ZTE Blade III

poruka: 1.642
|
čitano: 695.706
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Trgovine bi trebale radit normalno ujutro. Sad da li ima il nema nitko ne moze znat. Android defoltno imaHR jezik. Rootan ne dolazi sigurnk, mozda nije zakljucan ja tele2
13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
AlienWare1 kaže...

Idem sutra po Bladea, pa me zanima par stvari:

 

  1. Postoji li hrvatski jezik na njemu default (jer nije za mene), a ako ne, može li se staviti?
  2. Što mislite, rade li Tele2 centri sutra rano ujutro i hoće li ga imati na zalihama?
  3. Dolazi li rootan ili tako nešto slično (netko je nešto spominjao)?

 

Hvala

1. Ima hrv. Prilično sam siguran da je default tako ili se odabire čak prije nego se OS digne prvi puta. Uglavnom, nema brige s tim.

2. Na stranici od Tele 2 si pogledaš od kad radi poslovnica u koju misliš ići i nazoveš ih da li imaju mob. 

3. Nije rootan, ali piše tamo na prvoj stranici da je jednostavan unroot. Nisam isprobavao zasad.

12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Hexfire kaže...
AlienWare1 kaže...

  1. Što mislite, rade li Tele2 centri sutra rano ujutro i hoće li ga imati na zalihama?

 

2. Na stranici od Tele 2 si pogledaš od kad radi poslovnica u koju misliš ići i nazoveš ih da li imaju mob. 

 

Slazem se,tako sam ja.Jedino di sam ga nasao je bio Telebox(krizanje harambasiceve i maksimirske ceste).Istocnije od toga ti nigdje nisu imali(kupio sam ga u peta).Pa jedino si jos pogledaj trg i okolica ali koliko sam vidio u Teleboxu su ih imali vise,sumnjam da su svi nestali u ova 3 dana.

15 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Fala dečki, stvar je u tome što sam ja iz manjeg mjesta (Rovinj), i od svakog operatera postoji po jedno prodajno mjesto tako da jedino ako nisu povukli iz RV da šalju za Zagreb ili gdje već, onda bi trebalo biti (sad tek vidim koliko je glupo pitanje, niste vi vidoviti komercijalisti xD).

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
AlienWare1 kaže...

Fala dečki, stvar je u tome što sam ja iz manjeg mjesta (Rovinj), i od svakog operatera postoji po jedno prodajno mjesto tako da jedino ako nisu povukli iz RV da šalju za Zagreb ili gdje već, onda bi trebalo biti (sad tek vidim koliko je glupo pitanje, niste vi vidoviti komercijalisti xD).

Hahah,ma znas kako se kaze "ne postoje glupa pitanja vec samo glupi odgovori".a ja sam ti dao jedan takav hahah.Pa pogledaj onda u tom jednom ako ti je blizu,ako ti je malo dalje onda nazovi na ovaj broj,to ti je broj poslovnice pa pitaj jel ih imaju,ako potrazi jos negdje po Istri ili naruci sa webshopa:

052 814 102

15 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Peroman kaže...
AlienWare1 kaže...

Fala dečki, stvar je u tome što sam ja iz manjeg mjesta (Rovinj), i od svakog operatera postoji po jedno prodajno mjesto tako da jedino ako nisu povukli iz RV da šalju za Zagreb ili gdje već, onda bi trebalo biti (sad tek vidim koliko je glupo pitanje, niste vi vidoviti komercijalisti xD).

Hahah,ma znas kako se kaze "ne postoje glupa pitanja vec samo glupi odgovori".a ja sam ti dao jedan takav hahah.Pa pogledaj onda u tom jednom ako ti je blizu,ako ti je malo dalje onda nazovi na ovaj broj,to ti je broj poslovnice pa pitaj jel ih imaju,ako potrazi jos negdje po Istri ili naruci sa webshopa:

052 814 102

Ma nisi mi dao glup jer sam i u Zagrebu ja (i znam otprilike gdje su te poslovnice koje si napisao), ali sam trenutno u Rovinju. Taj jedan jedini mi je 5-10 minuta hoda, a i nazvat ću ga sutra, i ako nemaju, bit će zeznut dan, lutanje po Puli itd. :D

Dan nakon Božića javim dojmove o uređaju (jer se mora odmotat, jel? :D).

13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
AlienWare1 kaže...


Dan nakon Božića javim dojmove o uređaju (jer se mora odmotat, jel? :D).

Mobitel izvadi, a kutiju onda zamotaj :D.

13 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III
zna li tko dali ga ima negdije u rijeci?????????
hitno mi treba
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Dečki, izguglao sam najbolju stranicu o našem mobitelu:

 

http://zteblade3.webs.com/

 
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Moze pomoc, molim vas.

Prikljucila sam mobitel na kompjuter, ali mi cijelo vrijeme govori - "please insert a disk into drive I" - kakav disk?? Frajer u tele 2-u mi je rekao da se samo prispojim na kompjuter i to je to...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Ljudi molim vas ko Boga pomoc .... Pokusavao sam stavit clockwork recovery i te nekakve gluposi i mob mi se ugasii , te ja ga upalim i samo android na zaslonu i nista vise , cjelo vrijeme samo android na zaslonu ???? molim vas pomoc  :(

 

Sime
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
xLeax kaže...

Moze pomoc, molim vas.

Prikljucila sam mobitel na kompjuter, ali mi cijelo vrijeme govori - "please insert a disk into drive I" - kakav disk?? Frajer u tele 2-u mi je rekao da se samo prispojim na kompjuter i to je to...

Si probala ovo što sam napisao na prošloj strani?

 

Nakon što ga uključiš na USB, otvori notification bar i klikni na ikonicu od USB-a. U prozoru koji ti se otvori uključiš da vidi mob kao multimedijalni uređaj.

15 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Update:

Nema ga zasad, probat ću ga nabaviti u periodu od 26. do 31.12.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Crnoja kaže...

Ljudi molim vas ko Boga pomoc .... Pokusavao sam stavit clockwork recovery i te nekakve gluposi i mob mi se ugasii , te ja ga upalim i samo android na zaslonu i nista vise , cjelo vrijeme samo android na zaslonu ???? molim vas pomoc  :(

 

Kako si samo našao clockwork recovery za njeg?

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Luxy2501 kaže...
Crnoja kaže...

Ljudi molim vas ko Boga pomoc .... Pokusavao sam stavit clockwork recovery i te nekakve gluposi i mob mi se ugasii , te ja ga upalim i samo android na zaslonu i nista vise , cjelo vrijeme samo android na zaslonu ???? molim vas pomoc  :(

 

Kako si samo našao clockwork recovery za njeg?

Možda je našao za neki stariji Blade pa je zato i zeznuo nešto. Koliko vidim za Blade III nema baš puno takvih stvari pošto je mob nov.

14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Hexfire kaže...
Luxy2501 kaže...
Crnoja kaže...

Ljudi molim vas ko Boga pomoc .... Pokusavao sam stavit clockwork recovery i te nekakve gluposi i mob mi se ugasii , te ja ga upalim i samo android na zaslonu i nista vise , cjelo vrijeme samo android na zaslonu ???? molim vas pomoc  :(

 

Kako si samo našao clockwork recovery za njeg?

Možda je našao za neki stariji Blade pa je zato i zeznuo nešto. Koliko vidim za Blade III nema baš puno takvih stvari pošto je mob nov.

Za njeg jedini recovery zasad je stock

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
13 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Ima za nas i root i CWM recovery samo sto sam ja nesto zenuo i ima cak jedan dobar rom ... al ljudi jel zna tko fixat ..? i evo vam link pa malo pregledajte http://www.modaco.com/topic/359441-zte-blade-3/..

Sime
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Imam ZTE Blade III i zadovoljan sam,jedino mi smeta sta nema bljeskalicu i sta mu je zvucnik preslab,pretih,sa svim drugim sam zadovoljan.Ako koga sta zanima u vezi navedenog mobitela neka slobodno pita

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III

jesam. čovjek mi je pokazao taj mobitel a mobitel je nešta super velik ekran ima sve

12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Ljudi imam par pitanja:

-kada izadem iz neke aplikacije/slike/interneta... ona mi jes uvijek bude otvorena(koliko vidim u upravitelju zadataka),kako da je zatvorim a da nemoram cijelo vrijeme ic na upravitelj zadataka?

-kada ugasim mob u izborniku mi se skeoz poremeti redoslijed programa.Nije onako kako sam ostavio,jel mogu to ikako spremit a ne svaki put kad palim mob da ih moram slagat kako zelim?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Peroman kaže...

Ljudi imam par pitanja:

-kada izadem iz neke aplikacije/slike/interneta... ona mi jes uvijek bude otvorena(koliko vidim u upravitelju zadataka),kako da je zatvorim a da nemoram cijelo vrijeme ic na upravitelj zadataka?

-kada ugasim mob u izborniku mi se skeoz poremeti redoslijed programa.Nije onako kako sam ostavio,jel mogu to ikako spremit a ne svaki put kad palim mob da ih moram slagat kako zelim?

Ovo prvo nek te ne brine. Android ih ostavi "upaljene" kako bi se brže pokrenule ako ih opet zatrebaš. Nije potrebno da ih posebno zatvaraš.

 

Ovo drugo, ja npr koristim Nova launcher s kojim si aplikacije koje često trebaš staviš "van" na glavni izbornik pa samo listaš lijevo desno. Kako ostavim, tako i je, ništa se ne poremeti.

 

I zašto uopće gasiš mob? Možda ti kod restarta jednostavno poreda applikacije na neki drugi način.

 

Uglavnom, stavi si neki launcher i to je to.

12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
Hexfire kaže...

Ovo prvo nek te ne brine. Android ih ostavi "upaljene" kako bi se brže pokrenule ako ih opet zatrebaš. Nije potrebno da ih posebno zatvaraš.

 

Ovo drugo, ja npr koristim Nova launcher s kojim si aplikacije koje često trebaš staviš "van" na glavni izbornik pa samo listaš lijevo desno. Kako ostavim, tako i je, ništa se ne poremeti.

 

I zašto uopće gasiš mob? Možda ti kod restarta jednostavno poreda applikacije na neki drugi način.

 

Uglavnom, stavi si neki launcher i to je to.

Ma ovo da ih van stavim na glavni izbornik pa listam,za to znam.Nego imam 2 kartice pa ih mjenjam malo i svaki put kad ga ponovno upalim sve se poremete pa ih moram slagat

13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Peroman kaže...

Ma ovo da ih van stavim na glavni izbornik pa listam,za to znam.Nego imam 2 kartice pa ih mjenjam malo i svaki put kad ga ponovno upalim sve se poremete pa ih moram slagat

Ili nemoj gasiti mob ili isprobaj neki od launchera, Go launcher ili Nova launcher pa vidi. Ne znam, ja imam 4 kartice pa se ništa ne poremeti, čak ni nakon restarta.

11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Gdje imaju izloženi ZTE blade 3?-Bio sam prije tjedan dana u tele 2 na trgu(Zagreb) i nisu ga imali izloženog.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2012 16:32 (phoneZTE).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Napisao sam detaljnu recenziju ZTE Blade III mobitela, možete je pročitati ovdje. Ako se dvoumite oko kupnje ili tražite više informacija, svakako pogledati.

 

S vremenom budem nadopunio informacijama.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Eto i ja sam postao vlasnik ovog uređaja. Zadovoljan sam za sada,velik ekran,brzo radi... {#}

Nego,zanima me dali se može negdje namjestiti da mi bude glavni meni trasparentan,tj da mi se vidi wallpaper i kad uđem u meni a ne da je crna pozadina??

 

www.fotoprizma.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade III
TriP kaže...

Eto i ja sam postao vlasnik ovog uređaja. Zadovoljan sam za sada,velik ekran,brzo radi... {#}

Nego,zanima me dali se može negdje namjestiti da mi bude glavni meni trasparentan,tj da mi se vidi wallpaper i kad uđem u meni a ne da je crna pozadina??

 

Ne znam za stock, ali Nova launcher ima ovu opciju pa možeš pokušati s njim.

★ Regionalni portal posvećen Linuxu i otvorenim sustavima - www.linuxzasve.com
12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Imam jos par pitanja.

-Kada slikam nesto jel mi se to automatski sprema ili? Nemogu anci nigdje gdje su mi te slike?

-Nakon sto uslikam nesto mobitel kao da mi se zamrzne,nece ni "naprijed ni napad" nego moram na Home button te opet ic na fotoaparat da bi mogao jos slikat?

Helpp

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ZTE Blade III
Peroman kaže...

Imam jos par pitanja.

-Kada slikam nesto jel mi se to automatski sprema ili? Nemogu anci nigdje gdje su mi te slike?

-Nakon sto uslikam nesto mobitel kao da mi se zamrzne,nece ni "naprijed ni napad" nego moram na Home button te opet ic na fotoaparat da bi mogao jos slikat?

Helpp

Nešto ti onda ne radi. Vjerojatno ti zablokira nakon što uslikaš, tj. uopće ne napravi sliku. Meni ju spremi pod galerija i mogu normalno napraviti sliku nakon te, nema smrzavanja.

12 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade III

Znam i meni je tako bilo prije ali vise ne.Smrzne mi se i moram na home button

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice