WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.772.876
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Nisi radio mobilni hotspot, ili mozda updateao aplikacije preko mobilnog interneta?

 

Ili puno streamao glazbu/youtube?

 

Trolent ti zna sve odgovore, sigurno si dobio Android virus na Windowsima,

pa ti kinezi spioniraju software i kradu megabajte!

Ne, mobilni je bio povezan na WiFi, a u isto vrijeme ne može kreirati hotspot, a šifra je ionako takva na hotspotu da se ne može zapamtiti.

Ništa nije radilo, sve ja pogasim kada završim sa korištenjem telefona, a youtube i ne gledam na mobitelu, to ostavim za računar, više volim gledati na 23" nego na 4.5".

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Meni se cini daW10M radi savrseno,ako dodju novi uredjaji,pa pa android i ios
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Meni najviše ide na živce Kurcenbergove aplikacije.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
I to ce se rijesti jedanput,i ja sam lud na to
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
još jedan novitet na IFA 2017 u Berlinu

The Trekstor WinPhone 5.0 is mid-range, metal and Continuum compatible.

The device is wrapped in glass on the back and looks very nice and noble. It also feels solid and good, also because the sides are framed by aluminum. The volume controls are in contrast to the Lumia products on the left side, the on-off button is easily accessible right placed. The loudspeakers are located at the bottom next to the charging port. All in all, the smartphone - similar to the Samsung Galaxy A5 - feels very high-quality and is also well in the hand.
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
još jedan novitet na IFA 2017 u Berlinu

The Trekstor WinPhone 5.0 is mid-range, metal and Continuum compatible.

The device is wrapped in glass on the back and looks very nice and noble. It also feels solid and good, also because the sides are framed by aluminum. The volume controls are in contrast to the Lumia products on the left side, the on-off button is easily accessible right placed. The loudspeakers are located at the bottom next to the charging port. All in all, the smartphone - similar to the Samsung Galaxy A5 - feels very high-quality and is also well in the hand.

 Wileyfox i Trekstor ;) Veliki igraci preuzeli stvar u svoje ruke ;) Svijetla buducnost se smijesi platforu koju su i otac i majka napustili ;) Cak i policija ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...
dick_of_the_sheep kaže...
još jedan novitet na IFA 2017 u Berlinu

The Trekstor WinPhone 5.0 is mid-range, metal and Continuum compatible.

The device is wrapped in glass on the back and looks very nice and noble. It also feels solid and good, also because the sides are framed by aluminum. The volume controls are in contrast to the Lumia products on the left side, the on-off button is easily accessible right placed. The loudspeakers are located at the bottom next to the charging port. All in all, the smartphone - similar to the Samsung Galaxy A5 - feels very high-quality and is also well in the hand.

 Wileyfox i Trekstor ;) Veliki igraci preuzeli stvar u svoje ruke ;) Svijetla buducnost se smijesi platforu koju su i otac i majka napustili ;) Cak i policija ;)

 

Tebe je napustila pamet, pa eto i dalje egzistiraš !

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...

 Wileyfox i Trekstor ;) Veliki igraci preuzeli stvar u svoje ruke ;) Svijetla buducnost se smijesi platforu koju su i otac i majka napustili ;) Cak i policija ;)

Ubijaš ih

Koliki je sad negdje postotak na tržištu ovog smeća od sustava kad ih je preko 30000 završilo na smetlištu, što misliš? Mislim da je negdje 0,00nešto. Ipak se nadam da će te mobitele potrebitima udijeliti kad ih već niko neće, samo da ih ne bace.

 

U iščekivanju napada vjernih wp ovaca 

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ti se očito nalaziš na nekom smetlištu. Ostavili su te među smećem na do sada nepoznatoj lokaciji. Za razliku od tebe ni na jednom smetlištu nije završilo 30000 wp, pa ni onih 36000 na koje ti misliš.

Alo google - smiri malo ove svoje dok ti EU nije opizdila neku kaznu od 10-ak milijardi Eura.
7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Hahahaha evo prvoga  

Osobni napad jer mu se dira u voljeni mobilni sustav 

Google 

 

 

Next 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 11:43 (dustydaman).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Dex.pwn kaže...

Meni najviše ide na živce Kurcenbergove aplikacije.

 Zato ja ne koristim ni jednu, ulazim preko IE

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
11 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

ja preko edge bar mi je tj na w10m

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Za FB i Mess da, iako je i mobilna verzija ujebana sa svojim skriptama

A za Instagram nije problem, jedino što se zna srušit hahaha

Al solidno se učitava na 640XL.

7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

poslije ove vijesti mogu samo zapjevati ko bono 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Lumia 640 DS, malo pomalo ali me uspješno ispiz*ila. Pola godine čekaj dok uđe u FB/Mess, pa me jedno sto puta izbaci iz FB-a, tipkam poruku otipka mi neke desete tipke (rijetko ali događalo se), Instagram isto tako, listas, listas i izbaci te... došlo do tog da je umalo u zidu završila. Da još napomenem da poruke ne dolaze. Po cijeli dan poruke ne znaju doci na WAPP-u, dođu tek kada uđem u njega. Svi isti simptomi na susjedovoj novoj Lumiji 550, koju je prije par mjeseci uzeo na pretplatu. Hvala Bogu moja je uspješno prodana.
Kupio bio novu 630DS kad je izašla i mobitel je savršen bio u apsolutno svemu. Možda mali nedostatak rama, bljeskalice i prednje kamere, ali nisam zamjerio. Prije skoro godinu dana kupim tu 640DS, u nadi da je još bolji, jer je imao sve ono što fali 630, kad tamo totalno razočarenje. Vratio se na android i napokon, barem privremeno, smirio živce.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 15:26 (H3rc0).
 
5 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

otvorim temu i čujema samo cvrčka, samo fali da vjetar propuše ono sijeno po ekranu :)

iPhone is a smartphone for dumb people
 
2 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Otvorim i ja druge teme i vidim da se pise o problemima,ovdje ipak toga nema
 
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

ovdje nema nicega ;) Sta ce se pokvariti? Ono malo telefona koji su jos u opticaju?

Nema telefona, nema korisnika, nema aplikacija ;) Koliko postova o novostima u w10m svijetu postate ovdje? I jos kaze nema kvarova ;) Ko ima ovdje najnoviji telefon? I on je iz 2015 godine? Ima neko noviji? Meni se niti jedan telefon nikad nije pokvario i svi su unazad 10 godina jos u upotrebi ;)

16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Slično kao što ne bi bilo problema kad bi postojala tema o Tata automobilima... Jer su najbolji!
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Moja L650 je iz 2016 i kad gledam mobove iz tog vremena u toj cjenovnoj klasi,pun pogodak
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
karlanal kaže...

otvorim temu i čujema samo cvrčka, samo fali da vjetar propuše ono sijeno po ekranu :)

 

 

Torent kaže...

ovdje nema nicega ;) Sta ce se pokvariti? Ono malo telefona koji su jos u opticaju?

Nema telefona, nema korisnika, nema aplikacija ;) Koliko postova o novostima u w10m svijetu postate ovdje? I jos kaze nema kvarova ;) Ko ima ovdje najnoviji telefon? I on je iz 2015 godine? Ima neko noviji? Meni se niti jedan telefon nikad nije pokvario i svi su unazad 10 godina jos u upotrebi ;)

 

Ivan(4) kaže...
Slično kao što ne bi bilo problema kad bi postojala tema o Tata automobilima... Jer su najbolji!

 Da li ste se našli u ovom članku ??? http://www.bug.hr/vijesti/internetski-trolovi-vecinom-muskarci/162227.aspx

MISCREATED
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 12:33 (nicky.sl).
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Sta je ovo zuto pokraj Trolenta
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Žuta je nekako sinonim za Vrapče, svaka slicnost sa stvarnim osobama je slucajna...
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Svoju Lumiu sam dao majci i sad sam primjetio kako joj zazvoni dolazak sms-a,obavijest o prispjeloj poruci je vidljiva u akcijskom centru,ali nije vidljiva na pločici.Sve je ažurno,stavljeni zadnji updateovi,ali obavijest na pločici i dalje nije vidljiva.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

nisam promašio temu samo treba malo čitat sa razumijevanjem,

wp je kao fićek naspram današnjih os-ova, a kako fićeka nemam nemam ni nikakvih problema sa njim, ecola

 

there explained

 

PS

siguran sam da i dan danas ima više fićeka koji voze po cesti nego wp-neova koji ispravno rade

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Steta sta nema kineskih automobila ovdje u prodaji,vlasnici bi hejtali po Mercedesu na najjace
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Najprije ima ficeka, pa malo nema... Aj se ti prvo dogovori sam sa sobom pa onda pisi...
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Vidim da im je sad indijska Tata top auto,hah jos malo pa im ni kineski mobiteli nece valjati
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
davor333 kaže...
Najprije ima ficeka, pa malo nema... Aj se ti prvo dogovori sam sa sobom pa onda pisi...

 i give you a tyoical wp user, uz najbolju volju sa moje strane čovjek nije u stanju shvatit bit posta

iPhone is a smartphone for dumb people
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Sve bu dobro...
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice