Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.015
|
čitano: 10.942.239
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Redmi 5 trči krugove oko 6A, definitivno njega. Huawei Y serija nije dobra

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Redmi 5 trči krugove oko 6A, definitivno njega. Huawei Y serija nije dobra

 Kakva je kamera kod redmi 5? Za sebe sam nedavno uzea redmi note 5pa je kamera u low light ambijentu ocaj (na nekom koncertu npr sve mutno pogotovo selfie kamera)

http://dogadaji.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 13:02 (joze).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Gora nego u note 5. Ne znam što očekuješ od najjeftinijeg mobitela u njihovoj ponudi 

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kupujem si mobitel ovih dana, totalno sam neodlucan. Da SEBI kupujete mobitel, koji biste izabrali?

 

 

13 Note 9 512GB
4 XS Max 64GB
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...

Kupujem si mobitel ovih dana, totalno sam neodlucan. Da SEBI kupujete mobitel, koji biste izabrali?

 

 

 Iskreno xs max ce ti trajati dosta duze. Ima mnogo jaci procesor, animacije su fluidnije, kamere nisam gledao usporedbe. Znas da ces s appleom dobit najmanje 5 godina nadogradnji, a ima prejak procesor koji nece ni osjetit usporavanje tijekom nadogradnji nego ce se jos i ubrzat. Isto se dogodilo sa iphone 7 jer je imao procesor iznad svog vremena. A i napokon više apple ima normalan amoled ekran od prošle godine. Note 9 mi je totalno neisplativ kad možeš uzet galaxy s9+ za dosta manje te je po meni previše za cijenu.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Preporuka za mob do 1500kn? Ne bi smio biti prevelik (manje od 5, 5.5 incha) i trebao bi imat čim bolju kameru. Postoji li nešto što zadovoljava te kriterije? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...

Kupujem si mobitel ovih dana, totalno sam neodlucan. Da SEBI kupujete mobitel, koji biste izabrali?

 Ako se stvarno dvoumiš između Androida i iOS-a, idi na iOS bolje ti je, a ako nas zafrkavaš onda i sam znaš na što trebaš.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...
MARKOZD15 kaže...

Kupujem si mobitel ovih dana, totalno sam neodlucan. Da SEBI kupujete mobitel, koji biste izabrali?

 

 

 Iskreno xs max ce ti trajati dosta duze. Ima mnogo jaci procesor, animacije su fluidnije, kamere nisam gledao usporedbe. Znas da ces s appleom dobit najmanje 5 godina nadogradnji, a ima prejak procesor koji nece ni osjetit usporavanje tijekom nadogradnji nego ce se jos i ubrzat. Isto se dogodilo sa iphone 7 jer je imao procesor iznad svog vremena. A i napokon više apple ima normalan amoled ekran od prošle godine. Note 9 mi je totalno neisplativ kad možeš uzet galaxy s9+ za dosta manje te je po meni previše za cijenu.

 Prednost duljeg trajanja kod Marka ima vrijednost... Nula! :) A druga stvar, usporedba Note vs S serije kod svih vlasnika Note uređaja izaziva podsmijeh jer se time pokazuje kako se radi o nepoznavanju uređaja o kojima se priča. S serija nije Note bez S Pena.

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

bok, što odabrati kod izbora novog moba?
iphone 8+, P20 Pro, Note8, S9+?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...

Kupujem si mobitel ovih dana, totalno sam neodlucan. Da SEBI kupujete mobitel, koji biste izabrali?

 

 

 Pare nisu problem? Vjerojatno XS Max, pa bih se za tjedan dana iznervirao koliko je IOS ograničen i pokušao ga utopiti dalje, bez obzira što bi bio oduševljen s baterijom. Pretrpio financijski gubitak, uzeo Note 9 i opet živciranje... Kako to da nitko nije rekao da se uređaj toliko zagrijava? Zašto su notifikacije toliko tihe? Zar samo donji zvučnik radi? (ovo karikiram jer sam takve scene imao na S9+ i ne znam da li Note pati od istih problema...). A onda bih prodao Note 9 i vratio se na Note 8 s minusom od par tisuća kuna minimalno, ali bih barem bio zadovoljan što imam mob koji radi ok. ;)

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dunach kaže...

bok, što odabrati kod izbora novog moba?
iphone 8+, P20 Pro, Note8, S9+?

 Ako nemaš ništa protiv IOS-a 8+ je ok izbor - dobra baterija sa odličnim standby, dobre fotografije, odličan video, brz, fluidan... Note8 ako ideš na Android. Meni se pokazao boljim od S9+. Ima lošiji video od S9, i nema stereo zvuk, ali da se ne ponavljam sad, Note8 ne pati od nekih problema koje sam zapazio kod S9+ (zagrijavanje, zvuk notifikacija...). Ova tri koja sam spomenuo sam imao. P20 Pro? Ne znam... Pisalo se da je ok što se fotografije tiče.

13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala ekipa na odgovorima. Po meni su ovo 2 daleko najbolja uredaja na trzistu, pa se dvoumim sto da kupim. Na kraju se mislim da cu ipak uzeti XS Max, jer cu ga moci iduce godine kad S10 izade prodati za pristojne pare i uzeti S10. 

 

Ovo sam pitao da vidim sto vi kazete, cisto da pokusam prevagu napraviti. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mobitel do 1200-300 kn.Do 5 incha,dobre izrade (ne puca ekran,ne kvari se...).

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Plaćeno kaže...

Mobitel do 1200-300 kn.Do 5 incha,dobre izrade (ne puca ekran,ne kvari se...).

 hoćeš crnku ili plavušu da ide uz njega još za te pare?

6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

hahahahah pa imam samo dva uvjeta.Ne mislim da bude otporan na padove nego da mi se nece raspasti ako par puta ispadne iz dzepa.Ova moja lumia 630 mi je dosta puta pala,nikad ni ogrebotine 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imam Sony XA1 i prešao bi na Sony XA2 ili Huawei P20 lite. Koji je po vama bolji izbor od ova dva.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
loko_1 kaže...

Imam Sony XA1 i prešao bi na Sony XA2 ili Huawei P20 lite. Koji je po vama bolji izbor od ova dva.

 sony xa2, ali bolji ti je xiaomi mi a2 od oba

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mambinjo kaže...
loko_1 kaže...

Imam Sony XA1 i prešao bi na Sony XA2 ili Huawei P20 lite. Koji je po vama bolji izbor od ova dva.

 sony xa2, ali bolji ti je xiaomi mi a2 od oba

 Bez uvrede ali u kojem svemiru je Xiaomi MI A2 bolji od Huawei P20 LITE???

 

Od ove trojke Huawei P20 LITE daleko najbolji.

13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

P20 Lite je smece, nebi ga dzaba uzeo. Cura ga uzela nakon S6E i presla sa konja na magarca

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Po čemu nije bolji hahah, p20 lite je govno dobro upakovano u moderni dizajn. Sam mob vrijedi 1000kn da nije "moderan"

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Plaćeno kaže...

hahahahah pa imam samo dva uvjeta.Ne mislim da bude otporan na padove nego da mi se nece raspasti ako par puta ispadne iz dzepa.Ova moja lumia 630 mi je dosta puta pala,nikad ni ogrebotine 

 .

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Azmo kaže...

 Bez uvrede ali u kojem svemiru je Xiaomi MI A2 bolji od Huawei P20 LITE???

 

Od ove trojke Huawei P20 LITE daleko najbolji.

  U ovom,sad da bude cirkus još veći pitaj PA ZAŠTO? 

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Produžujem pretplatu pa me zanima koji je bolje uzet mobitel od ova 2? I može par crtica o tome ko je više upoznat s bilo kojim od njih. Hvala

7 Samsung Galaxy A6+ (3/32)
4 Xiaomi Redmi 5 (3/32)
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 9:16 (sakho).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nezna ti on odgovoriti, ako pitas iphone korisnika po čemu je bolji od konkurencije pa nezna odgovoriti
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nezna ti on odgovoriti, ako pitas iphone korisnika po čemu je bolji od konkurencije pa nezna odgovoriti
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sakho kaže...

Produžujem pretplatu pa me zanima koji je bolje uzet mobitel od ova 2? I može par crtica o tome ko je više upoznat s bilo kojim od njih. Hvala

Definitivno A6+ nema nikakve dileme

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sakho kaže...

Produžujem pretplatu pa me zanima koji je bolje uzet mobitel od ova 2? I može par crtica o tome ko je više upoznat s bilo kojim od njih. Hvala

 Iskreno čisto sumnjam da ti netko danas nudi Xiaomi redmi 3... Vjerojatno misliš na redmi 6...

Pucaaaajjjj :)
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Moj bed, mislio sam xiaomi redmi 5 (3/32) iz vipa. 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sakho kaže...

Moj bed, mislio sam xiaomi redmi 5 (3/32) iz vipa. 

 S obzirom da Vip koliko sam ovako vidio traži 65,00kn doplate za Samsung, a 30,00kn za Redmi 5 onda ipak glasam za Xiaomi. Malo je i manji, a isti procesor, ram itd... Da ne govorim o eventualnoj zamjeni ekrana... Pitanje je što je tebi bitno...

Pucaaaajjjj :)
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dvoumim se između Mi A2 i Redmi Note 6 Pro

Mišljenja?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice