Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.099.446
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Sale kućo stara!!

ovo je jedan od većih updateova otkako je NeatROM-a.

Pa koja je to sve sila postavki i drugih stvari.
{#} 

 

 

Slaže li se BUG ekipa da čovjeku uplatimo novac?
Čisto malo, da ne ostane samo na "Hvala" na forumu

7 Da, svakako!
0 Ne, to treba biti besplatno.
Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

ja sam vec platio pivo al moze i opet nie greda :D....
jedino mi je zao sto danas idem na note 3 pa nema saletovog roma...ako budem mogo uopce zbog glupog knoxa i rootat :D

nevjerujem vise nikom odkad sam sam sebe uvatio u lazi
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 9:32 (jocommb).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Sjećam se da su neki u temi narucivali vecu bateriju, ali se ne sjecam koja je to bila pa ako neko ima link molimo bih link{#}, jer ga ne mogu naci u temi{#}.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
yaga01 kaže...

Sjećam se da su neki u temi narucivali vecu bateriju, ali se ne sjecam koja je to bila pa ako neko ima link molimo bih link{#}, jer ga ne mogu naci u temi{#}.

Ja sam si uzeo ovu ( i9100 3500 mAh ) , mene baterija odlicno sluzi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
yaga01 kaže...

Sjećam se da su neki u temi narucivali vecu bateriju, ali se ne sjecam koja je to bila pa ako neko ima link molimo bih link{#}, jer ga ne mogu naci u temi{#}.

http://www.njuskalo.hr/samsung-oprema/galaxy-s2-jaca-baterija-i9100-extended-battery-kit-oglas-10713409

 

Nista drugo nebi uzeo. :)

11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

jel ko zna kako popraviti tipku za zakljucavanje? nasao sa na yt kako upaliti tak da nije problem upaliti mob kad se ugasi

 

HOW ABOUT NO
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Kulo Vi Britania kaže...

jel ko zna kako popraviti tipku za zakljucavanje? nasao sa na yt kako upaliti tak da nije problem upaliti mob kad se ugasi

 

  

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ispricavam se na offtopicu.
Ima tko da bi prodao svoj S2? Javite se na PP.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
testerica kaže...

Ispricavam se na offtopicu.
Ima tko da bi prodao svoj S2? Javite se na PP.

Ako ti nije hića, možda će moj slavni S2 biti na prodaju kad izađe S5 {#}

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

Ako ti nije hića, možda će moj slavni S2 biti na prodaju kad izađe S5 {#}

 

Izlazak S5, ocekivanje sta ce novog ponuditi me jedino i drzi zasto jos nisam kupio Xiaomi MI3.. {#}

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

MIUI kod Xiaomi modela je perverzija, dobivaju cesto update, fluidan kao iOS, a zapravo je rijec o modifikaciji androida, perverzijaaa :D

Galaxy S5570-Nokia X2-Nokia Asha 302-Galaxy S6500-HTC Desire Z-iPhone 4s-GSmart Rio R1-GSmart GS202-Prestigio 4500-Xperia S-Galaxy S2-Note I-GSmart Maya M1 v2-Galaxy S3-Xperia Z
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Sale imam problem. Flashao sam novi Neat i ne radi mi onaj brzi flash (ono kad dugo drzis home tipku dok si na lock screenu pa se upali flash). Na proslom je radilo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

Sale kućo stara!!

ovo je jedan od većih updateova otkako je NeatROM-a.

Pa koja je to sve sila postavki i drugih stvari.
{#} 

 

 

Slaže li se BUG ekipa da čovjeku uplatimo novac?
Čisto malo, da ne ostane samo na "Hvala" na forumu

treba li ja da glasam? :)

Hvala puno

 

dinos3 kaže...

Sale imam problem. Flashao sam novi Neat i ne radi mi onaj brzi flash (ono kad dugo drzis home tipku dok si na lock screenu pa se upali flash). Na proslom je radilo.

Aktiviraj u settings/lock screen/lock screen options/lock screen torch

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4L4N kaže...
yaga01 kaže...

Sjećam se da su neki u temi narucivali vecu bateriju, ali se ne sjecam koja je to bila pa ako neko ima link molimo bih link{#}, jer ga ne mogu naci u temi{#}.

http://www.njuskalo.hr/samsung-oprema/galaxy-s2-jaca-baterija-i9100-extended-battery-kit-oglas-10713409

 

Nista drugo nebi uzeo. :)

pa to je đabe, tko ju uzme ima srece i dobro je prosao, nigdje takvu bateriju i to orig. od samsunga i to od 2000mAh ne mozes naci ispod 250kn. 

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

ljudi koji kernel preporucujete uz zadnji neatrom??

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...

Sale kućo stara!!

ovo je jedan od većih updateova otkako je NeatROM-a.

Pa koja je to sve sila postavki i drugih stvari.
{#} 

 

 

Slaže li se BUG ekipa da čovjeku uplatimo novac?
Čisto malo, da ne ostane samo na "Hvala" na forumu

jedne cigare i kavu cu lako preskocit :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pacoo kaže...
4L4N kaže...
yaga01 kaže...

Sjećam se da su neki u temi narucivali vecu bateriju, ali se ne sjecam koja je to bila pa ako neko ima link molimo bih link{#}, jer ga ne mogu naci u temi{#}.

http://www.njuskalo.hr/samsung-oprema/galaxy-s2-jaca-baterija-i9100-extended-battery-kit-oglas-10713409

 

Nista drugo nebi uzeo. :)

pa to je đabe, tko ju uzme ima srece i dobro je prosao, nigdje takvu bateriju i to orig. od samsunga i to od 2000mAh ne mozes naci ispod 250kn. 

jedini problem kod te baterije su maske.Na svom bivsem s2 koji sam poklonio materi imam takvu bateriju i jadna zena ne moze kupit masku jer ih dosta ne pase...

Poslao sam ju u T-mobile da vidi kakve maske imaju i radnike, i isprobavaju oni jednu,drugu,trecu a ono ni jedna ne pase hahahah! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 0:27 (4L4N).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
salesale kaže...

dinos3 kaže...

Sale imam problem. Flashao sam novi Neat i ne radi mi onaj brzi flash (ono kad dugo drzis home tipku dok si na lock screenu pa se upali flash). Na proslom je radilo.

Aktiviraj u settings/lock screen/lock screen options/lock screen torch

 

Lock screen options nedostupni (direktno) onima koji koriste PIN kao lock screen. Treba prvo iskljuciti PIN (staviti klasican swipe), pa onda u options ukljuciti torch pa vratiti PIN. :)

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pacoo kaže...

ljudi koji kernel preporucujete uz zadnji neatrom??

Apolo

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Sve mi se svida na zadnjem neatrom-u {#}


Al Sale daj mi reci da li se moze kako sakriti  ovo slika (lijevo) a a mi ostane samo ovo slika (desno)

i zasto je Music Player na englesakom i da li se moze prebaciti na Hrv. jezik?? 

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2014 13:54 (Pacoo).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

jel se moze na Neatu promijeniti dentisy?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Osvrt i ovdje na S5, nazalost, nista revolucionarno gledano grafike i proca nisu ponudili za razliku od Xiaomi-a MI3, i vise nego razocaran sam.. {#} 

A samo to cekanje sto ce izbaciti me zadrzavalo da ne kupim MI3.. 

Sve ove budalastine poput otkljucavanja otiskom, mjeraca otkucaja srca, i ostalo sto citam su mi apsolutno bespotrebne, tako da Xiaomi here I come!

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
definho kaže...

jel se moze na Neatu promijeniti dentisy?

Može.

Ja sam na zadnjem NeatROM Lite v5.8 stavio density 202 aplikacijom "testdroider_dpi".

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pacoo kaže...

Sve mi se svida na zadnjem neatrom-u {#}


Al Sale daj mi reci da li se moze kako sakriti  ovo slika (lijevo) a a mi ostane samo ovo slika (desno)

i zasto je Music Player na englesakom i da li se moze prebaciti na Hrv. jezik?? 

1 to je s4 lockscreen bez stock toggles opcija, ako si stiklirao 5toggles mod tokom instalacije

2 evo, flesuj ovaj http://d-h.st/lCt

Fottach kaže...
definho kaže...

jel se moze na Neatu promijeniti dentisy?

Može.

Ja sam na zadnjem NeatROM Lite v5.8 stavio density 202 aplikacijom "testdroider_dpi".

ali mora i neke samsung apps da vrati na default dpi. Browser, dialer, calculator...

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Crkla mi je baterija i trebao bih kupit novu, ima netko savjet gdje bi bilo najpovoljnije i najsigurnije kupit?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
carmichael kaže...

Crkla mi je baterija i trebao bih kupit novu, ima netko savjet gdje bi bilo najpovoljnije i najsigurnije kupit?

evo uzmi ovu ako jos neko nije vec kupio {#}


http://www.njuskalo.hr/samsung-oprema/galaxy-s2-jaca-baterija-i9100-extended-battery-kit-oglas-10713409 

ja koristim ovu i zadovoljan sam

 http://www.ebay.com/itm/MPJ-Bateria-de-Alta-Capacidad-2600mAh-Para-Samsung-Galaxy-S2-SII-I9100-I9103-/181268083936?pt=ES_Tel%C3%A9fonos_m%C3%B3viles&hash=item2a346b74e0

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2014 17:11 (Pacoo).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Pacoo kaže...
carmichael kaže...

Crkla mi je baterija i trebao bih kupit novu, ima netko savjet gdje bi bilo najpovoljnije i najsigurnije kupit?

evo uzmi ovu ako jos neko nije vec kupio {#}


http://www.njuskalo.hr/samsung-oprema/galaxy-s2-jaca-baterija-i9100-extended-battery-kit-oglas-10713409 

ja koristim ovu i zadovoljan sam

 http://www.ebay.com/itm/MPJ-Bateria-de-Alta-Capacidad-2600mAh-Para-Samsung-Galaxy-S2-SII-I9100-I9103-/181268083936?pt=ES_Tel%C3%A9fonos_m%C3%B3viles&hash=item2a346b74e0

Hvala, cak razmisljam da rade uzmem tu s Ebaya, a jel se moze kupit u maloprodaji?

13 godina
neaktivan
offline
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Kad ti se bude dalo, stavi screen on i battery life ako ti stvarno nije problem. Ja sam takoder u potrazi za baterijom ;)

13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

jel nos netko na saletovom AOSP-u ima problema sa crashanjem browsera? bio dalvik ili ART, na oboje?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice