[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

poruka: 233
|
čitano: 134.747
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: [How to] Samsung GT S5230 flash

imas li android temu ali da radi??

16 godina
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Preimenovati datoteku u PhoneLock i staviti je u Res/System u MEMORIJU TELEFONA preko MEDIA PLAYER načina spajanja na računalo.

 

Lock-screenove imate ovdje u DFG.com

Korisničko ime: dafuq

Lozinka: neznamnista

 

Imate i ovo što sadrži više tema: DOWNLOAD i izvor

 

Kako se stavlja, ne znam, ali pogledajte po toj stranici, samo se ulogirajte i čitajte.

P.S. nemojte mijenjati lozinku da i ostali mogu koristiti

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Moja seka si je kupila Htc wildfire s i meni je dala svoj samsung da radim s njim kaj hoću i eto možete i mene ubrojit u one koji imaju samsung sa htc temom i moram priznat izgleda super(stavit ću i slike sutra). Zanima me sad ako hoću stavit Iphone temu onda moram samo ponovit korake nakon 9. naravno sa Iphone temom, ili sve ispočetka od 1. koraka.
Evo i slikica, htc hero tema:

http://d-u-d.deviantart.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2012 10:46 (Dud).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

ljudi moze li mi tko pomoc. sto se tice ovog flashovanja, sve sam uradio kako pise u ovim uputama. i kad dodjem do ovoga da trea ubaciti "res u mob.", nema sanse. sve moram prebacivat jedno po jedno. i kad napravim 11 korak i upalim mob. bijel ekran. molim pomoc

joso0511
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Ljudi, jel mi može neko objasnit kako napravit recovery za memorijsku karticu, jer mi je riknula pa je ne može očitat ni mobitel, ni kompjuter.

Ja mislin da san nekako slučajno formatira u fat format, pa mi sad neće da je očita. Jel ima pomoći ili ide u smeće ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

@joso0511 meni prvi put nije upalilo imao sam samo bijeli ekran kod uključivanja moba, pa sam išo još jednom probat sve po redu i proradilo je,za ubacivanje res-a to je najjednostavnije bar bi trebalo bit, spojiš mob i odabereš način media player, i kad se otvori (autoplay) samo kopi pejstaš res mapu u mob, ne na kraticu nego u mob, evo ja nakon što mi je flashanje proradilo isprobavam sve moguće teme koje nađem čak sam i spojio dvije teme (stavit ću slike).
@Coder256 teško da ćeš išta spasit jer ti ništa ne prepoznaje karticu(inače moj samsung prepoznaje karticu samo ako je u fat formatu). A ako ti računalo prepoznaje karticu probaj googlat neki od recovery alata poput http://www.piriform.com/recuva ja sam s njim spašavao dosta obrisanih stvari.

http://d-u-d.deviantart.com
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Evo ovo je tema od dvije teme,menu je nevia ultimate a glavna strana tj gadget je iphone.Znači samo sam različite elemente stavljao u jedan res.

http://d-u-d.deviantart.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Dud kaže...

@joso0511 meni prvi put nije upalilo imao sam samo bijeli ekran kod uključivanja moba, pa sam išo još jednom probat sve po redu i proradilo je,za ubacivanje res-a to je najjednostavnije bar bi trebalo bit, spojiš mob i odabereš način media player, i kad se otvori (autoplay) samo kopi pejstaš res mapu u mob, ne na kraticu nego u mob, evo ja nakon što mi je flashanje proradilo isprobavam sve moguće teme koje nađem čak sam i spojio dvije teme (stavit ću slike).
@Coder256 teško da ćeš išta spasit jer ti ništa ne prepoznaje karticu(inače moj samsung prepoznaje karticu samo ako je u fat formatu). A ako ti računalo prepoznaje karticu probaj googlat neki od recovery alata poput http://www.piriform.com/recuva ja sam s njim spašavao dosta obrisanih stvari.

Fala ti brate, al neću se za*ebavat sa time, kupit ću duplo jaču novu karticu i gotovo..

 

11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Treba mi pomoc oko navedenog mobitela.Neželi da mi se spoji na PC sa USB-om,pokusavao sam sve nacine,u postavkama,dakle PC Connection:(Mass Storage i slicno..)Nadam se da cete mi moci pomoci! Hvala ! :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
internet

imam ovaj mobitel iz njemačke...nije dekodiran već prebačen na engleski...mobitel je super ali kada probam ući na internet piše NO RESPONSE! ??! MOŽE LI MI NETKO POMOĆI? UNAPRIJED HVALA!!

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Najbrži kaže...

Ima načina da se izvuće HR jezik iz mobitela i poslije flasha naknadno staviti,

ali ne želim zamarati time sebe niti druge.

E baš tu informaciju tražim 2 dana po netu :) Kod mene je novija verzija firmware-a (S5230XPLC2), pa se ne usuđujem a nešto baš i ne želim da pebacujem mob na stariju verziju...

Što se tiče aplikacija pronašao sam kako se mogu instalirati preko browsera (offline), samo se u adress bar ukuca putanja datoteke i instalira se svaka jar datoteka bez problema.

Teme mi baš i nisu bitne, samo bih htio da nekako ubacim srpski/hrvatski jezik u mob. a da ne mijenjam firmware. Ako neko zna neka objasni ovde ili na PM. Hvala.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 1:10 (borko1dj).
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Imam problem na samsungu nece da mi ucita SIM karticu. kada ju ubacim pise rezim bez sima. (Telefon sam dobio iz Austrije i tamo je bila neka BOB kartica, ona je normalno radila. Sad nece ni moja Mtel ni ta BOB. nezz u cemu je problem. mislio sam da je kodovan pa sam ga odnio na dekodovannje. Tamo su mi rekli da nije kodovan.) {#} pomooooziiiiteeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Samo da vam javim da sam rijesio problem. Otpale su bakarne iglice koje dodiruju mikro cip na kartici.{#} 

13 godina
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Mislio bih nadograditi malo software na mobitelu. Otkad sam ga dobio (prije 2-3 godine) nisam ništa čačkao po njemu. Sad pitanje, ima li ova najnovija verzija hrvatski jezik i kako se radi nadograđivanje? ;)

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Coder256 kaže...

Mislio bih nadograditi malo software na mobitelu. Otkad sam ga dobio (prije 2-3 godine) nisam ništa čačkao po njemu. Sad pitanje, ima li ova najnovija verzija hrvatski jezik i kako se radi nadograđivanje? ;)

I mene to zanima, kako da stavim hrvatski jezik?

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
13 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash
Diablo86 kaže...
Coder256 kaže...

Mislio bih nadograditi malo software na mobitelu. Otkad sam ga dobio (prije 2-3 godine) nisam ništa čačkao po njemu. Sad pitanje, ima li ova najnovija verzija hrvatski jezik i kako se radi nadograđivanje? ;)

I mene to zanima, kako da stavim hrvatski jezik?

Koliko sam ja dosad shvatio, hrvatski jezik još nije dostupan na tom novom softwareu.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
14 godina
offline
Re: [Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Trebao bih zadnju verziju firmwarea sa hrvatskim jezikom S5230XFJK1 ako netko ima

11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Treba mi info vezano za flash ima gt-s5230 gold, verzija Sw je s5230XPJK1, na poklopcu kucista stoji gt-s5230#2-1>PC+ABS<, mislio sam ga flashati ali ne znam koliko je pouzdano jer trenutno ne mogu pokrenuti javu itd...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: [How to] Samsung GT S5230 flash

de molim te objasni mi....pratio sam sve tvoje korake kako si objasnjavao ali sam zapeo na 6. i neznam kako dalje.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: [How to] Samsung GT S5230 flash

de molim te pomozi mi oko 6.koraka sve ostale korake sam napravio ali sam zasteko na tom 6.

12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

Evo da javim da sam i ja uspješno sve uradio,naime,ovo sam radio jer sam mislio da ce mi se popraviti problem sto nije htio da mi očitava  sim karticu,a ni memorijsku, medjutim to se nije riješilo,da li znate kako da to popravim? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: [How to] Samsung GT S5230 flash

Pokusao sam da flash-ujem samsung s5230 i uspeo sam,i kada sam hteo da upalim telefon nece samo mi iskoci pocetna na kojoj pise samsung S5230 i to je to :( moze pomoc>?

 

13 godina
offline
[Tutorial] Samsung GT S5230 flash

pozdrav ljudi e ovako kolegica mi dobila samsung gt s5230.radio je normalno,sad kad ga pokrene ili ukljuci pokazuje no sim. kao da ne

prepoznaje karticu,i ima na displeju uz gornji rub oznaku rotacija plava oznaka,probao sam vratit mob na tvornicke postavke,no nemogu jer nezeli prihvatit

kod onaj s nulama kao da ga netko promjenio,pa bih molio pomoc,ako netko zna kako da ga vratim na tvornicke postavke.lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice