ni koristio -.- Stvarno ima ograničenih ljudi

Znači mi smo ograničeni jer nam je notifikacijska LED-ica bitna?

 

Zašto sad ispada obratno..

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Nakon mnogo mudrovanja i citanja weba, sutra se ide po LG G3... wish me luck! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...
maksuzija kaže...

Je, strašno, prestrašno.. Kad nebi imao tu lampicu mobitel nebi ni koristio -.- Stvarno ima ograničenih ljudi

Znači mi smo ograničeni jer nam je notifikacijska LED-ica bitna?

 

Zašto sad ispada obratno..

Ne nego ne shvaćaš sarkazam..  LED ikonica je veoma važan faktor kod odabira mobitela, to je važnije od količine memorije i kamere (ovo je također sarkazam op.a.)

 

Na kraju krajeva, izvukao sam jedan zaključak, kao što mi je i stari rekao.. " Sve ti se proizvodi na traci i TVi i mobiteli, ako imaš sreće, u ruke će ti doć 1 od 5 ispravnih na 10 komada, a ako nemaš sreće, dobit ćeš onu drugu polovicu" ... 

On je kupio Phillips TV za koji je pročitao da se gasi sam od sebe i da su zvučnici jako slabi.. I eto, televizor ima već par mjeseci i radi ko vurica

Ja ću kupit Doogee ili THL, pa ću se javit ovdje nakon mjesec dana sa dojmovima "iz prve ruke" ,

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2014 21:03 (maksuzija).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 

maksuzija kaže...

Ne nego ne shvaćaš sarkazam..  LED ikonica je veoma važan faktor kod odabira mobitela, to je važnije od količine memorije i kamere (ovo je također sarkazam op.a.)

 

Ovakvi poput tebe unište svaki forum svojim ispadima. Samo ti znaš motiv koji te vodio dok si pisao dvije potpuno bezvezne poruke zaredom.

 

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kupio sam G3 prije par dana. Sve što mogu reći je to da je odličan,ekran, kamera ma sve {#}

Ako netko želi nadogradit G3 na Android L. na evo vam link 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Laser365 kaže...

Kupio sam G3 prije par dana. Sve što mogu reći je to da je odličan,ekran, kamera ma sve {#}

Ako netko želi nadogradit G3 na Android L. na evo vam link 

 

Čestitamo :)

Ali ipak si malo zakasnio, to je već ''zastarjela'' verzija, ima već 20e nadogradnja koja je odlična i bolja od prve naravno 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.12.2014 22:51 (MARKOZD15).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...
Laser365 kaže...

Kupio sam G3 prije par dana. Sve što mogu reći je to da je odličan,ekran, kamera ma sve {#}

Ako netko želi nadogradit G3 na Android L. na evo vam link 

 

Čestitamo i dobrodošao :)

Ali ipak si malo zakasnio, to je već ''zastarjela'' verzija, ima već 20e nadogradnja koja je odlična i bolja od prve naravno 

Ima dole u komentarima link i na tu :)

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Što kupiti na njuškalu za cca 500-800kn sa Android OS.

Tražio sam Galaxy S4mini ili Galaxy Core 2 ali to nema u ovom rangu tako da trebam nešto jeftinije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2014 17:05 (Chome).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Samsung galaxy S3, Htc one X, LG optimus 4X i možda nexus 4 ako se nađe.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jeje za 500-800kn to nemres nac da valja,pogotovo s3 i nex 4. 4X se moze za 700kn s jamstvom upiknut, stavit gore cyanogen i zakon

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maksuzija kaže...

Neće ona dati 1000kn za Xperiju pa onda još 100-200kn za dekodiranje..

 

Ja imam Galaxy S4 Mini i mnogi su mi rekli da taj telefon ne valja, ne doslovno, nego da ima puno boljih od njega u tom rangu (platio sam ga 2000kn prije pola godine), pa eto, prošlo je pola godine, telefon radi kao prvog dana, baterija drži 2 dana uz normalno korištenje (pozivi, slikanje, 3G, Wi-FI ), nije nijednom ni trznuo..

 

 

2000 kn sa S4 mini?! ja sam taj telefeon star 7 dana dobiven na produženje HT pretplate prodao ljetos za 1400 kn. meni je mana bila baterija uz moje intenzivno korištenje 4-5 sati upaljenog ekrana nije mogao izdržati cijeli dan. uzeo novu moto g sa dual sim-om, za 1400 kn s mobicitiya i to je to. uz to, sad će i lollipop, dok je kod samsunga osim flagshipa, čim izađe ispod čekića zaboravljen. međutim, s4 mini ima izmjenjivu bateriju što je za mene veliki plus.

 

ne postoji univerzalno najbolji telefon, sve ovisi što ti treba i što ti smatraš bitnim. nekom je bitna kvaliteta ekrana i veličina, nekom je bitna garancija, nekome prednja kamera, nekome cijena, nekome bootloader otključan, .... kao da pitaš da li je bolji traktor ili kamion, a ja bi te pitao za koji posao. trebaš li orati ili prevoziti šljunak? a ti onda kažeš, pa čuj, ja se bavim poljoprivredom i traktor je najbolji stroj ikad. bolji je od kamiona.  

 

krešo je naveo nedostatke u odnosu na druge telefone sličnog cjenovnog ranga. ti sam ocijeni da li su ti ti nedostaci bitni ili ne. 

 

 

Life is too short to remove USB safely
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Chome kaže...

Što kupiti na njuškalu za cca 500-800kn sa Android OS.

Tražio sam Galaxy S4mini ili Galaxy Core 2 ali to nema u ovom rangu tako da trebam nešto jeftinije.

Imaš Huaweia Ascend G6 LTE u Simpi još par dana za 998 kuna. Nije 500-800 kuna, nego je malo više od toga.

 

hrvooje kaže...

2000 kn sa S4 mini?!

 

 

Bonbon je neki dan prodavao S4 mini za 1100 kuna ali samo 3 komada. :-)

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

tražim za klinca mobitel, gledam ponudu u vipu (na produljenje ugovora), važno mi je da je jeftin, ne želimo biti opterećeni mogućim gubitkom (iskustvo), ja sam suzila mogući izbor na 

LG L70 (mana mu je što se klincu iz nekog razloga ne sviđa)

Samsung Galaxy Core 2 (taj je skuplji pa mi to malo smeta)

HTC Desire 310 (dobar po cijeni, al čitam da su fotke i video jako loši).

 

Njegove potrebe su (najmanje nazivanje mame naravno) igrice, slušanje glazbe i snimanje blesavih filmića koje onda uplouda na youtube. Fejs, viber, internet... Jasno mi je da - kolko para tolko muzike, al bih unutar toga trebala savjet, pa molim pomoć, mišljenje (iskustva?), dal da njega nagovaram malo jače na LG, ocamu na cijenu ili zanemarim kameru.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Od tih je i najbolji lg l70, android ispod 1gb rama nemoj ni gledati. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice